[BOSS] czyli Mordimer + Blizna_orze_jak_moze + Lucyfer_idzie_po_Was vs. oddane & [NuN] czyli Szutruk-Nahhunte + gikerov - 4319.76%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [BOSS] czyli Mordimer + Blizna_orze_jak_moze + Lucyfer_idzie_po_Was vs. oddane & [NuN] czyli Szutruk-Nahhunte + gikerov - 4319.76%

    #NuN
    Dzień dobry w ten sniezny, sobotni poranek, to znowu my!
    Przede wszystkim chcialbym podziekowac anonimowemu nastepcy Celtica89 za natychmiastowa gotowosc i checi do wspolpracy. Big up, ziom!

    Mordimer w końcu znalazł cos na skanie i nie bylo to 0/0/0. Nawet dolecial do konca z Blizną, mimo amatorskiego krycia akt po 3:00.
    Opozniali, skanowali, a i tak naliczyłem 4 bledy :P To gra bledow, tym razem nam sie udalo.

    Wszystko od a do z zgodnie z załozeniami, totez i tym razem nie bedziemy narzekac, tymbardziej przy 200kk zysku
    Szkoda tylko ze przy grze bez anty przetop zajmie mi z tydzien x_x

    Giker odrobił lekcje sprzed roku i jest duzo lepszym czlowiekiem XD

    Przyneta zarzucona po raz pierwszy i od razu niemała rybka, nawet ta, ktorej sie spodziewalismy :)
    Dofarmy Mordiego tez dolecialy, wiec pare kk doszło na pz po bitce (stad w podsumowaniu wieksza roznica straty/zyski niz pod samym rw).

    Dzieki giker za kolejna akcje, coraz mniej mnie wkurzasz :D Pozdrawiam nasz NuNowy warzywny dom starców, pazi z MNS z Europki i Killuminatiego.

    Agresorom szo za podejscie i kulturke, chociaz Mordi pokory u Ciebie to ze swieca szukac :)


    Dnia 26-01-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mordimer [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 9.224
    Okręt wojenny 2.017
    Pancernik 275
    Krążownik 1.725

    _________________________________________

    Agresor Blizna_orze_jak_moze [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.654
    Lekki myśliwiec 9.265
    Krążownik 2.165
    Okręt wojenny 569
    Pancernik 2.079

    _________________________________________

    Agresor Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 11
    _________________________________________

    Obrońca oddane
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.715
    Duży transporter 2.053
    Lekki myśliwiec 10.479
    Ciężki myśliwiec 45
    Krążownik 2.593
    Okręt wojenny 1.036
    Statek kolonizacyjny 1
    Sonda szpiegowska 337
    Bombowiec 2
    Niszczyciel 3
    Pancernik 909

    _________________________________________

    Obrońca Szutruk-Nahhunte [NuN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.572
    Lekki myśliwiec 10.479
    Ciężki myśliwiec 45
    Krążownik 2.593
    Okręt wojenny 855
    Pancernik 709

    _________________________________________

    Obrońca gikerov [NuN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 181
    Pancernik 200

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mordimer [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5 ( -9.219 )
    Okręt wojenny 480 ( -1.537 )
    Pancernik 130 ( -145 )
    Krążownik 47 ( -1.678 )

    _________________________________________

    Agresor Blizna_orze_jak_moze [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -2.654 )
    Lekki myśliwiec 4 ( -9.261 )
    Krążownik 66 ( -2.099 )
    Okręt wojenny 131 ( -438 )
    Pancernik 1.051 ( -1.028 )

    _________________________________________

    Agresor Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -11 )
    _________________________________________

    Obrońca oddane
    ________________________________________________

    Mały transporter 358 ( -4.357 )
    Duży transporter 377 ( -1.676 )
    Lekki myśliwiec 827 ( -9.652 )
    Ciężki myśliwiec 9 ( -36 )
    Krążownik 1.127 ( -1.466 )
    Okręt wojenny 915 ( -121 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Sonda szpiegowska 16 ( -321 )
    Bombowiec 2 ( -0 )
    Niszczyciel 3 ( -0 )
    Pancernik 884 ( -25 )

    _________________________________________

    Obrońca Szutruk-Nahhunte [NuN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 333 ( -4.239 )
    Lekki myśliwiec 771 ( -9.708 )
    Ciężki myśliwiec 6 ( -39 )
    Krążownik 1.131 ( -1.462 )
    Okręt wojenny 758 ( -97 )
    Pancernik 687 ( -22 )

    _________________________________________

    Obrońca gikerov [NuN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 164 ( -17 )
    Pancernik 193 ( -7 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 412.285.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 236.649.000 jednostek.

    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 5.600.000 metalu i 5.600.000 kryształu.
    Na polu zniszczeń unosi się 291.827.200 metalu i 140.149.100 kryształu.


    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.


    Podsumowanie zysków/strat:

    agresor stracił łącznie 428.285.000 jednostek.
    obrońca zyskał łącznie 206.580.500 jednostek.


    Nie ufaj Nikomu
    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • Pogratulowałem w grze to pogratuluję i tu. Ładny zysk wam wyszedł, Panowie!

    Klasyczne lusterko. Nie dopilnowaliśmy akty na moonie gdzie stała właściwa flota i bum.

    Pokora u mnie? Dla kamperów? Nigdy.

    Żeby latać trzeba mieć jaja, żeby kampić...


    Ale przecież to tylko gra i na pewno nie dla cyferek a dla takich akcji jak dzisiejsza, blizna! Dzięki za chęć lotu, dzięki @Lucyfer za pogaduszki i dołączenie. Bez Was ta gra nie miałaby sensu!
    A teraz... następne polowanie czas zacząć :)

    P.S.
    Mam wielką nadzieję, że "anonimowy nastepca Celtica89" to anonimowy następca Celtica89 bo Wasze floty stały tam spoooooro czasu :)
  • Zacna akcja gracja towarzysze niedoli

    Specjalne pozdrowienia dla mordiego, ktory to zawsze w privach taki wyszczekany
    Powiadasz, ze akcja stara jak swiat i taka prosta. Dlaczego, wiec tego nie przewidziales ? To bylo takie proste, a nie przyszlo Ci do glowy...
    Jak na moje to byles w takim szoku co tu sie wgl stalo, ze az zapomniales o 2 falach dofarmow.
    Nadal czekam, az ustrzelisz jakas NiuNke ( tak jak obiecales ) :)
  • turysta napisał(a):

    Zacna akcja gracja towarzysze niedoli

    Specjalne pozdrowienia dla mordiego, ktory to zawsze w privach taki wyszczekany
    Powiadasz, ze akcja stara jak swiat i taka prosta. Dlaczego, wiec tego nie przewidziales ? To bylo takie proste, a nie przyszlo Ci do glowy...
    Jak na moje to byles w takim szoku co tu sie wgl stalo, ze az zapomniales o 2 falach dofarmow.
    Nadal czekam, az ustrzelisz jakas NiuNke ( tak jak obiecales ) :)
    Widzisz, że chęci są- Uosiu mial 2 min ostatnio, wczesniej chyba 4. Ale na Ciebie nie ma co latać bo i tak gdzies kampisz i czekasz na złom pod dom.

    Nie ważne. Ładnie wyszlo, pogratulowałem. Nie mam do Was nic oprocz takich pyakówek. Nie sącz jadu bo to fajna gra a ludziom się odechciewa czytając takie wypociny turystów.
  • Nie wiem Mordi, nie ja wdupilem flote na rzekomym bfsie. Nie wiem co masz na mysli, piszac o pyskowkach, bo nie widze tu zadnych otwartych inwektyw. Kamperzy? Byc moze, ale wiesz, niewstawione st nie znaczy nie zrobione st... Przyznales sie do bledu ale jeszcze musisz napisac ze to kamperstwo a prawdziwa klasa to latanie. Prawdziwa klasa to latanie z mózgiem i nie wdupianie sie w lustra. Albo umiejetnie zastawione sidla, ktore agresor lyknie. Znajac nasz styl gry, okolice, historie konta itd lyknales - tyle. A ja wiedzialem ze to lykniesz :)

    Ty wolisz skan lot bum, ja wole szachy flota.

    A jesli chodzi o czas zatrzymaj to flota tam mogla stac i 16h i nic by to nie zmienilo moj drogi
    Szo raz jeszcze bo wiem ze bedzie
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • No nie wiem, skoro podziękowałeś " anonimowemu następny konta Celtic89" za "natychmiastową gotowość".
    Ja tam nigdy nie kampię bo dla mnie to jakies takie... a z resztą.
    Można to można. Przetapiajcie!
    Edit: "szachy flotą" misja stacjonuj 12 h ^^
    Normalnie Kasparov ^^
  • Mordi napisał(a):

    No nie wiem, skoro podziękowałeś " anonimowemu następny konta Celtic89" za "natychmiastową gotowość".
    Ja tam nigdy nie kampię bo dla mnie to jakies takie... a z resztą.
    Można to można. Przetapiajcie!
    Edit: "szachy flotą" misja stacjonuj 12 h ^^
    Normalnie Kasparov ^^
    Tak, podziekowalem za zgode na akcje i pelna wspolprace, bo nie bylo to wcale tak oczywiste, czy to cos dziwnego? Sam pomysl lustra w ktore wpadniesz pojawil sie z tydzien temu ;) brakowalo czlowieka odpowiedniego i sie znalazl

    Nie wiem, znowu chcesz byc smieszny, ale nie idzie - na 12h zatrzymaj nie zrobisz.

    A z szachami chodzilo mi o styl gry ogolnie, nie to konkretne lustro i mysle ze dobrze o tym wiesz, ale jak jest miejsce na zlosliwosc, to skorzystasz :D, .

    Ja tu wyslalem flote na zatrzymaj i zobaczylem raport po paru h. No w miedzyczasie skanowalem g1 zebyscie mysleli "ze ktos zapala mu matke" . Nic wiecej nie zrobilem i nie uwazam sie za "pro elo klikacza" jak to okresliles od razu po bitce ;)

    A o szachach flota jak widze, wiesz baaaardzo niewiele ;) No ale tam stało tylko nasze lustro-zatrzymaj, przeciez to widziales na skanie :)

    Koncze, bo widze nie dociera sens i raczej nie dotrze. Dobrego poranka!
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • abecaduo napisał(a):

    Nie wiem, znowu chcesz byc smieszny, ale nie idzie - na 12h zatrzymaj nie zrobisz.
    Nie wiem, nie kampię. Nie interesuje mnie dłużej. U mnie zatrzymaj to 1 h.

    Nie bedę się odnosił do szachów, bo to czcze klepanie. Ale zapewne w 10 min założyłbym mata.

    Komentujcie, ludzie bo coś cicho sie robi!
    I również milego poranka :)

    Agresor (Mordimer): 0
    Surowce: 97.500, Łup: 75%
    Pole zniszczeń (nowo powstałe): 17,508Mln

    Ja juz odrabiam ;)
  • Mordi napisał(a):

    No nie wiem, skoro podziękowałeś " anonimowemu następny konta Celtic89" za "natychmiastową gotowość".
    Ja tam nigdy nie kampię bo dla mnie to jakies takie... a z resztą.
    Można to można. Przetapiajcie!
    Edit: "szachy flotą" misja stacjonuj 12 h ^^
    Normalnie Kasparov ^^
    Mordi ale z Ciebie ignorant. Wlasnie dostales mata. O to w tych szachach chodzilo. Chlopaki nie mowia o samym podstawieniu floty i czekaniu, bo to bylo jak ostatnie posuniecie po przygotowanej akcji, a o rozegraniu tej partii tak zebys zlapal przynete i nie zawrocil przed koncem. Rozegrali Cie po mistrzowsku.
    Jedni wola latac inni kombinowac co zrobic zeby zlom przylecial pod dom. My jestesmy w tej drugiej grupie i zazwyczaj jak pojawiamy sie w dziale ST to z przytupem :)
    Mimo wszystko szybkiej odbudowy dla agresorow, tym bardziej ze czesc floty sie ostala.
    A NuN kombinowalo, kombinuje i zapewne dlugo jeszcze bedzie kombinowac :)
  • graty obrony bo się należą!

    Ale....... to jest już któreś RW gdzie NuN łapie kogoś na obronę. i coś w tym jest że wy non stop kampicie i to nie tylko na tym uni na Europie było podobnie przez to nawet was już od dawna nie skanuje bo to nie ma sensu i szkoda czasu na was.

    Jeszcze raz graty i szybkiego przetopu życzę,a BOOS-om więcej rozwagi i SzO
  • Starcie na najwyższym poziomie. Gratuluję serdecznie chłopaki, mocna ekpia!
    Tylko tak się zastanawiam czy to sens Wam wrzucać te steki. Już wcześniej ktoś pisał, że trzeba się dwa razy zastanowić czy na Was lecieć, tak teraz nie wiem co za kamikaze znajdziecie :D

    Jeszcze raz gratulacje, bo Blizna to dobry technik i dobrze zna mechanikę gry. Ogląda się z przyjemnością takie starcia i miło było też w starciu dyskretnie zawitać ;)

    Kłaniam się i SzO dla Agresorów !
  • Ładna pułapka, dziwne że ktoś jeszcze się na to łapie. Ja nawet nie marnuję dexu na NuN-ków bo to kampery pierwszej klasy. Mordi, Blizna więcej rozwagi panowie!

    Ale panowie to to jeszcze jest pryszcz. Najlepsza akcja tej nocy była z byłym kontem Hefiego. Kupione tego samego dnia przez heyho, a w nocy zezłomowane przez sojuszników z T R. Liczę na szybką akcję GO i ukaranie pusherów. Pozdrawiam normalnych.
  • Ticketów mogły pójść i miliony... wydaje mi się że konto Hefiego było w trakcie przetapiania wyżej w statach od każdego z nich... więc spushowali się legalnie.. być może mogliby zbanowac jedynie kupca.. ale raczej nie dojdą do tego kto kupił... więc nic im nie zrobią... Jednak niesmak pozostanie.. a smród będzie się za nimi ciągnął długi długi czas...


    A BOSSy.... ehhh aż ciężko na to patrzeć ;/... Odbudowy Panowie!!!!

    Obrońcom zasłużone graty... na uni na którym mimo młodego wieku tak ciężko kogoś trafić taka gra to idealna alternatywa do pustych przelotów...

    Pozdrawiam
  • Gdyby gracze z BOSS przejrzeli historie akcji graczy NuN, to by wiedzieli, że akcja na lusterko to ich szlagierowe zagranie. Łapali na to na Xanthusie, łapią tu a chętnych żeby wpaść w ich sidła nadal nie brakuje... Lecą jak muchy w pajęczą sieć, a NuN ma złom pod dom.

    Gratulacje dla NuN ten system walki dopracowaliście już do perfekcji, szkoda, że w otwartej walce idzie Wam gorzej - więcej odwagi, macie czym latać.
    Atakującym lizaczek na pocieszenie
  • Czyli tak, jak lecimy przez gale bfsem w oddane to jest super zgrana akcja brawo Nuny i och ach ale %%, ale tutaj jak przykampimy, pol uni sie boi leciec drugie pol wie, ze cos smierdzi i jak juz ktos to lyknie to juz slabiutko, latajcie a nie kampcie, to prawdziwa odwaga XD

    to jest gra ludzie, to tak jakbyscie ekonomowi kazali grac flota bo eko jest lamerskie XD

    I te wszystkie bzdury oczywiscie mowia najwieksi lotnicy na uni XD <3 <3 <3


    @Usagi: Jedno Ci przyznam, przyczyniles sie w niemalym stopniu do powstania #NuN rok temu :)

    ostatni raz szo agresorom bo w gruncie rzeczy rowne chlopaki (szczegolnie Blizna - pozdr) ale to, co gawiedz wypisuje, to wola o pomste do nieba XD


    jesli chodzi o Hefiego - a pamietacie jak dustIntheWind byl top 6 ii top2 flot mial ponad 1k ow? No wlasnie, ja tez nie :) i bylo to daaaawno
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • a moim zdaniem to dużo bardziej finezyjna akcja niż jak to piszę atakujący @Mordi skan, lot, bum :P BFSa każdy może trafić a zrobić coś Sojuszowo i to jeszcze z pomocą kogoś a do tego daje się nabrać dwóch topowych graczy to znaczy że akcja dobra i żaden dobry gracz nie powinien tego negować tylko pogratulować, odbudować się i wymyślić coś bardziej finezyjnego na Obrońców :P

    każdy styl ma swoje plusy i minusy - to że jeden lata, drugi kampi, trzeci gra ekowo czwarty pół na pół to nie znaczy że ten co lata jest lepszy od pozostałej trójki :P

    Graty dobrej akcji a Atakującym
    SzO!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Obroncom graty, wiedzą o co w tej grze chodzi.
    Nie rozumiem podejścia Mordimera, który uważa, że prawdziwe rw to tylko takie, w którym jest się agresorem. Fajnie czasem zaskoczyć kogoś i poudawać ofiarę, a w rzeczywistości być łowcą. Czyż nie jest to bardziej finezyjne ? ;>
    % ładny, SzO dla agresorów