Lares20 [KNR] vs. Ender1 [OLD] ~ 12181.16%

  • Lares20 [KNR] vs. Ender1 [OLD] ~ 12181.16%

    No i surka wróciła do soja :D
    Kanari opłacało się nie wyłazić z wyra :E

    Pozdro dla KNR! i pukielka, tym razem nie zasnąłeś :E


    Dnia 31-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lares20 [KNR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 40.000
    Pancernik 35.590

    _________________________________________

    Obrońca Ender1 [OLD]
    ________________________________________________

    Mały transporter 15.000
    Duży transporter 5.304
    Lekki myśliwiec 112.839
    Ciężki myśliwiec 14
    Krążownik 15.565
    Okręt wojenny 4.176
    Recykler 21.247
    Sonda szpiegowska 688
    Bombowiec 1
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 5.070

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lares20 [KNR]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 39.190 ( -810 )
    Pancernik 35.404 ( -186 )

    _________________________________________

    Obrońca Ender1 [OLD]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    28.446.000 Metalu, 28.446.000 Kryształu i 28.446.000 Deuteru
    109.033.093 Metalu, 184.990.116 Kryształu i 69.422.154 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 64.410.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.121.263.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 792.777.000 metalu i 425.339.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 448.783.363 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    792.777.000 Metalu i 425.361.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 888.226.093
    Kryształ: 619.207.716
    Deuter: 95.078.154
    agresor zyskał łącznie 1.602.511.963 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.416.744.093
    Kryształ: -902.745.116
    Deuter: -250.557.154
    obrońca stracił łącznie 2.570.046.363 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dobrygracz ().

  • Tu sie nacieszylam wielkim i pieknym farmingiem a tu znowu bum z drugiej strony - nie nadazam pisac dzisiaj - tak nadrobic chcialam braki na forum ale ten stek mi sie nie podoba hehe - no szkoda Ender ze padlo znowu w druga strone ale to nic jak widac zabawa w toku raz na raz pod i sorka ciagle pracuje - wszsytko sie da naprawic :xgszo:
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Gratulacje.
    Procent jeszcze ładniejszy niż ostatnio. Farming też niezły.

    Przykro mi głównie przez wzgląd na sojuszników. Strata floty przyjemna nie jest, ale biorąc pod uwagę ile zajęło mi jej postawienie i że mogę ją odbudować w podobnym czasie jakoś mi to snu z oczu nie spędza (może szkoda, nie byłoby tego ST).

    Mogę, ale raczej tego nie zrobię, a przynajmniej nie od razu. Trzeba w końcu wyciągnąć wnioski. Na chwilę obecną nie jestem wstanie połączyć aktywnej flociarskiej gry, z pracą jaką mam i normalnym życiem. Nie mówię, że się nie da tylko że mi to nie wychodzi. Nie będę się wiec bawił w wańkę - wstańkę. Pora więc wrócić do pierwotnego planu z jakim założyłem tutaj konto czyli grania towarzyskiego, pohańbić się ekologią ;), jak ochota najdzie pofarmić. Może pozdejmować jakieś wrogie mony. Może okazyjnie poszukać celów sojusznikom. Zobaczymy.
    Pewnie już wrzuciłbym urlop co by trochę odsapnąć, ale szkoda mi lecącego badania, może wrzucę jak się skończy.

    Jeszcze raz agresorowi gratulacje, a obrońcy sz/o choć chwilowo niekoniecznie floty.

    @Skocz mi na pukiel
    Nie pamiętam, żebyśmy kiedykolwiek rozmawiali nie miałem więc chyba okazji się w stosunku do Ciebie wywyższać. Jeśli Ci tego brakuje, specjalnie dla Ciebie mogę spróbować na pw. Tutaj raczej nie bo ta cała dyskusja o kulturze i wychowaniu już zaśmieciła tego ładnego w sumie STeka.
    Jakby co daj znać, jestem do dyspozycji. ... jak tylko znajdę jakoś wywyższarkę, bo aktualnie kurcze nie mam.
    Poniżony też się czuję nieszczególnie. Aż takich emocji we mnie ta gra nie wzbudza, a nic co tutaj napisano nie jest w połowie tak krytyczne jak teraz sam swoją grę oceniam.

    @Montezuma
    Poważnie?
    Fakt, ze po złomie niezbyt uważnie pozbierałem z planet czy monów. Rozumiem atak na 122 pancki, nawet wjazd gdzie sfarmiłes 3kk a pz był na 1,5. Niech będzie nawet ten farming po 1,4 kk surka :D. Ale wjazdy na 400- 600 mt gdzie lecisz kr i mtkami i się nie przebijasz... Tym wręcz nieco mnie poprawiłeś nastrój :P.
    Mnie to jakoś nie zabolało, ale Ty naprawdę miałeś z tego frajdę? Nie szkoda Ci czasu na na takie głupoty?


    Ender StarTide - Fleet of Heaven uni14.pl
    Ender StarTide uni25.org
    Vimes (Groszek, Ender1) Kingsajz Mizar
    Ender Old School Oberon
  • Lares gratuluję wyczucia, oko za oko :)
    Ender odbudowy stateczków, a jak nie to może ładnych kopalni co tam sobie życzysz :)

    to tyle w temacie bo nie warto więcej nic pisać
    kiedyś ktoś mądry napisał:

    Nie kłóć się z i..., bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!