S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

• Dyskusje

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Safar

A miałem cię za uczciwego gracza ale poziom Browar 999

I Tu dokładka Od Ciapki jak będziesz chciał to w exelu poszukam więcej o tym koncie.

Widać skąd jest konto ile temu zeszło z urlopu,
      To jak z kontem VTI co je zrobił dex ale teraz już nikt ticketa nie zleje
      Mówią o mnie że jestem wariat.

Ale ja to nieźle ogarniam.
    • Tak, jak najbardziej podliczenia będą się pojawiać raz na jakiś czas. Nie będę Wam obiecywał kiedy dokładnie, bo mam nieregularny charakter pracy. Ale myślę, że raz na ok. tydzień to będzie takie minimum.

@souris Jeśli tylko macie jakiekolwiek wątpliwości co do któregoś z uczestników S&D, że złamał zasady Projektu bądź też ktokolwiek otrzymał bana prosiłbym o takową informację tutaj lub na PW.

Ponadto prosiłbym, żeby w temacie z raportami pozostały jedynie raporty RW oraz Niszczeń ;) Wszelkie Dyskusje i rozmowy możecie prowadzić tutaj ;)
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • "To jak z kontem VTI co je zrobił dex ale teraz już nikt ticketa nie zleje"

Czubek - po pierwsze - konto to ITI, po drugie - gracz nie był z Oberona (nie wiem nawet skąd - ale pewnie ty wiesz), po trzecie - starcie full uczciwe, choć zdziwiło mnie wtedy ze flota stała ... nie moja wina

PS. Czy złomowanie konta, które pochodzi z Oberona będzie zawsze skutkowało zgłoszenie od KnR? Jeżeli tak - to podrzucę ci trochę moich ostatnich lotów - posprawdzasz sobie ... przynajmniej zajmiesz się czymś bardziej inteligentnym niż pisanie głupot pod każdą naszą bitwą.

PS2. Prawdopodobnie polegasz na własnym doświadczeniu - jakoś wiele waszych złomów to konta z Wezn schodzące z urlopu, które nagle dostają złom. Tylko później okazuje się, że na innym serwerze twoi sojusznicy grają ze złomowanym graczem w jednym sojuszu ... ups.
      TOP1 Wezn (po UF)

TOP2 Oberon
      TOP1 Oberon
    • @Safar A co w TYM poście robi część wiadomości z niszczenia z TEGO posta? :>

@dexPL Prosiłbym, żeby w twoich raportach była widoczna godzina starcia.

I dzięki za wrzucanie raportów w spoilery. Bardzo to pomocne <3
      Podsumowanie myślę, że dam radę zrobić w niedzielę popołudniem lub wieczorem, ale niczego nie obiecuję ;)
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • @Safar Nie wrzucamy raportów będąc głodnym! :D
      S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]
      A gdzie data, godzina? :> Przetrawione już? :D
      @dexPL To samo! ;P S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]
      Obydwoje zjedliście początek wiadomości
      Atak na księżyc 21.03.2019 16:12:32
      Od: dowódca floty
      Twoja flota z:

W dodatku chciałbym poinformować o 2 sprawach. A w sumie to o jednej sprawie dotyczących się 2 osób.
      Gracze @radzio zgred aka zgredek oraz @Montezuma dopuścili się ataków na graczy swoich drużyn. Po przedyskutowaniu sprawy z Radą zdecydowaliśmy, że niezależnie od wielkości starcia obaj gracze zostają wykluczeni z dalszego udziału w S&D. Tak więc Kapitana drużyny Misiaków @Krystiana proszę o kontakt na PW w tej sprawie. Przysługuje ci prawo dobrania kogoś do drużyny na miejsce utraconego gracza. Jedyny warunek to taki, by flota nie odbiegała zbytnio punktowo od floty gracza wykluczonego.
      Natomiast drużyna Przytulanek, jako iż utraciła tym samym kapitana, ma obowiązek wybrać nowego spośród członków swojej drużyny i poinformować mnie o tym tutaj w Dyskusjach. Chciałbym też, by ktoś inny z drużyny(najlepiej osoba nie będąca w tym samym sojuszu) potwierdził mi, czy był to wspólny wybór. Następnie będziecie mogli dobrać kogoś w miejsce utraconego członka drużyny.
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Kandydatura Safara na kapitana przyjęta ;) Teraz na twoich barkach spoczywa obowiązek męczenia mnie :E

Natomiast ja przygotowałem dla was pierwsze Podsumowanie :fsmile: Zapraszam do zapoznania się i kto wie? Może to niektórych nieco zachęci? :> Póki co walka dość wyrównana! :)
      Oczywiście @souris pamiętam o sprawie, o której wspominałeś. Dlatego jeśli pojawią się nowe informacje w sprawie tego starcia bądź jakakolwiek decyzja GO/SGO to proszę o kontakt na PW.
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Tak, chodzi o to starcie, jeśli się nie mylę. Jest ono wliczone oczywiście na twoje konto w Podsumowaniu, jako iż nie doszły mnie żadne słuchy jakoby było z nim coś nie tak.

I owszem, do aktywisty zaliczają się zarówno zwykłe RW jak i Niszczenia :)
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Ugh, a sprawdzałem 2 razy ._. Dwa razy przescrollowałem listę wszystkich użytkowników w poszukiwaniu lepszych wyników. Jednak taka praca mając gorączkę średnio wychodzi :E Już poprawiam! Dzięki za wskazanie błędu ;)

A nowy gracz... No nie mam jego nicku z Forum ;) A bez tego nie mogę go oficjalnie przyjąć. No i czekam na decyzję Rady w jego sprawie.
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • A więc tak... Garstka newsów!

Do drużyny Przytulanek w miejsce zgredka dołącza @Zlomek_Mistrz! Mam nadzieję, że sprawdzi się w Waszej drużynie! :)

Natomiast muszę też ogłosić dyskwalifikację lidera Misiaków, który zaatakował inną osobę z drużyny. Także @Krystian od tej pory nie będzie już uczestniczył w rozgrywce. Tym samym drużyna zobowiązana jest do wyboru nowego lidera i poinformowania oraz potwierdzenia tego tutaj ;) Przypominam również o tym, że Wasza drużyna może dobrać jeszcze jednego gracza w miejsce wykluczonego wcześniej Montezumy ;) Także nowy lider będzie miał ręce pełne roboty :fgrin:
      Coś o mnie o tu ^^

Ex
    • Luuuudzie kochani, po co się w ogóle zapisujecie do S&D skoro tak to teraz wygląda... Co chwilę jakieś nowe wykluczenia....niedługo nikt nie zostanie i będą drużyny jednoosobowe. Wtedy chociaż nie będzie problemu z wyborem kapitana...
      :foch:
      O ile zgredka rozumiem, to kompletnie nie czaję lotów na kilka DT... Nie chcecie się bawić to się nie zapisujcie następnym razem, bo wnosicie niepotrzebne zamieszanie i psujecie zabawę innym. :dno:
    • Na kilka dt (konkretnie 2kk zasobów) poleciał Monte-cos (na Krystiana)
      Krystian zawinił niszczeniem moonów Maszy - co jak by nie patrzeć już nie jest lotem na pojedyncze dt.
      Zgredek - wiadomo - każdy mu kibicował.

Co do SnD - jak zwykle problemem jest pogodzenie interesu sojuszu i grupy SnD. Dlatego tam, gdzie szefem jest ktoś z OLD to ludzie z KnR w ogóle nie uczestniczą (np latex w Maskotkach). Jak widać wypowiedzenie wojny nie spełniło swojego zadania (rozdzielenie KnR i OLD) - więc ludzie z KnR strzelili focha. A wypisywać się sami nie będą, bo liczą na nagrodę grupową :)
      TOP1 Wezn (po UF)

TOP2 Oberon
      TOP1 Oberon
    • To może pozwolę sobie zabrać głos w imieniu misiaków... zostaliśmy mocno osłabieni... Najpierw Monte, potem krystian.

Słabo to wygląda nie mniej jednak zasady to zasady - duzi są ponoszą konsekwencje za swoje działania.

Myślę iż naturalnym następcą lidera będzie obecnie El Marek - i może to on wskaże kogoś na miejsce Monte. Niech się wypowiedzą pozostali członkowie drużyny.
      Sojusz: BANKSTERS

Universum: Wezn

• dzieki za kandydaturki ;) liderem oczywiscie zostane, dla dobra SD ;)

a sondy, jak sondy.... po to są by skanowac ;)

od kiedy % ze zniszczenia moonów liczy sie do ogólnej sumy % ??

w zeszłej edycji były to rozdzielne kategorie, sprawdzilem dla pewnosci....