ackra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No to bede pierwszy ;P

    1. Skad decyzja o przystapieniu do teamu i jak sie czujesz w nowej roli?
    2. Czy wsrod dobrze dzis znanych przekretow wszelkiego rodzaju typu pushe, multikonta itp. itd. czujesz sie na silach by sprawiedliwie (nie wedle wlasnego uznania) oceniac kazdego gracza bez wzgledu na znajomosci w grze lub poza gra?
  • 1. Skad decyzja o przystapieniu do teamu i jak sie czujesz w nowej roli?
    Sam nie wiem skąd zastanawiałem się kiedyś nad tym ale nie zdecydowałem się wcześniej złożyć podania, po rozmowie z jednym z członków teamu w końcu to zrobiłem.
    2. Czy wsrod dobrze dzis znanych przekretow wszelkiego rodzaju typu pushe, multikonta itp. itd. czujesz sie na silach by sprawiedliwie (nie wedle wlasnego uznania) oceniac kazdego gracza bez wzgledu na znajomosci w grze lub poza gra?
    Nie ma tu obszaru do własnego uznania, zasady gry są jasne więc albo nie ma złamania tych zasad, albo zostały one złamane.

  • hej ackra :)

    No to kilka pytań na początek


    Bez jakich 3 rzeczy nie mógłbyś żyć gdybyś trafił na bezludną wyspę?
    Co ostatnio Ci się śniło?
    Skąd nick "ackra"?
    Lubisz Panie z Twojego avatara? Uwierzyłeś że są razem czy wiedziałeś że to ściema?
    Gdybyś wygrał 5mln w lotto na co byś je wydał?
    Którego z modów chciałbyś wytarmosić w śniegu?
    Wymieć 3 swoje największe wady i zalety jeżeli chodzi o charakter :>


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Bez jakich 3 rzeczy nie mógłbyś żyć gdybyś trafił na bezludną wyspę?
    W ogóle nie mógłbym żyć na bezludnej wyspie, umarłbym z rozpaczy. Pewnie znalazłbym jakiegoś zwierzaka jako przyjaciela, również brakowałoby mi rozrywki jakiejkolwiek i ciepłych posiłków typu rosół czy spaghetti.
    Co ostatnio Ci się śniło?
    Sny mam co noc i są bardzo prozaiczne, takie zwykłe życie w innym wymiarze i często z ludźmi z którymi nie mam dziś kontaktu, dzisiaj mi się śniło, że byłem z kumplami ze szkoły na wakacjach.
    Skąd nick "ackra"?
    Przypadek
    Lubisz Panie z Twojego avatara? Uwierzyłeś że są razem czy wiedziałeś że to ściema?
    Uwielbiam je, mam wszystkie ich płyty i często wracam do słuchania, prowadziłem kiedyś stronkę na płatnym hostingu o nich, więc wiedziałem, ze to ściema.
    Gdybyś wygrał 5mln w lotto na co byś je wydał?
    Hmm, zawsze marzyłem o własnym domku nad morzem, pewnie bym taki sobie zafundował, może z fragmentem wybrzeża. Resztę bym wrzucił w jakieś obligacje lub/i złoto.
    Którego z modów chciałbyś wytarmosić w śniegu?
    Zaqesa :D
    Wymieć 3 swoje największe wady i zalety jeżeli chodzi o charakter : data-verified= ">
    Jestem samolubny, uparty, często denerwują mnie błahe sprawy, mam miękkie serce, zalet brak :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

  • Czołem :P

    Czego nie chciałbyś powtórzyć w swoim życiu?
    Jeżeli obudziłbyś się jutro bez lęków i poczucia ograniczenia, co zrobiłbyś w pierwszej kolejności?
    Czy zwykle słuchasz głowy, czy serca przy podejmowaniu decyzji?
    Zdarza Ci się być spontanicznym?
    Najlepszy sposób na ochłodę w upalny dzień? 8o


    Młody Emeryt :>
  • Czego nie chciałbyś powtórzyć w swoim życiu? Rejestracji w Ogame ]:-D
    Jeżeli obudziłbyś się jutro bez lęków i poczucia ograniczenia, co zrobiłbyś w pierwszej kolejności? Jak co dzień kawę ;)
    Czy zwykle słuchasz głowy, czy serca przy podejmowaniu decyzji? Zwykle decyzje są podejmowane po długim zastanowieniu, nawet te nie najpoważniejsze, ale zdarzają się czasem spontaniczne nie zawsze sensowne.
    Zdarza Ci się być spontanicznym? Rzadko ale tak.
    Najlepszy sposób na ochłodę w upalny dzień? Chłodny prysznic, pepsi z lodówki i lody.
  • Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

    A więc...
    Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Dlaczego Papuga? Bo dużo krzyczę i broję :D
    Potrafisz/lubisz gotować? Czy wolisz jak robi to ktoś inny? Lubię gotować ale obiadem w dobrej restauracji nie pogardzę :)
    Jakbyś miał zmieniać nick to na jaki? Flogni :P
    Ulubione zajęcie w upalne dni? Pływanie w jeziorze, morzu lub oceanie. ;) Jeśli w domu to prysznic. :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ackra ().

  • Hejka
    Hej :)
    Lubisz jesień?
    Tak
    Czy Ty również nie wywiązałeś się ze swoich "wakacyjnych" planów?
    Nie miałem żadnych planów, bo całe wakacje pracuję, ale zrobiłem sobie małą niespodziankę.
    Czy urlop jesienią to dobry pomysł?
    W deszczowe i zimne dni pewnie tak, bo nie chce się pracować.
    Jak zabezpieczasz się przed jesienną depresją? :d
    Zasłaniam okna :D a tak na poważnie nie mam depresji wcale a już na pewno z powodu pogody czy pory roku :)
  • Bry wieczór
    Bry :)
    Wolisz, gdy kobieta dużo gada, czy mężczyzna? Uwielbiam ciszę :D
    Lubisz jesienne spacery? Jeśli pogoda jest odpowiednia to tak.
    Mleko czy Kakao? Wyłącznie kakao, nawet zapachu gotowanego mleka nie znoszę, ale surowe może być.
    Ulubione zajęcie w jesiennie wieczory? Szydełkowanie :P A poważnie to dobry film lub mecz.
    Na co zwracasz największą uwagę u płci przeciwnej? Na inteligencję i zachowanie, nie lubię przemądrzałych. Na urodę również :)