Rolnik Szuka Zony [B-S] & Zyla [WETERAN] vs. Cichy_mis [ArmedFor] ~ 211398.62%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rolnik Szuka Zony [B-S] & Zyla [WETERAN] vs. Cichy_mis [ArmedFor] ~ 211398.62%

    Bry dzień,
    mała kontra na stado gęsi fruwających pod nosem.
    Delikatna loteria czy trafimy coś wgl bo pasowały mi 3 czasy lotu no ale trafiliśmy akurat na ten odpowiedni :E
    Pozdrowienia dla Owieczek oraz konfy.
    Dzięki Zyla za lot, straty mi mniejsze wyszły dzięki Tobie :E :E :E
    Misiowi życzymy odbudowy :gszo:

    Zyla napisał(a):

    Dzięki za zaproszenie do lotu



    Dnia 11-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Rolnik Szuka Zony [B-S]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Okręt wojenny 248.945
    Niszczyciel 4.499
    Pancernik 600.035
    Lekki myśliwiec 7.978.998
    Krążownik 1.005.010
    _________________________________________

    Agresor Zyla [WETERAN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 31.519
    Pancernik 12.650
    Niszczyciel 2.000
    Krążownik 48.544
    Lekki myśliwiec 479.678
    Ciężki myśliwiec 51.078
    _________________________________________

    Obrońca Cichy_mis [ArmedFor]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 4.149
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Rolnik Szuka Zony [B-S]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Okręt wojenny 239.149 ( -9.796 )
    Niszczyciel 4.294 ( -205 )
    Pancernik 575.730 ( -24.305 )
    Lekki myśliwiec 7.659.505 ( -319.493 )
    Krążownik 964.921 ( -40.089 )
    _________________________________________

    Agresor Zyla [WETERAN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 30.306 ( -1.213 )
    Pancernik 12.129 ( -521 )
    Niszczyciel 1.933 ( -67 )
    Krążownik 46.615 ( -1.929 )
    Lekki myśliwiec 460.459 ( -19.219 )
    Ciężki myśliwiec 48.967 ( -2.111 )
    _________________________________________

    Obrońca Cichy_mis [ArmedFor]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    920.099 Metalu, 3.250 Kryształu i 199.461 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.399.230.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 41.490.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 11.935.333.500 metalu i 9.204.528.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.122.810 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    11.385.071.500 Metalu i 9.204.528.500 Kryształu
    550.262.000 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    11.935.333.500 Metalu i 9.204.528.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 8.810.586.599
    Kryształ: 7.391.474.750
    Deuter: -460.306.539
    agresor zyskał łącznie 15.741.754.810 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -20.745.920.099
    Kryształ: -16.596.003.250
    Deuter: -4.149.199.461
    obrońca stracił łącznie 41.491.122.810 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    Nie wiem jak Zyla ale ja kupie DUŻO PALIWA !
  • Nie dość że rolnik to jeszcze myśliwy...co raz to nowe karty odkrywasz :D a tak na poważnie to Graty panowie trafienia pokaźnego stada - troche tych zyczen macie do wydania :bdb:
    Zysk miodzio, procent pokazny wiec nic tylko sie cieszyc i wydawac zgrabiona sure.
    Jeszcze raz gratulacje a misiowi SzO
    Gdzieś w dalekiej, ciemnej przestrzeni czai się....ZŁO :evil:
    Uni - Izar - OFF
    Uni - Quaoar - OFF
    Uni - Yildun - ON
  • Na początku wielkie graty Rolnik obserwowane miało paść już wcześniej nie padło padło teraz. [ciach]
    Obrońcy mimo wszystko SzO i odwagi przyznania się, że zlamił.


    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usuniętego posta mniam
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • hoho a ja glupi obstawialem ze te gesi wytrzymaja przynajmniej 2 tyg :D chyba nie minelo tyle czasu
    czy kupione czy nie i tak nikt tego nie udowodni wiec zostaje pogratulowac :)
    ilosc gesi jaka obronca dysponowal badz przejal kosmiczna :D
    moja flotka sie od nich odbijala bez straty zadnego gsa :P haha a myslalem ze jest niezla :D


  • Gratuluję starcia. Rzeczywiście konto długo wisiało z hasłem "oddam" i niedawno ściągnięto urlop.
    Co ciekawe nowy nabywca przeniósł planetę do mojego układu.
    Postanowiłem nie czekać i podjąłem próbę ściągnięcia księżyca niestety Cichy zalogował się na krótko przed dolotem zostawiając wiadomość: "Po co sobie robimy problemy".
    Moich wątpliwości nie rozwiał i tak jak można było podejrzewać szybko padł ;)
    Złom niech służy. Rolnik, mam nadzieję, że zapomnisz kiedyś zapakować surowców na statki - te 16 mld można by dobrze spożytkować ;)
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Nie rozumiem jak możecie gratulować za push ekstremalny? Udostępnie nieco faktów.
    Cichy wysłał dwie fale gs na Ryjka. Dokładnie:
    1 fala 4149 gs - czysty zysk dla Rolnika
    2 fala 1001 gs - w połączeniu daje 5150 co powoduje całkowite zezłomowanie floty Rolnika a u Cichego zostaje dokładnie 4715 GS.
    Proponuję GO zajęcie się tą sprawą bo to jest kpina z ludzi. Pozwalacie na takie rzeczy za kasę? To po co banujecie graczy którzy np chcą sprzedać konto na allegro? Piszecie - konto Ogame to konto należące do Gameforge. W tym przypadku również konto należy do Gameforge a pozwalacie na pozyskanie około 20kkk surowców za kasę a jeśli nie kasę to być może konto Cichego należy do kogoś z B-S? To nie ataki na sojusz B-S tylko domysły które uważam, że należy wyjaśnić. Co do Żyły, uważam, że wziął udział w starciu aby odwrócić uwagę od ewidentnego pushu. Jeśli to zostanie uznane za sprawę w 100% czystą to uważam, że Ogame.pl z dniem dzisiejszym umarło nieodwracalnie....
  • niepokorny napisał(a):

    Nie rozumiem jak możecie gratulować za push ekstremalny? Udostępnie nieco faktów.
    Cichy wysłał dwie fale gs na Ryjka. Dokładnie:
    1 fala 4149 gs - czysty zysk dla Rolnika
    2 fala 1001 gs - w połączeniu daje 5150 co powoduje całkowite zezłomowanie floty Rolnika a u Cichego zostaje dokładnie 4715 GS.
    Proponuję GO zajęcie się tą sprawą bo to jest kpina z ludzi. Pozwalacie na takie rzeczy za kasę? To po co banujecie graczy którzy np chcą sprzedać konto na allegro? Piszecie - konto Ogame to konto należące do Gameforge. W tym przypadku również konto należy do Gameforge a pozwalacie na pozyskanie około 20kkk surowców za kasę a jeśli nie kasę to być może konto Cichego należy do kogoś z B-S? To nie ataki na sojusz B-S tylko domysły które uważam, że należy wyjaśnić. Co do Żyły, uważam, że wziął udział w starciu aby odwrócić uwagę od ewidentnego pushu. Jeśli to zostanie uznane za sprawę w 100% czystą to uważam, że Ogame.pl z dniem dzisiejszym umarło nieodwracalnie....
    Kolejny nieprzytomny :E
    Użyj mózgu a zauważysz że nawet 6000 GSów ubiję tą flotą ;)
  • @niepokorny może liczydło Ci się zepsuło ;)
    poświęć kilka minut jak zawsze w matematyce: poszukaj, poczytaj, policz - nic nie kosztuje a pewnie też znajdziesz rozwiązanie.
    kto twierdzi że zawsze 2+2 =4 :P musi zacząć patrzeć bardziej nieszablonowo
    Zresztą 4000 czy 5000 GS bez należytej obstawy powrotu to i tak tylko kwestia zysku atakujących.
    Agresorom gratulacje z trafienia, tradycyjnie inwestujcie w fuzyjną.
    Pokonanemu SZO, albo kolejnego konta.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez stark87 ().

  • graty Rolniczku kula szpiegula dobrze wywróżyła kogo tym razem posadzić na konto widać ze nawet dnia się nie marnuje tak trzymać ;P

    po konwersacji wymienioną z rolnikiem a obrońcą to zaczynam mieć wątpliwości że to Amen grał na tym koncie co prawda nie znaliśmy się za dobrze ale miałem o nim dużo lepsze mniemanie niż ukazane w pw

    przeszły mi czasy kiedy upajałem się taką gówno burzą nooby pokroju Deeppure czy jakoś tak które w grze nic sensownego nie umiały pokazać no może oprócz pięknego pezeta ze swojej floty i wypocinami na boardzie dalej będą snuły swoje teorie dopóki ktoś ich latać, liczyć i tym podobne nie nauczy
    dużo osób sie chciało do nas dostać ale tylko nie liczni dostąpili tego zaszczytu bo zawsze robiliśmy to co chcemy na ogejmie złomowaliśmy jak chcemy i kogo chcemy i nie musimy tego nikomu udowadniać a tym bardziej się pushować nasze osiągnięcia mówią za NAS ;P
    kwestia czasu kiedy chłopaki wyplewią i te uni :ocb:
  • sorro03 napisał(a):

    oj moderator ma dzis roboty :D

    troche nam nerwy puszczaja ale serio ma ktos jakies zastrzezenia odsylam do :support.gameforge.com/

    jeszcze raz graty rolnik i w sumie olac placzkow niech sobie becza bo tyle w tej grze moga: plakac i patrzec jak zlomuja najlepsi !
    [ciach] Co do płaczu niktu nie płacze tylko wypowiada swoje myśli na temat tego wspaniałego st cud malina 250 polskich monet tyle było warte to starcie.

    Gratuluje odwagi wstawienia i pochwalenia się jest czym :ocb:


    Super Moderator Ruda:
    obraźliwa prowokacja
    Nie musisz mnie lubić ważne byś się mnie bał.
  • Rolnik niezły pasztet zrobiłeś z tego drobiu i niezły pasztet się zrobił tutaj :D

    Przetapiaj lamko i złomuj dalej z uśmiechem :) rośnij w siłę o daj też owieczkom coś zarobić ;)
    Takie stada gsów puszczane na farmingi to wiadome, że padną, dobrze, że Ty to trafiłeś :)

    Ej ej a ten Deepurple to on nie aplikował do nas ? Chyba swego czasu chciał być w bsach a teraz oczernia ? heh dobre :D
    Chyba, że źle skojarzyłem nicki to sorry :)
  • Dobrze skojarzyłeś Sztrmi zresztą nie on pierwszy i nie ostatni chciał do Nas i nie wyjszło, ale Nosa B-S miały, że krzyczy krzyczy a padnie jak kombinerki do zardzewiałej skrzynki i słowo ciałem się stało. Co do Starcia to fajnie, że Rolnik to trafił, ale jednak pozostał, że nie walnęliśmy tego wcześniej wspólnie bo tak jak Ramek napisał latało tu i tam na fali to paść musiało i może to po prostu brak wiadomości o graniu flo tu dzież ganiającego gęsi ;) i tak jak Duch słusznie napisał skoro Deep wiedziałeś, że poszło za 250 zł to może właśnie Twoje konto zostało obciążone tą kwotą i teraz kieszeń i nie tylko kieszeń boli :D.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • No nic muszę przeprosić Rolnika co do tego starcia, jednak racja była po twojej stronie, co do Sorro widzisz jak małe nie smaczki doprowadzają do wielkiej burzy. Sorro możesz przyjąć lub nie przyjąć przeprosin, twoja decyzja ale przepraszam ze tak cię potraktowałem. Co do tego konta nie umiejętność korzystania z dobroci myśląc że kasa sama to zrobi tak się kończy.

    przepraszam cały sojusz B_S :kawa:


    RolnikSzukaZony napisał(a):

    Zamiast pluć w twarz od razu to pierw zapytaj.
    A ci powiem, że nawet na Librze idą domysły kto tam siedzi i zapewne mają racje
    Ogólnie to nie wiem kto siedzi na librze, ale życzę udanych łowów, co do plucia no cóż trochę wybrzuszyłeś, ale obrazić obraziłem za co przeprosiłem tu a nie na priv. :piwko:
    Nie musisz mnie lubić ważne byś się mnie bał.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Deeppurple ().

  • Deeppurple napisał(a):

    No nic muszę przeprosić Rolnika co do tego starcia, jednak racja była po twojej sprawie, co do Sorro widzisz jak małe nie smaczki doprowadzają do wielkiej burzy. Sorro możesz przyjąć lub nie przyjąć przeprosin, twoja decyzja ale przepraszam ze tak cię potraktowałem. Co do tego konta nie umiejętność korzystania z dobroci myśląc że kasa sama to zrobi tak się kończy.

    przepraszam cały sojusz B_S :kawa:
    Zamiast pluć w twarz od razu to pierw zapytaj.
    A ci powiem, że nawet na Librze idą domysły kto tam siedzi ;) i zapewne mają racje ;)