Gra a rzeczywistość=>dyskusja i samoocena

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gra a rzeczywistość=>dyskusja i samoocena

    Tak jak w temacie ,skoro jest wiele krzyku kto jest kim i jak gra,niech ma też odwage napisać coś o sobie,
    tak więc zaczne od siebie:
    zmiana nicku w grze=nie zawsze chce utrzymywac kontakty w realu z każdym(tu też zrywam kontakty i bede grał solo)
    wystarcza mi znajomi w buddy takjak dobrzy znajomi z reala,nie potrzebuje sojuszu tak samo jak kumpli do wyzysku i zabaw

    grałem kiedyś na multi,nigdy nie wykryty,tak samojak w zyciu,za niektóre grzechy nigdy nie odpowiedziałem i zapewne już nie odpowiem,chyba że w innym świecie:)

    kupowałem anty,tak samo jak brałem używki różnego rodzaju w realu,ale teraz wiem że to nie dla mnie,rezygnuje z tego co mnie nie cieszy i nie bawi,ale kazdy robi i bawi się jak chce,czyli wolność każdemu

    łamanie zasad gry(ukarany za wulgaryzmy),tak jak w zyciu dostałem mandaty,kary grzywny za złe zachowanie,postaram się zmienić na lepsze,ale wiadome,każdego czasem ponosi:)

    kupowałem dex po minimalu,tak samo jak w życiu,kupie taniej,sprzedam drożej:)

    za wszystkie tu grzechy żałuje mniej lub więcej,zapraszam do wspólnej dyskusji i zabawy i pozdrawiam wszystkicj
    Zjadam wszystko co się da... :popcorn:
  • jeden jedyny ban na 14 lat gry w ogame mniej wiecej
    to rok temu bann za payment kupilem tyle anty na 2 unie ze mysllei ze to kolejne wyludzenie po wyslaniu skanu dowodu przelewowo itp szybciutko bana zdjeli
    niemam sobie nic do zarzucenia
    korzystamz anty bo jest kupuje paliwo gdzie sie da i po ile sie da
    drozej nie sprzedaje bo niemam czasu

    p.s. rzygam pusherami i multikonciarzami
    Jestem Pączek i jestem najlepszym graczem uni Fenrir.

    Top 1 Solo i ACS po prawej stronie :E
    Top 1 ACS po lewej :E
  • gralem na uni 3 gralem na uni 4 walilem floty na kamikaze bo nie bylo ACS. Anty to szmelc , rzygam tymi co kupuja anty !

    Jak bylem GO na jednym z UNI ponad 10 lat temu moze 12 lat nie pamietam, to zjdelem kumplowi bana po cichu za zasiadanie :) nikt sie nie dopatrzyl i gral dalej :D

    tak to bez grzechu , bez pushów ( moze jakies bashe czasem ) , multi kont. Bywalo zasiadanie a to kumplowi sprawdzic flotke , a to komus wyslac fsa a to wrzucic komus produkcje. Byl moment ze na Uni4 trzeba bylo ogarnac z polowe kont w sojuszu ( serio ) bo kazdy albo w pracy albo w szkole albo studia.

    tak to bez grzechów
  • mało grzeszników na ogame,a szkoda ,zatem wszyscy pewnie grali lub graja feer
    samdodam od siebie że mimo luk w systemie,grając omijakami i lukami to oszukiwanie samego siebie,zatem wróciłem ,araczej zamierzamwrócić do gry ,czysto relaksowo nie patrząc na top,kto corobił i robi,kazdy decyduje o tym sami liczy się z ewentualnymi konsekwencjami ,więc grajmy jak kto chce,ale miejmy odwagę też przyznawać się do błędów lub przekrętów(nawet tych nie wykrytych)
    Zjadam wszystko co się da... :popcorn:
  • Kiedyś dostałem bana za multikonto ale było to mega dawno i nieświadomie, zaczynałem karierę z ogame, moje pierwsze uni8, nie znałem zasad i o....

    Poza tym nie grzeszę, czasami kupowałem anty na geologa. Odkupiłem się częstą pomocą surowcową sojusznikom.
    Poza tym żadnych złych uczynków - prawie jak w życiu..... :E :E :E

    No i sprzedawałem dex po minimalu więc to chyba pokuta a nie grzech :D
    Dlatego stanowczo odradzam państwu oglądanie tego filmu.
  • nigdy nie wisiałem na banie (choc za bash ze dwa razy powinienem)
    nigdy nie wydałem złotówki na anty (na cyferkowych zdarzylo sie komandera zeby moony skanowac z gali xD)
    nie kupuje dexu, nie robie legitnego pusza handlem
    nigdy nie mialem multi
    nie mam sobie nic do zarzucenia jesli chodzi o gre, od poczatku taki byl plan

    i tez, ponczku rzygam pushami i multikonciarzami
    ale bardziej rzygam ludzmi, ktorzy zjedli wszystkie rozumy
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • historyk napisał(a):

    Mam wrażenie, że to temat z cyklu "wybacz mi" - "kupowałem anty", "miałem/am ,multi" "nie chce oszukiwać, ale ten push jest taki kuszący" :E

    Brakuje formułki "proszę o pokutę i rozgrzeszenie"
    No to chyba tylko wrażenie... :)
    To że napiszę jedno czy drugie nie ma kompletnie znaczenia ani żadnej wagi, jestem przecież pod pseudonimem i nikt tutaj nie zna mnie prywatnie.

    Myślę że bardziej chodzi o jakikolwiek temat do pogadania, w końcu to gra społecznościowa. Trzeba coś robić "w tym smutnym jak [ciach] mieście" :E

    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę
    Dlatego stanowczo odradzam państwu oglądanie tego filmu.
  • Zgadzam się, jednak mimo faktu pisania pod pseudonimem, budujesz obraz swojej osoby :) Po kilku latach spędzonych na boardzie, ludzie mają opinie na temat każdego :)

    Brakuje tematów, ale to efekt tego iż board już umarł parę lat temu..... w sumie to tylko dział ST i S&D go dźwiga. (do innych nie zaglądam więc mogę się mylić)