Nihilus & ZDOBYWCA [Veto] vs. krowa ~ 569.94%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nihilus & ZDOBYWCA [Veto] vs. krowa ~ 569.94%

    Wstawiam Grzecznościowo :)


    Nihilus napisał(a):

    Pozdrawiam Zdobywcę

    Dnia 11-02-2019 22:21:22 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Nihilus
    ________________________________________________

    Pancernik 10.000
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca krowa
    ________________________________________________

    Duży transporter 15.000
    Gwiazda Śmierci 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Nihilus
    ________________________________________________

    Pancernik 9.986 ( -14 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca krowa
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    414.111 Metalu, 161.206 Kryształu i 302.324 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.190.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 190.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 28.626.000 metalu i 28.368.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 877.641 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 28.620.111
    Kryształ: 27.969.206
    Deuter: 92.324
    agresor zyskał łącznie 56.681.641 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -95.414.111
    Kryształ: -94.161.206
    Deuter: -1.302.324
    obrońca stracił łącznie 190.877.641 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • schweppes65 napisał(a):

    Jak to kto? To konto pół roku temu już było wystawione :E
    To taki swego rodzaju push, bo jak by nie patrzeć sam konta nie zbudowałeś :P

    Gratuluję.
    hmmm... wystawione??? coś tam niby wiesz a tak na prawdę nic nie wiesz :P
    Konto oddał Kubus, ponieważ nie ma czasu na grę a przy tym eko nie opłacało się go zostawiać na urlopie :P
    to nie konto gra tylko człowiek zasiadający na nim a budować to można mosty ;)

    sto razy ja wolał bym dostać konto uczciwie, niż "zbudować" swoje nieuczciwie ;)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Za 6 stówek zasiadać :D
    Różnica taka że ja nie chce żadnych kont, mam swoje które sam założyłem, zniszczyłem tyle pkt flot ile jest w tabeli. Za chwilę dalej usłyszę argumenty z dupy jak to ma kurufir w zwyczaju :D wyznacznikiem zajefajności jest wykładnik zniszczonych pkt na kolejnym zasiadanym koncie.. :brawo:

    :xquasi:


    :xgraty:

    Administrator Forum kasai:
    Nie przeklinamy.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Za 6 stówek zasiadać :D
    Różnica taka że ja nie chce żadnych kont, mam swoje które sam założyłem, zniszczyłem tyle pkt flot ile jest w tabeli. Za chwilę dalej usłyszę argumenty z dupy jak to ma kurufir w zwyczaju :D wyznacznikiem zajefajności jest wykładnik zniszczonych pkt na kolejnym zasiadanym koncie.. :brawo:

    :xquasi:


    :xgraty:
    hahaha no to teraz już wiem że kompletnie nie powinno się Ciebie słuchać bo po prostu kłamiesz - zero honoru nie dość że nieuczciwie grasz to do tego jesteś zwykłym kłamcą
    konto nie zostało kupione tylko oddane kolego i mogę się z Tobą o co chcesz założyć tu i teraz a jak ja kłamie to możesz sobie wziąć konto na którym ja gram ok??? a jak Ty kłamiesz to swoje zlikwidujesz??? ok

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Nie będę bilingów na forum wrzucał :D
    Nie chce Twojego konta ani żadnego innego innego. Jumek wie więcej w tej materii, no chyba ze Cie w ciula robią : data-verified= ">

    Nara



    xLORD SITHx napisał(a):

    I wyszło z tą uczciwością średnio
    Mam Ci wrzucić rozmowy? Sprawa była prosta, do przetargu Jumas najgłośniej licytował. Teraz nagle charytatywnie poszło? :D
    Z resztą każdy w paszczy cwany, szkoda że w gali kite pod siebie chowa.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emeryt_2016 ().

  • Czyli ktoś tutaj pytał Kubusia ile chce za konto, a ten rzucił na odczepnego 6 stów, i ten ktoś łyknął. Nieświadomie się wkopałeś SzłepsSs :D
    Tym bardziej zaboli i tak nadmuchane szłepsowe ego, że konto jak napisał Leszek przekazał mi Kubus, by nie stało na urlopie.
    A co do twojej uczciwości w budowaniu konta to taki jeden temat był w DiD. I wyszło z tą uczciwością średnio :P

    Edit: czego byś nie wrzucił, nie jest to wiarygodne. Więc wiesz. Trolololo


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xLORD SITHx ().

  • Jako że ja załatwiłem konto to się wpisze i sprostuje:

    Konta nikt nie sprzedał i konta nikt nie kupił

    Kubuś był namawiany do gry ale ze względów na brak czasu postanowił konto przekazać w dobre ręce.

    Co do tych 6 stówek to Kubuś by nawet nie sprzedał za 6k stówek wolał by je usunąć

    Jak będzie potrzeba to będzie grał na innym
  • Gratulacje dla agresora. Jakieś malutkie to starcie, bilans i procent nie pasuje do możliwości konta - do poprawy mister!
    P.S. Szkoda że konto nie jest już w FAoE, ale z drugiej strony szkoda by jego potencjał się marnował. Kubus z uwagi na brak możliwości gry konto przekazał bez żadnych płatności i innych rekompensat - rozmawiałem z nim o tym troszkę, bo zmiana właściciela wybitnie mnie dotyczy ze zrozumiałych względów - wystarczy popatrzec w usy :E Wszystkie domysły i podejrzenia dotyczące sprzedaży, za ile, za co są niezasadne - z tego co wiem to Kubus w jakiejś dłuższej perspektywie konto ma odzyskać i grać na nim sam.
  • I jedyne co szłepsiku potrafisz zrobić to nędzna próba dyskredytacji prawdy.
    Prawdy, którą przedstawiłem, a która jak widać zapiekła do żywego.
    No napisz coś jeszcze, pośmiejemy się wszyscy ;)
    Sith gratulacje debiutu na tym koncie, lataj tak żeby Kubuś nie żałował, że jednak nie wziął tych pesos ;)
    I amar prestar aen.
  • Kurufir napisał(a):

    I jedyne co szłepsiku potrafisz zrobić to nędzna próba dyskredytacji prawdy.
    Prawdy, którą przedstawiłem, a która jak widać zapiekła do żywego.
    Co Ty przedstawiłeś, zrobiłeś z siebie idiotę a co najlepsze sam w to wierzysz :E
    Z drugiej strony dziwić się że ludzie mundurów nie lubią jak tam same młotki pracują..
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    Kurufir napisał(a):

    I jedyne co szłepsiku potrafisz zrobić to nędzna próba dyskredytacji prawdy.
    Prawdy, którą przedstawiłem, a która jak widać zapiekła do żywego.
    Co Ty przedstawiłeś, zrobiłeś z siebie idiotę a co najlepsze sam w to wierzysz :E Z drugiej strony dziwić się że ludzie mundurów nie lubią jak tam same młotki pracują..
    Kombinatorzy nie lubią mundurów.
    Ma się rozumieć, że termin "ludzie" odnosi się do kombinatorów twojego pokroju. Jeśli tak to okej. Jakaś to logika jest, nieco pokrętna, ale jednak.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Ja dałem coś do zrozumienia, przeczytaj wątek od początku i zastanów się co chciałem osiągnąć :)
    Wiem dużo więcej niż wam się wydaje, ale jak to mówią, mądry nie powie a głupi nie zapyta ^^
    A nasz niespełniony strażnik teksasu zamiast pomyśleć jara się jak 16nastka na gałę :brawo:
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • To, że ty szłepsiku czegoś nie zrozumiałeś bynajmniej nie świadczy o tym, że piszący to jest idiotą ;)
    Co do mundurów to niechęć ta wynika z czegoś bardziej skomplikowanego ale wytłumaczyć mogę to komuś kto będzie chciał zrozumieć.
    Generalnie to gardzę tego typu osobami. Siedzącymi bezpiecznie za swoim monitorem w poczuciu bezkarności i wypisujących wszystko to, co ich małe, zakompleksione móżdżki są w stanie wyprodukować.
    Wjeżdżasz sobie bezceremonialnie na życie prywatne innych osób, szykanujesz je i im ubliżasz. Rób tak dalej a w końcu przekroczysz tą cienką granicę i ktoś dobierze Ci się "realnie" do dupy. Prawnie i z konsekwencjami.
    I amar prestar aen.
  • Ale przyznać muszę że bajki dobre piszesz :D
    Jak wam piszę wprost że z wami grałem to w zaparte idziecie.. rysować mam zacząć?
    Jestem szczery do bólu - źle
    Cisnę kita - źle
    Czasem trzeba potelepać żeby dotarło.
    Najbardziej razi jeden fakt, z racji na zawód, nie sprawdzasz tego co Ci piszą i wjeżdżasz na mnie na forum. Nie raz i nie dwa, długo siedziałem cicho no ale ileż można?
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Pogratuluje starcia Sithowi
    Co do teorii nadwornego pajaca nekkara: panowie wyluzujcie, prozac przepisany przez psychiatre sie skonczyl stad te nawroty choroby, a nowej recepty jeszcze nie dostal biedaczyna... Pewnie po domu z siekiera lata bo wyobraza sobie ze gra w filmie piatek 13-go... Rodzinie po raz kolejny skladam najszczersze kondolencje, jaki to musi byc wstyd we wsi - o matko i corko współczuje. O_O