Multikonta a reakcja supportu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Multikonta a reakcja supportu

    Witam, od jakiegoś już czasu na uni Europa jest sojusz SII z niewielką liczbą członków a mianowicie:
    Lord Miszqua
    Admiral Fukacz
    Glamix
    i był jeszcze LA PUTIN LABAMBA...
    Wszyscy ewidentnie są zarządzani przez jedną osobę.
    Dlaczego tak uważam?
    choćby dlatego ze wszyscy równo włączają i wyłączają urlop
    zawsze aktywni o jednej porze i precyzyjne ataki acs...
    Incydent był zgłaszany do supportu oraz omawiany z innymi graczami jednak nie jest robione NIC...
    Jeżeli tak dalej będzie to w ogame będą grali jedynie support i ich znajomi....


  • Jezeli mialbys odrobine rozumu to wydedukowalbys skad taka nazwa sojuszu a nie inna.
    Zaczalem grac z kolegami z pracy, ja gralem sporo z 15lat temu, oni po raz pierwszy.
    Koledzy nie mogli/nie chcieli poswiecac tyle czasu na gre stad tez urlopy.
    Rzeczywiscie wszystkie konta sa zarzadzane przeze mnie tak, ze mowie chlopakom odpalac konta i rakietujemy typa :D
    Nawet nie wiesz jakim miodem na me uszy jest wasz placz ze mutlikonta mam (4 :D ? )
    Swoja droga, pierwszego dnia uni wszystko zgloszone do supportu.
    Widze ty juz silos na 10 wrzucony i miliony antyrakiet, tak zesrany jestes ze zostaniesz kolejnym naszym celem ?
  • Nie no tego jeszcze nie grali, w całym moim życiu nikt nie nazwał mnie Multi-kontem.

    Odpowiem na zarzuty bo to nawet zabawne :)

    Lord Miszqua <-- TO JA :)
    Admiral Fukacz <-- To nie ja :(
    Glamix <-- też nie ja :/
    i był jeszcze LA PUTIN LABAMBA... <--- Tym to ja nawet nie chcę być bo to Król Bandytów.


    Ameldor napisał(a):

    Wszyscy ewidentnie są zarządzani przez jedną osobę.


    Nieprawda zarządzamy się sami sobą.


    Ameldor napisał(a):

    Dlaczego tak uważam?

    choćby dlatego ze wszyscy równo włączają i wyłączają urlop



    Bo siedzą w jednym pokoju. I też nie prawda, że jednocześnie bo Glamix zamula i flote wysyła w trakcie rakiet i potem płacze, że nie może urlopu wziąć.


    Ameldor napisał(a):

    zawsze aktywni o jednej porze i precyzyjne ataki acs...


    Nie wiem co to acs ale Putin mi wyjaśnił już bo stoi obok i z tego co rozumiem nie robiliśmy tego.
    I nie zgadzam się z tezą, że siedzimy w tych samych godzinach. Nasz PAN I WŁADCA (w końcu jesteśmy jednością) siedzi 24/7 bo jest poje....dnany z tą grą. Ja takich aspiracji nie mam :P


    Ameldor napisał(a):

    Incydent był zgłaszany do supportu oraz omawiany z innymi graczami jednak nie jest robione NIC...


    My też zgłosiliśmy 1 dnia jak konta założyliśmy.


    Ameldor napisał(a):

    Jeżeli tak dalej będzie to w ogame będą grali jedynie support i ich znajomi....


    Ogame mnie nudzi więc może masz rację :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Miszqua ().

  • Ameldor napisał(a):

    Wszyscy ewidentnie są zarządzani przez jedną osobę.

    Dlaczego tak uważam?
    choćby dlatego ze wszyscy równo włączają i wyłączają urlop
    zawsze aktywni o jednej porze i precyzyjne ataki acs...
    Hola Hola, może i Putin to kot, ale na pewno nie nasz kierownik.
    Zwyczajnie wkurzyłeś niewłaściwą osobę i teraz przy każdym bombardowaniu jest tekst "Ale zabawa" / "Planeta jak nowa".

    Pracujemy razem i zwyczajnie siedzimy 8h w jednym pokoju dziennie także nic dziwnego, że atakujemy razem.
    Jako, że mi, Miszq oraz Glamixowi ta gra już się znudziła to mamy wyjeb*ne na co wydajemy surowce. Możemy tak rakietować do emerytury.

    Pozdrawiam serdecznie