Koniec gry [WarriorS] & Nighthunter [WarriorS] & entro [WarriorS] & Fisher [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. TenAdam [WINTER] & markus ~ 1358920.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jak dla mnie ogame stoi na polskich stacjach typu ovh bo tanio i scina a i silnik gry nie jest napisany tak jak powinien bo cos takiego nie powinno miec miejsca chcialbym zobaczyc starcie 10 topowch flot z q co by sie stalo rw by bylo za 10 min ? I tez cofka wystarczy sie zgadac i mamy surki opur bo zego co wiem w tym starciu nie musieli odsylac raz na miesiac takie starcie i mozna urlopowac caly czas i roanac jak majas ale co mam na mysli ugemele polacy poprawiaja silnik i starcie wykonuje sie w jedna jakas tam setna sekundy i nic nie laguje a bije sie biliony statkow wiec nie wiem ze pro niemcy nie moga tego napisac lub poprawic kod by mozna by zrobic starcie top 10 flot na q tu byl lag 2 min przy 100kk statkow co bedzie na q?
  • kobuszewski16 napisał(a):

    Jak dla mnie ogame stoi na polskich stacjach typu ovh bo tanio i scina a i silnik gry nie jest napisany tak jak powinien bo cos takiego nie powinno miec miejsca chcialbym zobaczyc starcie 10 topowch flot z q co by sie stalo rw by bylo za 10 min ? I tez cofka wystarczy sie zgadac i mamy surki opur bo zego co wiem w tym starciu nie musieli odsylac raz na miesiac takie starcie i mozna urlopowac caly czas i roanac jak majas ale co mam na mysli ugemele polacy poprawiaja silnik i starcie wykonuje sie w jedna jakas tam setna sekundy i nic nie laguje a bije sie biliony statkow wiec nie wiem ze pro niemcy nie moga tego napisac lub poprawic kod by mozna by zrobic starcie top 10 flot na q tu byl lag 2 min przy 100kk statkow co bedzie na q?
    nie dowiesz się bo rw z takiego starcia nigdy się nie pojawi :D może twoim wnukom się rw wygeneruje :D
  • dlatego po robic flo poznawac znajomych nie spac po nocach jak i tak gf ma to w dupie i nigdy tego nie poprawi tu blad lezy w ac bo starcie marysia poszlo bez lagu a tu... powinni pomyslec ze ta gra ma tyle lat ze sa floty juz na 1kkk i ze trza poprawic cos jak bylo x1 ok ale i tak aro ma flote potege z x1 jak zrobili x7 niech dostosuja silnik do tego co moze sie stac tym bardziej ze jest uf i moze stac sie wiele jak w tym starciu
  • Lag nie powstal w chwili starcia. Lag powstal już wczesniej bo sobie serwer nie poradzil z kilkudziesięcioma misjami na atakuj wpadajacymi w tej samej lub sasiadujacej ze soba sekundzie. I to jest pierwsze primo. Drugie primo to recki. To, że bedzie lag wiedzial kazdy kto tam lecial. Ale lag oznaczal, ze serwer sobie "przemieli" wszystko i wypluje wszystko w należytym no niech wam będzie ordnungu . Tutaj gra sie po prostu rozjebała.
    Dlatego apeluje:

    Teamie kochany! Macie podstawy w Zasadach Gry! Zakażcie lagowania serwera wysyłaniem wielu misji bez odstępu! Ja wiem, że nie za bardzo kumacie o czym ja piszę, ale popytajcie. Macie tam kumatych ludzi u siebie.
  • Yossar napisał(a):

    Teamie kochany! Macie podstawy w Zasadach Gry! Zakażcie lagowania serwera wysyłaniem wielu misji bez odstępu! Ja wiem, że nie za bardzo kumacie o czym ja piszę, ale popytajcie. Macie tam kumatych ludzi u siebie.
    Marzenia są piękne :E
    byłby to za piękny ukłon w nasza stronę jak by winterki nie mogli lagować fali my nie musieli byśmy lagować starcia :quasi:
    niech Art wprowadzi taki zakaz z zastrzeżeniem że w przypadku lagowania fali obrońca traci z automatu całą flote na rzecz agresorów i odwrotnie agresorzy stracą floty przy lagowaniu ataku i będzie sprawiedliwie :quasi: i tak zwane konta pomocnicze będą dostawały permy :E
    a puki co skoro jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli TEAM uważa że to obrońcy są pokrzywdzeni to pragnę dodać że JO TEŻ i skoro jednej stronie zostały przywrócone statki to drugiej też by się należało skoro był bug i starcia nie powinno być