czubulus [KNR] vs. Frostmourne ~ 4707.76%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • czubulus [KNR] vs. Frostmourne ~ 4707.76%

    Fiku Miku i duszyczka już w koszyku.

    Pozdrawiam załogę !!! Ku Chwale KNR bo bez Gwiazdy nie ma jazdy.




    Dnia 20-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor czubulus [KNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 15.000
    _________________________________________

    Obrońca Frostmourne
    ________________________________________________

    Duży transporter 64.320
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 100
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor czubulus [KNR]
    ________________________________________________

    Pancernik 14.948 ( -52 )
    _________________________________________

    Obrońca Frostmourne
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    3.737.000 Metalu, 3.737.000 Kryształu i 3.737.000 Deuteru
    94.061.248 Metalu, 138.036.132 Kryształu i 76.606.775 Deuteru
    47.030.624 Metalu, 69.018.066 Kryształu i 38.303.388 Deuteru
    23.515.312 Metalu, 34.509.033 Kryształu i 19.151.694 Deuteru
    11.757.656 Metalu, 17.254.516 Kryształu i 9.575.847 Deuteru
    5.878.828 Metalu, 8.627.258 Kryształu i 4.787.923 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.420.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 781.998.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 235.500.000 metalu i 235.275.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 609.325.300 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    235.500.000 Metalu i 235.281.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 184.420.668
    Kryształ: 269.102.005
    Deuter: 151.382.627
    agresor zyskał łącznie 604.905.300 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -341.420.668
    Kryształ: -425.947.005
    Deuter: -153.174.627
    obrońca stracił łącznie 920.542.300 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • Jarexa jedziemy - bo mu się należy - za granie nie fair (multikonto zapewne - a na pewno push - za to juz byli na banie całym sojuszem OPE - i to dwa razy). Tak powinien postępować każdy uczciwy gracz.

    Amra gra uczciwie, choć leniwie - a jechać to jedziesz go ty. Ja na niego nie latałem nigdy.

    PS. I widzę, że skończył się dzień dziecka - urlop - i nie będzie więcej happy wlotów :D ciekawe które jeszcze konta pójdą na urlop :D
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Czyje to konto to wiem - Marek nam powiedział :P

    Nie oznacza to jednak, że to popieram. Nie raz pisałem co myślę o dowolnych multikontach - a to że Migotka jako SGO o tym wie i nie zgłasza - no cóż - dla mnie to jest totalny upadek i niehonorowe postępowanie. Ale wy macie inne myślenie ...
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • @Monte - Może Marek zaprzeczy, że pisał sam, czyim multi jest Frostmourne? Chyba nie będzie się wypierał własnych słów ... plus to, że to jest multi łatwo zauważyć. Z dowodami gorzej - ale to już problem GO.

    Natomiast pisząc, że ty o tym nie wiedziałeś - tylko się ośmieszasz. I możecie minusować ile chcecie - sam wiesz, że piszę prawdę. Co do Krystiana - jego problem, nie mój - plus nie dotyczy tego tematu.

    PS. A mój post o jechaniu multikonta - proste - to były gratulacje dla atakującego. Bo moim zdaniem każde multi powinno zniknąć z uni, ew. siedzieć na wiecznym urlopie. I wtedy by była dobra gra. I tak, jeżeli konto nieuczciwe - to nawet jak wy je pojedziecie - to lepiej, niż właściciel. Bo kara za multi powinna być. Ale wy chyba myślicie inaczej - skoro kilka osób od was minusowało ten post :P
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • dexPL napisał(a):

    Jarexa jedziemy - bo mu się należy - za granie nie fair (multikonto zapewne - a na pewno push - za to juz byli na banie całym sojuszem OPE - i to dwa razy). Tak powinien postępować każdy uczciwy gracz.

    Amra gra uczciwie, choć leniwie - a jechać to jedziesz go ty. Ja na niego nie latałem nigdy.

    PS. I widzę, że skończył się dzień dziecka - urlop - i nie będzie więcej happy wlotów :D ciekawe które jeszcze konta pójdą na urlop :D
    fenrir już poszedł to obstawiam że kolej na twoje jak ci znowu flota stopnieje :E

    ale jak twoi wyfarmili 3kkk wystawionego surowca to nic nie powiesz co nie? nam latał po planetach głownym kontem - to jest OK a teraz jak multi spadło to darmowe wloty :E :E
    Uwaga! mój ulubiony cytat fenrira, uniwersalny, idealny na każdą okazję, polecam! :E

    Fenrir napisał(a):

    Tak, dex, tak, zawsze jak jest jakiś rzekomy wałek, to ty jesteś pierwszy do krzyczenia, że grasz uczciwie, a u was w sojuszu oszustów nie ma (gdzie chociażby konto wiśni to jest tak [ciach] pushówka, że GO musiał być ślepy na początku uni, że nie widział całego mrowia idlaków dziwnie skolonizowanych w pobliżu matki wiśni, które dostarczały mu regularnie naprawdę niemałej ilości surowca). Widzisz, ja mam gdzieś twoje tłumaczenia, że pomagałeś mu na złość - to na pewno twoje multi. Tak jak wg twojej logiki wielokrotnie złomowany przez D_Z r0gal to multi kogoś z D_Z (nie piszę "nas", bo już nie gram). Ba, na pewno to też multi milkiwaj, która się żaliła, że na niego lata, ale jej ucieka (bo mnie też wiele razy uciekł, a ściągnięcie mi pancków przez Altera było tego konsekwencją, bo zachciało mi się 3/4 nocy czekać na lądowanie jego stacjonuj, które zawrócił). Powtórzę za jednym z twoich byłych sojuszników: idź do specjalisty, bo gra już ci tak mózg przeżarła, że wszędzie widzisz spiski i oszustwa.

    PS. Twoje "odbiorę tak czy inaczej" - obaj wiemy, że to śmieszne pogróżki w świetle tego, że twoja finezja w 99% zawiera się w lataniu po satkach. Ode mnie nigdy nie zdołałeś nic odebrać, a jeszcze na minusie wielokrotnie byłeś.

    [modpowe=Neferet]wulgaryzm[/modpowe]

    ty to rzeczywiście masz jakieś problemy z głową. Twoi "koledzy" z oberonu również nie raz to stwierdzili :E
    P.S. byłeś już u specjalisty? :D nie powinieneś tego bagatelizować :E

    Gratki Atakierowi, widać wykorzystuje wszystkie okazje które mu sie nadarzą i oby więcej takich :)
  • oczywiscie ze ja, nie mam nic do ukrycia, wrecz przeciwnie, takich osobników jak najczesciej w recki i oby tylko przez KNR ;)


    dexiu, skoncz juz temat z mutli.... i z satkami... i zacznij w koncu grac, a nie marudzic.... jak do tej pory jestes tylko przedmiotem do obrony sojuszu, wtapiania floty oraz smiesznego latania po satkach.........

    wymagam wiecej od gracza pokroju top 1 .....
  • Ja jestem eko graczem - i gram tak, jak mi się podoba. Co wtopię to moje - uczciwie zarobione. Nie podoba ci się mój styl gry? Trudno, nie mój problem. Nie mam zamiaru zmieniać sposobu grania tylko dlatego, że jakiś gracz inaczej sobie wyobraża konto top1. Zostań top1 to będziesz grał jak chcesz ... a do tej pory - niestety dla ciebie, ale musisz tolerować ze top1 gra jak gra.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • dexPL napisał(a):

    PS. I widzę, że skończył się dzień dziecka - urlop - i nie będzie więcej happy wlotów :D ciekawe które jeszcze konta pójdą na urlop :D
    Wojak już poszedł na urlop :E :ocb:

    Fenrir napisał(a):

    No ale to już tradycja, że dex większość swoich niepowodzeń i wtop od razu okrasza wrzaskami, że wszyscy oszukują, wszyscy się pushują i wszyscy mają multi. On i OLD święci, wcale nie było w historii dziwnie znikających po dłuższej stagnacji kont i równie dziwnych przyrostów osób, które większość czasu siedziały na urlopach.
    Weź już się nie poniżaj, weź wyjdź, przestań gwiazdorzyć idź farmić szaraczki po 50 mt one przynajmniej się nie zemszczą :popcorn:
  • Oj Panowie to tylko cyferki a atmosfera napięta jak skóra na jajach.
    Kiedyś za dzielenie konta (x2) lub za multikonto była kasacja, dzisiaj to chłopaki na banie za niewinność siedzą :)
    (szkoda, że pręgierz zniknął - wprost widać było kto to kto na danym uni).
    A co do stylu grania top1 czy top 10 to każdego indywidualna sprawa.
    Nie wiem czy lepiej farmić idlerów i latać po satkach + ST od czasu do czasu jest lepsze niż wielcy złomiarze, UFSowcy,
    ale najczęściej po małym gongu wielcy złomiarze jakoś tracą apetyt do dalszej gry.
    U4 [Fatum] OFF
    Quantum [B_A] OFF
    Fornax/Wezn :)
    Mensa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tymotheus ().