S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

• Dyskusje
    • Czyli rozumiem, że nikt nie ma nic przeciwko i nowym liderem zostaje souris? Jeśli tak to jutro o 14 decyzja będzie zatwierdzona. W tym czasie możecie się zastanowić nad nowymi członkami drużyny ;) O takowe informacje poproszę @souris na PW. Cały proces będziemy tam przeprowadzać ;)
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • @Loyko A czy ze mną się też zgodzisz, że coś tutaj zgubiłeś? :E
      <kaszle>S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]<kaszle>

@Absynt A ładnie prosiłem o widoczność czasów w RW... :rolleyes: Już ten angielski chyba przeboleję, choć wygląda to dziwnie na tle 150 polskich raportów :D , ale chociaż te czasy... :)
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • Pragnę poinformować, że wpłynął do mnie wniosek o wymianę 1 z członków drużyny. Dokładnie chodzi o gracza Lares20 aka @Dobrygracz z drużyny Maskotek z powodu jego zerowej aktywności i zerowego kontaktu. Po porozmawianiu z nim wyraził on brak chęci dalszej zabawy, więc wniosek przesłałem do Rady w celu rozpatrzenia i został on przyjęty. Tak więc od tej pory Lares zostaje wykreślony z listy graczy. Wszystkie procenty zdobyte przez tego gracza zostają unieważnione, a drużynie Maskotek przysługuje prawo dobrania nowego członka drużyny.
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

dexPL wrote:

[NM] 27.03.2019 18:21:52 - dex [Maskotki] - 233,39%
      [NM] 27.03.2019 18:21:52 - dex [Maskotki] - 191,52%

@dexPL a co to za nagłówek? Kopiuj-wklej? :> Do poprawy!

@ProSkaner.

ProSkaner. wrote:

29.03.2019 06:57:02 - ProSkaner [NM] - 411,70%

Display Spoiler

Atak na księżyc 29.03.2019 06:57:02
      Twoja flota z: Astro 20 i 21xD [4:82:11] dotarła do księżyca planety KS 7 [4:97:5]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Szansa na zniszczenie księżyca: 18 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 %

Po pierwsze - nagłówek zły. [NM] idzie na początek, a po twoim nicku jest nazwa drużyny w kwadratowym nawiasie. Po drugie - a gdzie zgłoszenie zamiaru niszczenia tego księżyca? :> Raport nie będzie zaliczony, dopóki nie zgłosisz danego Moona. Dopiero po sprawdzeniu i zatwierdzeniu zgłoszenia możesz lecieć i niszczyć.

@halszka Tak na wszelki wypadek, bo akurat sprawdzam, to tutaj zapomniałeś podmienić tagu Sojuszu na nazwę drużyny :)

Ponadto prosiłbym o nie wstawianie double postów ;) Czasem wasze posty są zablokowane, ale to dlatego, że je już sprawdziłem. Wtedy śmiało piszcie posta pod postem, a ja je połączę. Natomiast jeśli macie możliwość edycji i wasz post jest ostatnim w temacie, to proszę, róbcie to ;)
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • A dziś informuję(zapewne ku uciesze niektórych z was :fgrin: ) że jest nowe podsumowanie :) Specjalnie się wstrzymałem 2 dni, żeby był czas poprawić nagłówki oraz żeby zaliczyć nowo zgłoszone osoby i żeby były one widoczne już na liście :) Wykreśliłem z niej również Laresa, jako iż to drużyna zadecydowała o wymienieniu go.

Co nowego w tym Podsumowaniu? W sumie to... Niewiele się zmieniło. @dexPL dzięki dużej aktywności w niszczeniu moonów powiększa swoją przewagę w klasyfikacji aktywisty. Na drugim miejscu niezmiennie @Safar, a na trzecim @janko13 :)
      W klasyfikacji Złomiarza @Safar nieco traci przewagę :P Na drugie miejsce wskoczyła @Migotka nadganiając trochę dystansu. A tuż za nią jest @dexPL :) Z klasyfikacji wyleciał @janko13, który był uprzednio na drugim miejscu.
      No i tak jak wspominałem... @dexPL niepodzielnie rządzi w klasyfikacji Niszczyciela Księżyców :D Następnie niemalże ex aequo są @Safar i @HerHor77, jednak Safar wygrywa w tym starciu, jako iż zniszczył większego moona :)

Pamiętajcie, to dopiero półmetek! Nawet jeśli w tej chwili nie widzicie perspektywy wygrania danej klasyfikacji to nie ma co się zrażać! To jest Seek - tutaj wiele niespodziewanych rzeczy może się wydarzyć :D I, co myślę bardzo ważne dla niektórych... Nagroda w danej kategorii wcale nie musi przypaść osobie na pierwszym miejscu ;) Więc warto się starać!
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Mimo iż nie biorą udziału już w zabawie i nie zrobili żadnego procentu to raczej powinni się na tej liście znajdować. Dyskwalifikacja z programu nie jest równa wnioskowi o wymianę gracza. Gdy dochodzi do dyskwalifikacji kogoś, procenty tej osoby nadal liczą się dla drużyny. Gdy gracz zostaje wymieniony na wniosek Drużyny wtedy jego procenty zdobyte do tej pory są unieważniane. Z tego też powodu osoby wykluczone do tej pory są i będę na liście graczy do końca ;)
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Herhor wstawil dobry cytat z zasad Seeka ;)

Tak - procenty uzyskane przy okazji niszczeń zaliczają sie zarowno na twoje indywidualne konto jak i konto twojej druzyny :) W dodatku procenty te zaliczaja sie takze do klasyfikacji Zlomiarza ;)
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • No to tak...

@mikiwaj Zgubiłaś małą, ale bardzo ważną część raportu:

mikiway wrote:

następujące floty spotkały się w walce:
      A gdzie jest data i godzina starcia? :> W samym nagłówku do Seeka nie wystarczy! :P

@dexPL Znowu twoja metoda kopiego-pasty nie zadziałała w drugim raporcie z tego posta :P

@souris Procenty z ACS-a do poprawy, ale to wiesz ;)

Jak poprawicie w miarę sprawnie wszystko, to nawet dzisiaj może zrobię Podsumowanko :)
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • @czubulus Tutaj Brakuje daty starcia w pierwszym raporcie. W drugim nie widać godziny starcia w samym raporcie. W trzecim to samo co w pierwszym. Kolejny. I kolejny. I kolejny. I jeszcze jeden.
      Do poprawy wszystkie - inaczej będę musiał odrzucić.

@souris Nadal procent nie poprawiony tutaj. W dodatku prosiłbym, żebyś raporty wrzucał bezpośrednio pod odpowiednimi nagłówkami. Np. tutaj. Albo tutaj(policz przy okazji procent z ACS-a). Tutaj też powinien znaleźć sie poprawny procent.

@Falc0n To samo co souris, procent z ACS-a musisz policzyć sobie sam. Musisz obliczyć wartość floty każdego z uczestników lotu i na tej podstawie przyznać sobie odpowiednią ilość procentu należnego ze starcia. Osoby nie biorące udziału w Seeku też się liczą w tym liczeniu. W dodatku w tym poście 3 starcie nie przekracza progu, więc nie zostanie policzone.

@ViZZioN To samo tutaj - zły procent. Zły procent też tutaj.

@Absynt

Absynt wrote:

[NM] 07.04.2018 19:39:31 - Absynt [Pluszaki] - 417,63%
      Rok 2018? Chyba lekko po terminie ;P Do poprawy trzeci nagłówek! W tym poście tak samo trzeci i czwarty nagłówek przeterminowany!

I po raz kolejny apeluję o nie pisanie multipostów! Prosze używać opcji Edycji, gdy jest dostępna i wrzucać raporty do jednego posta, o ile wasz post jest ostatnim w temacie.

Popoprawiałem też inne, drobniejsze błędy...

Ale jak ja mam zrobić podsumowanie nie zaliczając raportów tak bardzo wpływających na wynik? :roll: Zrobię je. Jutro do godziny 18/19. Po prostu nie zaliczę błędnych raportów do momentu aż zostaną poprawione lub do kolejnego podsumowania. W przypadku nie poprawienia pozostaną nie zaliczone do końca Seeka.

WSZYSTKIE POPRAWKI W RAPORTACH PROSZĘ MI TUTAJ ZAANONSOWAĆ! W przeciwnym wypadku z góry założę, że zmiany nie zostały dokonane i starcia nie zostaną policzone.
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • @souris Chodzi o to, że brak poprawek od ciebie wstrzymuje mnie ze zrobieniem Podsumowania. Bardzo cię proszę o wprowadzenie zmian, bo w przeciwnym wypadku potraktuję to jako zawyżanie procentów uzyskanych w starciu i permanentnie odrzucę wszystkie wadliwe starcia.
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • @souris W przypadku liczenia ACS-a floty wszystkich uczestników się liczą. Jeśli leciałbyś z 4-ema innymi osobami i żadna z nich nie uczestniczyłaby w S&D, a twoja flota byłaby najsłabsza, to tobie należy się 20% ze starcia ;)
      Coś o mnie o tu ^^

Ex