AGO i AGR i ostatnie zmiany w ładowności statków - tech nadprzestrzenna

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AGO i AGR i ostatnie zmiany w ładowności statków - tech nadprzestrzenna

    Witam, nakładki AGO i AGR miały fajną funkcje, a mianowicie wyliczały ile potrzeba mt/dt na załadowanie całej surki w danym momencie. Teraz po zmianach ta funkcjonalność przepadła, da sie to jakoś obejść albo jest jakaś nakładka która uwzględnia aktualny poziom technologii nadprzestrzennej?
    pozdrawiam
  • Kilka faktów, które wyjaśnią sprawę:

    • Info o aktualizacji pojawiło się pod koniec minionego tygodnia
    • Poprawki skryptów tej aktualizacji na pewno są złożonym procesem, bo nie dotyczą wyłącznie Mt i Dt, no i w AGR masz szerszy wachlarz procentu naddatku wysyłanych statków przy misji ataku
    • AntiGame wspierane jest przez donacje, więc wypada cierpliwie poczekać na ewentualny update, albo pokombinować na własną rękę rozwiązaniem problemu (co sam uczyniłem jeszcze przed tą sytuacją)
    Edit:

    ciap napisał(a):

    chyba
    Najpewniej tak jest, bo odkąd powstało AGR, AGO zaczynało coraz częściej nawalać i nie było poprawek. Tę łajbę opuściły na pewno i szczury i sam kapitan :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

  • Hermes napisał(a):

    Swego czasu klikałem po 600 raportów szpiegowskich dziennie, żeby wydobyć z nich 10% nadających się na fatygę, która kosztowała kolejne 120 kliknięć. Łącznie ~1300 kliknięć żeby wyciągnąć około 200kk surki, łącznie z moimi koloniami. To była gehenna...
    Gralem na Draco przed fuzja a teraz po fuzji przenioslo mnie z kontem na Libre. Z AGO te 600 skanow to byla dopiero rozgrzewka i po 100-150kk na Draco dzien w dzien wyfarmialem a wydobycie swoja droga. Na Librze, x7 eko jak mam czas klikac to dziennie nawet i ze 2k skanow idzie z czego na luzie wyfamia sie kolo 200kk surki nie liczac wydobycia oczywiscie. Wiec AGO jest bardzo pomocne.
  • Mówimy oczywiście o czasie lotu floty, a nie tym poświęconym na klikanie, prawda? :E

    Btw. Nie mogę się doczekać aż AGO wejdzie w cień AGR i po prostu zostanie zapomniane :)

    Edit:
    Zapomniałem o ważnej kwestii.
    Kiedyś zastanawiałem się nad wydajnością z farm i kolonii. Wiadomo, że farmy dają więcej niż kolonie - zwłaszcza na wysokich speedach eko i floty. Ale co jeśli znudzi się nam puszczanie przez pięć lat po 20 slotów 2-3 razy dziennie? Załóżmy że mamy 12 planet, te 20 slotów i eko nieco niżej niż topowe ~40/35/35. Nadal więcej mamy z farm i nadal musimy rypać 60 farm dziennie żeby mieć przyrost przekraczający 3-4kk punktów. Wtedy zadałem sobie pytanie - czy naprawdę muszę przeć na top100, wyobrażać sobie top10, albo top1? Bez sensu poświęcać życie na grę. Może innym się chce, ale mnie się już nie chce tyle klikać, pilnować, sprawdzać, doglądać. Znam na pamięć nicki, nazwy planet i koordy wszystkich najlepszych farm na uni. Mógłbym bez skanowania puścić te 60 farm na planety i ani razu nie poleciałyby w to samo miejsce raz za razem. Jestem pewien, że na każdym unii z porządnym speed eko można dojśćdo takiego momentu, że to farmy stają się dodatkiem do zwózki, a nie zwózka do farm. Tego wszystkim ekowcom życzę ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

  • Jakbyś czytał w moich myślach. Dlatego po ukończeniu aktualnego badania (komputerowa) biorę się za Astro na kolejną kolonię, bo chęci do farmienia są u mnie jak sinusoida z mniej więcej tygodniowym okresem. Czasem po prostu odechciewa się tej żmudnej orki. Dodatkowa kolonia generująca te 20kk surowca na dobę jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem
  • Tak, ale w tej sytuacji też nie ma nic za darmo i generalnie proces tworzenia muskularnego eko to wiele miesięcy. Eko jest jak drzewko bonsai. Dla mnie przejście z farmienia na wyłącznie zwózkę jest płynnym procesem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, najdalej za dwa lata będę mógł zaglądać raz na tydzień i mieć zadowalający przyrost z własnych planet. 20kk wymaga naprawdę dużo czasu.

    Chyba ostro zeszliśmy z tematu (ja sam ze swojej strony cały wyczerpałem).