Koniec gry [WarriorS] & Nighthunter [WarriorS] & entro [WarriorS] & Fisher [WarriorS] & Zgredek [WarriorS] vs. TenAdam [WINTER] & markus ~ 1358920.99%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ruda napisał(a):

    Mam nadzieję ze sytuacja się wyjaśni. Bo tego rw nie powinno wgl być. ;)
    Dzięki za nockę i widzimy się niebawem.
    to sie nazywa karma :)

    nie chce mi sie czytac tego calego belkotu ale jak winter wali przekrety to jest ok ale jak w koncu ogame samo zrewanzowalo sie to jest wielki placz i bol dupy !

    Obi i spolka GRATY za akcje i ladny % :)

    winterom kolejnych rownie udanych akcji !
  • No grzechem by było przejść obojętnie obok takiego starcia. Graty WarriorS bo starcie na ich korzyść i % i zysk a gdybać sobie można do woli.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Fajny procent wyszedł z markusa, do tego konkretny zysk jest do podziału, graty dla worriorsow miał paść jakiś adam a padła jedna z lepszych flot na uni chyba. Przetopu zycze a zimowym odbudowy markusa.

    Co do całej otoczki szkoda ze floty poznikaly, było by na co popatrzeć a i satysfakcja z top1 była by ogromna.
    Troszkę śmieszne już jest to wasze wzajemne oskarżanie się o jakieś logowanie... nie ma takiego czegoś w zasadach gry ze nie można skanowac, btw przyganiał kocioł garnkowi.... :) Dwa sojusze siebie warte sie spotkały, pewnie jeszcze bedzie okazja do top1. Ladnie sie tu lejecie :)
  • asherl napisał(a):

    moherowy beret napisał(a):

    Nie było też ataku w podglądzie ani na fali.
    Back up jak najbardziej tutaj powinien być.
    U u mnie było wszystko widać, a nie było back upa. Więc przestancie płakać :)
    Jak Wy zamuliliscie mi konto i powstało starcie były wielkie brawa, gratulacje, wielki skill. Teraz jest odwrotna sytuacja i szukacie sprawiedliwości. Otóż właśnie ją dostaliście..
    Czy ktoś się teraz czepia zamulania? Od oceny ataków lagujących jest GO. tutaj prócz dobrego zlagowania jest też spory bug w grze a to raczej zupełnie coś innego.
    Trochę rasista..trochę nacjonalista ^^
    i dobrze mi z tym :D
  • Kozak starcie, choć z tego co czytam mogło być dużo większe :P

    Wyczytałem też, że agresorzy wycofali floty - bo jak im się wydawało - gra zrobiła psikusa i RW nie pojawiło się na czas - poważnie? ile w to już gracie? przy tak dużych starciach zawsze będzie lag, więc do momentu pojawienia się RW powinno się wstrzymywać z jakimikolwiek działaniami, by komputer mógł to sobie wszystko na spokojnie policzyć na kalkulatorze :E

    No i kwestia która mnie niewtajemniczonego zastanawia najbardziej, skoro obrońcy wycofali floty, to dlaczego nie wycofali też recków?
    Wygląda to trochę jak wystawka markusa 8o
    Ale to z mojej perspektywy, nie znając kuchni tej akcji :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Latajacy_w_chumrach ().

  • Latajacy_w_chumrach napisał(a):


    No i kwestia która mnie niewtajemniczonego zastanawia najbardziej, skoro obrońcy wycofali floty, to dlaczego nie wycofali też recków?
    Wygląda to trochę jak wystawka markusa 8o
    Ale to z mojej perspektywy, nie znając kuchni tej akcji :)
    Nie da się wycofać recków które już wracały.
    Trochę rasista..trochę nacjonalista ^^
    i dobrze mi z tym :D
  • moherowy beret napisał(a):

    Latajacy_w_chumrach napisał(a):

    No i kwestia która mnie niewtajemniczonego zastanawia najbardziej, skoro obrońcy wycofali floty, to dlaczego nie wycofali też recków?
    Wygląda to trochę jak wystawka markusa 8o
    Ale to z mojej perspektywy, nie znając kuchni tej akcji :)
    Nie da się wycofać recków które już wracały.
    Skoro wracały wyładowane surowcami to jednak do jakiegoś starcia doszło to po co było wycofywać statki przed otrzymaniem RW :whistling:
  • Marek...jeśli tylko zdecydujesz się odbudować flotę to daj znać...dołożę i swoją cegiełkę i postaram się by kopalnie się nie ociągały.
    wypowiedzieli się już tutaj teoretycy i praktycy...analiza nooba takiego jak ja nikomu nie jest potrzebna.Jedno tylko przemyślenie z lat młodości mi się nasuwa.Idąc gdzieś z kolegami w dym nie do pomyślenia byłoby,by ktokolwiek wycofał się nie upewniwszy się że wszyscy są bezpieczni.Takimi kolegami zawsze starałem się otaczać.
    Czas chyba posypać głowę popiołem i przyjąć krytykę na klatę,bo sądząc po hardości postów klaty macie nie liche

    Pozdrawiam i luźnych gumek życzę
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Gratulacje za samo starcie choć mogło być jeszcze bardziej zbajerowane jak by doszło do starcia wszystkich flot.

    Zasada prosta , np, wielokrotnie pz po starciu pokazywał mi się po kilku sekundach , ogame obliczało floty , nie stety za wcześnie zawróciliście obstawę i dla tego taki wynik a nie inny , tak samo działa speedsim wpisujemy mega floty i włączamy symulacje ,czekamy czasami nawet kilkadziesiąt sekund a mamy tam taki guziczek anuluj i kończy się liczenie , i tu zrobiliście to samo tylko że nie stety jeden obrońca za późno wcisnął zawróć .

    Najlepszą obcją wyjścia z tej sytuacji było by oddanie floty obrońcy i raz jeszcze zrobić te akcje żeby było sprawiedliwie , bo w sumie nikt by nie zawrócił jak by przeanalizował te starcie w takim stylu jak tu teraz zostaje objaśniane na różne sposoby .

    Tak że z mojej strony jeszcze raz graty wszystkim i oby ogame oddało flotę a gracze zrobili akcje jeszcze raz taką samą aby było sprawiedliwie

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Nie wiem jak dlugo graja gracze z Libry, ale wychodzi brak doswiadczenia. Trzeba byloczekac i 10, czy 30 minut, albo i godzine jesli trzeba, az by sie wszystko policzylo. Po prostu mega konta i floty, zrobione w kilka lat na speeduni nie zastapia kilkunastu lat doswiadczenia, roznych sytuacji i prob gry na starych uni. Dodatkowo chyba plaszczyk ochrony teamu daje wiele pewnosci siebie, skoro ktos z WINTER oglasza sie najlepszym na Ogame, a w innych tematach widzialem inne grozby i przechwalki ze strony czlonkow tego sojuszu ;) .
    "Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha".

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • No gratki szkoda że wyszło tak a nie inaczej. Co do tych krzyków wiadomo, że winterki krzycza najgłosniej takie żydki ogame co jak jest cos nie po ich myśli to odrazu problemy. Choć osobiście szkoda,że spadajaca kula sie nie udała no ale czego spodziewać sie po tej starej grze, która wydawca łata jako tako byle hajs jak wszystkie inne gry tego wydawcy.
    Ganimed OFF Sojusz DarkBlue
    Libra OFF Sojusz Pac-Misie
    Rhea ON Sojusz DarkBlue

    TOP SOLO 66934.72%
  • Jeden za wszystkich, wszyscy po złom z niego :D
    Gratuluje starcia, % jak i zysk może być jak na Wasze floty:D
    Najlepszy chyba okazał się najgorszym bo uciekł szybciej z podstawki niż ustawa przewiduje :E
    Cud starcie, bo miało być inaczej a jednak ten czy tam ten adam jednak na pzta uciekł dziwnym trafem :D
    Czytałem, że pod siedzibą Gameforge w Niemczech są już zamieszki z tego powodu :lool:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RolnikSzukaZony ().

  • Jedyne sensowne rozwiązanie to backup.

    Nie od dzisiaj wiadomo że serwery i mechanika gry nie są przystosowane do tych flot które latają :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Jedyne sensowne rozwiązanie to backup.

    Nie od dzisiaj wiadomo że serwery i mechanika gry nie są przystosowane do tych flot które latają :)
    Jaki backup ludzie o czym wy mówicie.
    Jak złomowali Asherl-a sondami wywołali takiego laga że serwer nie dał rady i nic nie mógł zrobić. Wtedy każdy że tak można że fer że super i wogóle.
    Sondy wywołały tą samą sytuacje co mamy tutaj. Server po prostu nie ogarnął. Także jaki backup.... -_-
  • tutaj z tego co widziałem screeny, to stały floty w momencie starcia. A że 6 w obronie nie policzyło to już nie przez sondy. Dlatego musi być przywrócona ta flocisz
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Kasztanie flot nie uwzględniło bo je zawrócili jak sam Stark napisał :) Po złomie krzykacza się uśmiałem, ale tutaj karma wróciła, Markowi Szo i zmiany kolegów bo go wysiudłali bez mydła.

    Graty Michał, niedługo się widzimy na librze! :*
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST
  • gandalfbialy28 napisał(a):

    ech niektóre zachowania ludzi w grze mnie zadziwiają-entro jak to jest-najpierw piszesz na Warriorsow do Go Ci dostaja dzięki Tobie bany,wyśmiewasz się z nich a teraz jesteś z Nimi w soju??Cóż hipokryzją zalatuje na kilometr!
    Na starcie napisze, że spodziewałem się takiego posta od kogoś innego z Winter, a nie takiego ogórka mi wysłaliście.

    Malack małe szmaconko to termin zaczerpnięty od jednego z sympatycznych, a najmniej ogarniętych graczy z waszego sojuszu Rudej. Dla mnie zatrzymaliscie się na lataniu na gornikach i ich dziennym wydobyciu i właśnie ten proceder nazywacie szmaconkiem. Nawet nie chce mi się szukać tego tematu na forum gdzie Ruda tak nazywa starcie za 20mln zysku. Wstyd, żeby gracze z najwyższego top znizali się do poziomu szmaty do podłogi orajac kogoś żeby zmusić go do swojej racji. Tak zachowują się tylko ludzie, których życie nie rozpieszcza. Ludzie, którzy znają tylko argument siły i swoje życiowe frustrację próbują wylać na innych. Tak zachowują się gracze, którzy mentalnością zatrzymali się na poziomie 20mln we flocie. Dla mnie pisanie do górników, ludzi z mniejszego top, że są planktonem świadczy tylko o zawrotnym poziomie waszych graczy. Ego i jeszcze raz ego. Malack jest tego świetnym przykładem, ale o starych znajomościach i kochankach się nie dyskutuje. Kupowanie kont.. elkm cichego.. Wstyd. Pójdzie do S&D czy przemielicie tak jak moje stare?

    Teraz jak już przedstawiłem Ci co mnie dosyć mocno irytuje i myślę że nie tylko mnie przejdę do meritum.

    Jak zauważyłeś od startu Uni byłem z Ryba i blokim w MG. W sojuszu w którym grałem cały czas od 60 wykluczając czas, który spędziłem w CLZ. Sojusz ten przetrwał. Wywodzi się z niego wielu graczy z KAC w tym marek, który po przejściu z u50 z Chaosu przeszedł do nas. Sojusz przetrwał nie dlatego, że kupował konta pod push tylko był oparty na wspólnym kontakcie, zaufaniu. Zaznaczę tylko że grając od 60 do Draco graliśmy przeciwko flota WIP 10 razy silniejszym niż nasze. Tak można zbudować coś co przetrwa dłużej niż 4 fuzje. Nie widzę tego w Winter. Jedyne co widzę to skrzyknieta bandę pusherow. Takich samych jacy byli w WIP. Tych samych, którzy posprzedawali swoje konta i skończyli przygodę z tą grą w świetle braku przewagi na uni. Zresztą Ruda.. co tu dużo mówić.

    Zaczęliśmy grać na uni z założeniem, że nie dogadamy się z Worriors. Brakowało kontaktu, zaufania. Wszystkiego.
    Trzy miesiące temu Malack wysłał mi jasny komunikat, że latamy po sobie. Amstel w grze wysłał mi pw, że traktuje mnie w taki sam sposób jak grałbym z Worriors. Spelnilem więc jego erotyczna fantazję i gram z Worriors. Była okazja zrobić mega duże starcie z marszu, którego najprawdopodobniej nikt by nigdy nie pobił więc dłużej się nad tym nie zastanawialem.

    Jedyne czego żałuję to tego, że to marek poszedł w tym starciu w recki. Z tego powodu jest mi głupio i po ludzku przykro. Nie wiem jak było. Możliwe, że został wepchniety pod tramwaj. Może przylagowalo. Może wiedział jako bardzo doświadczony gracz, że trzeba czekać aż pojawi się starcie zamiast podwijać przycietą kite i jak najszybciej uciekać w obawie kontry. MTFan dobrze napisał zbroja została obsrana jak to mówi Fabiano.

    Marek lecieliśmy po starcie. Wiedzieliśmy, że będziesz bronić. Nie mogliśmy Ci wcześniej powiedzieć, że chcemy lecieć. Wiedzieliśmy jaki jesteś. Wiedzieliśmy że będziesz ich bronić. Widziales, że lecimy. Wiesz, że jesteśmy uparci i nie odpuscilibyśmy. Gdyby doszło do starcia każdy dostał by lepe i grałby dalej. Jedni uczciwie, drudzy trochę mniej. Ale gralibysmy dalej. W tej sytuacji nie wiem co zrobisz. Możliwe, że trzeba będzie czekać kilka lat, żeby odzyskać kontakt. Poczeka się. Czekam również na to oddanie konta Amstela do Ciebie. Słowa bez pokrycia. Odpoczynku i odbudowy marek.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • Witam,

    Jak większość flociarzy grająca większą flotą wie w przypadku dużych flot i dużych starć często zdarzają się lagi ale zawsze serwer z godziny planowanego ataku zliczał floty i dopiero później mielił przez ileś tam czasu aż policzył wszystko. Nie jest to mój pierwszy udział w większym starciu i zdarzało się nawet że podczas lagu serwera obrońca zdążył uciec co było widać na fali a mimo wszystko jak już serwer przemielił to obrońca lądował na pzcie. Porównujecie starcie do tego na ashrelu ale to dwa różne przypadki to tak celu naświetlenia. Więcej jest różnic niż wspólnych rzeczy w tych staraciach :) w warriorsach grają w miarę kumaci ludzie i swoje wiedzą natomiast forum rządzi się swoimi prawami i tutaj są dwie strony jedni którzy będą bronić drudzy wraz ze swoją bandą przydupasów będą najeżdżać :) bez obrazy to tylko fakty :)

    To tak celem wstępu :)

    Odnośnie wystawki jak tutaj niektórzy zarzucili to nie było jej i tego ja jestem pewny a Wy możecie sobie uważać jak chcecie :)

    Warto również wspomnieć o atakierach :) każdy kto grał/śledził u50/draco wiedział jakie mniej więcej są układy i znajomości :) ja przyznam się szczerze do poniedziałku myślałem że też wiem :) Fisher i Entro... sam fakt jest zadziwiający że wiedzieliście że będę bronił i wylecieliście. W tę sam noc co wasi nowi koledzy niszczyli Ten Adama również ja byłem pod ostarzałem niszczy. Też o tym wiedzieliście i też byliście gotowi do ataku... Tylko fart spowodował że Nighta gsy się odbiły a Zgreda spadły.

    Entro walczyliśmy razem przeciwko WIP po czym sprzedałeś się im :) w sumie dzięki Fisherowi odzyskaliśmy jakiś tam kontakt który przekonywał mnie że się zmieniłeś jak widać to słowa bez pokrycia :) znowu się sprzedałeś i liczysz że poczekasz kilka lat na kolejne odnowienie kontaktu... to czekaj.

    Jako ciekawostkę dodam tylko że licząc te wszystkie floty i ataki i widząc blokersa i entro dzień przed planowaną akcja zapytałem czy nie poprosić ich o pomoc ale wychodziło z bilansu że dajemy rade więc obyło się bez proszenia. Ciekawe entro co Ty byś mi za kit wcisnął gdybym się odezwał :)

    Wszystko to pytania retoryczne więc nie oczekuje odpowiedzi :) Bez odbioru wszystkim :)

    Co dalej ze mną? Jedno mogę powiedzieć na pewno nie będzie odbudowy ani też nie wezmę innego konta. Skorzystałem z prawa jakie każdy ma jeśli okaże się klapą wtedy przechodzę na zasłużoną emeryturkę :)
  • ...:::markuss:::... napisał(a):


    Entro walczyliśmy

    Jako ciekawostkę dodam tylko że licząc te wszystkie floty i ataki i widząc blokersa i entro dzień przed planowaną akcja zapytałem czy nie poprosić ich o pomoc ale wychodziło z bilansu że dajemy rade więc obyło się bez proszenia. Ciekawe entro co Ty byś mi za kit wcisnął gdybym się odezwał :)
    Wyjaśnij sobie z Amstelem, dlaczego powiedział w taki a nie inny sposób.
    ibb.co/rFGrzhK