S&D Universum Yildun Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

• Dyskusje
    • sorro03 wrote:

janki69 wrote:

Wiem też co to zasady i ich omijanie łamanie.
      hahahaha to wiesz najlepiej :E
      To taka uwaga do Ciebie odnośnie zasad i regulaminu Dziwne że nikt tego nie zauważył !!!
      WAŻNE: Podanie niezgodnego z prawda stanu floty może skutkować wykluczeniem z projektu. Jeśli stan floty gracza przed rozpoczęciem rozgrywki ulegnie istotnym zmianom, powinien on dokonać stosownej edycji w zgłoszeniu.

Jeżeli coś masz odnośnie mojej osoby to merytorycznie, konkretnie z dowodami. Polecam kontakt z GO.

The post was edited 1 time, last by janki69 ().

• janki69 wrote:

Chciałem się pobawić, ale zabawa powinna mieć jakieś ustalone zasady.Umiem czytać, ze zrozumieniem, i do dziś myślałem że wiem co znaczy "nie ma możliwości" .
      Wiem też co to zasady i ich omijanie łamanie.
      Nie rozumiem takiego podejścia i ....
      Nie ma możliwości bym brał w tym udział. - ciekawe jak to będzie zrozumiane.
      Bawcie się dobrze.

Niejednokrotnie w S&D opiekun zezwalał na dopuszczanie zgłoszeń, które pojawiały się po regulaminowym czasie. Tutaj mamy sytuację, kiedy to zaraz przed startem (bez podziału) tracimy jednego uczestnika, który rezygnuje z zabawy bo stracił flotę. Z drugiej strony mamy zgłoszenie, które pojawiło się po zamknięciu zgłoszeń. Dlaczego w takim razie nie dać tej osobie szansy na udział? To taki trochę ludzki odruch, który nawet nie ociera się o "złamanie zasad". Przykro mi, że kierując się dobrem rozgrywki sam widzisz w tym powód by z zabawy zrezygnować. S&D pojawia się na uniwersach raczej raz w roku i szkoda by było psuć zabawę innym, a przede wszystkim sobie. ;)

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Jeszcze się S&D nie zaczął a ja widzę 3 złamane punkty.
      1 jeżeli jest informacja "nie ma możliwości" - to jej niema. Należy ten zapis zmienić i takie możliwości powinny obowiązywać od kolejnego S&D.
      2 Sprawdziłaś różnicę floty podanej od rzeczywistej u Zuy? - jest znaczna i większa niż flota niejednego uczestnika !!!
      WAŻNE: Podanie niezgodnego z prawda stanu floty może skutkować wykluczeniem z projektu. Jeśli stan floty gracza przed rozpoczęciem rozgrywki ulegnie istotnym zmianom, powinien on dokonać stosownej edycji w zgłoszeniu.
      3.Sprawdziłaś różnicę floty podanej od rzeczywistej u Zapalskyy? - on nawet nie miał możliwości jej skorygowania.
    • Mistrzu flota była sprawdzana podczas zgłoszenia jak pewnie zauważyłeś po zweryfikowaniu zgłoszenia @Ruda kliknęła polubienie. Każdy z Nas ma sporo surki do przetopienia i uważasz, że będzie ją kisił?? Co Tu dużo pisać i tłumaczyć Twoja flota też urosła znacząco i moja urosła i co w związku z tym?? Masz żal, że dostałeś od sorra i Zapalsky i reszty złoma?? Samopas tak się kończy a płakanie nad rozlanym mlekiem niczego nie zmieni. Nie masz ochoty się bawić zaatakuj członka swojej ekipy zostaniesz wywalony :P.

PS Xin zachował się naprawdę jak klasa gracz popełnił błąd stracił statki i zakończył karierę w S&D Bywa i tak- taka gra.
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH

PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW

Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%

Best ACS U Quaoar -147810.62%

Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
    • janki69 wrote:

Jeszcze się S&D nie zaczął a ja widzę 3 złamane punkty.
      1 jeżeli jest informacja "nie ma możliwości" - to jej niema. Należy ten zapis zmienić i takie możliwości powinny obowiązywać od kolejnego S&D.
      2 Sprawdziłaś różnicę floty podanej od rzeczywistej u Zuy? - jest znaczna i większa niż flota niejednego uczestnika !!!
      3.Sprawdziłaś różnicę floty podanej od rzeczywistej u Zapalskyy? - on nawet nie miał możliwości jej skorygowania.
      Jak już zostało wcześniej wspomniane, gracze stale rozbudowują floty i stan flot się zmienia.

Old Smuggler wrote:

Ruda wrote:

Moony zgłaszamy 12h przed niszczeniem księżyca do mnie w wiadomości prywatnej.
      po co zgłaszamy mony ? przecież nie wiadomo czy spadną i czy ktoś nas nie ubiegnie ??
      Zgłaszamy zamiar zniszczenia moona. Dlaczego? By opiekun mógł sprawdzić czy takowy w ogóle istnieje. W tej edycji zmieniliśmy system liczenia % z niszczeń, więc musi to być dokładnie sprawdzone.

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

• wicemistrzu przeczytaj ze zrozumieniem
      "Jeśli stan floty gracza przed rozpoczęciem rozgrywki ulegnie istotnym zmianom, powinien on dokonać stosownej edycji w zgłoszeniu."
      flota zuy znacznie się zwiększyła od dnia zgłoszenia i powinien edytować zgłoszenie po jej dobudowaniu.
      Floty powinny być sprawdzone w chwili doboru drużyn. Oczywiście nie chodzi mi o kilka statków a o przyrost kilku kilkunastu %.
      Ps moja bojowa nieuległa zmianie :)
    • Ruda wrote:

janki69 wrote:

Jeszcze się S&D nie zaczął a ja widzę 3 złamane punkty.
      Jak już zostało wcześniej wspomniane, gracze stale rozbudowują floty i stan flot się zmienia.

Wspaniała interpretacja i przeinaczanie zasad.
      nie możliwe - możliwe / należy zgłosić - nie należy zgłosić tylko skoro tak duży przyrost niema znaczenia to po co o tym jet mowa w zasadach ?
      Dzięki bawcie się.
    • janki zacznij grac a skoncz mialczec :E najwiekszy pusher Y bedzie prawil o zasadach gry :E :E

caly czas odbudowuje flote i dlatego zapisany jestem pod sam koniec terminu, jednak zmiana nie ma juz wplywu na stan druzyn

p.s. wasze floty tez sie pozmienialy jakos nie widze korekty :E

The post was edited 1 time, last by sorro03 ().

• Dzięki Ruda za info
      LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH

Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
    • Mam pytanie, może ktoś wie. Można zrzec się nagrody na rzecz kogoś z innej drużyny?

EDIT: zrzekam się wszystkich nagród jakie by mi przysługiwały
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.

The post was edited 1 time, last by Guderian ().

• A czemu tak?? chcesz się zrzec na moją korzyść??
      :D

• Dziękuję wszystkim za uczciwą zabawę :) przyjemnością było sprawdzać prawidłowo zrobione RW :)

PS. Poprawcie nagłówki bo Ruda Was zamorduje.
      <3 Wyobraź sobie, że idziesz piękną, górską doliną.... <3
      <3 Wokół Ciebie ptaki śpiewają, a potok płynie muskając Twoje stopy swą przejrzyście czystą wodą. <3
      <3 Drzewa, które Cię otaczają szumią wesoło, a kształty chmur przypominają Ci o Twojej największej miłości. <3

Jakiego kształtu są chmury?

"jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie" "-->kruszynka :*
    • Nadszedł moment kiedy to mamy już podsumowanie i podział nagród ;) > S&D Universum Yildun Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]
      Osobiście chciałabym podziękować za tą miesięczną rozgrywkę i pogratulować wygranym. ;)
      Zajrzyjcie do linka w podsumowaniu i wyślijcie wiadomość zgodnie z formularzami z emaila, który jest ustawiony na koncie z forum.

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D