Cała prawda o mnie i o Majsie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • W sumie to sam mógłbym wymienić kilka kont Majsa/Kilera. - między innymi Raford, z którego w sumie sam albo Majs albo Kiler prawie się przyznali to multi. Szkoda konta Iwan, bo to było konto Pafcia:/ ostatnio Gomez chciał do nas do sojuszu dołączyć, ewidentnie pachniało gownem.

    Podaj jeszcze kilka nazw z Eri to na spokojnie ogarniemy kto to.

    A co do konta które kupił, to mogę sobie uciąć rękę, że to konto , które zwie się oddam_1 to na jego push. Sam pisałem z osoba z tego konta na gg i faktycznie chciała sprzedać je za 100zl :)

    Mnie też ciekawi co się stało z kontem pumpernikiel
  • 19dawid45 napisał(a):

    satanael napisał(a):

    Vertigo77 napisał(a):

    Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce...
    Sama mechanika sterowania tyloma kontami multi to żaden problem - widzisz na Eri byliśmy nietykalni , dodatkowo przez spory okres czasu na Eri została garstka graczy grających aktywnie (głównie eko) więc konta multi posiadały spore bunkry na które co 2-3 dni zwożony był sos z wszystkich koloni .Tych kont nikt nie farmił bo nie miał jak ... Wystarczyło to zamienić na dex za pomocą anty i wysłać na główne konto gdzie ten dex znowu zamieniałeś po lepszym przeliczniku u handlarza i w ten sposób się mega szybko rosło ... Zainstalować program do zmiany ip to żaden problem . Konta mieliśmy pozapisywane w raz z hasłami , numerami danego serwera przypisanego do odpowiedniego konta tak żeby się nie pomylić i w razie czego nie zalogować się na inny serwer przez pomyłkę bo to już jest sygnał dla GO ... Nic trudnego tak naprawdę :) Tak działa cały proceder oszukiwania ...
    Gdyby nie te wałki to bylibyście nikim SCS by was zjadło na Eridanusie i teraz nie było by chwastów na Quantum tylko Franek coś potrafił i Longbaba reszta tylko pushe i zero skilla. Jak zobaczyliście moje 200gs to dostaliście piany kasując mi + - 36 moonów tracąc na tym a nic nie zyskując. TAk tam rądziliście jeden ekonom zagrał wam na nosie z resztą nie zapominaj o tym że Gonzo i reszta ekipy też wam napsuła kwi pod koniec Eri. Bez kupna lub multi (konta w sojuszach, gsowki itd) to słabo wami. Z resztą Quantum was sprawdziło. Teraaz płaczesz że Majs Ci konta nie dał i klepiesz go na forum-jak dla mnie dobrze o 1 chwasta mniej!! Tutaj wyjaśnił Cię @Terry @DarthMario. a najdobitniej @Yossar nawet @Majs się nie odzywa tylko lajkuje bo wie że to bez sensu.
    @Black Grucha Starrk Ci wyjaśnił:) czytaj ze zrozumieniem na przyszłość
    Po części masz rację jeżeli chodzi o SCS - pewnie mielibyśmy "gorzej" z nimi gdyby nie nasze multi . Widzę że co niektórzy łącznie z tobą Dawid nie wiedzą o co mi tak naprawdę chodzi ... Nie chodzi mi o to że Majs mi nie dał konta Franka , chodzi o to że Majs jest samolubem który nie patrzy na nikogo a w szczególności na znajomych i kumpli z sojuszu . Już samo zdziwienie Majsa na gg gdy z nim rozmawiałem że musi oddać PZ Frankowi wywołało u mnie burzę bo mnie nie przeszło by przez myśl że skoro pozbierałem PZ z floty kolegi który wtopił to chyba logiczne że ten PZ mu odsyłam bez żadnego zawahania na odbudowę , tak ? U Majsa czegoś takiego nie ma ... Majs ubzdurał sobie że musi być top1 na Q , musi trafić Marysia , pl1 , Whisky itp ... I będzie to chciał osiągnąć za wszelką cenę zapominając jednak o kumplach jak w sytuacji z wczoraj gdzie Franek wyłapuje złoma a Majs ma problem żeby mu te 40 kkk Pz oddać ... Tylko o to mi chodzi , z resztą to już nie pierwsza taka sytuacja jeżeli idzie o Majsa ...

    asherl napisał(a):

    wszyscy chyba zapomnieli o Majsie , mimo tej dyskusji w dalszym ciágu sie nie odezwal :D
    z niecierpliwosciá czekam na jakis komentarz :)
    To Ty nie wiesz że milczenie jest złotem ? :D Dla Majsa lepiej przecież jak nie będzie komentował w żaden sposób :D

    Bunny napisał(a):

    Podaj jeszcze kilka nazw z Eri to na spokojnie ogarniemy kto to.
    Bunny nie pamiętam nazw kont , było ich za dużo... musiałbym na gg poszukać ale tego jest tak dużo (chodzi o dokładną rozmowę) . Generalnie chyba najłatwiej jest zobaczyć konta eko np na infuzie które mimo grania mają przyrost równy - 0 lub minimalny przyrost na + . Wtedy wiadomym jest że takie konto służy do pushowania się handlując surką z kontem głównym :)

    Moderator kruszynka:
    Upominam za doubleposting
    Ave Racovia !!
  • satanael napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Podaj jeszcze kilka nazw z Eri to na spokojnie ogarniemy kto to.
    Bunny nie pamiętam nazw kont , było ich za dużo... musiałbym na gg poszukać ale tego jest tak dużo (chodzi o dokładną rozmowę) . Generalnie chyba najłatwiej jest zobaczyć konta eko np na infuzie które mimo grania mają przyrost równy - 0 lub minimalny przyrost na + . Wtedy wiadomym jest że takie konto służy do pushowania się handlując surką z kontem głównym :)
    Poszukaj nazw -może pomożesz ":)
  • to ja podam 2 ktore pamietam

    nowiq i mosquito jeszcze sobie przypomne napewno nie jedno.
    w sojuszu na eri w SCS na stronie wewnetrznej byly konta te wymienione


    no no GO teraz pracuja baniki ida jak swierze buleczki :)
    tylko ze to chyba troszke zapozno ale lepiej pozno niz wcale

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pan S ().

  • Ciekawy temat, choć poza paroma nickami nic z niego nie wynikło :)

    Pamiętajmy, że cały opisany proceder jest nielegalny tylko i wyłącznie z powodu multikont/sprzedawania kont. Sama dźwignia handlowa jest w pełni dozwolona.

    Można więc zupełnie legalnie:
    - przetopić flotę na surowce u handlarza złomem, następnie sprzedać handlarzowi metal i kryształ za deuter, deuter sprzedać po 1:1:2 silniejszemu, odeśle pewnie kryształ, ten kryształ przetopić na deuter i sprzedać jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze, aż do granicy opłacalności.
    - zwozić surowce, sprzedać handlarzowi metal i kryształ za deuter, deuter sprzedać po 1:1:2 silniejszemu, zarobiony kryształ przetopić na deuter i znowu sprzedać silniejszemu.
    - skupować deuter od górników za własny metal i kryształ, deuter sprzedać po 1:1:2 silniejszemu, a za kryształ kupić jeszcze więcej deuteru.

    Można to robić legalnie, o ile nie skupuje się kont i o ile gra się na jednym koncie na danym uniwersum. Im więcej ludzi wie o tej efektywnej strategii, tym lepiej. Gra stanie się ciekawsza, a pusherzy zostaną zmuszeni do pushu złomowego, który generalnie jest do wykrycia.

    Lwica jest boska :)
  • [ciach]

    Fajnego posta napisał @DUDEUSZ. Żeby kogoś zbanować trzeba mieć dowody.
    Dodałabym do tego że jako gracze widzicie tylko cześć aktywności gracza, nawet jeżeli macie screena z falangi to zawsze jest to tylko cześć aktywności. Dwa przykłady:
    1. Gracz zrobił RW i pochwalił się nim w ST. Inni zaczęli pisać że push, że zgłoszą. Gracz się wystraszył a że po RW ma 72h na rozliczenie się sam z graczem zezłomowanym... Nie ma transferu surowców z słabszego na mocniejsze > nie ma pusha. Push jest dopiero po 72h od RW.
    2. Przychodzi gracz i pisze "XXX gra 24h na dobę", w logach chwila rano (przed pracą) i 2-3h wieczorem. 24h bo gracz zgłaszający prawie grał w tym czasie gdy zgłoszony no i wyglądało mu na 24h granie. :fsmile:
    W obu przykładach gracze mieli ogromne pretensje do teamu o brak reakcji.

    A wystarczyło napisać podane i zobaczyć od środka jak to jest. :fsmile:

    satanael napisał(a):

    Generalnie chyba najłatwiej jest zobaczyć konta eko np na infuzie które mimo grania mają przyrost równy - 0 lub minimalny przyrost na + .
    Infuza nie pokazuje Ci dni urlopu - czyli nie masz dobowych przyrostów.
    Do tego najlepsze są moje statystyki Przyrosty i statystyki roczne 2018

    Moderator kruszynka:
    Usunięto cytat ze skasowanego postu
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Owszem Buleonie, można to robić legalnie, jeśli ma się przyjaciół, którzy będą chcieli poprowadzić takie konto. A z tym bywa różnie.

    EDIT: Ciap, dlatego ja np. nie mam pretensji do GO. Do obecnego stanu rzeczy doprowadziła chciwość graczy, a jeśli za tą chciwością stoi pewna wiedza informatyczna, to de facto Wy, jako operatorzy tej gry, często jesteście bezsilni i musicie czekać na jakieś potknięcie ze strony pushera, np. pomyli IP którym się loguje na dane konto i zrobi przez przypadek multi. Jak się ma wiele kont, to taka sytuacja jest niewykluczona i wtedy dopiero są podstawy by mu wlepić bana. Tudzież IP, z którego się loguje jest na liście bramek proxy znanych GO jako należące do TOR, VPN, darmowych proxy i innych mechanizmów maskujących oryginalne IP. Przy dostępie do wielu providerów i używaniu tunelowania lub zwyczajnie logowania z większej ilości komputerów (z dostępem do różnych dostarczycieli netu), prawdę mówiąc - współczuję, gdy chcesz kogoś takiego złapać na gorącym uczynku.
    Si vis pacem, para bellum

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Vertigo77 ().

  • Na dłuższą metę takiego przyjaciela nie znajdziesz. A jeśli znajdziesz, to Tobie samemu będzie głupio, że Twój przyjaciel poświęca swój czas na Twój zysk. Zawsze jednak można się wymienić taką przysługą. Poszukać ludzi, którzy wierzą w uczciwą grę, na innych uniwersach. Wtedy każdy ma zysk z tego i dwie osoby są zadowolone. Nie jest łatwo, bo część graczy uważa to niesłusznie za push, część graczy ma swoje multikonta i im się nie chce, część w ogóle nie ma czasu i tyle, no, ale w końcu można znaleźć odpowiednią osobę.

    Trochę odeszliśmy od tematu, liczę, że moderator tego nie skasuje :)

    Lwica jest boska :)
  • Abstrahując od oceny charakterów najistotniejsze w tej kwestii jest posiadanie multi kont w celu osiągnięcia korzyści. Zawsze tak było i tak jak wcześniej zauważono, ze względu na wpływy z zakupionej antymaterii GF nigdy tego nie zmieni. Każdy w tej grze może wykreować taką postać jaką chce. Inną kwestią jest wmawianie sobie, że jest się lepszym bo angażuje się swoje zasoby finansowe w celu szybszego rozwoju.
    U29 - OFF
    Yildun- ON
  • Straznik Kukurydzy napisał(a):

    kurcze ja po przeczytaniu tego tematu to jestem zdumiony O_O

    typ daje wam, operatorom dowody na regularne łamanie regulaminu praktycznie do ręki (pw) i nie ma reakcji? ?(

    @Art mógłbyś może tu zajrzeć do tematu i nakłonić podległych Ci ludzi żeby się zajęli swoją pracą? :E :E
    Widzisz, ja pisałem do jednego z operatorów czy nie chce do ręki dostać wtyczek lub innych skryptów automatyzujących rozgrywkę i również nie był w ogóle zainteresowany :)
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • boski napisał(a):

    prntscr.com/mcwwmn
    moze konta nie zmienily nazwy :D
    Satanel opowiadasz o sobie i o Majsie a nie zapomniales przypadkiem o kims jeszcze ? :D
    Po 1 - To jest temat o mnie i o Majsie , nie mieszajmy do tego wątku innych aczkolwiek wiem kogo masz na myśli :)
    Po 2 - Dałeś screena z kontami które należą/należały do mnie i Majsa . Daję sobie rękę uciąć że tych kont jest o wiele , wiele więcej w tej chwili na Q jeżeli oczywiście chodzi o osobę Majsa ...

    Aha i szanowne GO : ponoć zablokowaliście dzisiaj jakieś konta na Quantum - czy aby na pewno te należące do "Najlepszego gracza uni Eridanus" ? :> bo chyba mam wątpliwości że nie ...
    Ave Racovia !!
  • Pan S napisał(a):

    satan nie martw sie wypowiedziami Terry czy marysia:)
    widac ich cos zabolalo jak opisales jak sie pus
    Drogi Smigolu a kto powiedział że ja się martwię ich wypocinami ? :D sami mają pushera w sojuszu udając że tego nie widzą a będą tutaj zabierać jakikolwiek głos w tym temacie :D [ciach] totalna na nich z mojej strony :D

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzm
    Ave Racovia !!
  • Pan S napisał(a):

    satan nie martw sie wypowiedziami Terry czy marysia:)
    widac ich cos zabolalo jak opisales jak sie pus
    Taaa w [ciach] mnie to zabolało... baaardzo, ja tylko napisałem, że sram na frajerów, którzy oszukują w gierce online :) joy

    satanael napisał(a):

    sami mają pushera w sojuszu udając że tego nie widzą a będą tutaj zabierać jakikolwiek głos w tym temacie :D wyjebka totalna na nich z mojej strony :D
    primo to ja mam, a nie mają. A czy ja bronie silenta durniu? :E yoosiek sam napisał o nim coś, więc pudło blue.

    Moderator kruszynka:
    Usunięto pseudocenzurę
  • SmirnoffUni17 napisał(a):

    To wy, administratorzy i operatorzy, przez swą pazerność na hajs, zniszczyliście tę grę.
    Serio, jaki hajs? Ile razy było wałkowane: Jedyną osobą w polskim Teamie, która zarabia pieniądze, jest @Art. Żaden inny administrator i operator nie dostaje złamanego grosza.
    Bonów na AM sprzedawać nie mogą, bo bony mają specjalną pólę kodów i są namierzalne, a to oznacza, że gdyby członek Teamu zaczął sprzedawać swoje bony na AM, zostałby szybko wykryty i zlikwidowany :)
  • @Starrk użyłem skrótu myślowego. Chodzi mi o to, że twórcy gry dają przyzwolenie na oszustwa, bo dzięki takim graczom jak Satanael czy Majs (każde uni ma takich graczy) zarabiają hajs na antymaterii. Dlatego kiedyś za push czy multikonto był dożywotni ban za pierwszym razem, a teraz śmieszne 3 dni czy tam tydzień, już nie pamiętam i dopiero za n-tym razem ban permanentny. GO muszą robić to, co mają powiedziane przez szefostwo, ale mogliby chociaż wykazać się odrobiną RiGCz-u i przyznać wprost jak to wygląda, a nie ściemniać.
    Pilnuj floty bardziej niż cnoty!
    "Grasz" ufsem i wydaje ci się, że jesteś dobrym graczem?
    Masz rację, wydaje ci się.
  • Starrk napisał(a):

    Bonów na AM sprzedawać nie mogą, bo bony mają specjalną pólę kodów i są namierzalne, a to oznacza, że gdyby członek Teamu zaczął sprzedawać swoje bony na AM, zostałby szybko wykryty i zlikwidowany
    Tja, na bank ktoś to odróżni od podarowania kuponu lub od dania go w nagrodę w jednym z wielu konkursów organizowanych przez członków Teamu. Secundo na pewno ktoś będzie szukał 100 euro w skali roku :)

    Tak z innej beczki, dlaczego kont nie można sprzedawać? Jest to zakazane przez OWK, to jasne, ale dlaczego ten punkt w ogóle się tam znalazł? Był przecież precedens wystawiania kont na WOŚP, wydaje mi się, że gdyby urządzić publiczne licytacje kont na forum i dać z tego graczom godziwy % (do podziału z GF oczywiście), to wszystko byłoby jakby bardziej przejrzyste. A i gracze zamiast psuć całą grę, sprzedając swoje konta po kryjomu, cichaczem, mogliby dostawać gotówkę i nie być celem hejtu.

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Tak z innej beczki, dlaczego kont nie można sprzedawać?
    Nie mozesz sprzedac konta na ktorym grasz bo to nie jest Twoja wlasnosc. Twoje konto jest wlasnoscia GF, Ty jedynie na nim grasz a sprzedajac konto za PLN zarabiasz na "cudzym czyms" a nie na swoim wypracowanym czyli tak jakbys korzystal z samochodu sasiada i nagle go sprzedal komus bez wiedzy wlasciciela (sasiada).
  • boski napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    buleon napisał(a):

    Tak z innej beczki, dlaczego kont nie można sprzedawać?
    Nie mozesz sprzedac konta na ktorym grasz bo to nie jest Twoja wlasnosc. Twoje konto jest wlasnoscia GF, Ty jedynie na nim grasz a sprzedajac konto z
    Na allegro ludzie sprzedaja poswiecony czas,a konto dalej pozostaje wlasnoscia GF :D
    Nie mowie, ze nie ale trzeba byc chyba desperatem by sprzedac za marne kilkaset zlotych konto nad ktorym spedzilo sie kilka/kilkanascie lat zycia nad rozbudowa :)