Koniec gry [WarriorS] & Nighthunter [WarriorS] & entro [WarriorS] & Fisher [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. TenAdam [WINTER] & markus ~ 1358920.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Koniec gry [WarriorS] & Nighthunter [WarriorS] & entro [WarriorS] & Fisher [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. TenAdam [WINTER] & markus ~ 1358920.99%

    miało być top 1 WORLD ale może pozostanę przy tym tylko że wyszła wielka lameriada i żenada może wy uchylicie rąbka tajemnicy co się stało

    od nas ślemy pozdrowienia dla całego WINTERu no i przede wszystkim liczymy ze markusa odbudujecie ?


    Darth Malack napisał(a):

    Jestem Najlepszy.
    już nie tylko na pezecie i zakupach ale i w [ciach] flotą :ocb: [ciach




    Dnia 17-02-2019 06:51:13 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Koniec gry [WarriorS]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 6.800
    Okręt wojenny 439.419
    Niszczyciel 97.726
    Pancernik 507.248
    Mały transporter 907.193
    Lekki myśliwiec 9.064.488
    Ciężki myśliwiec 9.441
    Krążownik 1.120.614

    _________________________________________

    Agresor Nighthunter [WarriorS]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 703
    Okręt wojenny 296.961
    Niszczyciel 100.101
    Pancernik 506.089
    Mały transporter 1.012.907
    Lekki myśliwiec 11.020.077
    Krążownik 1.319.229

    _________________________________________

    Agresor entro [WarriorS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 600.407
    Pancernik 600.098
    Mały transporter 999.700
    Lekki myśliwiec 13.058.107
    Ciężki myśliwiec 5.331
    Krążownik 2.006.604

    _________________________________________

    Agresor Fisher [WarriorS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 979.665
    Lekki myśliwiec 816.480
    Ciężki myśliwiec 673.964
    Krążownik 342.761
    Okręt wojenny 79.636
    Pancernik 1.453.024

    _________________________________________

    Agresor Zgredek [WarriorS]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 197.351
    Okręt wojenny 505.316
    Pancernik 714.953
    Mały transporter 1.558.084
    Lekki myśliwiec 17.998.119
    Krążownik 2.514.287

    _________________________________________

    Obrońca TenAdam [WINTER]
    ________________________________________________

    Satelita słoneczny 1.147
    Wyrzutnia rakiet 11.471
    Lekkie działo laserowe 2.044
    Wyrzutnia plazmy 41
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca markus
    ________________________________________________

    Mały transporter 979.999
    Lekki myśliwiec 19.131.645
    Krążownik 1.012.969
    Okręt wojenny 300.390
    Pancernik 649.884

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Koniec gry [WarriorS]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 6.800 ( -0 )
    Okręt wojenny 439.416 ( -3 )
    Niszczyciel 97.726 ( -0 )
    Pancernik 507.248 ( -0 )
    Mały transporter 823.004 ( -84.189 )
    Lekki myśliwiec 8.221.805 ( -842.683 )
    Ciężki myśliwiec 8.959 ( -482 )
    Krążownik 1.115.839 ( -4.775 )

    _________________________________________

    Agresor Nighthunter [WarriorS]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 703 ( -0 )
    Okręt wojenny 296.958 ( -3 )
    Niszczyciel 100.101 ( -0 )
    Pancernik 506.089 ( -0 )
    Mały transporter 917.714 ( -95.193 )
    Lekki myśliwiec 9.984.536 ( -1.035.541 )
    Krążownik 1.313.253 ( -5.976 )

    _________________________________________

    Agresor entro [WarriorS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 600.398 ( -9 )
    Pancernik 600.098 ( -0 )
    Mały transporter 905.853 ( -93.847 )
    Lekki myśliwiec 11.831.551 ( -1.226.556 )
    Ciężki myśliwiec 5.071 ( -260 )
    Krążownik 1.997.618 ( -8.986 )

    _________________________________________

    Agresor Fisher [WarriorS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 887.631 ( -92.034 )
    Lekki myśliwiec 739.709 ( -76.771 )
    Ciężki myśliwiec 637.837 ( -36.127 )
    Krążownik 341.212 ( -1.549 )
    Okręt wojenny 79.635 ( -1 )
    Pancernik 1.453.021 ( -3 )

    _________________________________________

    Agresor Zgredek [WarriorS]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 197.351 ( -0 )
    Okręt wojenny 505.305 ( -11 )
    Pancernik 714.953 ( -0 )
    Mały transporter 1.411.207 ( -146.877 )
    Lekki myśliwiec 16.304.678 ( -1.693.441 )
    Krążownik 2.502.306 ( -11.981 )

    _________________________________________

    Obrońca TenAdam [WINTER]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca markus
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 22.883.836.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 183.121.544.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 90.415.848.600 metalu i 45.476.250.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 23%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    17.000.000.000 Metalu i 17.000.000.000 Kryształu
    18.951.260.000 Metalu i 0 Kryształu
    5.000.000.000 Metalu i 5.000.000.000 Kryształu
    3.576.593.200 Metalu i 867.846.800 Kryształu
    4.444.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    4.444.440.000 Metalu i 0 Kryształu
    4.192.000.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    57.608.733.200 Metalu i 22.867.846.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 41.071.618.200
    Kryształ: 16.587.704.800
    Deuter: -66.579.000
    agresor zyskał łącznie 57.592.744.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -112.656.491.000
    Kryształ: -58.689.052.000
    Deuter: -11.776.001.500
    obrońca stracił łącznie 183.121.544.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    Moderator Neferet:
    Pseudocenzura
  • Miał paść Adam, Marek miał zawrócić z reszta kolegów. Albo został wystawiony albo lag/blad serwera. Dla mnie to jest osobista porażka. Mam nadzieje ze Marek podejmie sie odbudowy i sam mu w tym pomogę. Ja go z tego miejsca moge tylko przeprosić bo wolałbym sam być w reckach niż jego zbierać.

    ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
    Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

    Ilość ST >300
  • dzięki ekipie za lot, Nightowi chapeau bas za dogranie sprawy, to była czysta przyjemność

    żałuje jednego, padła flota człowieka, który niczemu nie zawinił, który poleciałby z obroną na każdego z kim grał, człowieka o wielkim honorze, do którego zawsze będę miał szacunek

    dzieki za wszystko marek
  • Coś małe to top 1 world na 7.200.000 procent :)
    I wy i my kukaliśmy na falandze, zatem skończcie błazenadę :)
    Broniło 7 flot, a OGame się wysypał :)
    Na 15 sekund przed planowanym RW floty agresorów znikły z falangi, ale twardo leciliśmy i na moona i na planetę, wiedząc, że ta gra ma lagi. Na minutę po RW nawet TenAdam się mógł wysłać. Po prawie dwóch minutach po RW zaczęliśmy cofać floty. Po trzech minutach Markusowi odjęło flotę.
    Także nie wiem, czy jest sens chwalić się tym, że w top 1 world 5v7 powinniście być po przegranej stronie ^^
  • Dzięki za nockę.
    Akcja mogła być fajna i starcie byłoby naprawdę fantastyczne.
    Szykowało się jedno z większych, jeśli nie największe starcie na ogame pl.
    Niestety to co wrzucacie to jest tylko efekt błędu gry.



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • Starrk napisał(a):

    Coś małe to top 1 world na 7.200.000 procent :)
    I wy i my kukaliśmy na falandze, zatem skończcie błazenadę :)
    Broniło 7 flot, a OGame się wysypał :)
    Na 15 sekund przed planowanym RW floty agresorów znikły z falangi, ale twardo leciliśmy i na moona i na planetę, wiedząc, że ta gra ma lagi. Na minutę po RW nawet TenAdam się mógł wysłać. Po prawie dwóch minutach po RW zaczęliśmy cofać floty. Po trzech minutach Markusowi odjęło flotę.
    Także nie wiem, czy jest sens chwalić się tym, że w top 1 world 5v7 powinniście być po przegranej stronie ^^
    że małe to sam wiesz najlepiej :) fakt że dziwnie to wyszło dlatego spytaliśmy teraz każdy sobie może pisać że lecieliście twardo do końca tylko was zabrakło w ST

    Ruda napisał(a):

    Mam nadzieję ze sytuacja się wyjaśni. Bo tego rw nie powinno wgl być. ;)
    Dzięki za nockę i widzimy się niebawem.
    z ashera również a było :quasi:

    Darth Malack napisał(a):

    Nie ma to jak male szmaconko.
    wiesz o tym najlepiej

    zapomniałem pozdro dla wszystkich co zarwali nackę z prawa, lewa i tych co obstawiali powroty :E :E :E
  • Szkoda, że akurat markusowi została flota, szkoda, że nie doszło do STarcia wszystkich lecących flot bo byłoby co oglądać :)
    Wszyscy mamy nadzieję, że rzeczywiście lag spowodował to rw a nie celowa zawrotka...
    Marek odbudowy życzę !

    Edit:
    Ruda to skoro wszystko jest tak samo jak z asherlem to nie ma mowy o backupie bo wszystko jest ok :) Tak przynajmniej stwierdzi GO bo oni oczywiście są bezstronni :P
  • Ale Wy nie zdajecie sobie sprawy, ze serwer policzyl floty, które stały na planecie podczas przeliczania rw.
    Ani my, ani Wy nie mieliście długo rw i dlatego flota markusa padła na pz. Nasze floty zostały zawrócone po rw, a nie widać ich w raporcie.
    Mówicie o zamulaniu asherla, a co Wy tutaj zrobiliście? To samo. I co gorsza zbugowaliście tym serwer tak, że zamiast 7 flot tutaj stoi 1.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda napisał(a):

    Ale Wy nie zdajecie sobie sprawy, ze serwer policzyl floty, które stały na planecie podczas przeliczania rw.
    Ani my, ani Wy nie mieliście długo rw i dlatego flota markusa padła na pz. Nasze floty zostały zawrócone po rw, a nie widać ich w raporcie.
    Mówicie o zamulaniu asherla, a co Wy tutaj zrobiliście? To samo. I co gorsza zbugowaliście tym serwer tak, że zamiast 7 flot tutaj stoi 1.
    prosze Cie nie wypisuj żenad zrobiliśmy dokładnie to samo co wy więc nie miej tu żadnej pretensji
    uczymy się od najlepszych 8-)
  • hmmm
    nie wiem co mam powiedzieć. Markusa flota była numerem 1 na mojej liście ale nie spodziewałem się że tak to się skończy. My ze swojej strony niezależnie od wszystkiego nie zamierzaliśmy odpuścić i jak słusznie ktoś wyżej zauważył to Was zabrakło w obronie. Nie wiem jak to możliwe, Specjalnie opóźniliśmy sporo atak licząc na przestrzał waszych recków, bo owszem spodziewaliśmy się nawet nieco większych strat po naszej stronie ale recków moc była po naszej stronie i pz powinien zostać u Nas. A wyszło tak że wyklikany obrońca nie tylko zdążył podnieść flotę ale wszyscy od Was poza Markusem zdążyli zawrócić. Niepojęte. Mieliśmy szczerą chęć walnąć top 1 world. Wyszło jak wyszło.
  • @Arkadius wiem, że jesteś niemądry, ale przynajmniej nie ośmieszaj reszty swojego towarzystwa. Chcesz mi powiedzieć, że nie patrzyliście na falangę przed, w trakcie i po RW. Chcesz mi powiedzieć, że nie widzieliście 55 milionów LM, 6 milionów KR, 3 milionów OW, 1,3 miliona Niszczycieli, 2,6 miliona PC oraz 14k GS, tak? Chcesz mi powiedzieć, że przy stosunku flot 1.0 do 1.16 dla Winter mieliśmy zawrócić? Chcesz powiedzieć, że przy RW na 36 milionów recków, które byłoby remisem, w którym to wy byście mieli większe straty, RW, które by się liczyło jako nasze top 1 world, RW, po którym byśmy pozamiatali 2/3 recków i wyszli na plus, a wy na minus 300kk pkt. I ty chcesz mi powiedzieć, że to my zawróciliśmy? :)
    Lecąc na mnie udowodniłeś, że matury z matmy to ty nie masz. Dzisiaj udowodniłeś, że do tego wszystkiego nie wykazujesz się jakimikolwiek zdolnościami logicznego myślenia. Tak jak koval napisał - lecieliście się rozwalić.
    o 6:46:10 spadł księżyc.
    o 6:46:12 wylądowały floty.
    o 6:46:14 wylądował TenAdam
    o 6:46:34 miał być wasz wlot.
    o 6:46:19 zniknęliście z falangi
    o 6:49:xx dalej nasze floty były na zatrzymaj
    o 6:49:xx zaczęliśmy cofać pierwsze floty
    o 6:51:13 wracającemu Markusowi odjęło flotę

    @xxX NIGHTHUNTER Xxx 14-18 mln recków z 36 mln recków nie wygląda mi na "recków moc była po naszej stronie
  • szturman napisał(a):

    Szkoda, że akurat markusowi została flota, szkoda, że nie doszło do STarcia wszystkich lecących flot bo byłoby co oglądać :)
    Wszyscy mamy nadzieję, że rzeczywiście lag spowodował to rw a nie celowa zawrotka...
    Marek odbudowy życzę !
    Szturmi. Nie było grama powodu do zawrotki.
    Zrobilibyśmy z siebie wzajemnie sieczkę i wszyscy mielibyśmy piękne starcie. My widzieliśmy co leci od 20 min ;) Gdybyśmy mieli zawracać, to zrobilibyśmy to dużo wcześniej
    To tylko wy moglibyście mieć powód do zawrotki, na 30 sec przed.
    Trochę myślenia i nie trzeba wzywać nadziei na pomoc ;)


    xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):

    hmmm
    nie wiem co mam powiedzieć. Markusa flota była numerem 1 na mojej liście ale nie spodziewałem się że tak to się skończy. My ze swojej strony niezależnie od wszystkiego nie zamierzaliśmy odpuścić i jak słusznie ktoś wyżej zauważył to Was zabrakło w obronie. Nie wiem jak to możliwe, Specjalnie opóźniliśmy sporo atak licząc na przestrzał waszych recków, bo owszem spodziewaliśmy się nawet nieco większych strat po naszej stronie ale recków moc była po naszej stronie i pz powinien zostać u Nas. A wyszło tak że wyklikany obrońca nie tylko zdążył podnieść flotę ale wszyscy od Was poza Markusem zdążyli zawrócić. Niepojęte. Mieliśmy szczerą chęć walnąć top 1 world. Wyszło jak wyszło.
    Widzisz. My grzecznie staliśmy jeszcze 2/3 minuty po "Waszym wlocie"
    Po prostu gra długo wczytywała rw i na koniec policzyła tylko Marka, który stał tam najdłużej.
    Po reckach też chyba widzicie że dziwnie wyszło. Bo moje np są pełne pod czubek :) Z resztą chyba wszystkie od nas.

    Co do Marka, liczę na backa. W tej sytuacji jest dość prawdopodobny.
    Jeśli nie, to może sobie wziąść moje konto. I chyba nie tylko.
    Szkoda mi tylko starcia. Bo byłoby na prawdę epickie :)
    A z reckami i bilansem, to byśmy rozmawiali po rw :)
    Na ten moment, ja mam najlepszy



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez AmstelL ().

  • Starrk napisał(a):

    Chcesz powiedzieć, że przy RW na 36 milionów recków, które byłoby remisem, w którym to wy byście mieli większe straty, RW, które by się liczyło jako nasze top 1 world, RW, po którym byśmy pozamiatali 2/3 recków i wyszli na plus, a wy na minus 300kk pkt. I ty chcesz mi powiedzieć, że to my zawróciliśmy?
    ty to jestes debeściak powinieneś bajki dla dzieci pisać jak ci już kiedyś pisałem 3/2 recków u was proszę cie bo pęknę z naszych 18kk a z waszej strony to nie wiem czy mieliście 10 nawet
    jedyne co jest tu faktem ze starcie było by dla was i to wszystko z minusem ładnym a naszej na zero
  • Starrk napisał(a):

    @Arkadius wiem, że jesteś niemądry, ale przynajmniej nie ośmieszaj reszty swojego towarzystwa. Chcesz mi powiedzieć, że nie patrzyliście na falangę przed, w trakcie i po RW. Chcesz mi powiedzieć, że nie widzieliście 55 milionów LM, 6 milionów KR, 3 milionów OW, 1,3 miliona Niszczycieli, 2,6 miliona PC oraz 14k GS, tak? Chcesz mi powiedzieć, że przy stosunku flot 1.0 do 1.16 dla Winter mieliśmy zawrócić? Chcesz powiedzieć, że przy RW na 36 milionów recków, które byłoby remisem, w którym to wy byście mieli większe straty, RW, które by się liczyło jako nasze top 1 world, RW, po którym byśmy pozamiatali 2/3 recków i wyszli na plus, a wy na minus 300kk pkt. I ty chcesz mi powiedzieć, że to my zawróciliśmy? :)
    Lecąc na mnie udowodniłeś, że matury z matmy to ty nie masz. Dzisiaj udowodniłeś, że do tego wszystkiego nie wykazujesz się jakimikolwiek zdolnościami logicznego myślenia. Tak jak koval napisał - lecieliście się rozwalić.
    o 6:46:10 spadł księżyc.
    o 6:46:12 wylądowały floty.
    o 6:46:14 wylądował TenAdam
    o 6:46:34 miał być wasz wlot.
    o 6:46:19 zniknęliście z falangi
    o 6:49:xx dalej nasze floty były na zatrzymaj
    o 6:49:xx zaczęliśmy cofać pierwsze floty
    o 6:51:13 wracającemu Markusowi odjęło flotę

    @xxX NIGHTHUNTER Xxx 14-18 mln recków z 36 mln recków nie wygląda mi na "recków moc była po naszej stronie

    a po co TenAdam podnosil flote hmm? w starciu go nie ma
  • jeżeli idzie o ilość latajek to niczym nas nie zaskoczyłeś ale nam wychodziło niecałe 33 mln reca. No i nie wiem skąd wniosek że mieliśmy tylko 2-16 kk recka. To u Was nie wiem czy 10 kk by się zebrało. Reszta miała być nasza. Nasza flota została opóźniona do 6 46 32. Tak jak mówię zakładaliśmy że wasze recki w ogóle przestrzelą i lizaka zbierzecie.
  • WG informacji udzielonej przez TrashSim powinniście wyzbierać 24 miliony recków, żeby w ogóle wyjść na zero :)

    E: Rozbieżność w ilości recków z symulacji wynikła pewnie z tego, że... ta gra nie jest skonstruowana do symulowania walki z udziałem prawie 150 milionów statków
  • ogame sie kończy
    sta111siu się pushuje a starcia same się kompletują
    ja tylko mam nadzieję iż jeśli to prawda że to był błąd - kolejny błąd gry
    to konsekwencje tego starcia zostaną skasowane
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • I już się wyzywają.

    Szkoda że do rw nie doszło, fajnie by się oglądało taką masakrę.

    @Starrk wyluzuj, niedziela jest.

    @Darth Malack iks de.

    I się nie denerwujcie kuń ogarnie ticketa.

    @AmstelL jedyny back up jaki widziałem w tej grze, to jak gość zrobił atak DDoS na elce. Za duże macie floty i gierka nie ogarnęła :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marys ().

  • o jakim back'upie Wy mowiicie? błąd ogame i tyle ;) jezeli dostanie to bedzie to najwiekszy przekret w historii .Nie obchodzi mnie jak to sie stało - skoro błąd gry to tyle starcie powstalo i git ; ;) ale pewnie juz dziewczyny prowadzą rozmowy co tu zrobic ;)

    gratulacje dla ekipy zlomującej , za akcje zerwana nocka i planowanie. Efekt koncowy doscspodziewany, za to zadowalający :) no to 1/5 :D
  • moze kolega Starrk mi jeszcze wytłumaczy jedno skoro tak dobrze oblatany jest a zapomniałem dodać :E

    skoro lecieliście do końca i starcie miało być i umiesz dobrze używać fali to weź no mi wytłumacz po co Adam podnosił flote na własnego pezeta ? dla czego miała nie brać udziału w St ? no i dla czego mu się to udało a markusowi nie :>
  • No i kto robi zawrtokę floty przed pokazaniem się starcia. Oczywistym było że tu będzie mega lag, Raport pokazał się po prawie 5 min po tym jak faktycznie miało dojść do starcia. Z tego co piszecie wyżej w tym czasie pocofaliście sami swoje floty. No i słuszna uwaga. Po co tenadam w ogóle próbował podnieść całą flotę na PZ (widziałem ją przez moment na fali) skoro jak twirdzicie starcie maiło być dla Was.
  • xxX NIGHTHUNTER Xxx napisał(a):

    No i kto robi zawrtokę floty przed pokazaniem się starcia. Oczywistym było że tu będzie mega lag, Raport pokazał się po prawie 5 min po tym jak faktycznie miało dojść do starcia. Z tego co piszecie wyżej w tym czasie pocofaliście sami swoje floty. No i słuszna uwaga. Po co tenadam w ogóle próbował podnieść całą flotę na PZ (widziałem ją przez moment na fali) skoro jak twirdzicie starcie maiło być dla Was.
    Najt tylko o Tobie mam dobre zdanie z tego lamerskiego sojuszu, nie zmieniaj tego.

    Musi wam wystarczyć to:
    • Flota zatrzymuje się 17.02.2019 06:46:13
      Od: dowódca flotyPrzy planecie 36 31 32 [8:430:9] zatrzymała się flota.
    • Flota zatrzymuje się 17.02.2019 06:46:13
      Od: dowódca flotyPrzy planecie 36 31 32 [8:430:9] zatrzymała się flota.
    GSY wrocily o:

    Powrót floty 17.02.2019 10:14:11
    Od: dowódca flotyTwoja flota wróciła z planety 36 31 32 [8:430:9] na planetę



    (Księżyc) GhettoGosp [8:432:5].

    Lecialy na 100%. Jak latwo policzyc staly na zatrzymaj 2min. Tyle w tym temacie.

    Jestem Najlepszy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darth Malack ().