Problem z teleportowaniem na urządzeniu mobilnym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Problem z teleportowaniem na urządzeniu mobilnym

    Witam.
    Od jakiegoś czasu irytuje mnie problem z teleportacją na telefonie. Wszystko idzie ładnie do czasu gdy chce się wybrać księżyc docelowy. Udaje rozwinąć się listę, ale gdy wybieram księżyc znika całe okno teleportera. Myślałem, że to problem na Firefoxie, więc zalogowalem się przez inne przeglądarki mobilne i za każdym razem to samo. Nieraz przez to muszę odpalić specjalnie komputer jeżeli go mam przy sobie. Proszę mnie naprostować lub zrobić coś z tym bugiem.
  • Ruda napisał(a):

    A masz włączoną wersje mobilną jak jesteś na koncie na komórce? To zdecydowanie pomaga przy telepach.
    Ułatwia owszem. Ale! To musi być coś innego, gdyż ponieważ dlatego że... Kiedyś miałam ten sam problem i trzeba było włączać wspomnianą wersję mobilną, ale od jakiegoś czasu osobiście tegoż zjawiska czynić nie muszę, żeby zrobić teleport z telefonu.
    Za to u mnie dzieją się takie czary, że każdorazowo logując się na telefonie na grę wersja mobilna jest wyłączona. Zgłaszałam to jako błąd, ale ludzie pisali, że oni tak nie mają, że działa cały czas, a ja muszę mieć coś w przeglądarce zapisane, żeby czegoś nie zapamiętywało mi. No więc sformatowałam telefon i dalej nic :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Avinashi napisał(a):

    Ruda napisał(a):

    A masz włączoną wersje mobilną jak jesteś na koncie na komórce? To zdecydowanie pomaga przy telepach.
    Ułatwia owszem. Ale! To musi być coś innego, gdyż ponieważ dlatego że... Kiedyś miałam ten sam problem i trzeba było włączać wspomnianą wersję mobilną, ale od jakiegoś czasu osobiście tegoż zjawiska czynić nie muszę, żeby zrobić teleport z telefonu.Za to u mnie dzieją się takie czary, że każdorazowo logując się na telefonie na grę wersja mobilna jest wyłączona. Zgłaszałam to jako błąd, ale ludzie pisali, że oni tak nie mają, że działa cały czas, a ja muszę mieć coś w przeglądarce zapisane, żeby czegoś nie zapamiętywało mi. No więc sformatowałam telefon i dalej nic :E
    Przez logowania na kompie się to wyłącza. Kiedyś widziała sytuacje jak mobilna włączyła się na kompie :E





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Taa to wiem, ale u mnie takie czary dzieją się bez konieczności logowania się na komputerze :P
    No ale może po prostu mój telefon jest upośledzony, o czym nie raz się już przekonałam :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • To ja tylko tak wtrącę: zastępując UniverseView Antigamem nie musimy klikać w żadne listy, cała lista jest domyślnie rozwinięta, tak jak na kompie. ( przynajmniej na "zwykłej" wersji, nie wiem jak z tym jest na mobilnej,jestem masochistą:E)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.