Problem z antymateriom

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Problem z antymateriom

    Chciałbym zapytać czy ktoś z operatorów gry czy osób z teamu na tym forum jest na tyle kompetentna, aby mi pomóc?

    Sprawa
    wygląda następująco, w sobotę 9 lutego zamówiłem antymaterie za pomocą SMSa - 240.000. W instrukcji podano kod i numer oraz zaznaczono, że smsy muszą zostać wysłane podwójnie, ponieważ jeden jest warty 30+ zł, a całkowity koszt, to 60zł. Tak więc zrobiłem, nie dostałem żadnego zwrotnego smsa, że płatność wykonana, a zawsze takowy się pojawiał. Pieniądze z konta oczywiście zabrało... wysłałem więc ticketa do supportu, oczywiście przez weekend zero odzewu w poniedziałek dostałem odpowiedź, że oprócz numeru telefonu potrzebują jeszcze numer kierunkowy do mojego kraju i koda jaki wysłałem, tak więc dodałem odpowiedź i cisza do dziś dzień. Wczoraj napisałem drugiego ticketa z pełnymi danymi i moje zgłoszenie zostało usunięte, a na to pierwsze ciągle nie ma odpowiedzi... numer zgłoszenia to 600579 jeśli ktoś może sprawdzić co się dzieje i dlaczego to tak długo trwa. Potrzebowałem antymaterii, żeby przedłużyć działanie sztabu dowodzenia i przez to musiałem robić dodatkowo przelew i kupować za pieniądze z konta gdzie z płatnością już nie było problemu, ale to nie znaczy, że pieniądze z mojej firmówki(telefonu) odpuszczę, zapłaciłem i nie dostałem antymaterii. Co mam robić z tą sprawą, ile mam jeszcze czekać na odpowiedź?




  • Zaraz Ci wmówią, że to Twoja wina albo, że forum nie jest od tego typu rzeczy... :P trzymam kciuki żebyś zdołał udowodnić swoje racje :)
    EDIT: jak dobrze pamiętam to gdzieś powinieneś mieć kontakt w sprawie reklamacji... sam przed chwilą kupiłem 240k smsem z ciekawości i pojawiło mi się coś takiego:

    "Dziękujemy!


    Wskazówka: z powodów technicznych dostawa towaru do gry może się lekko opóźnić.
    Transaction ID (GF):xxxxxxxxx
    Transaction ID (OP):xxxxxxxxxx





    EDIT2: Dostałem antymaterię natychmiastowo...
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • stresS napisał(a):

    Chciałbym zapytać czy ktoś z operatorów gry czy osób z teamu na tym forum jest na tyle kompetentna, aby mi pomóc?
    Team OGame.PL nie zajmuje się płatnościami.
    Zajmuje się tym GF billing.gameforge.com/

    Zgłoszenia w tamtym systemie zazwyczaj rozpatrywane są trochę dłużej niż normalne 48h.
    Po pierwsze robią je ludzie zatrudnieni czyli weekendy i popołudnia wolne.
    Po drugie nie jest to kontakt tylko Ty <> GF a Ty <> Twój operator <> operator obsługujący płatność <> GF. Ty zapłaciłeś, GF nie dostało. Im więcej osób to dłużej to trwa.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Guderian napisał(a):

    Zaraz Ci wmówią, że to Twoja wina albo, że forum nie jest od tego typu rzeczy... :P trzymam kciuki żebyś zdołał udowodnić swoje racje :)
    EDIT: jak dobrze pamiętam to gdzieś powinieneś mieć kontakt w sprawie reklamacji... sam przed chwilą kupiłem 240k smsem z ciekawości i pojawiło mi się coś takiego:

    "Dziękujemy!


    Wskazówka: z powodów technicznych dostawa towaru do gry może się lekko opóźnić.
    Transaction ID (GF):xxxxxxxxx
    Transaction ID (OP):xxxxxxxxxx




    EDIT2: Dostałem antymaterię natychmiastowo...
    Słyszałem, że ostatnio zmieniła się firma obsługująca płatności sms i może dlatego jest jakiś problem początek smsa to był kod: GAFO, a teraz podobno jest jakiś inny, ale nie wiem dokładnie.

    ciap napisał(a):

    stresS napisał(a):

    Chciałbym zapytać czy ktoś z operatorów gry czy osób z teamu na tym forum jest na tyle kompetentna, aby mi pomóc?
    Team OGame.PL nie zajmuje się płatnościami.Zajmuje się tym GF billing.gameforge.com/

    Zgłoszenia w tamtym systemie zazwyczaj rozpatrywane są trochę dłużej niż normalne 48h.
    Po pierwsze robią je ludzie zatrudnieni czyli weekendy i popołudnia wolne.
    Po drugie nie jest to kontakt tylko Ty <> GF a Ty <> Twój operator <> operator obsługujący płatność <> GF. Ty zapłaciłeś, GF nie dostało. Im więcej osób to dłużej to trwa.
    Staram się to zrozumieć, ale już nie mam cierpliwości, poza tym nie wiem czy moja odpowiedź w tym tickecie została oznaczona jako zamknięta czy mam dalej czekać? Tak jak mówisz czas pewnie jest tak długi, bo muszą kontaktować się z operatorem płatności, ehh jak nie urok to sraczka.
  • @stresS
    "poza tym nie wiem czy moja odpowiedź w tym tickecie została oznaczona jako zamknięta czy mam dalej czekać"

    Z screena wyżej widzę że jeden ticket masz zamknięty (ktoś odpowiedział lub zamknął bez odpowiedzi), drugi jeszcze nie.

    " Wczoraj napisałem drugiego ticketa z pełnymi danymi i moje zgłoszenie zostało usunięte, a na to pierwsze ciągle nie ma odpowiedzi..."

    Na podstawie teamu: Nie ma potrzeby pisać nowych ticketów w jednej sprawie. To robi tylko bałagan w zgłoszeniu i przedłuża czas odpowiedzi. Każde zgłoszenie trzeba sprawdzić, często zgłoszenia robią różne osoby i wprowadza to tylko chaos. Sama mają dwa lub więcej zgłoszeń: jedno zostawiam, resztę zamykam. Użycie opcji "Wyślij odpowiedź" stanowczo wystarczy.

    ----

    Na płatnościach i problemach znam się tylko z relacji innych graczy. Jeszcze nikt nigdy nie napisał mi że sprawy nie udało się wyjaśnić. Czasem to trwa parę dni a czasem dłużej. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Ostatnio była właśnie jakaś przerwa techniczna z płatnościami, ale to było chyba czwartek piątek, a ja kupiłem w sobotę, ale możliwe, że właśnie wtedy zmieniali operatora, no nic muszę czekać, nic mi innego nie zostało, mam nadzieję, że mnie nie oszukają, bo mimo wszystko szkoda pieniędzy. Na pewno będzie to nauczka i już nigdy nie zapłacę za nic w ten sposób.