Yoshimoto [T R] & camar [T R] vs. tzmi ~ 4264.51%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Yoshimoto [T R] & camar [T R] vs. tzmi ~ 4264.51%

    Flota obserwowana przeze mnie od dłuższego czasu, szczegóły zostawiam dla siebie :popcorn:
    Przed dolotem właściciel wyszedł z sojuszu GÓRNICY, konto servanteza

    Pozdrawiam wszystkich flociarzy na uni!!

    mismalinowy napisał(a):

    Jak bedziesz wrzucal st to pozdrow nunkow xd



    Dnia 31-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Yoshimoto [T R]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 1
    Mały transporter 3.715
    Lekki myśliwiec 7.058
    Okręt wojenny 928
    Pancernik 975
    Krążownik 2.564
    _________________________________________


    Agresor camar [T R]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 27.570
    Okręt wojenny 1.699
    Pancernik 3.805
    Mały transporter 7.898
    Krążownik 6.313
    _________________________________________


    Obrońca tzmi
    ________________________________________________


    Mały transporter 50
    Duży transporter 716
    Lekki myśliwiec 34.857
    Ciężki myśliwiec 9
    Krążownik 4.335
    Okręt wojenny 1
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 4.142
    Sonda szpiegowska 65
    Bombowiec 1
    Satelita słoneczny 193
    Niszczyciel 1
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 2.202
    Wyrzutnia rakiet 1.000
    Lekkie działo laserowe 167
    Działo Gaussa 5
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Yoshimoto [T R]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 1 ( -0 )
    Mały transporter 1.783 ( -1.932 )
    Lekki myśliwiec 3.428 ( -3.630 )
    Okręt wojenny 924 ( -4 )
    Pancernik 969 ( -6 )
    Krążownik 2.401 ( -163 )
    _________________________________________


    Agresor camar [T R]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 13.301 ( -14.269 )
    Okręt wojenny 1.684 ( -15 )
    Pancernik 3.775 ( -30 )
    Mały transporter 3.872 ( -4.026 )
    Krążownik 5.934 ( -379 )
    _________________________________________


    Obrońca tzmi
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    3.486.674 Metalu, 7.896.928 Kryształu i 2.905.048 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 115.346.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 549.252.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 270.727.800 metalu i 155.722.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 14.288.650 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.602 km został uformowany.


    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 195.826.474
    Kryształ: 128.285.628
    Deuter: 1.281.048
    agresor zyskał łącznie 325.393.150 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -314.263.174
    Kryształ: -195.242.428
    Deuter: -54.035.548
    obrońca stracił łącznie 563.541.150 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    zbanowany profil

    ST na Betlu: 24 off
    ST na Ganimed: 40 off
  • Camar co Ty taki tajemniczy...pochwaliłbyś się, że kulkę zdjales, a nie zostawiasz to dla Siebie. Ciekawi mnie tylko jedno - jakiej średnicy był moon przed zdjęciem ;P

    Pogratulowałbym bo tu akcja ciekawa, ale gratulował nie będę bo ciągnie się za wami smród z akcji z kontem hefiego. Także napchajcie się póki możecie :]
  • Nie ma czego gratulować.
    "Flota obserwowana przeze mnie od dłuższego czasu"
    ale nie potrafiliśmy jej złapać.


    "szczegóły zostawiam dla siebie"
    Ja zdradzę je za Ciebie.

    otóż szczegóły są takie iż konto zostało wczoraj sprzedane i dzisiaj po 10 rano pięknie skasowana flota.Moon zdjęty tylko dla niepoznaki.

    szacunek za akcje,pełen perfekt ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pol ().

  • Powiecie pewnie, ze nikomu sie tlumaczyc nie musicie. Ale wrzucacie cos na forum publiczne i wątpię by po to zeby słuchać oskarżeń. Jeżeli moon byl zdjęty to raport wrzucic to nie problem i rozwiac nasze watpliwosci. Chociaz mi to wyglada na cos innego. Konto sprzedane na push. Zeby nie bylo jak zwykle to "sciagnijmy mu moona". Akcja ściągania rogala nie wyszla, musieliscie usunac moona zeby podczas walki na planecie byla notka w rw o szansie na powstanie nowego ksiezyca. Potem kasowanko planety zeby nie bylo widac ze moon porzucony a nie zniszczony.
    Mam nadzieje ze sie mylę. Prosze rowiejcie te watpliowosci tu i teraz i dajcie nam, plebsowi dowod.
    "Dreadnought" is an English term for the predominant type of battleship in the early 20th century.
    Deriving from the words "dread" (fear) + "nought" (nothing).

  • Co mam ci powiedzieć... co do konta hefiego to kilka godzin po starciu hey ho dał urlop, skasował mnie ze znajomych na discord, wyszedł z wspólnej grupy i skasował sojuszowy discord. Różne domysły tu snują ale ja nie wiem czy on to kupił, a jeśli tak to dlaczego nie przejął go jako główne konto
    A co do powyższego starcia to jak ktoś myśli, że na tym etapie uni gs-y sie poświeca 'dla niepoznaki', a gracz ktory po 10 dniach od startu ma top30 robiąc samo eko 24/7 pozniej staje sie milionerem ktory za 400zl kupuje konta żeby złomnac 300kk na dwóch to proponuje się leczyć na głowę.
    Btw obrońca po starciu obiecał mi, że się odezwie w temacie starcia wieczorem
    zbanowany profil

    ST na Betlu: 24 off
    ST na Ganimed: 40 off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez camar ().

  • Po co ta dyskusja??... Co mają Wam się przyznać?... "tak spushowaliśmy się kontem hefiego i teraz kontem servantesa".... Nikt Wam czegoś takiego nie napisze.... Ogame niestety teraz tak wygląda... nawet jeśli to push to ktoś się postara ukryć to na tyle że bana nie dostanie.... nikt nikogo nie zbanuje za same poszlaki... Wygląda na push... ale tylko wygląda... równie dobrze możemy nietrafnie ich oskarżać i nie będzie bana... może i trafne oskarżenia a i tak nie będzie bana.... a może i będzie ban... teraz na ogame nic nie wiadomo...


    cóż można powiedzieć.... graty łądnego zysku... czy uczciwie.... tylko wy to wiecie
  • Vastator napisał(a):

    Powiecie pewnie, ze nikomu sie tlumaczyc nie musicie. Ale wrzucacie cos na forum publiczne i wątpię by po to zeby słuchać oskarżeń. Jeżeli moon byl zdjęty to raport wrzucic to nie problem i rozwiac nasze watpliwosci. Chociaz mi to wyglada na cos innego. Konto sprzedane na push. Zeby nie bylo jak zwykle to "sciagnijmy mu moona". Akcja ściągania rogala nie wyszla, musieliscie usunac moona zeby podczas walki na planecie byla notka w rw o szansie na powstanie nowego ksiezyca. Potem kasowanko planety zeby nie bylo widac ze moon porzucony a nie zniszczony.
    Mam nadzieje ze sie mylę. Prosze rowiejcie te watpliowosci tu i teraz i dajcie nam, plebsowi dowod.
    [ciach], takiej teorii spiskowej jeszcze w życiu nie słyszałem, chociaż na banach za push siedziałem milion razy :E

    Mocny.Zawodnik napisał(a):

    Po co ta dyskusja??... Co mają Wam się przyznać?... "tak spushowaliśmy się kontem hefiego i teraz kontem servantesa".... Nikt Wam czegoś takiego nie napisze.... Ogame niestety teraz tak wygląda... nawet jeśli to push to ktoś się postara ukryć to na tyle że bana nie dostanie.... nikt nikogo nie zbanuje za same poszlaki... Wygląda na push... ale tylko wygląda... równie dobrze możemy nietrafnie ich oskarżać i nie będzie bana... może i trafne oskarżenia a i tak nie będzie bana.... a może i będzie ban... teraz na ogame nic nie wiadomo...


    cóż można powiedzieć.... graty łądnego zysku... czy uczciwie.... tylko wy to wiecie
    Co to znaczy wygląda na push? Bo spadła duża flota? Nie pierwsza i nie ostatnia. Jak by miał być push to:
    1. po co zdejmowanie moona? można łatwiej, zwłaszcza na speed uni, porobić akty i lecieć na stojaka np.
    2. nie musiał bym startować na to 2 razy, pierwszy lot, puszczony w ciemno wlatywał 4,5h przed powtorem obrońcy.

    Poza tym, co do Hefiego, nie znam kulis, bo byłem na urlopie, ale nie każdy, kto w nicku ma zwrot oddam, jest kontem kupionym/sprzedanym na push.
    Może to być równie dobrze konto kupione/sprzedane przez kogoś, bo koleszka chciał sobie pograć, a nie chciał gonić topki od zera. A, że spadł, to nie koniecznie musi być tak, że się wystawił.
    Jak na początku uni były starcia na 1,2,5% to nikt nie puszczył, że push, chociaż na tamtym etapie gry, taki zastrzyk surowca, też był bardzo istotny.
    Ogarnijcie się i złomjcie dalej, zamiast szukać jakiegoś drugiedo dna. Nikt nie musi w to grać, jak mu nie odpowiada to czy tamto.


    unavit napisał(a):

    Malina, nie wstyd Ci takie pusze robić XD czy to europa czy inne uni wszedzie to samo,

    za brak pozdrowien dla MNS, kop w [ciach] :E

    SzP


    @unavit pozdrowienia dla MNS-ÓW,
    Wydaje mi się, że malina nie zasłużył na przyjemności dzisiaj. :E



    [ciach]

    @camar dzięki za zaproszenie.
    Udanego przetopu nam życzę

    Moderator Miikuu:
    cytowanie i używanie wulgaryzmów, usunięto komentarz i treść skoszowanego posta

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wishmaster ().

  • Slabe starcie, nawet top1 wam nie wyszło XD
    zysk milusi, dobrze ze zawczasu z maliniakiem i wishem sie zbratalem XD pozdrow koty malina XD
    Kto następny? :)


    Mnie sie zdaje, ze gdybyscie (glownie BOSSy bo widze ich nadal najbardziej dol plecow boli) poswiecili choc polowe czasu, ktora poswiecacie na analize starc innych, mielibyscie lepsze wyniki i zlomowania na koncie.

    [ciach]

    Moderator Miikuu:
    wulgaryzm, offtop
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • wishmaster napisał(a):

    [ciach] takiej teorii spiskowej jeszcze w życiu nie słyszałem, chociaż na banach za push siedziałem milion razy
    To zdanie dyskwalifikuje resztę wywodu.

    Oczywiście, że społeczność ogame wyraźnie wydoroślała względem początków gry.
    Jesteśmy gronem osób samodzielnie się utrzymujących (w większości) i każdego byłoby stać na kilkuset/kilkutysięczną inwestycję miesięcznie.
    Tylko po co? Powoduje to rażące dysproporcje w możliwościach na tak młodym uni.
    Miejsce w top/różnica punktowa odzwierciedla kto jest w czyim zasięgu,
    a wydając pieniądze niszczycie rywalizację na podstawowym poziomie pozostając top1 pushy/handlu/dopków

    Czasem wydaje mi się, że jestem ostatnim kretynem ciesząc się dużo bardziej zrobieniem czegoś powoli, nie "na kodach".

    Dodam, że osobiście mnie to nie mierzi i nie mam zamiaru być tu od nikogo lepszym - ot gra przeglądarkowa.
    Dziwi mnie jednak, że Was taka gra w jakikolwiek sposób bawi, bo że łechta ego nie mam wątpliwości.

    Co do czystości starcia - gówno mnie to obchodzi.
    % ładny, floty ładne, fruwajcie nimi dalej, póki chęci pozwolą.

    :-x

    Moderator Miikuu:
    cytowanie wulgaryzmu
    Legen -wait for it- dary

  • kupił nie kupił,oto jest pytanie ?
    tak czy owak samo starcie jest ładne,floty jak na ten etap bardzo kozackie
    jest co przetapiać a więc bawcie się dalej,obrońcy SZO
    skoro nie ma dowodów przeciwko agresorom, [ciach]
    brak dowodu=złom doskonały


    Moderator Miikuu:
    obraza
    Zjadam wszystko co się da... :popcorn:
  • fajnie się patrzy na ST z którego zysk to połowa moich punktów na Fenrir, jeżeli to STarcie było legalne to graty jak kupione nie graty :P

    przydało by się coś udowodnić jak już piszecie że to push screeny z allegro lub inne dowody a tak to można każdemu RW zdemolować i każde RW pod push podciągnąć

    [ciach]


    obrońcy nie wiem czego życzyć - jak takowy istnieje to SzO lub wszystkiego dobrego w realu a jak nie istnieje to fajnego wydawania pieniędzy ze sprzedaży :P

    Moderator Miikuu:
    prowokacja

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • camar napisał(a):

    Btw obrońca po starciu obiecał mi, że się odezwie w temacie starcia wieczorem

    Gównoburzy końca nie widać, i pewnie moje tłumaczenie tutaj niewiele da ale fakty są takie:

    Konto dostałem na dobry start gry po 5 latach przerwy. Jeszcze mi w nawyk nie weszły wszystkie myki i fsy żeby się bronić, puściłem głupio flotę, fakt że chłopaki od dłuższego czasu obserwowali konto jak się po fakcie dowiedziałem, pomógł im moją głupotę złapać.

    I tyle. Floty nie ma. Odbudowa będzie.
  • pierdykło ładnie,a czy kupione czy znalezione ,czy tez obserwowane,to co z tego :)
    ważne że każdy gra jak chce i nie zaglądajcienikomu do portfela,jedni kupuja anty,inni używki realne
    każdy z nas wydaje kase na to co chce,szczekaczom poszukania pracy i inwestycji we własne życie,a tu więcej luzu,bo to tylko zabawa
    Ci którzy nie rozumieją tego to żegnam,Ci co rozumieją to udanej zabawy i wielu olbrzymich PZ
    pozdro
  • Cześć wszystkim.
    Przyglądam się tej dyskusji i ze swojej strony chciałbym napisać kilka przemyśleń do w/w sytuacji. Po kilku latach przerwy z OGame odpaliłem nowe konto na Ferirze. Gra się tak jak dawniej chociaż dużo się zmieniło od momentu kiedy dawno temu przestałem grać. Ale nie o mnie chciałem tu napisać ale ogólnie o tym co widzę.
    Po pierwsze:
    Jeśli starcie jest czyste, bez pushu to gratulacje, dla mnie wystarczy że kolega camar czy Yoshimoto napisze jedno zdanie: Było czysto. I tu moim zdaniem powinniśmy sprawę zakończyć. Mam już parę lat na karku i wiem że dać słowo to bardzo ważna sprawa, honor dużo powiedziane ale jednak napiszcie koledzy "BYŁO CZYSTO" bo jeśli było inaczej a to się wcześniej czy później wyda, to szacunek innych graczy stracicie na zawsze i to kłamstwo będzie to wam wypominane na wszystkich Uniwersach.
    Po drugie:
    Jeśli to starcie było choć trochę nieuczciwe to miejcie odrobinę szacunku do siebie i innych grających i nie wrzucajcie tego do ST, klepnęliście zysk i ładny % to zachowajcie to dla siebie. To tak jakbyś chwalił się że laski na Ciebie lecą ale zapomniał dodać że tylko te przy drogach i to za pieniądze.
    [ciach]

    Na koniec, bez urazy do wszystkich, wszystkim powodzenia i tylko napisać nie mogę jak się nazywam bo skończył bym szybko w waszych reckach.


    Moderator Miikuu:
    offtop