Graf [MISIE] vs. Bizon [ALF] ~ 12716.43% : Graf [MISIE] vs. Gilbert [ATM DL 2] ~ 17519.78%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graf [MISIE] vs. Bizon [ALF] ~ 12716.43% : Graf [MISIE] vs. Gilbert [ATM DL 2] ~ 17519.78%

    No cóż, spore problemy logistyczne były przy tych ST.
    Nie mniej zysk więcej niż satysfakcjonujący, będzie na jakieś kopalnie.
    Obrońcom czego oni tam sobie życzą.



    Nuta




    Dnia 02-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________


    Pancernik 92.367
    Mały transporter 368.810
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________


    Obrońca Bizon [ALF]
    ________________________________________________


    Mały transporter 118.965
    Duży transporter 219.980
    Lekki myśliwiec 41
    Ciężki myśliwiec 24
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.059
    Sonda szpiegowska 38
    Gwiazda Śmierci 3
    Wyrzutnia rakiet 26.505

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________


    Pancernik 92.173 ( -194 )
    Mały transporter 367.437 ( -1.373 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca Bizon [ALF]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    1.044.597.741 Metalu, 433.750.200 Kryształu i 427.966.809 Deuteru
    382.533.995 Metalu, 216.875.100 Kryształu i 213.983.405 Deuteru
    394.970.748 Metalu, 108.437.550 Kryształu i 106.991.702 Deuteru
    302.685.374 Metalu, 54.218.775 Kryształu i 53.495.851 Deuteru
    554.142.686 Metalu, 27.109.388 Kryształu i 26.747.926 Deuteru
    471.694.574 Metalu, 13.554.694 Kryształu i 13.373.963 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 21.982.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.218.174.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 3.301.112.000 jednostek.


    Na polu zniszczeń unosi się 636.897.200 metalu i 634.746.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.847.130.481 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.778.956.318
    Kryształ: 1.478.185.707
    Deuter: 839.649.656
    agresor zyskał łącznie 6.096.791.681 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.870.250.118
    Kryształ: -2.430.304.707
    Deuter: -847.687.656
    obrońca stracił łącznie 8.148.242.481 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8






    Dnia 02-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 250.000
    Pancernik 92.173

    _________________________________________


    Obrońca Gilbert [ATM DL 2]
    ________________________________________________


    Mały transporter 150.002
    Duży transporter 313.383
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 35
    Sonda szpiegowska 650
    Gwiazda Śmierci 1
    Wyrzutnia rakiet 10.000
    Lekkie działo laserowe 8.607
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Graf [MISIE]
    ________________________________________________


    Mały transporter 249.160 ( -840 )
    Pancernik 92.091 ( -82 )

    _________________________________________


    Obrońca Gilbert [ATM DL 2]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    636.786.633 Metalu, 237.128.081 Kryształu i 253.585.099 Deuteru
    318.393.316 Metalu, 118.564.041 Kryształu i 126.792.549 Deuteru
    159.196.658 Metalu, 59.282.020 Kryształu i 63.396.275 Deuteru
    79.598.329 Metalu, 29.641.010 Kryształu i 31.698.137 Deuteru
    39.799.165 Metalu, 14.820.505 Kryształu i 15.849.069 Deuteru
    19.899.582 Metalu, 7.410.253 Kryształu i 7.924.534 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 10.330.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 11.974.000 jednostek.


    Obrońca stracił łącznie 4.409.158.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 4.480.566.000 jednostek.


    Na polu zniszczeń unosi się 875.920.800 metalu i 876.056.800 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 328.800 metalu i 328.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.219.765.256 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.124.961.283
    Kryształ: 1.337.449.510
    Deuter: 498.015.663
    agresor zyskał łącznie 3.960.426.456 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.536.198.183
    Kryształ: -2.663.807.410
    Deuter: -500.325.663
    obrońca stracił łącznie 6.700.331.256 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord_Zidaya ().

  • Graf podwójne GRATY i BRAWA na stojąco dwa konta w ulu zdjęte :D . 10KKK zysku MEGA i super że wylądowała u Ciebie ta surka niż u PN. A teraz Ryży wyrwie sobie włosy że wspomógł tak pięknie Miśków
    Jeśli trolle nie wystartują z obroną tych kont że nie maja pojęcia co to za konta i nie będą sypać płytkimi sarkazmami zazdrości i wkurzenia to śmietniku nie zrobi nikt szczególnie ich właściciel
  • Oj ktoś tu ze swoich pushówek surką konkurencję zasilił :]

    Graty, cieszy takie czesanie pushówek :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Nie no szacun ^^ przy takim zysku musialem sie wpisac :D

    Problemy logistyczne wynikaly pewnie z braku transporterow :E ,a wystraczy dobudowac do okraglej banieczki

    Gratuluje znalezienia i trafienia..

    Martwie sie teraz troszke o Johnego bo po takich RW moze Sobie krzywde zrobic widzac jak tak na legalu sie puszujesz :P :P :P


    Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.

     Napoleon Bonaparte
  • Ojj zabolało kogoś oj zabolało masakra :)
    MASAKRA!
    Co prawda tfuuu w te cyferki ja już nie gram i miałem nie wchodzić na forum Ale jak widzę że co że jak 10kkk na plus i jeszcze do tego u Ciebie Grafik to normalnie musiałem!

    Rozwaliles system człowieku!

    Dobuduj trochę Mtekow na przyszłość jak któryś zostawi znowu nie będzie problemu
    Pozdrówka
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Gratulacje graf ładny farming :)

    FILU napisał(a):

    Graf podwójne GRATY i BRAWA na stojąco dwa konta w ulu zdjęte . 10KKK zysku MEGA i super że wylądowała u Ciebie ta surka niż u PN. A teraz Ryży wyrwie sobie włosy że wspomógł tak pięknie Miśków
    Jeśli trolle nie wystartują z obroną tych kont że nie maja pojęcia co to za konta i nie będą sypać płytkimi sarkazmami zazdrości i wkurzenia to śmietniku nie zrobi nikt szczególnie ich właściciel
    Widzisz Filu dla graczy z tych kont to tylko strata surowca parę cyferek ,dla ciebie to już jakieś święto , musisz to odznaczyć w kalendarzu i jak widać nikt tu nic nie porusza nie przejmuje się i nie zaśmieca tak pięknej akcji Grafa jak tylko ty i twoja prywatna guwnoburza którą właśnie zaczynasz a wystarczyło pogratulować bez podszczypywania , zrób se steka i u siebie zaśmiecaj temat i niech cię głowa nie boli nikomu nie urwało pupy.

    Na szczęście mamy pojęcie że Panciorek to twoje konto i że czasami z niego rakietujesz innych i próbujesz wmawiać że to nie twoje konto, myślisz że w koło masz samych durni, a od siebie ci powiem że jak się logujesz na konto cosiędzieje to rób to bardziej dyskretniej tylko patrzeć aż ci się noga powinie i twoje drugie konto Cosiędziej w koncu wyląduje na banie za multi .

    sorry graf podziękuj Filowi za temat . jeszcze raz gratulacje

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Tak uziel. Rozumiemy. Juz dobrze.
    Wez codzienne lekarstwo i odpocznij. Wszystko jest dobrze.
    Wcale sie nie dziwie ze przepraszasz sojusz. Jest za co. 10 miliardów droga nie chodzi.
    Gratulacje Graf. Piekne trafienie. Rozbiles bank mozna powiedziec.
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • -hamer- napisał(a):

    Gratulacje graf ładny farming :)

    FILU napisał(a):

    Graf podwójne GRATY i BRAWA na stojąco dwa konta w ulu zdjęte . 10KKK zysku MEGA i super że wylądowała u Ciebie ta surka niż u PN. A teraz Ryży wyrwie sobie włosy że wspomógł tak pięknie Miśków
    Jeśli trolle nie wystartują z obroną tych kont że nie maja pojęcia co to za konta i nie będą sypać płytkimi sarkazmami zazdrości i wkurzenia to śmietniku nie zrobi nikt szczególnie ich właściciel
    Widzisz Filu dla graczy z tych kont to tylko strata surowca parę cyferek ,dla ciebie to już jakieś święto , musisz to odznaczyć w kalendarzu i jak widać nikt tu nic nie porusza nie przejmuje się i nie zaśmieca tak pięknej akcji Grafa jak tylko ty i twoja prywatna guwnoburza którą właśnie zaczynasz a wystarczyło pogratulować bez podszczypywania , zrób se steka i u siebie zaśmiecaj temat i niech cię głowa nie boli nikomu nie urwało pupy.
    Na szczęście mamy pojęcie że Panciorek to twoje konto i że czasami z niego rakietujesz innych i próbujesz wmawiać że to nie twoje konto, myślisz że w koło masz samych durni, a od siebie ci powiem że jak się logujesz na konto cosiędzieje to rób to bardziej dyskretniej tylko patrzeć aż ci się noga powinie i twoje drugie konto Cosiędziej w koncu wyląduje na banie za multi .

    sorry graf podziękuj Filowi za temat . jeszcze raz gratulacje

    hamer dobry jesteś Buhahah czy ty widzisz ten cały temat i go przeczytałeś tylko ty tutaj próbujesz coś wkręcić, nie prawdy i rozkręcić guwnoburzę nie prowokuje się i nie ośmieszaj bo zrobiłeś ftopę a jedyny kto cie poparł to ten żałosny lord sithowy Infernus mutlikonciarz ( samo juz o sobie mówi kto cie popiera) więc daj se siana i przełknij że w tym tygodniu ktoś nie dostanie surki z Gilberta każdy to wie a ty trollujesz że nie w temacie jesteś


    -hamer- napisał(a):

    Na szczęście mamy pojęcie że Panciorek to twoje konto
    gratuleje pozostania przy tabletkach i lekarzu który nie ma pojęcia co ci dolega


    -hamer- napisał(a):

    myślisz że w koło masz samych durni
    nie wulgaryzmuj bo za to jest ban a jak szukasz durni to ni ubliżaj graczom w grze a zobacz w lustrze tm znajdziesz tego najważniejszego

    -hamer- napisał(a):

    twoje drugie konto Cosiędziej
    człowieku ty zmień tego lekarza lub zjedz snickersa po pajacujesz juz jak juz to było by to moje 3 konto jak dobrze liczę twoje herezje :D nie zapomnij ze mam jeszcze 2 konta w PN i w wielu innych sojuszach oraz czasami loguje sie na konto ryżego by pomóc mu ogarnąć sojusz ATM a nasz plan by konta zbanowane odseparować jako sojusz ALF będzie działął czemu tego nie opisałeś ????

    ps: po co wam hamer taki balast w sojuszu ?
  • Ja tu z nikim nie chce wygrać na posty właśnie udowadnia nam sam jak go kręci guwnoburza , biedny cały dzien się zastanawiał co mi odpisać ,od razu widać że trafiłem w sedno ,Filut nie ośmieszaj się właśnie zepsułeś starcie swojemu szojusznikowi widać że masz brak szacunku nie tylko do graczy po za sojuszem ale i w sojusz

    FILU napisał(a):

    hamer dobry jesteś Buhahah czy ty widzisz ten cały temat i go przeczytałeś tylko ty tutaj próbujesz coś wkręcić, nie prawdy i rozkręcić guwnoburzę nie prowokuje się i nie ośmieszaj bo zrobiłeś ftopę a jedyny kto cie poparł to ten żałosny lord sithowy Infernus mutlikonciarz ( samo juz o sobie mówi kto cie popiera) więc daj se siana i przełknij że w tym tygodniu ktoś nie dostanie surki z Gilberta każdy to wie a ty trollujesz że nie w temacie jesteś
    I ot cały pokaz twoich możliwości , wiecznie zarzucasz wszystkim to samo .

    Widać Filutku jak bardzo podchodzisz emocjonalnie do trollowania na forum ,tak widzę jak strasznie jesteś podniecony sytuacją tylko nie zapomni że to starcie twojego kolegi z sojuszu a ty w nim prowadzisz guwnoburze , aż nie mogę się doczekać aż ty zrobisz swoje starcie ( co jest mało prawdo podobne ) i od razu zaczniemy z guwnoburzą u ciebie



    FILU napisał(a):

    Graf podwójne GRATY i BRAWA na stojąco dwa konta w ulu zdjęte . 10KKK zysku MEGA i super że wylądowała u Ciebie ta surka niż u PN. A teraz Ryży wyrwie sobie włosy że wspomógł tak pięknie Miśków
    A tak powinien wyglądać twój pierwszy post w tym temacie , ale nie stety nie dałeś rady i od tak po prostu bez namysłu jak kura bez głowy, że Graf zrobił tak ładne starcie co mu zazdroszczę ty porostu je zepsułeś i robisz sobie z tego potyczkę forumową

    Z grafem kilka razy pisaliśmy sobie w grze i fajny z niego gość podchodzi do gry całkiem normalnie bez żadnych spinek ,nawet ostatni mnie przechytrzył i ubił ładnego steka .

    FILU napisał(a):

    nie wulgaryzmuj bo za to jest ban a jak szukasz durni to ni ubliżaj graczom w grze a zobacz w lustrze tm znajdziesz tego najważniejszego
    Nie stety tobie dalej do dawania dobrego przykładu graczom w swoim w sojuszu niż do psucia ich , bo ty jesteś jak taka zepsuta śliwka i spróbuj wrzucić zepsutą śliwkę do skrzynki z dobrymi śliwkami to wszystkie się zepsują ,myślę że sam powinieneś spojrzeć w lustro i wiesz co tam zobaczysz NIC

    Sory Graf że Filutek ci zaśmieca steka szkoda że sam cie nie przeprosi tylko dalej robi miazgę z tego tematu widać przez jaki pryzmat na ciebie patrzy :)

    Filut ze mną nigdy nie wygrasz a wiesz dla czego bo ty jesteś zwykłym oszustem grasz na multikontach a przy tym wszystkich oczerniasz co mnie nie możesz nic zarzucić bo nie stety ja gram tu na jednym koncie od początku 2008
    zerknij sobie na moje starcia od kąd przeniosłem się w twoją okolice 9 gala koło graczy AVALON po ubijałem tam sporo flot zaraz tuż pod twoim nosem ,nie wiem co ty tam robiłeś tak długo że tyle pięknych flot się tam rozbudowało , to nam jawnie pokazjue że twoje przyrosty robią ci twoje multikonta , przy następnej okazji jak zobaczę jak wchodzisz na konto Cosiędzieje to ci napisze na pw pozdrowienia

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • No tak, Graf ladnie trafil surowcow, trzeba to przyznac. A z Filem nie ma co rozmawiac, bo widzi wulgaryzmy i to za co jest ban tam gdzie ich nie ma (po prostu nie rozumie zasad tego forum), a swoich 20-30 milionow przyrostu ekstra za tamten rok, ponad to co powinien miec, nie widzi. Dyskusje o tym ucial tym, ze "handluje" i koniec tematu i na co wnikac? Ba, w ogole nie wypada go o to pytac :] .
    Nie oskarżaj, zeby ciebie nie oskarżano, zwlaszcza, że na banie pare razy byles i byc znowu mozesz ;) .
    Po co ciebie w Misiach tzymaja, to nie wiem. Po co ktos chce byc w Misiach z toba, tez nie wiem. Wstyd i wiocha na cale uni. Wstyd Misie, wstyd :D .

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Vasco napisał(a):

    piękne starcia Graf:)
    ktoś będzie miał w tym miesiacu mniejszy przyrost i nie mam tu na myśli tych kont co padly w tych starciach.
    jeszcze raz graty Graf, dalej łup kanciarzy.
    obrońcom bana za multi życzę.

    Nie ważne jak gadaja - byleby gadali - pozdrawiam z Reala :)
    No i chyba nie mówimy o moim przyroście :D top 200 :D
    Smutno sie te RW oglada - myślę że po tej akcji pojawią sie też RW PN-u na niektórych osobnikach, i nie mówie nawet o Grafie :) czy Miskach, bankomat sie chyba skończył ;)
    graty zysku


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • Graty wlotu :)
    Nie mniej jednak ta gra utwierdza mnie w przekonaniu, że gra tutaj 100 osób, a cała reszta to puskonta i multikonta i nie wiem co jeszcze. Przykre to, ale prawdziwe.
    Im ktoś większy "kozak" to ma lepiej w grze.
    I ta kłótnia, że konto PN trafił ktoś z Miśków (a konto defacto z sojuszu ALF 0_o ) jakaś masakra !!!!
    Odwieczna wojna plemienna.
    Ale dlaczego nikt nie mówi o tym co ważne !!!!!!! ŻE KAŻDY SIĘ PUSCHUJE !!!!!! PRZECIEŻ TO JAKAŚ PARANOJA!!!!!!

    to już nie wiadomo co jest prawdziwym ST, a co nie :(

    Ktoś zrobi ST i zaraz właściciel konta zakłada na forum koto i pisze cyt:

    Adihd napisał(a):

    Dzień dobry, dobry wieczór.
    Raz jeszcze gratulacje, za szybką akcję, ładne posprzątanie po sobie w trybie szybkim. Ostatnimi tygodniami chęci do gry nieco w letargu się znajdowały, więc dziękuję za ponowną zachętę do tej gry =)
    Do zobaczenia i obym już nie był po tej smutniejszej stronie ST ; data-verified= ">


    P.S.
    Jakby kogoś interesowały kuluary owego zajścia - kilkunastodniowa praca na zwiększonych obrotach przy zbyt małej podaży snu i w głowie się rodzi:
    "dobra, 30min do odebrania floty, przecież nie zasnę siedząc i oglądając materiał na yt, nie nastawiam budzika"
    Konto założone po to aby zacytować swoją porażkę 1 POST !!!! po co ??? ano po to aby uwiarygodnić mi Tobie NAM, WAM !! że faktycznie to nie jest multi bo przecież kolo napisał na forum, opisał swoją porażkę.... żenada !!!!

    IDĘ spać bo to jakaś masakra :)
  • Bardzo ładne ST, 10kkk zysku na czysto z obu to kwoty o jakiś mogę mieć póki co mokre sny :3 #dojrzałość

    A co do wywołania czaszki z grobowca:

    Chyba_TY napisał(a):

    Graty wlotu :)
    Nie mniej jednak ta gra utwierdza mnie w przekonaniu, że gra tutaj 100 osób, a cała reszta to puskonta i multikonta i nie wiem co jeszcze. Przykre to, ale prawdziwe.
    Im ktoś większy "kozak" to ma lepiej w grze.
    I ta kłótnia, że konto PN trafił ktoś z Miśków (a konto defacto z sojuszu ALF 0_o ) jakaś masakra !!!!
    Odwieczna wojna plemienna.
    Ale dlaczego nikt nie mówi o tym co ważne !!!!!!! ŻE KAŻDY SIĘ PUSCHUJE !!!!!! PRZECIEŻ TO JAKAŚ PARANOJA!!!!!!

    to już nie wiadomo co jest prawdziwym ST, a co nie :(

    Ktoś zrobi ST i zaraz właściciel konta zakłada na forum koto i pisze cyt:

    Adihd napisał(a):

    Dzień dobry, dobry wieczór.
    Raz jeszcze gratulacje, za szybką akcję, ładne posprzątanie po sobie w trybie szybkim. Ostatnimi tygodniami chęci do gry nieco w letargu się znajdowały, więc dziękuję za ponowną zachętę do tej gry =)
    Do zobaczenia i obym już nie był po tej smutniejszej stronie ST ; data-verified= ">


    P.S.
    Jakby kogoś interesowały kuluary owego zajścia - kilkunastodniowa praca na zwiększonych obrotach przy zbyt małej podaży snu i w głowie się rodzi:
    "dobra, 30min do odebrania floty, przecież nie zasnę siedząc i oglądając materiał na yt, nie nastawiam budzika"
    Konto założone po to aby zacytować swoją porażkę 1 POST !!!! po co ??? ano po to aby uwiarygodnić mi Tobie NAM, WAM !! że faktycznie to nie jest multi bo przecież kolo napisał na forum, opisał swoją porażkę.... żenada !!!!
    IDĘ spać bo to jakaś masakra :)
    Przepraszam bardzo, ale dlaczego zostaję pozbawiony faktu swojego istnienia jako żywa, autentyczna, niepowtarzalna jednostka w społeczności Ogame?
    Dodatkowo w totalnie innym temacie, którego nawet nie śledzę, z braku czasu.

    Przykro mi Chyba_Ty, że nie Tobie się udało wykorzystać mojego przyśnięcia przy lapku.
    Tak jak napisała w ST ze mną jako celem Zygunia - pilnuję się dość dobrze ;)

    Po następne złomowanko i moje surowce zapraszam w 2020 roku. Mniej więcej 1 rok minął od poprzedniego błędu w grze, jakim było nieaktywowanie urlopu mimo pewności, że się go przedłużyło :)

    Życzę ziółek z imbirem i goździkami na uspokojenie.


    P.S.
    Konto mam założone od kilku lat, sprawdzić sobie proszę. Dodatkowo brałem udział atomową sondą szpiegowską w ST z Andre i Generalem:
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…-vs-pley-GORNICY-4488-87/