Wyliczenie po zebraniu niewidocznego pz

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wyliczenie po zebraniu niewidocznego pz

    Pomóżcie, bo nie zasnę dzisiaj ;)
    Czy jest możliwe wyliczenie na powrocie floty, która zebrała niewidoczny pz albo floty, która poleciała na Zatrzymaj na moona znajomego?
    Czy może innego myku się tutaj dopatrywać?
    Agresor niech nadal milczy i nie dzieli się ze mną swoją wiedzą, chcę się dowiedzieć, czy ktoś miał podobne doświadczenia.
    nie
  • Największym wrogiem FS na PZ jest rutyna. :fsmile:
    Jak często zmieniałeś moona? Co znaczy niewidoczne PZ? Flota leciała na PZ gdzie nie ma obrony/floty na moonie i planecie?


    Ciekawostka: Pamiętam kiedyś RW z u55 gdzie agresor wyliczył wabika ale tak źle że wbił się w główne FS. :E


    bobro napisał(a):

    może to mieć jakiś wpływ?
    Nie.

    Napisz ticketa do GO żeby sprawdził czy coś złego działo się z kontem. :)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Napisz ticketa do GO żeby sprawdził czy coś złego działo się z kontem.
    Napisałem i GO go czytała(ś) ;)

    Moona zmieniałem prawie codziennie. Zawsze leciały przedrecki, tym razem też - przedrecki zebrały widoczne pz, właściwa flota zebrała dwa czyste zera - nic nie było i nic nie zostało.

    Zakładam też, że mógł obserwować od jakiegoś czasu powroty i że nie odbieram fsów i przypadkiem trafić, ale mam co do tego duże wątpliwości.
    nie
  • bobro napisal

    Zakładam też, że mógł obserwować od jakiegoś czasu powroty i że nie odbieram fsów i przypadkiem trafić, ale mam co do tego duże wątpliwości.

    To prawdopodobnie byl powod ze dostales zloma
    Agresor na podstawie obserwacji znal przyblizony czas powrotu floty ,a wiedzac ze nie odbierasz FS.ow wyslal atak , no i skutek wiadomy
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Gram już parę dobrych lat i nie ma takiego gracza który mógłby wyliczyć z pz flote gdyż nigdy nie da się poznać dokładnej godziny wylotu floty, więc wszystkie posty typu klikalem i wyliczylem gracza można między bajki sobie włożyć!!!!? Jak ktoś chce to proponuję napisać do mnie na priv, daje miesiąc na złapanie mojej floty, bede latał z tego samego moona na pz, podejmuje ktoś wyzwanie????
  • LionKong napisał(a):

    Gram już parę dobrych lat i nie ma takiego gracza który mógłby wyliczyć z pz flote gdyż nigdy nie da się poznać dokładnej godziny wylotu floty, więc wszystkie posty typu klikalem i wyliczylem gracza można między bajki sobie włożyć!!!!? Jak ktoś chce to proponuję napisać do mnie na priv, daje miesiąc na złapanie mojej floty, bede latał z tego samego moona na pz, podejmuje ktoś wyzwanie????
    A sponsorujesz konto na uni na którym grasz? :D Jaka nagroda? :D
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Nie jestem pewien czy to trolling, jeśli tak to chylę czoła bo prawie dałem się nabrać :D
    Co do tematu - kwestia obserwacji i determinacji. Ktoś tu już dobrze napisał, że rutyna zabija. Nie tylko jedna osoba może obserwować, trochę szczęścia i weszło
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • gram od uni 7 i nie raz liczyłem :D

    ale jak sprawdzasz cel i wiesz ze w 90% zawsze np o 22 puszcza fs i wraca mu ok 10-11 a tak duzo osob robi.to nie problem policzyc,chyba ze ktos gra dlugo niema floty i nikt go nie liczył bo niema na co leciec:D:D

    tu sie zagłebiac mozna w przed recki ,fs na kolonizuj ewentualnie stacjonuj,matematyka i fart :D
  • Teraz to ja już zakładam, że chłopak miał niesamowite szczęście, że trafił, nie widząc żadnej aktywki na moonie;
    tylko dlaczego dokładnie w sekundę powrotu? Ja bym zrozumiał jak by wisiał nad moonem i wleciał dwie minuty po powrocie floty. Nie odbierałem fsów, logowałem się kilka - kilkanaście minut po powrocie i wtedy takie coś przyjąłbym be mrugnięcia okiem. Jak by rozbił sondy po zebraniu złomu przez przedrecki i widziałby znikające pz zebrane przez właściwą flotę - też bym to przyjął bez mrugnięcia, bo wiedziałbym, co się stało. Ale on trafił dokładnie w sekundę powrotu i dlatego jest to dziwne. Teraz to czyta i się śmieje ;)
    nie
  • Guderian napisał(a):

    @bobro może faktycznie wisiał i w momencie wylądowania wabika puścił flotę, łut szczęścia i trafił sekundę po :P ile czasu minęło między wabikiem a flotą?
    Wabik leciał z innego moona. Na właściwy księżyc przyszedł skan na 3 minuty przed powrotem floty i na pół minuty przed powrotem floty, następną aktywnością był powrót floty i atak (w tej samej sekundzie).
    Wabik wrócił na ten inny księżyc 5,5 minuty przed powrotem floty.
    nie
  • Liczenie z PZ ,z kolonizuj liczenie zawroconego stacjonuj , to jest to samo jak ktos trafi 6 w lotto , tez moze opowiadac jak to obserwowal wyniki poprzednich losowan liczyl liczyl i wyliczyl
    Dobrze zrobiony i odebrany FS jest nie do wyliczenia
    Agresor moze liczyc jedynie na farta i moze uda sie czasem trafic taka flote
    Ale pisanie ze to bylo skutkiem obserwacji i wyliczania ,to mozna wlozyc miedzy bajki
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • A to i ja sobie pogdybam wiadomo że FS na PZ to lipa i cięcie kosztów wiem ze matt potrafi liczyć z pz bo mi trafił ale własnie przed-recki ale z niewidzialnego to nikt nie policzy pytanie nie brzmi czy były aktywki na powrocie na moonie tylko ile przed-recki były przed właściwym fs na pz mówisz ze nie rozbijał sond ale może już kiedys to zrobił np tydzien temu żeby zobaczyć ?? PZ był niewidoczny od początku czy dopiero po zebraniu przez przed-recki wlot w tej samej sekundzie to dla mnie lipa i raczej dowód na farta bo ile razy się zdarzało że floty lecące w tej samej sekundzie jednak się mijały czy pozwolił by sobie na takie ryzyko ?? No i teraz najważniejsze pytanie bo zazwyczaj te najprostsze rozwiązania sa prawdziwe czy ktoś ma hasło do Twojego konta :P no i zawsze można zapytac matta chociaż ma urlop :P
  • Wyliczenie z niewidzialnego pz nie jest możliwe, bo nie masz punktów odniesienia do startu floty i zniknięcia pz - bez tego nie policzysz kiedy flota może wrócić.
    Inna rzeczą jest sposób w jaki robisz fsa - jeżeli schemat masz taki sam (odstępy czasowe w wylotach, %) to zmiana księżyców nie ma znaczenia.

    Wystarczy że agresor załapie schemat, dla pewności będzie skanował powroty przez jakiś czas i w końcu poleci i trafi.
  • f4ust napisał(a):

    Wyliczenie z niewidzialnego pz nie jest możliwe, bo nie masz punktów odniesienia do startu floty i zniknięcia pz - bez tego nie policzysz kiedy flota może wrócić.
    Wyliczyć nie. Mieć szczęście już tak.

    f4ust napisał(a):

    Inna rzeczą jest sposób w jaki robisz fsa - jeżeli schemat masz taki sam (odstępy czasowe w wylotach, %) to zmiana księżyców nie ma znaczenia.
    Brak odbierania FS jest wabikiem żeby spróbować go zezłomowania.
    Nawet najlepsze FS staje się najgorszym jeżeli gracz go nie odbiera.

    Kwestia jak często zmieniał moony, nie odbierał FS.


    KAyto napisał(a):

    wiadomo że FS na PZ to lipa i cięcie kosztów
    Dokładnie. Z tej oszczędności stracił flotę. Nieodbieranie FS pewnie było powodem tego że za krótkie FS robił żeby po kosztach. Każdy serwer ma większe speed, prawie wszystkie x7, dodatkowo mniejsze spalanie, teraz małym kosztem 30% więcej ładowności recków. Więc nie rozumiem dlaczego mniejsze floty oszczędzają na FS. Takie oszczędzanie też bardzo często widać u górników. 0_o
    Kiedyś jak mój sojusz dostawał złomy tak to wyliczałam na ile dni stracona flota pozwoliłaby na bezpieczniejsze FS. :E
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik