Kolejne błędy w grze - brak reakcji GF na pushe - w przypadku dalszego braku reakcji - To konto zostanie skasowane 11.Feb.2019 03:00:00 - POWODZENIA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kolejne błędy w grze - brak reakcji GF na pushe - w przypadku dalszego braku reakcji - To konto zostanie skasowane 11.Feb.2019 03:00:00 - POWODZENIA

    Z racji na brak reakcji Operatora na niedokonanie przenosin moich koloni za co
    zapłaciłem kupując antymaterie - ta zaś mimo braku przenosin została mi
    zabrana podtrzymuje swoją decyzję. tym samym poniższy czas jest datą
    kasacji mojego konta



    To konto zostanie skasowane 11.Feb.2019 03:00:00


    Do tego czasu będę dalej uczestniczył w rywalizacji S&D - ale jeśli
    do tego czasu GF nie naprawi błędu i nie zrekompensuje mi poniesionych
    strat - [w co szczerze wątpię bo im wisi dobro graczy najwyraźniej] -
    moje konto przestanie istnieć a tym samym już dziś życzę wam tak na
    wszelki wpadek rozsądku i powodzenia, a także wyleczenia z nałogu.
    Zamierzałem kupić też antymaterię pod kolejne przenosiny - z przyczyn
    oczywistych - nie zamierzam - brawa dla GF - koniec tematu



    Ponadto dawanie banów kilkudniowych za wielokrotne pushowanie i multi dla push kont nie dając takiego graczowi który nagminnie łamie regulamin tylko dokłada do już przepełnionej czary goryczy


    Nieoficjalnie pragnę też was powiadomić iż gracz TEST kilka dni temu podjął decyzje o kasacji konta po tym jak po braku reakcji na zgłoszenia pushy gracza Blacklate wystawił prowokacyjny post na forum o sprzedaży konta - przez co dostał natychmiastowego bana na forum. Mimo próby odwoławczej OPy nie chcą zdjąć mu bana na forum. Powyższe jest więc bezpośrednią przyczyną jego urlopu i z rozmowy telefonicznej załączonej kasacji konta która powinna nastąpić na początku przyszłego tygodnia.


    Brawo WY


    Powyższe zachowanie GF wpisuje się w politykę całego narodu sąsiadującego z naszą granicą - przyjąć i objąć opieką oszustów i złodziei a karać własnych wartościowych i "płacących podatki w anty obywateli"


    Do czasu kasacji czekam na reakcje GF - w przypadku braku realizacji zakupionej usługi i rekompensaty - powodzenia wam a im ..........


    wstępnie żegnam
  • "brak reakcji Operatora"
    Kiedy wysłał Pan ticketa?
    Przy typowych problemach support ma 48h na rozpatrzenie zgłoszenia. Czas ten może być wydłużony przy poważniejszych przypadkach. Tutaj wygląda na nietypową sprawę dlatego może to trochę dłużej trwać. :)


    Edit:
    @Pinkie Pie
    Support nie jest prowadzony 24h na dobę. Nie ma dyżurów różnych osób żeby zawsze ktoś był. Support prowadzą osoby na wolontariacie które poświęcają swój prywatny czas żeby obsłużyć graczy i pilnować gry. Nikt z nas nie dostaje z tego pensji. Wolny czas znaczy po swoich potrzebach (sen, jedzenie), obowiązkach (praca) i innych przyjemnościach. Dlatego każdy członek teamu ma 48h na odpowiedź.
    Niektóre sprawy wymagają większej analizy, kontaktu i konsultacji z szefem czy GF więc może to trwać dłużej. Szczególnie sprawy które są dla GA lub CoMa.

    Team gry nie zajmuje się forum. Nie wypowiadam się na temat forum. Mogę jedynie dać wycinek regulaminu forum.




    "Polowanie na czarownice"



    Wymienianie z nazwy osób które oszukują, wykorzystują błędy gry albo po prostu Cię denerwują, jest zakazane na naszym forum. Nie jest to w żaden sposób konstruktywnie i nie doprowadzi do żadnych akcji przeciwko tym osobom. Takie posty mogą być usunięte. W zamian prosimy zgłaszać takie przypadki bezpośrednio do naszego Systemu pomocy.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • ludzie płacimy kase za anty - wy nas olewacie najprościej mówiac nie używając epitetów

    - zrobie 7 ataków - mam bana - chce sie ugadać oddać złom - nie ma szans - ban i brak dyskusji -


    wy zrobicie błąd - no dobra serwer - i olewka - bawcie sie tak dalej stracicie wszystkich graczy.


    na kalisto raz nie zrobiło przenosin - ale anty zostało - tu ....


    brawo wy naprawde - koniec dyskusji - moge być gburem i chamem jak chcecie możecie mnie tak nazywać - ale mam swój honor - chyba jako nieliczny.



    nie zamierzam więcej dyskutować w tej sprawie - wiem swoje - macie moje zgłoszenie gdzieś tak samo jak inne które wysyłali ludzie z którymi się poznałem dzęki tej grze


    miło było ale juz wam najzwyczajniej nie wierze.




    A i ostnie


    Ciap piszesz o regulaminie i 48 h na rozpatrzenie zgłoszenia - ponoć to prawo operatora.

    A gdzie nasze prawa?

    gdzie prawo do:

    - uczciwej gry za którą wielu z nas płaci ?
    - prawo do traktowania nas jak graczy a nie jak dojne krowy?
    - prawo do swobody wypowiedzi na forum, a nie banowania każdego niewygodnego tematu i postu oraz jego kasacja?

    kilka tematów zakładałem dawno temu na cosmos o pushach do których ludzie przyznawali sie w grze - co robiliście? - kasacja a ja upomnienie za kolorowanie tematu - no jaja sobie robicie?

    edytor FORUM pozwala na użycie kolorów a linika tekstu w kolorze różowym i dostałem upomnienie i groźbę zbanowania konta


    Ty mi piszesz o regulaminie i prawach ?


    kpina z nas wszystkich i to kto sobie kpi ? -pusherzy, złodzieje, oszuści ? - nie najbardziej z nas kpicie wy sami karajac uczciwych graczy tolerując tych pozostałych

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pinkie Pie ().

  • Popieram Pinkie Pie. Wiele razy widziałem jak Dziki (gracz) rośnie nieproporcjonalnie do swego konta, dostał kiedyś bana na 2 tygodnie no i co ... i nic, powtórka dalej zabawa w Multi a reakcji OG brak.
    Więcej jest takich spraw, każdy zna z nas takie, niestety reakcji OG jak nie było lub jak się pojawiły to były nieproporcjonalnie małe do przewinienia. Totalna olewka.
    Ogólnie żenada i metr mułu. :evil:
    TO TYLKO GRA :thumbsup:
  • kończę dyskusje - Ojciec mi mówił nie kop się z koniem bo przegrasz. Matka uczyła bym nie dyskutował z idiotami bo sprowadzą mnei do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Wy mnie nauczyliście że cokolwiek bym nie napisał ja czy ktokolwiek kto nie zgadza się z polityką GF - macie to gdzieś.

    tyle w temacie -

    PS proszę nie pisz mi na pw jeśli zamierzasz - nie odpiszę

    Urlop załączony

    Decyzje podjęte

    W przypadku braku realizacji moich warunków - bo narazie to tylko GF ma tu jakieś prawa - czas by użytkownicy też jakieś nabyli - konto zniknie

    przy jakimś cudzie chyba - jeśli GF i opy zaczną nas szanować konto przetrwa - jednak osobiście nei licze na taki głos rozsądku i współpracy z ich strony

    Tak więc miło było was wszystkich poznać - lejta się dalej :P
  • A nie masz wrażenia, że zachowujesz się jak dziecko co strzeliło focha?

    Nie chcesz grać to po prostu nie graj. OGame nie jest warte tego aby się nim podniecać.

    Kiedy przychodziło mi stwierdzić (a przychodziło nie raz a wiele razy), że na moje Uni nalazło się zbyt wielu oszustów lub chamów to konto dostawało wieczny urlop. I rozstawało się z nim bez żalu.
  • Przyznaję, że nawet nie wiem jak się do tego tematu odnieść.
    Faktycznie, cały ten wątek wygląda tak jakby był miejscem na wykrzyczenie się, pokazanie środkowego palca, tupnięcie nóżką i odwrócenie się na pięcie.
    Jeśli tak, to okej, nic tu po mnie.

    Na pytanie o konkrety przez Ciap, odpowiadasz chaotycznie, pomijając chyba wszystkie wartościowe informacje, które mogłyby Ci pomóc.
    Z tego co udało mi się jedynie zrozumieć, to chodzi o nieprzeprowadzoną przeprowadzkę planety. Zatem powtórzę jeszcze raz za Ciap: napisałeś zgłoszenie w Systemie Support? Jeśli tak, to poproszę zgłoszenie. Bez niego niewiele mogę zrobić.
  • To ja tylko opiszę jak to wygląda po naszej stronie:
    - autor wątku założył, że zostały mu jeszcze darmowe przenosiny (niestety zużył je w styczniu)
    - zlecił przenosiny w promocji nie uwzględniając faktu, że Antymateria jest pobierana NA KONIEC procesu przenosin, czyli po 24h od zlecenia.
    - co najważniejsze, ZUŻYŁ sporą część Antymaterii zaraz po dokonaniu zlecenia przenosin i nie uzupełnił salda Antymaterii, przez co oba procesy przenosin uległy przerwaniu.

    A już wisienką na torcie jest aktywacja kasacji konta po otwarciu zgłoszenia technicznego i nie uzyskaniu odpowiedzi w ciągu niespełna 13 (!) godzin od napisania zgłoszenia w niedzielę...
    Nie wspomnę już o nawiązaniu do drogi sądowej....
  • Art napisał(a):

    Przyznaję, że nawet nie wiem jak się do tego tematu odnieść.
    Faktycznie, cały ten wątek wygląda tak jakby był miejscem na wykrzyczenie się, pokazanie środkowego palca, tupnięcie nóżką i odwrócenie się na pięcie.
    Jeśli tak, to okej, nic tu po mnie.

    Na pytanie o konkrety przez Ciap, odpowiadasz chaotycznie, pomijając chyba wszystkie wartościowe informacje, które mogłyby Ci pomóc.
    Z tego co udało mi się jedynie zrozumieć, to chodzi o nieprzeprowadzoną przeprowadzkę planety. Zatem powtórzę jeszcze raz za Ciap: napisałeś zgłoszenie w Systemie Support? Jeśli tak, to poproszę zgłoszenie. Bez niego niewiele mogę zrobić.
    A nie łatwiej zamiast pytać czy napisałem zgłoszenie - sprawdzić?

    skoro macie czas na pisanie na forum to czemu nie macie na rozpatrzenie zgłoszeń.

    Jużz tutaj pokazujecie ignorancje wobec graczy do czego nieustannie nas przyzwyczajacie ale z czym chyba nikt z graczy dobrowolnie się nie zgadza.


    Edit - odpowiedź jaką odczytałem od suportu potwierdza moje obawy - delikatnie mówiąc macie nas gdzieś


    Art napisałeś mi że zakupy za antymaterie jakie dokonałem po kliknięciu przenosin pozbawiły mnie możliwości ich realizacji - Niech Ci będzie że to prawda


    W takim razie gdzie darmowa relokacja która również się nei odbyła ani nei została zwrócona.


    Zachowanie dziecka ? - to ze człowiek oczekuje realizacji swojego zamówienia skoro została mu pobrana opłata ? - niech bedzie że ta darmowa relokacja - ale gdzie ona ?

    Klient też ma prawa nie tylko sprzedawca - moim prawem będąc niezadowolonym z waszych usług jest domagać się bonusa - jeśli tego nei ma moge zmienić sklep co też uczynię - miłego dnia gratuluje podejścia do klienta

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pinkie Pie ().

  • Art napisał(a):

    Przyznaję, że nawet nie wiem jak się do tego tematu odnieść.
    Faktycznie, cały ten wątek wygląda tak jakby był miejscem na wykrzyczenie się, pokazanie środkowego palca, tupnięcie nóżką i odwrócenie się na pięcie.
    Jeśli tak, to okej, nic tu po mnie.

    Na pytanie o konkrety przez Ciap, odpowiadasz chaotycznie, pomijając chyba wszystkie wartościowe informacje, które mogłyby Ci pomóc.
    Z tego co udało mi się jedynie zrozumieć, to chodzi o nieprzeprowadzoną przeprowadzkę planety. Zatem powtórzę jeszcze raz za Ciap: napisałeś zgłoszenie w Systemie Support? Jeśli tak, to poproszę zgłoszenie. Bez niego niewiele mogę zrobić.
    Jest mi niezmiernie przykro, że równie szybko nie wypowiadasz się @Art w tematach, w których nie ma błędów z pobraniem z konta antymaterii bez konkretnych profitów dla graczy. W skrócie w tematach najbardziej istotnych.

    Brak Twojej reakcji przez rok na jeden z najważniejszych i bardziej narastających problemów na ogame jest tylko tego przykładem. Gdybyś zmienił zdanie.
    Polecam przeczytać. Posty są merytoryczne. Nie stracisz swojego czasu - początek
    Opaliwówkach słów kilka - zmiana obowiązujących przeliczników handlowych, zmiana interpretacji Zasad Gry
    9 m
    O paliwówkach słów kilka - zmiana obowiązujących przeliczników handlowych, zmiana interpretacji Zasad Gry

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gardze wami ().

  • gardze wami napisał(a):

    Brak Twojej reakcji przez rok na jeden z najważniejszych i bardziej narastających problemów na ogame jest tylko tego przykładem. Gdybyś zmienił zdanie.
    Polecam przeczytać. Posty są merytoryczne. Nie stracisz swojego czasu.
    Problem nie jest nowy i jest mi doskonale znany. Omawialiśmy go także w zespole OGame.pl. Sprawę opisałem i przekazałem wyżej w celu opinii, bo niestety ale nie mogę wprowadzać zmian w ZG i wpływać na przeliczniki handlowe, gdyż taka zmiana musi zostać zaaprobowana przez szefa projektu i pewnie musi obowiązywać w każdym kraju.
    Ale sprawa jest w toku.

    gardze wami napisał(a):

    Jest mi niezmiernie przykro, że równie szybko nie wypowiadasz się @Art w tematach, w których nie ma błędów z pobraniem z konta antymaterii bez konkretnych profitów dla graczy.
    Różnicą jest waga tematu - na sprawy jednostkowe, szczególnie dotyczące premium mam wpływ bezpośredni. Na sprawy ogólne, które dotykają całej społeczności mam wpływ pośredni. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę :)
  • Art napisał(a):

    gardze wami napisał(a):

    Brak Twojej reakcji przez rok na jeden z najważniejszych i bardziej narastających problemów na ogame jest tylko tego przykładem. Gdybyś zmienił zdanie.
    Polecam przeczytać. Posty są merytoryczne. Nie stracisz swojego czasu.
    Problem nie jest nowy i jest mi doskonale znany. Omawialiśmy go także w zespole OGame.pl. Sprawę opisałem i przekazałem wyżej w celu opinii, bo niestety ale nie mogę wprowadzać zmian w ZG i wpływać na przeliczniki handlowe, gdyż taka zmiana musi zostać zaaprobowana przez szefa projektu i pewnie musi obowiązywać w każdym kraju.Ale sprawa jest w toku.
    Kiedy zostało wysłane takie zgłoszenie. W jaki sposób została opisana "ta" sprawa. Jakie przeliczniki zostały zaproponowane?

    W zasadzie jest tylko jeden problem @Art . Brak komunikacji z graczami, że prowadzone są jakiekolwiek namiastki rozmowy na ten temat. Jest to dosyć frustrujące biorąc pod uwagę minimum 4 tematy o pushu w miesiącu oraz brak Twojej odpowiedzi w takich tematach mimo, że nie tylko ja zapraszam Cię pod tablicę. Mam nadzieje, że rozumiesz różnicę :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • Pinkie Pie napisał(a):

    Jużz tutaj pokazujecie ignorancje wobec graczy do czego nieustannie nas przyzwyczajacie ale z czym chyba nikt z graczy dobrowolnie się nie zgadza.
    Widzisz w team każdy ma swoje zadania. Sprawdzanie takich rzeczy nie należy do obowiązków GO. Poważniejszymi sprawami zajmuje się odpowiednio wyższa osoba w hierarchii teamu. Więc to że widzisz GO piszącego posty na forum nie znaczy że olewa zgłoszenie. :fsmile:


    do postu niżej:

    Art napisał(a):

    Ty tak, ale Pinky Pie już nie
    Może będziesz w wypasionym więzieniu z netem. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • gardze wami napisał(a):

    W zasadzie jest tylko jeden problem @Art . Brak komunikacji z graczami, że prowadzone są jakiekolwiek namiastki rozmowy na ten temat. Jest to dosyć frustrujące biorąc pod uwagę minimum 4 tematy o pushu w miesiącu oraz brak Twojej odpowiedzi w takich tematach mimo, że nie tylko ja zapraszam Cię pod tablicę. Mam nadzieje, że rozumiesz różnicę
    Nie mam się czym chwalić, jeśli nie będzie rezultatów :P Aczkolwiek tutaj w tej sprawie naciska mnie dość często kruszynka, dlatego dla niej creditsy. Sam temat przelicznika ruszyliśmy dość późno, osobiście zabiegam o jakieś działania wyżej od listopada.

    gardze wami napisał(a):

    Jakie przeliczniki zostały zaproponowane?
    Zmiana minimalnego na 2,5:1,5:1

    Hermes napisał(a):

    Oj tam, oj tam. Ja sobie tylko śmieszkuję
    Ty tak, ale Pinky Pie już nie :<
  • Art napisał(a):

    Nie mam się czym chwalić, jeśli nie będzie rezultatów :P Aczkolwiek tutaj w tej sprawie naciska mnie dość często kruszynka, dlatego dla niej creditsy. Sam temat przelicznika ruszyliśmy dość późno, osobiście zabiegam o jakieś działania wyżej od listopada.
    Zmiana minimalnego na 2,5:1,5:1
    Osobiście myślę, że dla wielu graczy największe ma znaczenie kontakt z Tobą. Rezultat może być różny bo za to nie odpowiadasz. Z drugiej strony jestem dosyć zaskoczony tym co napisałeś. Olbrzymi plus. Szkoda, że tak późno. To zaledwie 3 miesiące temu.
  • gardze wami napisał(a):

    Rezultat może być różny bo za to nie odpowiadasz.
    Ostatnio Art napisał że zgłosił propozycję serwera widmo na co inny gracz napisał komuś potem "Prace już trwają - ma zostać stworzony serwer "widmo" dla graczy nieaktywnych.". Art nie udzielił żadnych informacji czy propozycja została zaakceptowana a gracze już piszą że serwer ma powstać.
    Dlatego trzeba podchodzić ostrożnie...

    gardze wami napisał(a):

    Z drugiej strony jestem dosyć zaskoczony tym co napisałeś.
    UF!
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Art napisał(a):

    Nie mam się czym chwalić, jeśli nie będzie rezultatów
    Tutaj płacimy za dobra wirtualne, czyli zasadniczo za emocje, które gra w nas wyzwala. Z wielu postów, m.in. @Pinkie Pie, @gardze wami, ale i wielu innych przebija poczucie olania przez Team. Nie dziwię się, bo sam podrzuciłem na forum link do tematu o paliwówkach chyba wszystkim członkom Teamu. Odpowiedź dostałem naturalnie tylko od ciap. Skoro od listopada toczą się jakieś rozmowy, to warto coś nam o tym napisać. Jeśli coś nie wyjdzie z uwagi na odmienną od naszych chęci decyzję osób zarządzających grą, to przynajmniej będziemy widzieć, że swój żal powinniśmy kierować w innym kierunku.

    Art napisał(a):

    Zmiana minimalnego na 2,5:1,5:1
    Przelicznik to jedno. Co z kontami, które zerują własny zysk w celu handlu? Czy była mowa o zmianie interpretacji pushu tak, by wysyłka surowców do kont słabszych również mogła być określana jako push?

    Jeśli chodzi o handel deuterem i strategię sieciową, to kluczem do osiągania maksymalnych zysków jest to, by jak największy % wydobycia konta pomocniczego wspierał konto główne. Zwykła paliwówka sprzedająca sam deuter nie daje wielkich zysków. Paliwówka kupująca deuter od ekonomów za własny metal i kryształ daje zysk większy, a przesłanie surowców z jeszcze innego konta na paliwówkę daje zysk największy, bo paliwówka nie musi za otrzymane surowce płacić. To rodzi wielkie możliwości dla multikont, z którymi technicznie Zespół Gry sobie nie radzi.

    Lwica jest boska :)
  • Widzę, że temat dość mocno odbiegł od głównego wątku.
    Temat zamykam ponieważ @Art jasno wyjaśnił @Pinkie Pie zaistniałą sytuację. Odnośnie dyskusji na temat przeliczników oraz pushówek zapraszam tutaj Gra paliwówkach słów kilka - zmiana obowiązujących przeliczników handlowych, zmiana interpretacji Zasad Gry


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3