Cała prawda o mnie i o Majsie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Widze, że niektóre nicki z tych multikont pojawiają sie na uni68 i raczy którzy tez mają wielkie przyrosty z niczego i są e arkuszach gdzie są wszystkim znani poszerzy. Jeszcze bezczelnie śmieją się na forum i pokazują palcami, że to inni oszukują,a oni nie ^^.

    Smutny watek tutaj się pojawiający, to wsparcie teamu, którzy kiedy trzeba to na prośbę innego członka teamu działają przeciw komuś i czesto tylko wtedy kiedy pojawi się taka prośba, bo np.jakiś teamowiec się boi, że bedzie atakowany w grze, to napuszcza prewencyjnie i wybiorczo, a zgłaszanie dokładnie zaobserwoeanych przesylow (handlu) surowców przez kilka pośrednich kont, nie odnosi skutku, bo nie bylo zlecenia na tą osobę, albo osoba czy sojusz jest pod ochroną.

    Konta na Quantum relatywnie młode e porównaniu do uni68, to wam sie jeszcze chce walczyć z teamem.
    Teraz czekam aż sie znajdzie prawnik, który rozwali w sądzie ten punkt OWU, który mówi, że nasze.konta w grze nie są nasze, tylko własnością GF :D .

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • boski napisał(a):

    Widze ze tok sprway delikatnie odbiegl od tematu i zostal delikatnie przeczyszczony :(
    Wiec zapytam czy Satanel podal nazwy reszty kont czy trzeba samemu ich poszukac ?
    No i jeszcze zostal Kiler o ktorym to Satanel nie chce pisac :D
    Konta z wczorajszych banow:

    rob0
    elive
    gornik
    ivo
    fernox
    Zonix
    ZxSpectrum
    Samojedny - konto Satanela

    Smieszne jest to, ze np

    Konto fernox, wczesniej Fuzek - pisal do mnie z pretensjami, ze zostal usuniety od nas z sojuszu. Juz przed banem wiedzielismy, ze to kret, ale dowodow nie bylo, wiec dalej byl u nas. Pozniej zeskanowalem go z 2x to poszla wiazanka od niego :D W sumie troche styl pisma do Majsa, brak interpunkcji, zero ladu i skladu

    Konto Gornik - wczesniej Gomez, pisal z prosba o wstapienie do nas do sojuszu :) (co ciekawe o pytanie o wczesniejszego bana powiedzial, ze zrobil bash na pl1 za zjechanie planetek przyfarmil go za duzo razy xD)

    Elive - kiedys zeskanowalem zaraz jak zdjelo urlop i juz, ze koledzy z Eridanusa powinni trzymac sie razem :D

    [ciach] nadrabia sobie poprzez push i wmawianiu oteczniu, ze jest najlepszy, a brak skilla pokazuje to, ze chce dolaczac za wszelka cene do sojuszow, zeby miec podglad co sie dzieje w nim i sprawdzac akty :) Tak bylo na Eri, tak jest i teraz. Az dziwie sie, ze w BzW dalej trzymaja te konta.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
  • boski napisał(a):

    Fuzek jest dobry :D
    na Eri chcial miec mnie w buddy
    Ojciecmateusz czy jakos tak to tez ich pushowka
    wieczorem zdejme urlop i poszukam reszty rodzynkow :P
    Boski i tak zapniesz urlop jak dostaniesz skana XD Nie no, oczywiscie mile widziane nicki :)

    OjciecMateusz, Raford, Hektor, Chrobe, konta powiazane z nimi jeszcze :)
    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • Temat zacząłbym z nutką:


    Po kliku drinkach jak przeczytałem 5 stron tego tematu to mam niezły ubaw, chyba już jestem za stary (w tej grze :P) żeby się spinać na takie coś.....
    Antymateria daje możliwości handlu po 3:2:1 , więc jak to mówią "taniej kupić drożej sprzedać" xD , jak ktoś wydaje kase na antymateria , to jak ktoś wcześniej pisał z biznesowego punktu widzenia kasacji nie można mu dać.
    Takie są realia że ludzie kombinują żeby być jak najwyżej(sam dostawałem raz na 2tyg pw z chęcią kupna mojego konta ze względu na mój nick, dlatego trzeba było go zmienić xD). Przecież to od razu widać po przyrostach kto kombinuje.
    Czepiacie się GO, dopóki GO nie są "zatrudnieni" i mają płacone za swoją prace i mogą grać w ta grę to takie zdarzenia/akcje będą miały miejsce ;)
    Podsumując temat: znany od mojej daty założenia konta na forum , tylko dawniej nie na taka skale jak teraz xD.
    A kiedyś niech powstanie mściciel z naszych kości...

    >>>>X-COM<<<<

    3 września 2012 - koniec z OGame =)
  • Bunny napisał(a):

    boski napisał(a):

    Widze ze tok sprway delikatnie odbiegl od tematu i zostal delikatnie przeczyszczony :(
    Wiec zapytam czy Satanel podal nazwy reszty kont czy trzeba samemu ich poszukac ?
    No i jeszcze zostal Kiler o ktorym to Satanel nie chce pisac :D
    Konta z wczorajszych banow:
    rob0
    elive
    gornik
    ivo
    fernox
    Zonix
    ZxSpectrum
    Samojedny - konto Satanela

    Smieszne jest to, ze np

    Konto fernox, wczesniej Fuzek - pisal do mnie z pretensjami, ze zostal usuniety od nas z sojuszu. Juz przed banem wiedzielismy, ze to kret, ale dowodow nie bylo, wiec dalej byl u nas. Pozniej zeskanowalem go z 2x to poszla wiazanka od niego :D W sumie troche styl pisma do Majsa, brak interpunkcji, zero ladu i skladu

    Konto Gornik - wczesniej Gomez, pisal z prosba o wstapienie do nas do sojuszu :) (co ciekawe o pytanie o wczesniejszego bana powiedzial, ze zrobil bash na pl1 za zjechanie planetek przyfarmil go za duzo razy xD)

    Elive - kiedys zeskanowalem zaraz jak zdjelo urlop i juz, ze koledzy z Eridanusa powinni trzymac sie razem :D

    Przykre to, ze syndrom malego czlonka nadrabia sobie poprzez push i wmawianiu oteczniu, ze jest najlepszy, a brak skilla pokazuje to, ze chce dolaczac za wszelka cene do sojuszow, zeby miec podglad co sie dzieje w nim i sprawdzac akty :) Tak bylo na Eri, tak jest i teraz. Az dziwie sie, ze w BzW dalej trzymaja te konta.
    Konta - samojedny ,elive , ZXSpectrum , Gornik , fernox , zonix- 100% multi Majsa , co do reszty kont nie znam po nickach (pewnie specjalnie zmienione żeby nikt się nie zorientował) więc pewnie to też jego multi :)
    Ave Racovia !!
  • szpic napisał(a):

    A gdyby dostał to jedno konto to teraz tematu by nie było i sam by lecial na 10 kontach :D
    niby nawrócił się ale nie do końca ;D
    Kolego nawet gdyby Majs dawał mi lepsze konto od ciosa czy tam dobre flotowo (coś ala marys , pl1 itp) to i tak bym tego konta nie przyjął - powód ? Bo nie mógł bym grac z takim kondonem jak Majs pod jedną banderą ... I proponuję dokładniej prześledzić wątek bo tutaj nie chodzi głównie o to że Majs nie odstąpił mi konta po Franku . Chodzi głównie o to że Majs mimo zebranego PZ z floty Franka miał problem żeby mu to PZ zwrócić bo chciał zarobić kosztem swojego sojusznika . Czy to takie trudne do pojęcia ? o0 Tak jak powiedziałem - Majs jest mega pazerny na surkę , konta itp ... więc nie liczy się z nikim , nawet z sojusznikiem , kolegą itp .

    P.S Majs zamiast głupio lajkować może zabierzesz głos a nie siedzisz cicho jak [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obraze
    Ave Racovia !!
  • Bunny napisał(a):

    Samojedny - konto Satanela
    Jeszcze mi powiedz że z okolic Rzeszowa..

    @satanael pamiętasz jak próbowałeś wciskać mi kita kilka lat temu o swoich "skilach" to napisałem Ci wprost jak faktycznie jest. Taki byłeś cwaniak jak robiłeś\próbowałeś kogoś rolować i na końcu, o ironio, zrobił Cie własny uczeń i to jeszcze pewnie na Twój własny patent :thumbsup: :E :ocb:
    Tak trochę mi Cie nawet szkoda, ale wiesz jak to jest, [ciach].. I jako ciekawostka, dodam jeszcze że ja beż anty nawet raz nie zaprzeczyłem i śmiałem wam się w ryj na forum :fgrin: wystarczy składnie myśleć, nawet jeżdżenie po GO nie skutkuje banem :fkiss:

    Teraz masz nauczkę na przyszłość, możesz oszukać kolegów, rodzinę, żonę ale samego siebie w [ciach] robić.. :graty:

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Siemka krzysiek87 lider BzW w sprawie Elive co za rękę był nie złapany ale coś tam podejrzewany :)
    Zawsze powtarzam jak się pilnujesz to żaden KRET ci nie zaszkodzi a kilku już u nas było
    Ta gra umiera i coraz mniej interesujemy się tym co się tu dzieje więc nasza czujność oalabła i wkradła się obojętność i znudzenie... Tyle w temacie czemu jeszcze jest - był u nas Pozdro i Chwała BUNTOWNIKOM
  • To razem sie ostro pushowaliście a jednak była dość spora różnica w punktach między wami na Eri :D
    Sam fakt, że sie pushowaliście to żadna niespodzianka, nie wiedziałem tylko że skala na jaką było to robione była taka ogromna, że nawet byłem z jednym z waszych multikont w sojuszu.

    Pozdr.
    When nothing goes right...
    ...go left.
  • Ale jaja :) Gość założył temat i sam się w nim pogrąża a wszystko zaczęło się od tego, że Majs nie chciał mu oddać konta którym rzekomo się spompował :) satanael czy jak się tam opisujesz- nic uczciwie nie osiągnąłeś (wnioskuje to po tym bo sam się przyznałes do oszustw na uni Eridanus) a teraz postanowiłeś być najbardziej uczciwym graczem Quantum ale Ci nie wyszło bo Majs nie chciał Ci oddac konto po koledze, więc pomyślałeś sobie, że opowiesz wszystkim jakimi to byliście super krętaczami i dawaliście radę oszukiwać za pieniądze GO, SGO i pozostałych graczy uni, na którym ,,panowaliście''. Tylko, że doszło do fuzji i Majs daje sobie tu jakoś radę (póki co) a Ty z żalu, że nie dał Ci dojścia do topowego konta próbujesz go oczerniać . ZAŁOSNE :popcorn: dobrze to zrozumiałem ?
  • XMathieuX napisał(a):

    Ale jaja :) Gość założył temat i sam się w nim pogrąża a wszystko zaczęło się od tego, że Majs nie chciał mu oddać konta którym rzekomo się spompował :) satanael czy jak się tam opisujesz- nic uczciwie nie osiągnąłeś (wnioskuje to po tym bo sam się przyznałes do oszustw na uni Eridanus) a teraz postanowiłeś być najbardziej uczciwym graczem Quantum ale Ci nie wyszło bo Majs nie chciał Ci oddac konto po koledze, więc pomyślałeś sobie, że opowiesz wszystkim jakimi to byliście super krętaczami i dawaliście radę oszukiwać za pieniądze GO, SGO i pozostałych graczy uni, na którym ,,panowaliście''. Tylko, że doszło do fuzji i Majs daje sobie tu jakoś radę (póki co) a Ty z żalu, że nie dał Ci dojścia do topowego konta próbujesz go oczerniać . ZAŁOSNE :popcorn: dobrze to zrozumiałem ?
    Nie zrozumiałeś ...
    Ave Racovia !!
  • Dużo słów tu padło, o oszukiwaniu, skupowaniu kont, pushach, banach itp. ale to przecież tylko gra. Czy warto się tak zarzynać żeby być top1? Chyba nie, to tylko gra. Sataniel w końcu to zrozumiał, ale ilu graczy jeszcze tego nie pojmuje, albo dopiero zacznie oszukiwać, zachęcony lub nie zniechęcony słowami założyciela tematu? Podejrzewam że wielu. Operatorzy gry póki będą czuli realną kasę płynącą z gry będą jak te trzy małpki(nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię). Reasumując czy warto oszukiwać? To zależy? Jak to powiedział Albert Einstein wszystko zależy od punktu widzenia. Albo przekładając na nasze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A może by tak poprostu zagrać uczciwie i samemu do czegoś dojść, tak jak to było na starym dobrym Ogejmie w Epic Blue. Nic nie daje lepszej satysfakcji i chęci do dłuższej gry w Ogame jak uczciwa i cierpliwa gra. Bo tylko wtedy możesz sobie powiedzieć że do wszystkiego doszedłeś sam, tylko dzięki swojej aktywność, zdolności, umiejętności itp. Pozdrawiam wszystkich uczciwych Ogejmaniaków :)

    . AA
    Śmierć to tylko początek :D
  • Tronar napisał(a):

    Dużo słów tu padło, o oszukiwaniu, skupowaniu kont, pushach, banach itp. ale to przecież tylko gra. Czy warto się tak zarzynać żeby być top1? Chyba nie, to tylko gra. Sataniel w końcu to zrozumiał, ale ilu graczy jeszcze tego nie pojmuje, albo dopiero zacznie oszukiwać, zachęcony lub nie zniechęcony słowami założyciela tematu? Podejrzewam że wielu. Operatorzy gry póki będą czuli realną kasę płynącą z gry będą jak te trzy małpki(nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię). Reasumując czy warto oszukiwać? To zależy? Jak to powiedział Albert Einstein wszystko zależy od punktu widzenia. Albo przekładając na nasze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A może by tak poprostu zagrać uczciwie i samemu do czegoś dojść, tak jak to było na starym dobrym Ogejmie w Epic Blue. Nic nie daje lepszej satysfakcji i chęci do dłuższej gry w Ogame jak uczciwa i cierpliwa gra. Bo tylko wtedy możesz sobie powiedzieć że do wszystkiego doszedłeś sam, tylko dzięki swojej aktywność, zdolności, umiejętności itp. Pozdrawiam wszystkich uczciwych Ogejmaniaków :)

    . AA
    Dokładnie, "podziwiam" osoby, które ogarniają X kont, żeby tylko naspawać trochę więcej punktów
  • DarthMario. napisał(a):

    @Piciu napisał(a):

    Dokładnie, "podziwiam" osoby, które ogarniają X kont, żeby tylko naspawać trochę więcej punktów
    ja też :D
    Swoja droga Majs czy Ty to i tak cienkie.. przy niektorych graczach jak chodzi o multi ich skupowanie i ich ogarnianie nie wspomne juz o push zlomach bez banow :D gdzies Yoss fajnie i dobitnie sie wpisal w tym tacie :D
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT