S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Poprawki, poprawki, poprawki... Dokonywane aż do dziś rana. Żeby nie kazać Wam czekać w nieskończoność część zmian wprowadziłem własnoręcznie. Dlatego Podsumowanie dopiero teraz! Doczekaliście się! :D
    Na prawdę chciałem zrobić je dużo wcześniej, żeby móc zrobić 5-6 Podsumowań, a tak to wyjdzie 4, może nawet tylko 3 :fsad:

    Tak czy siak... Trochę się zmieniło od ostatniego Podsumowania!
    Przede wszystkim za sprawą kilku na prawdę dużych starć na prowadzenie wyszły 2 drużyny - Pluszaków i Misiaków - które prawdopodobnie będą rywalizować o zwycięstwo między sobą.

    Dzięki zaangażowaniu wszystkich już teraz udało się osiągnąć bardzo ładny łączny procent :) Chyba jeden z większych w historii Seeka! Damy radę przebić 2kk%? :fgrin:

    W indywidualnych klasyfikacjach nadal najbardziej aktywny jest @dexPL. Obecnie na drugim miejscu znajduje się @janko13, który wcześniej był na trzecim miejscu. Natomiast na jego miejsce wskoczył @czubulus, który jest blisko tego drugiego stopnia :) Z klasyfikacji tej wypchnięty został @Safar.
    Klasyfikacja Złomiarza wywróciła się do góry nogami. Wcześniej znajdowali się w niej @Safar, @Migotka i @dexPL. Teraz są to kolejno @souris, @czubulus oraz @Falc0n. Przy czym dwóch pierwszych panów ma szansę o to pierwsze miejsce powalczyć. Powodzenia!
    Największym Postrachem Księżyców nadal, na tą chwilę, jest @dexPL. Jednak @HerHor77 i @Safar nie odstępują go na krok. Herhorowi udało się awansować z trzeciego miejsca na drugie i wyprzedzić Safara o 2 Księżyce :) Jednakże z taką samą ilością Księżycy co Safar na czwartym miejscu jest @czubulus, który na tą chwilę przegrywa walkę o trzecie miejsce o 6% :D Panowie, miejcie się na baczności!

    To tyle!

    Jako iż za nieco ponad 8 dni już kończymy pozwolę sobie przypomnieć, że...

    wakat napisał(a):

    1. Nagroda dla członka zwycięskiej drużyny:
      • wymagania: wstawienie w odpowiedni sposób regulaminowych rw na łącznie 3, lub więcej, procent, całkowitej wartości rw danej drużyny

        Uwaga: Uprawniony do otrzymania nagrody jest również ten kto nie osiągnął progu 3% jednak łączna liczba zaliczonych rw wynosić będzie minimum 75% ilości wszystkich zaliczonych rw przypadających na jednego gracza na danym uni

    Takie małe wytłumaczenie zapisu "Uwaga": Jeśli łącznie w Seeku zrobiono 400 RW, dołączyło 20 graczy, czyli 20 RW przypada na gracza, to należało by wykonać 15 RW, by dostać nagrodę.
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ale o jakie suche liczby i fakty pytasz @czubulus? O Podsumowanie? Wszystko masz w linku w 1 akapicie postu ;) Najnowsze Podsumowanie zawsze jest w 1 poście tematu z Raportami i zawsze wstawiam do niego odnośnik ;)

    A za 2kk% myślę, że nagrodą będzie satysfakcja :D Nie ma nagród za zrobienie jakiegoś tam progu Procent. Ale 2kk tak blisko, to szkoda nie dobić :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Zrobiłem jeszcze jedno podsumowanie przed samym końcem, jako iż rywalizacja o niektóre nagrody wydaje się być bardzo gorąca :D No i faktycznie taka jest. Nadal walczą ze sobą 2 Drużyny o zwycięstwo w Seeku! Zostały 4 dni! No dalej!
    Natomiast ciekawa walka odbywa się o tytuł Postrachu Księżyców, gdzie niemalże znikąd pojawił się @czubulus na drugim miejscu siedząc na ogonie @dexPL :D Taka aktywność sprawiła, że znacznie przybliżył się również do tytułu aktywisty :)
    W reszcie klasyfikacji bez większych zmian :)


    Standardowo Podsumowanie znajdziecie w 1. poście tematu z Raportami, czyli tutaj ;)

    Sprawdźcie czy wszystko jest okej. Mam nadzieję, że tak :)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • No, drodzy Weznańczycy... Pozostało wam około 5 godzin na wykonywanie starć! Od momentu wybicia północy na zegarze będziecie mieli 96 godzin na wstawianie raportów ze wszystkich starć, które odbyły się do 18.04 do godziny 23:59:59 ;)

    A ja jeszcze tak przeglądam i...

    @czubulus Nie pomyliła ci się:

    czubulus napisał(a):

    Godzina tutaj: [NM] 15.04.2019 14:21:30 - czubulus [Pluszaki] - 227,28%
    Oraz
    Procent tutaj:
    [NM] 16.04.2019 13:02:02 - czubulus [Pluszaki] - 194,75%
    ??
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

    No i jest! Ostatnie Podsumowanie oraz wyniki rywalizacji! :D

    Od siebie gratuluję wygranej drużynie, bo na prawdę się napracowali nad tym wynikiem(i to wcale nie jest tak, że Pluszaki wygrały, bo Pluszaczek Zaqes się opiekował tą rundą :E ) :) Reszcie uczestników też należą się gromkie brawa za postawę i zaangażowanie :) Na prawdę świetna robota! :)
    No i chciałbym też pogratulować przekroczenia progu 2kk% łącznie. ZROBILIŚCIE TO! To też świetny wynik! :fsmile:

    Osoby uprawnione do odbioru nagród w linku poniżej znajdą informacje w jaki sposób zgłaszać się po nagrody :)
    Nagrody Wezn, Xanthus, Yildun, Zibal, Aquarius

    A ja raz jeszczę chciałbym wszystkim podziękować za udział i współpracę :fsmile:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex