Terror [TERROR] vs. Legion [RVE] ~ 16335.45%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Terror [TERROR] vs. Legion [RVE] ~ 16335.45%

    dużo szczęścia w nowym roku już wykorzystaleś legion, nastepnym razem leci główna.
    lot przez gale, dofarmu było 2.4 mld ale niestety zalogował i rozbił mi 1 z 4 dofarmów
    do następnego




    Dnia 02-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Terror [TERROR]
    ________________________________________________

    Pancernik 55.000
    _________________________________________

    Obrońca Legion [RVE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.957
    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 176
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 125.000
    Sonda szpiegowska 1.000
    Wyrzutnia rakiet 1.934
    Lekkie działo laserowe 200

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Terror [TERROR]
    ________________________________________________

    Pancernik 55.000 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Legion [RVE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    13.750.000 Metalu, 13.750.000 Kryształu i 13.750.000 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.295.852.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.016.641.500 metalu i 616.903.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 41.250.000 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.030.391.500
    Kryształ: 630.653.300
    Deuter: 13.750.000
    agresor zyskał łącznie 1.674.794.800 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.288.376.000
    Kryształ: -784.966.000
    Deuter: -263.760.000
    obrońca stracił łącznie 2.337.102.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Jak pisałem w grze gratuluje akcji bo była w 100% uczciwa, impra rodzinna itp.
    Szkoda ze nie wstałem chwile wcześniej, twoje 55k panckow bym zebrał.
    Co do złomu, jak zobaczyłem ikonkę złomu na planecie i 4 flary i 1 min dolotu trochę spanikowałem i przesłałem same pancki do obrony,
    i brakło czasu na przesył rekinów.
    Bywa. Staram się nie udzielać na forum, ale po Twoim protekcjonalnym tonie postanowiłem się odezwać.
    Ja się generalnie nie stresuje grą, edol mnie zjechał kilka razy co tylko raz się wkurzyłem.
    A co do mojej głównej floty, zapraszam, może ci się uda, nie zrobie fs, albo gdzieś podstawka
    Nie wiem czy oszukujesz, ale patrząc na punkty i flotę nie spodziewam się aby Twoja przewaga była uczciwa.
    No cóż Ryba się nacioł - akcja wklejona tyle dla DWK - mnie na tym nie zależy, może i Ty się potkniesz.
    Mnie ciekawi jedno, czy jeśli w końcu uda się ciebie zezłomować to czy będziesz miał dość JAJ aby dalej grać.
    Mam nadzieję że zobaczę tą chwilę - jeśli to się stanie, zrób proszę sobie fotkę bo będzie ona warta miliony, starczy na kolejne 50 kont które będziesz doić.
    Oczywiście jest 5% szans że się mylę z tym pushowaniem, jeśli tak i tak chce zdjęcie.
  • Legion gdybym ostatnio nie postanowił zakończyć gry i nie zostawił na noc floty którą trafił akurat Polo.... to przy tak aktywnej grze jaką wtedy prezentowałem i na jaką czasem mam ochotę mógłbym mieć dzisiaj grając tak dalej 2/3 floty terrora.... jest na co tu latać... ja tak żenującym kontem potrafię zrobić kilka miliardów zysku w tygodniu... terrorowi wystarczyło zdobyć przewagę w początkowym etapie (czy uczciwie i na ile uczciwie tylko on wie) pozniej już samo leci.... kiedy jesteś w stanie trafić kogoś na 15 czy 20 miliardów zysku i to pozbierać to wystarczy kilka trafień do zrobienia olbrzymiej przewagi... i nie muszą być kupione... każdy popełnia błedy... zostawia luki... pokazuje pewne powtarzalności które można wykorzystać.... a do tego uni jest ospałe już od dawna... ludzie nie pilnują aż tak...

    największe zarobki terror zrobił jednak na czysto... wątpliwości większych nie mam.... jest jednak pazerny na punkty tutaj... to trochę ciężko patrzeć jak zarabia... bo z każdym kolejnym udanym wlotem jest coraz bardziej poza zasięgiem


    Odbudowy Legion... dobrze że nie straciłeś wszystkiego

    pozdrowienia Zibal
  • Legion napisał(a):

    [ciach]Znam graczy którzy latają non stop i jakoś nie maja nawet 1/5 tej floty.
    Jak pisałem wcześniej - czytamy ze zrozumieniem.
    Jeśli się mylę - patrz wyżej.
    mylisz sie chlopie i to bardzo, Terror odjechal reszcie uni bo jako pierwszy na tym serwie odpalil turborecki i umiejetnie kosil zlom z pz czym wqrzal Bossow i reszte uni do bialosci, zanim drugi na uni zrobil turborecki Terror mial juz pol raza wiecej pkt....
    co wiecej byl moment ze 1 strona ST na zibal (bez chyba 5 RW) byla zasmarowana jego raportami.
    takze nie tworz teorii spiskowych tam gdzie nie potrzebne.
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • O LoL

    aż założyłem konto specjalnie żeby się wkońcu wpisać :D

    Uczepiliście się Terrora jak nie wiem....

    Nie podziwiam nikogo tutaj bo to zwykła przeglądarkowa gra ( zabijacz czasu ).

    Ale...jak czytam te wpisy jak/ile/na kim/za ile kupił/ od kogo .... to krew zalewa.

    Po co snujecie te teorie spiskowe - nikt mu na koncie nie siedzi żeby wypisywać czego to on nie kupił i gdzie się nie przypuszował.

    Tylu hejterów ilu ta gra posiada nie ma żadna inna !

    Połowa z nich zazdrościu mu chyba takiej przewagi i stąd ten hejt ...

    Swojego czasu siedziałem dłuuugie godziny i widziałem, że jechał jak walec gale od 1 do 499 ! Stad surowce, flota i badania ... wrzucał ST jeden za drugim ...

    Zamiast wymyślać niestworzone ... wymyślcie jak go ściągnąć !!

    Pozdroo