Cała prawda o mnie i o Majsie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cała prawda o mnie i o Majsie

    No to zaczynamy !
    Na wstępie napiszę tylko tyle że nie było by tego tematu gdyby nie samolubstwo Majsa do którego mnie dzisiaj w 100% przekonał . A mianowicie - od dłuższego czasu nie gram na żadnym serwie og (ostatnio na Europie ale konto oddałem całkowicie za free Pradawnemu) . Skończyłem tam grę z tego względu że jak dla mnie za wolne uni jeżeli chodzi o speed flot (jednak przyzwyczajenia z x5 pozostały) dlatego olałem tamto uni . Kilka razy pisałem do Majsa że gdyby miał jakieś lepsze konto na Q to chętnie je przygarnę (Majs wiedziałeś o tym). Dzisiaj przeglądając dział ST uni Quantum zobaczyłem ST na Franku . Od razu spytałem Majsa co się stało że Franek wyłapał dzwona itp . Potem było pytanie czy Franek będzie grał dalej bo gdyby kończył to chętnie wezmę konto od niego . Pierwszą rzeczą która mnie dzisiaj konkretnie zdenerwowała to zachowanie Majsa gdy w pewnym momencie oburzony spytał czy będzie musiał oddać PZ Frankowi ! Już tutaj zapaliła się lampka że jednak to nie jest kompan do wspólnego grania bo gdy sojusznik dostaje złoma to się mu pomaga nawet zbierając Pz po jego flocie a potem odsyła z odliczeniem kosztów dexu za recki ! Majs wpadł od razu na pomysł (tak przynajmniej przypuszczam a z pewnością tak jest) że skoro Franek kończy grę to kupi do niego konto i w ten sposób odeślę PZ ale i tak to przetopi na surę do pushu dla siebie . Majs gdybym był na twoim miejscu to olał bym kolejne konto do pushowania się których i tak masz w brud bo obaj dobrze o tym wiemy (jeżeli Majs zaprzeczy wrzucę rozmowy które prowadziliśmy na gg) i pozwolił bym wziąć konto koledze który chce grać . Wyszło na to że Majs jest samolubem co już dawno zauważyłem bo były różne sytuacje wynikające z gry ale mimo wszystko dzisiaj mi to udowodnił .

    Majsa poznałem na Eri - To ja nauczyłem go jak się pushować żeby ominąć czujność adminów itp . Wcześniej tego nie wiedział , potem zaczął rosnąć razem ze mną co wszyscy na Eri widzieli . Sojusz SCS mnie znał - osoby takie jak tatomija , angelsin , boski itp już dawno wiedziały że gramy nieuczciwie , oczywiście zdarzały nam się wpadki z Majsem w postaci banów ale co to były za bany to sami wiecie że szkoda nawet pisać :D Kasa za antymaterie robiła swoje a adminów oszukuje się jak małe dzieci , taka prawda . Razem z Majsem wręcz śmialiśmy się z GO , SGO a w szczególności z graczy którzy grali uczciwie że nie mogą nam udowodnić pushowania się . Cały proces pushowania polegał tylko i wyłącznie na zmianie adresu ip - to chyba każdy ogarnięty gracz wie , a programów do tego jest multum ... Skupowanie kont przez nasze osoby to była normalność . Razem posiadaliśmy multum kont do pushu i z nich korzystaliśmy . Zwózka surki na multi kontach na których było trochę anty żeby wymienić surkę na dex - potem przesłać na główne konto i wymienić u handlarza . Wcześniej złomowaliśmy zakupione konta ale po kilku banach zmieniliśmy taktykę na tą wspomnianą wcześniej z handlem surowcami z multi kontami (mniejszy przypał u GO ) . Taką taktykę preferuje teraz Majs - sprzedałem mu konto przed fuzją z Quantum + 2 konta multi . Flotę z mojego głównego konta przetopił na sos stąd taki przyrost jak to napisał Gonzo w jednym z ST w dziale Quantum .

    Majs ma teraz kilkanaście kont na Q + dzisiaj nowe konto po Franku które albo wezmie albo odda Frankowi i pójdzie kasacja w co osobiście nie wierzę (Majs jest za pazerny na sos :D ) . Ja sam mam 4 konta multi na Q z których od bardzo dawna nie korzystam , jeżeli chcesz Majs to ci opchnę po niższej cenie :D


    Dodam że chciałem kupić konto Franka i odpalić konta multi i grać jak kiedyś ale po przemyśleniu to serio nie żałuję że skończyłem z tym nałogiem . To już nie jest gra , szkoda mi tylko mojego czasu który straciłem na tą durną grę bo mogłem spożytkować inaczej nie mówiąc już o kasie jaką władowałem w konto główne i multi . Majs tobie radzę zrobić to samo !

    Z tego miejsca pragnę przeprosić wszystkich których oszukałem w grze a jest spore grono osób z Eri ...
    Na koniec dodam - ta gra już dawno zeszła na psy , gdyby nie antymateria to uwierzcie mi nie było by takiego burdelu jaki panuje teraz na wszystkich uniach . Do póki jest antymateria a z niej jest kasa dla Niemców dopóty będzie bałagan , wiem co piszę bo ponad 2 lata tolerowano moje oszustwa jak i również oszustwa Majsa i innych . Gdyby nie było anty i była by stara tabela kar to już dawno wyłapalibyśmy perma ;)

    P.S To tyle , Majs na pewno doda coś od siebie , w razie jakichkolwiek wątpliwości mogę przekazać rozmowy z gg na priv itp .

    Pozdrawiam i co złego to nie Ja :D
    Ave Racovia !!
  • Widzisz, gdyby nie było antymaterii ludzie znaleźliby inne sposoby na to żeby się pushować. Problemem nie jest system sam w sobie, a ludzie, którzy żeby mieć chociaż drobną przewagę nad innymi będą oszukiwać ludzi, system, adminów, a w niektórych przypadkach i samych siebie. Uważam, że nie powinieneś przepraszać ludzi, których oszukałeś i z których się śmiałeś, a samego siebie ze względu jak płytkim "oszukistą" jesteś oraz jak wiele czasu zmarnowałeś przy nic nie wartych cyferkach. Ludzie na OGame grają z różnych pobudek, niektórym ciężko rzucić coś na co pracowali parę lat, innym ciężko rozstać się z ludźmi, których poznali, a jeszcze inni chcą udowodnić sobie oraz innym, iż są "debeściakami". Ty po prostu zmarnowałeś mnóstwo czasu i mnóstwo energii.
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Satan... po takim czasie, tyle zarzekania się, blokowania mnie na fb, gg itp i teraz taki publiczny lincz?? naprawdę majs zaszedł Ci za skórę. Rozwaliliście Eri, robiliście z siebie pro i wielu normalnych graczy zrezygnowało dzięki takim występkom... ale na obecną chwilę wiem że to nie tylko na eri miało miejsce masz godnego rywala z majsem w te klocki a mianowicie Jarczyk ^^

    osobiście uważam że powinieneś tutaj wszystko wyszczególnić z obecnego quantum niki , koordynaty i jeszcze GO zaprosić aby każde z kont dostało perma

    ale nie oni wolą przecie usunąć tabele kar i po ramieniu poklepać, że tygodniowy urlop wystarczy ^^


    Moderator kruszynka:
    Wulgaryzm zastąpiono innym słowem. Upominam!
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • angelsin napisał(a):

    Satan... po takim czasie, tyle zarzekania się, blokowania mnie na fb, gg itp i teraz taki publiczny lincz?? naprawdę majs zaszedł Ci za skórę. Rozwaliliście Eri, robiliście z siebie pro i wielu normalnych graczy zrezygnowało dzięki takim występkom... ale na obecną chwilę wiem że to nie tylko na eri miało miejsce masz godnego rywala z majsem w te klocki a mianowicie Jarczyk ^^

    osobiście uważam że powinieneś tutaj wszystko wyszczególnić z obecnego quantum niki , koordynaty i jeszcze GO zaprosić aby każde z kont dostało perma

    ale nie oni wolą przecie usunąć tabele kar i po ramieniu poklepać, że tygodniowy urlop wystarczy ^^
    Angel jeżeli chodzi o wrzucanie screenów z gg to po pierwsze jest tego multum a po drugie obaj dobrze wiemy że GO nie bierze pod uwagę rozmów z gg nawet z właściwymi nr gg więc nic to nie zmieni ... Ja przyznałem się do wszystkiego i jeszcze raz wszystkich przepraszam :) Co do nicków itp - nie gram na Quantum więc nie pomogę w tej kwestii z resztą ciesze się że to już koniec . Serio żałuję mojego straconego czasu którego już się nie cofnie , szkoda mi ludzi których poznałem (między innymi ciebie) ale i reszte dawnego SCS , potem LaOrden i innych że was tak oszukiwałem . Jeszcze pamiętam czasy andromedy i stare SCS i tą fajną ekipę z tatką na czele :D gdzie gdy coś się działo można było telefonować o każdej porze dnia i nocy i zawsze ktoś był pod ręką ... Niestety moja pazerność i parcie na topkę wzięło górę nad rozsądkiem ... Ale to już za mną i nie chcę do tego wracać ... było minęło . Może jeszcze kiedyś na jakimś uni się spotkamy a wtedy udowodnię wszystkim że gram uczciwie ale by musiało być jakieś naprawdę fajne uni z parametrami prędkości eco i flot żeby mi pasowały :) Może kiedyś :D

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm
    Ave Racovia !!
  • asherl napisał(a):

    Mówiłeś, że opowiesz w did. Więc dawaj co masz do powiedzenia nie priv.
    Chyba opisal historie i czego jeszcze nie rozumiesz? Masz nr gg to sie odezwij i bedziesz mial to co chcesz a nie tutaj cos wymuszasz pewnie po to by mody mialy powod do kasowania postow albo tematow. A jeszcze lepiej bys zrobil zdejmujac urlop na Librze i probujac cos ugrac (oczywiscie uczciwie, nie z multi jakie tam macie) a nie tylko rzucac sie na forum :E
  • satanael napisał(a):

    Angel jeżeli chodzi o wrzucanie screenów z gg to po pierwsze jest tego multum a po drugie obaj dobrze wiemy że GO nie bierze pod uwagę rozmów z gg nawet z właściwymi nr gg więc nic to nie zmieni
    Dokładnie jak piszesz,
    Szanowni Go ktorzy to po wyslaniu Ticketow na konkretny przypadek łamania reguł gry czytaj oszustw,chca dowodow na tacy w postaci screenow itp.nawet kiedy juz je dostana odpowiedz do wysylajacego ticket jest zawsze taka sama.
    Go jest tak samo relatywnie zepsute ja Polski wymiar sprawiedliwosci,zawsze wiecej obrywa poszkodowany niz sam sprawca.
    Po raz kolejny okaze sie ze ta jak i wiele innych wczesniejszych rozmow na wały w ogejmie zostana oddalone z powodu zbyt slabych dowodow.
    Dla nich zeby w cokolwiek uwierzyli musial bys przyprowadzic takiego oszusta osobiscie i najlepiej zeby jeszcze sam przy nich sie przyznal.
    Tak samo jak zmiany ktore od kilku lat zabijaja juz ogejma w bardzo duzym stopniu takze ignorancja i ciagly brak reakcji na oszutwa Teamu przyczynia sie tez do tego.
    Proponuje wyslac jednak ticketa z tymi screenami do nich,nie mozna wiecznie nie wierzyc ze sie nie uda.
    A Ty Majs chocbys wszystkich wyprzedzil o pryliardy ptk.i skasowal nawet poczwornie Silentow Marysie i Plów wiedz ze stan umyslu i satysfakcji po tym bedzie taki sam jak przed.
    Nic Ci to nie da,nie zapchasz swojej chorej chciwosci niczym bo to studnia bez dna.Czlowieku nie masz minimum honoru i przede wszystkim zasad.Ty nawet sam siebie potrafil bys oszukac a pozniej przyznac ze nic sie nie stało.
  • dalem swoj glos na like nie po to zeby dowiedziec sie juz tego co wiem
    tylko po to zebys dal dokladnie kto co i za ile i najlepiej wszystko w skrinach
    przerasta cie to? jesli tak to po co zakladasz temat
    zaczynasz cos i nie konczysz
    wymien jakie konta ma tu majs
    a moze naszym szacownym go nie wystarczy samo przyznanie sie do winy ze sprzedales mu konto , oraz ze kupowal inne konta watpie szczerze zeby wystarczylo jakby sam
    wielki majs napisal "jestem puszerem kupuje konta i smieje wam sie w twarz , pisze o tym na waszym forum i nic mi nie mozecie zrobic"
    zalosne zarowno gra majsa i tego calego laorden
    jak i zachowanie operatorow ktorzy nic sobie z tego nie robia
  • Black Grucha napisał(a):

    Dokładnie jak piszesz,Szanowni Go ktorzy to po wyslaniu Ticketow na konkretny przypadek łamania reguł gry czytaj oszustw,chca dowodow na tacy w postaci screenow itp.nawet kiedy juz je dostana odpowiedz do wysylajacego ticket jest zawsze taka sama.
    Zgłaszając kogoś do GO, team nigdy nie wymaga screena. Dowodem w sprawie mogą być tylko logi. Oczywiście dobrze będzie jak krótko opiszesz jak gracz łamie zasady zamiast suchego "gracz łamie zasady". Jednak nie ma tu znaczenia czy to bedzie słowne "xxx robi to i to" czy screen z działania gracza xxx.
    Te same odpowiedzi maja pomagać GO i są bezistotne na samo działanie GO. Powiedzmy że powstaje bardzo podejrzane RW i 5-10 graczy zgłasza to na support. GO zamiast każdemu wymyślać indywidualną odpowiedz z wymaganymi informacjami może użyć gotowej tej samej odpowiedzi i cała uwagę skupić na sprawdzeniu raportu. :)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • GO w Ogejmie ani w żadnej innej grze GF-u nie byłem i nie zamierzam, ale pełniłem kiedyś podobną funkcję w jednej z gierek konkurencji,i powiem tak- jak ktoś dobrze ukryje przekręty, to w logach nic nie będzie widać. A jeśli czegoś nie ma w logach- nie będzie bana. Podejrzewam, że tych nieco bardziej ogarniętych GO aż czasem oczy bolą, bo widzą co dany delikwent wyczynia, ale na podstawie logów nie ma podstaw do bana, i zwyczajnie tego bana wstawić nie mogą. Dlatego blokady jak już są to za jakieś głupoty typu nierozliczony handel, bo to widać w logach, a osoby robiące grubsze wałki z reguły wiedzą jak zrobić, żeby widać nie było.
    Bardziej należy tu winić dziurawy system i dziurawe dyrektywy z Niemiec, niż Operatorów jako takich.(Inną rzeczą są GO kompletnie nie znający realiów gry i pewnych podstawowych mechanik, a tacy się zdarzają i to nierzadko. Tu usprawiedliwienia nie ma.)
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • satanael napisał(a):

    angelsin napisał(a):

    Satan... po takim czasie, tyle zarzekania się, blokowania mnie na fb, gg itp i teraz taki publiczny lincz?? naprawdę majs zaszedł Ci za skórę. Rozwaliliście Eri, robiliście z siebie pro i wielu normalnych graczy zrezygnowało dzięki takim występkom... ale na obecną chwilę wiem że to nie tylko na eri miało miejsce masz godnego rywala z majsem w te klocki a mianowicie Jarczyk ^^

    osobiście uważam że powinieneś tutaj wszystko wyszczególnić z obecnego quantum niki , koordynaty i jeszcze GO zaprosić aby każde z kont dostało perma

    ale nie oni wolą przecie usunąć tabele kar i po ramieniu poklepać, że tygodniowy urlop wystarczy ^^
    Angel jeżeli chodzi o wrzucanie screenów z gg to po pierwsze jest tego multum a po drugie obaj dobrze wiemy że GO nie bierze pod uwagę rozmów z gg nawet z właściwymi nr gg więc nic to nie zmieni ... Ja przyznałem się do wszystkiego i jeszcze raz wszystkich przepraszam :) Co do nicków itp - nie gram na Quantum więc nie pomogę w tej kwestii z resztą ciesze się że to już koniec . Serio żałuję mojego straconego czasu którego już się nie cofnie , szkoda mi ludzi których poznałem (między innymi ciebie) ale i reszte dawnego SCS , potem LaOrden i innych że was tak oszukiwałem . Jeszcze pamiętam czasy andromedy i stare SCS i tą fajną ekipę z tatką na czele :D gdzie gdy coś się działo można było telefonować o każdej porze dnia i nocy i zawsze ktoś był pod ręką ... Niestety moja pazerność i parcie na topkę wzięło górę nad rozsądkiem ... Ale to już za mną i nie chcę do tego wracać ... było minęło . Może jeszcze kiedyś na jakimś uni się spotkamy a wtedy udowodnię wszystkim że gram uczciwie ale by musiało być jakieś naprawdę fajne uni z parametrami prędkości eco i flot żeby mi pasowały :) Może kiedyś :D
    Sam zamknąłeś w taki a nie inny sposób czasy SCS i uni Andro oraz pożegnałeś znajomości z owych czasów... swoim zachowaniem, pyszałkowością i wyniosłością... było minęło ... po za wyżej opisanymi systemami oszustwa zapomniałeś wpisać że potrafiłeś lecieć na tatomije używając statusu buddy .

    Co do screenów, nie chce tu rozmów z gg itp bo takich z czasów eri mam po sam sufit i wiem że nie są dowodem. Bardziej mógł byś tu wyszczególnić konkretne niki kont z quantum o które chodzi itp itd, może screeny z raportami pushowymi to już był by materiał dla GO do weryfikacji :) i dla reszty uni kogo gnebic


    Moderator kruszynka:
    Pozamieniano wulgi z cytatu
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Ta gra to taki jeden wielki serial :), fajnie tak poczytać od czasu do czasu co tu sie dzieje - czasami takie "POKAZANIE PRAWDY" - jakby to był jakiś moment przełomowy w życiu skłania mnie do założenia konta na nowym uni i poklikania.

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

    Miłego weekendu.
    Gall Anonim
    :saint:

    05
  • Normalnie chyba zaraz popcorn zrobię :D.

    Niesprawiedliwość była jest i będzie. Tak samo jak układy i układziki. Taka jest mentalność ludzi i tego nikt nie zmieni.
    Są za to aspekty samej mechaniki gry, które można zmienić, żeby utrudnić życie osobom które oszukują. Niestety tu potrzeba jest ingerencja Niemców, a im się to nie opłaca ze względu na antymaterię. Czyli wracamy do punktu wyjścia (mentalność ludzi).

    Co do gry i jej zasad:
    1. Zmniejszone kary za multi, i inne wałki ułatwiają przekręty. Część uni by już nie grała jak by obowiązywał starty system kar, ale w tedy GF straciło by przypływy z anty.
    2. Widełki handlowe są zbyt duże co ułatwia przekręty. No ale na handlarzu GF też zarabia.
    3. Brak widocznego pręgierza też jest w jakimś stopniu ukłonem w stronę oszustów.

    GO też nie są święci, ale to jest szczegół. Ta gra jest zepsuta u samych podstaw. Jak z resztą każda inna typu PTW.
  • angelsin napisał(a):

    satanael napisał(a):

    angelsin napisał(a):

    Satan... po takim czasie, tyle zarzekania się, blokowania mnie na fb, gg itp i teraz taki publiczny lincz?? naprawdę majs zaszedł Ci za skórę. Rozwaliliście Eri, robiliście z siebie pro i wielu normalnych graczy zrezygnowało dzięki takim występkom... ale na obecną chwilę wiem że to nie tylko na eri miało miejsce masz godnego rywala z majsem w te klocki a mianowicie Jarczyk ^^

    osobiście uważam że powinieneś tutaj wszystko wyszczególnić z obecnego quantum niki , koordynaty i jeszcze GO zaprosić aby każde z kont dostało perma

    ale nie oni wolą przecie usunąć tabele kar i po ramieniu poklepać, że tygodniowy urlop wystarczy ^^
    Angel jeżeli chodzi o wrzucanie screenów z gg to po pierwsze jest tego multum a po drugie obaj dobrze wiemy że GO nie bierze pod uwagę rozmów z gg nawet z właściwymi nr gg więc nic to nie zmieni ... Ja przyznałem się do wszystkiego i jeszcze raz wszystkich przepraszam :) Co do nicków itp - nie gram na Quantum więc nie pomogę w tej kwestii z resztą ciesze się że to już koniec . Serio żałuję mojego straconego czasu którego już się nie cofnie , szkoda mi ludzi których poznałem (między innymi ciebie) ale i reszte dawnego SCS , potem LaOrden i innych że was tak oszukiwałem . Jeszcze pamiętam czasy andromedy i stare SCS i tą fajną ekipę z tatką na czele :D gdzie gdy coś się działo można było telefonować o każdej porze dnia i nocy i zawsze ktoś był pod ręką ... Niestety moja pazerność i parcie na topkę wzięło górę nad rozsądkiem ... Ale to już za mną i nie chcę do tego wracać ... było minęło . Może jeszcze kiedyś na jakimś uni się spotkamy a wtedy udowodnię wszystkim że gram uczciwie ale by musiało być jakieś naprawdę fajne uni z parametrami prędkości eco i flot żeby mi pasowały :) Może kiedyś :D
    Sam zamknąłeś w taki a nie inny sposób czasy SCS i uni Andro oraz pożegnałeś znajomości z owych czasów... swoim zachowaniem, pyszałkowością i wyniosłością... było minęło ... po za wyżej opisanymi systemami oszustwa zapomniałeś wpisać że potrafiłeś lecieć na tatomije używając statusu buddy .
    Co do screenów, nie chce tu rozmów z gg itp bo takich z czasów eri mam po sam sufit i wiem że nie są dowodem. Bardziej mógł byś tu wyszczególnić konkretne niki kont z quantum o które chodzi itp itd, może screeny z raportami pushowymi to już był by materiał dla GO do weryfikacji :) i dla reszty uni kogo gnebic
    Angel jak już pisałem wyżej nie gram na Q od czasu fuzji z Eri więc nie pomogę w tej kwestii zbytnio. Jednak z tego co pamiętam oprócz mojego głównego konta Majs zakupił w pakiecie 2 dodatkowe konta do pushu - nicki gomez (sojusz LEGION) i nick iwan888 (obecnie nie wiem jaka jest nazwa tego konta) ale to można na pewno jakoś sprawdzić . Na moim starym koncie Majs ma teraz do przetopienia 2kkk sosu , wiem o tym bo rozmawiałem z nim wczoraj na ten temat . Posiada również konto/konta pod push złomowy (całe 100 zł za konto :D) czyli reasumując ma kilkanaście kont do pushu w postaci wymiany surowca za anty z tych kont i jedno bądz więcej kont pod push złomowy gdzie jest większy przypał jeżeli chodzi o GO :)

    Moderator kruszynka:
    Zmodyfikowano wulgaryzmy w cytacie
    Ave Racovia !!
  • Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce...
    Si vis pacem, para bellum
  • Vertigo77 napisał(a):

    Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce...
    Sama mechanika sterowania tyloma kontami multi to żaden problem - widzisz na Eri byliśmy nietykalni , dodatkowo przez spory okres czasu na Eri została garstka graczy grających aktywnie (głównie eko) więc konta multi posiadały spore bunkry na które co 2-3 dni zwożony był sos z wszystkich koloni .Tych kont nikt nie farmił bo nie miał jak ... Wystarczyło to zamienić na dex za pomocą anty i wysłać na główne konto gdzie ten dex znowu zamieniałeś po lepszym przeliczniku u handlarza i w ten sposób się mega szybko rosło ... Zainstalować program do zmiany ip to żaden problem . Konta mieliśmy pozapisywane w raz z hasłami , numerami danego serwera przypisanego do odpowiedniego konta tak żeby się nie pomylić i w razie czego nie zalogować się na inny serwer przez pomyłkę bo to już jest sygnał dla GO ... Nic trudnego tak naprawdę :) Tak działa cały proceder oszukiwania ...
    Ave Racovia !!
  • Chłopczyka [ciach] to poszukaj tam w swoich znajomych, mi do piet nie dorastasz tak samo jak ten caly ten Twoj sojusz z Eri ktory rzadzil i panowal tam. Zostales oszukany przez majsa a właśnie tym jest [ciach] osoba latwiowierna, dająca się dymac. Po tym jak zrozumiales ze zostales [ciach] przez najlepszego kumpla z soja bo jest pazerny na sure i chce tam cos udowodnic postanowiles sie rozpruc na forum przepraszajac wszystkich dooklola. Co myslisz ze kogos to obchodzi [ciach] ze teraz sie pokajales i wszyscy ci wybacza i beda jechac po majsie jaki on zly i nie dobry bo cie wydymal. Dorosnij [ciach], nikogo to nie interesuje twoje placze i przyznawanie sie do winy. O tym ze sie pushowales i majs tez wiedzialo cale uni eri zreszta praktycznie kazdy wiedzial kto choc troche ogarnia ta gre. Wiec takie tematy ze cala prawda o mnie, o tym, czy tamtym wrzuć sobie miedzy swoje książeczki dla dzieci i pobaw sie tam w tej swojej piaskownicy.

    Moderator kruszynka:
    Usunięto obrazy i flame
  • [ciach]
    Po co mam szukać u znajomych skoro znalazłem tutaj (ciebie). Nie wiem czy ciebie ktoś kiedyś wydymał w tyłek czy nie (nie moja sprawa) ale ja takich rzeczy nie preferuje więc wara od mojej osoby :D Nie sprawdziłeś dobrze znaczenia słów które podałem wyżej więc raczej uważam że z twoją osobą to akurat nie mam co tutaj za dużo polemizować :D płyń !
    Ave Racovia !!
  • Taki ow los gracza ktorego pociagnely cyferki, do tego by chociaz na chwile byc lepszym...czy warto bylo? Niech kazdy sobie sam odpowie...
    Zawsze sie zastanawialem jak mozna dopuscic utrate znajmosci wobec kilku cyferek, chyba dobrze sie stalo,ze nie maszjuz zaufania,moze Ciebie w koncu to czegos nauczy.
    Mysle,ze ta cala historia pt. jak oszust oszukal oszusta jest nieciekawa. I nie warta zadnej dyskusji.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • 2 osobowości jedna lubi majsa chce od niego konto franka druga twierdzi że majs jest samolubem bo mu go nie dał i teraz już go nie lubię no jak dziecko nic tylko szybko do mamy wyplakac się w rękaw a potem radzę już sobie zarezerwować termin bo NFZ tak szybko nie pomaga dla ułatwienia podam Ci namiary

    [ciach]





    Ja to robiłem ale już nie będę bo nie mam na czym ale już kończę grę na zawsze bo mi szkoda a 3 posty dalej dozobaczenia na innej uni bez medycznego wykształcenia stwierdzam schizofrenie

    Moderator kruszynka:
    Wykasowano link





    ...Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
  • satanael napisał(a):

    Vertigo77 napisał(a):

    Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce...
    Sama mechanika sterowania tyloma kontami multi to żaden problem - widzisz na Eri byliśmy nietykalni , dodatkowo przez spory okres czasu na Eri została garstka graczy grających aktywnie (głównie eko) więc konta multi posiadały spore bunkry na które co 2-3 dni zwożony był sos z wszystkich koloni .Tych kont nikt nie farmił bo nie miał jak ... Wystarczyło to zamienić na dex za pomocą anty i wysłać na główne konto gdzie ten dex znowu zamieniałeś po lepszym przeliczniku u handlarza i w ten sposób się mega szybko rosło ... Zainstalować program do zmiany ip to żaden problem . Konta mieliśmy pozapisywane w raz z hasłami , numerami danego serwera przypisanego do odpowiedniego konta tak żeby się nie pomylić i w razie czego nie zalogować się na inny serwer przez pomyłkę bo to już jest sygnał dla GO ... Nic trudnego tak naprawdę :) Tak działa cały proceder oszukiwania ...
    Gdyby nie te wałki to bylibyście nikim SCS by was zjadło na Eridanusie i teraz nie było by chwastów na Quantum tylko Franek coś potrafił i Longbaba reszta tylko pushe i zero skilla. Jak zobaczyliście moje 200gs to dostaliście piany kasując mi + - 36 moonów tracąc na tym a nic nie zyskując. TAk tam rądziliście jeden ekonom zagrał wam na nosie z resztą nie zapominaj o tym że Gonzo i reszta ekipy też wam napsuła kwi pod koniec Eri. Bez kupna lub multi (konta w sojuszach, gsowki itd) to słabo wami. Z resztą Quantum was sprawdziło. Teraaz płaczesz że Majs Ci konta nie dał i klepiesz go na forum-jak dla mnie dobrze o 1 chwasta mniej!! Tutaj wyjaśnił Cię @Terry @DarthMario. a najdobitniej @Yossar nawet @Majs się nie odzywa tylko lajkuje bo wie że to bez sensu.

    @Black Grucha Starrk Ci wyjaśnił:) czytaj ze zrozumieniem na przyszłość