Szkodnik [T R] vs. Pan Niszczarka ~ 5683.24% TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji



  • Nie ma co żałować kilku cyferek, ja tam nikomu na konto nie zaglądam, choć na tym etapie gry spuszować się na miliard daje mocnego kopa. Szacun dla operatorów, podjęcie decyzji w takich sytuacjach to zawsze trudna sprawa. A Barona bym oszczędził ;P co tam było 44kk surki, niech przetapia, będzie wreszcie co na tych monach ]:-D
    Drugi raz jak będziecie się pushować, to przynajmniej oszczędźcie sobie tych kpin z wrzucaniem tego na forum. Litości.
    Edit: Muzyczka dla Kubańczyka, prosił ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gethauz ().

  • Tak jak przypuszczałem skończyło się to banem
    Starcie z top uni powinno być do top push przeniesione
    Angel też na pregierzu wyladowal. Tam już był cichy push bez cudownia na forum.Tylko się ktoś na ogocha pochwalił hehe.
    Taka latka jak raz do kogoś przylgnie to się będzie przez kolejne uni ciagnac
    senwiatraka
  • nie od dzis wiadomo jak jest budowana topka flotki TR, powiem szczerze to bylo kwestia czasu ze poleca bany ... jak dla mnie mega bo po prostu nie po to inwestuje czas w grze zeby jakis burak sie spushowal litosci , wish abecaduo i inny cos cicho od Was nic nie slychac a tacy do przodu ciagle jestescie , co nie zmienia faktu iz po prostu to nie 1 ban waszych sojusznikow co po prostu wyglada slabo w moich i nie tylko moich oczach paczek skwitowal to nalezycie , troche smutne to ale mamy ogarnietych teamowcow i nie drodzy forumowicze nie jest to wlazenie w czesci ciala , po prostu ocena szarego gracza , da sie zrobic topowa flote grajac uczciwie czego jestem dowodem , mocne eko potem juz flota sama rosnie co widac u mnie tak wiec grajta uczciwie 8)
    TTG ! :popcorn: