Podniesienie eko, zmiana parametrow, przygotowania do UF

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Podniesienie eko, zmiana parametrow, przygotowania do UF

    Witam
    czy wiadomo może kiedy możemy spodziewać się zmiany parametrów na uni Bellatrix?
    Aktualnie uni posiada koło 700 KONT graczy aktywnych w godzinach popołudniowych koło 20..
    Czy są jakieś plany na podniesienie eko? bądź innych parametrów?
    Czy są planowane jakieś ankiety w tej sprawie?

    Samo podniesienie i informacja o ewentualnej przyszłej perspektywicznej fuzji może podnieść ilość aktywnych graczy na uni.

    Wołam zarówno Administratora jak i paru zainteresowanych, proszę o dyskusję gdyż może informację i posty zawarte w treści później będą wzięte pod uwagę przy konstruowaniu ankiety

    @Art @Neferet @tyrion @Pan Szmata @Spamek @Pit3r @Printex @GhosT. @aduch @tadejro303 @Gacha @agawa @webster
    Aktualnie:
    ON: Virgo, Bellatrix
    OFF: Wezn, Retro, U1

    TOP2 ACS PL
  • Coś na pewno przydałoby się zmienić. Za 4 miesiące pyknie nam roczek, a uni umarło już dawno temu. Starć na forum tyle co kot napłakał. Trzeba być wyżej niż top 230 żeby mieć 500k pkt. Więc proponuję podnieść eko z x4 na x6 a może i więcej :)


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Neferet napisał(a):

    Coś na pewno przydałoby się zmienić. Za 4 miesiące pyknie nam roczek, a uni umarło już dawno temu. Starć na forum tyle co kot napłakał. Trzeba być wyżej niż top 230 żeby mieć 500k pkt. Więc proponuję podnieść eko z x4 na x6 a może i więcej :)
    Mam przypuszczenia że i tak zostaniemy wrzuceni na WEZN ze wzgledu na predkosc flot, a tam jest x7 więc nie wiem czy od razu nie lepiej na ewentualną docelową prędkość.
    Aktualnie:
    ON: Virgo, Bellatrix
    OFF: Wezn, Retro, U1

    TOP2 ACS PL
  • Coś zmienić może i by się przydało - tylko pytanie, czy to cokolwiek zmieni? Szczerze - nie sądzę... Gdyby to stało się jakieś 3 miesiące temu to bardzo możliwe - teraz uważam, że niestety ale niewiele to zmieni :)

    Jak dla mnie podniesienie eko do x6 nie zmienia nic... Co mi po tym, że mogę naklepać floty bardzo szybko, mając jedno z lepszych eko na Uni? zupełnie nic... Tutaj nawet nie ma na co latać a każde RW jest wyczynem... bo z tych co grają to nie ma na kogo latać - jesteś z kimś w soju lub łączą Was inne koneksje... A jedyne na czym idzie wykręcić cokolwiek to w sumie Rozbijanie bunkrów... Uni umarło o ile się nie mylę w momencie jak przestał grać czwórka i wątpie by podniosło się z kolan na które upadło nawet po jakichkolwiek zmianach
  • GhosT. napisał(a):

    Coś zmienić może i by się przydało - tylko pytanie, czy to cokolwiek zmieni? Szczerze - nie sądzę... Gdyby to stało się jakieś 3 miesiące temu to bardzo możliwe - teraz uważam, że niestety ale niewiele to zmieni :)

    Jak dla mnie podniesienie eko do x6 nie zmienia nic... Co mi po tym, że mogę naklepać floty bardzo szybko, mając jedno z lepszych eko na Uni? zupełnie nic... Tutaj nawet nie ma na co latać a każde RW jest wyczynem... bo z tych co grają to nie ma na kogo latać - jesteś z kimś w soju lub łączą Was inne koneksje... A jedyne na czym idzie wykręcić cokolwiek to w sumie Rozbijanie bunkrów... Uni umarło o ile się nie mylę w momencie jak przestał grać czwórka i wątpie by podniosło się z kolan na które upadło nawet po jakichkolwiek zmianach
    Znaczy ja patrze już pod ewentualną fuzją, i to gdzie możemy trafić. Jeśli będzie fuzja to raczej dopasują nam i tak parametry pod WEZN. Aktualnie topka floty wezn klasuje sie gdzies top70 flot wezn :P

    W tym momencie jakbyśmy zostałi połączeni jesteśmy farmami i tyle. Przy podniesieniu samego eko do x7 już warto grać tutaj eko w perspektywie fuzji
    Aktualnie:
    ON: Virgo, Bellatrix
    OFF: Wezn, Retro, U1

    TOP2 ACS PL
  • Prędkość floty po co? Ja specjalnie wróciłam tutaj a nie na Virgo, bo jednak wole wolniej niż x6. Ale za eko jestem jak najbardziej. A po co większe eko? Dla ekowca - więcej sury/lepsze kopalnie/więcej sury na idlakach, dla flociarza - więcej sury na idlakach/ze swojego eko/z eko innych :whistling:


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Spamek napisał(a):

    Najlepiej bańke anty dla każdego i się pojawią chętni :D
    to dopiero ciekawe rozwiązanie :D :D :D

    a tak już bardziej poważnie to zgadzam się z Zurkiem i Neferet, przynajmniej podnieść eko pod tą fuzję bo naprawdę biednie wyglądamy w porównaniu z WEZN... jedno jest pewne trzeba szybko coś zrobić póki się całkiem uni nie wyludni bo z każdym tygodniem gorzej a i tak od dłuższego czasu jest nieciekawie ... jak pisał Żurek niby aktywnych 700 ale online max30-35 i to przy evencie na anty średnio 20 osób od jakiś 3-4 miesięcy najmniej w porównaniu z resztą uni bo tak z ciekawości zerkałem w lobby ...


    zurekiv napisał(a):



    Samo podniesienie i informacja o ewentualnej przyszłej perspektywicznej fuzji może podnieść ilość aktywnych graczy na uni.

    Wołam zarówno Administratora jak i paru zainteresowanych, proszę o dyskusję gdyż może informację i posty zawarte w treści później będą wzięte pod uwagę przy konstruowaniu ankiety
    obiema rękoma się podpisuję pod tym !!
  • Niech połączą wasze uni, Cosmos i Dorado - podobnie punktowo. Na Dorado już się robi licho. Niedługo liczba graczy (raczej kont) spadnie poniżej 1600.

    EDIT:

    Żeby było sprawiedliwie, musieliby zrobić to bardzo szybko. Na swoim przykładzie: na Dorado jestem top2 eko. Wyłączając top1 eko Dorado, na Bellatrix (mimo, że najstarsze z 3) byłbym top 1 eko, a na Cosmos top 4. Mamy speeda x6 i mogłoby tak zostać albo po fuzji nawet zwiększyć.

    Tak, więc łączyć póki czas i Dorado nie odstawi reszty.

    EDIT2

    Ja nie chciałbym grać na uni, gdzie top1 ma ponad 350 mln punktów.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Hefajstos ().

  • Nie gram już na bell od dawna przeszło mi przez myśl raz cz tam dwa razy aby wrócić i po klikać domki ale odstraszała mnie prędkość wydobycia dlatego też jestem jak najbardziej za podniesieniem do x7 :)
    @Art cz była by możliwa opcja przeprowadzenia ankiety jak to było robione na innych uni?
  • No tak,prędkość floty jak dla mnie jest odpowiednia,ale eko to porażka. Liczę na połączenie Bellatrix z innym Uni i podniesienie eko . Na chwilę obecna aktywnych graczy można spotkać w najlepszym momencie dnia ok 20-25. Nocą to 2-4 a bywa ,że i nikogo nie zauważyłam...Trzyma mnie tu tylko to,że są fajni ludzie,większość z nich znam jeszcze sprzed kilku lat z innych uni. Apeluję o możliwie szybką fuzję z innym uniwersum,bo jeszcze z miesiąc i z 20 aktywnych - 5 zostanie...
    Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego co Ci nie służy,co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia.
  • Prędkość floty zostawić, eko podnieść do x6. No i prędkość badań mozna by było podnieść. Co do aktywności graczy to średnio w dzien widze ok 20 osób. Szału nie ma w porównaniu z Europą, tam średnia to 340+ w dzień. No ale różnica w wieku uniwersum jest :) To uni umarło już dawno, w ST te samw twarze wciaz po lewej stronie, żeby upolować coś to trzeba siedzieć i siedzieć, a i tak ciężko o cokolwiek. Same bunkry, idlaki i nic więcej prawie. Ci co lataja to została ich garstka. Co do łączenia uniwersum z innym to nie wiem z którym można by było połączyć nas. W ostatnim okresie to 4 osoby ode mnie z sojuszu skonczyly gre. Duzo ludzi siedzi na U bo nienma sensu gry i czekaja na fuzje.
    Bellatrix [OFF]
    Europa [OFF]
    Norma [ON]
  • o kurde jak czytam ze mogłaby być prędkość flot x6 to już wymiękam już tracę księzyce prawie na zawołanie :) a jakby było jeszcze 3 razy szybciej to zabawe by większą grupką sobie zrobili i 10 ukladów w każdą strone wyczyszczone z kulek
    to nie daje możliwości spokojnej gry ( też w sumie nie ważne co się robi szpiegując okolice by się flote traciło

    badania x12 nie wiem kto i kiedy to wymyślił chory pomysł mi się wydaje jak co uni akcja coraz szybsze badania - ale każdy ma szybsze badania więc jedyne nad kim się przewage robi to nad kims nieaktywnym na którym i tak juz nic się nie zarobi po za farmieniem wydobycia jak miał jakąś flote to nie zalezy od badan czy straci


    jakby konfiguracje robić tylko dla takich co badania robią nie ważne eko nie ważna flota tylko badania





    to będzie wyzwanie się przebić do czołówki :)




    według mnie problem jest tylko w ilości graczy któego nie załątwi żadna zmiana konfiguracji ( z x1 na x2 jedyna logiczna zmiana według mnie więc tu nie ma co zmieniać )


    może takie zdecydowane akcje wiekszości sie nie chce tak grac i ok dorzucamy do innego uni propozycje - pasuje - i jazda przeniesienie konta


    współgraczy przepraszam za pisownie - ggameforga nie bo za Wasze różne zmiany nie raz flotę i konta traciłem


    dobranoc


    edytuje bo może Spam to przeczyta - oczywiście tak łatwo kulki nie padają :)
  • @Burak Cukrowy, własnie jeśli chodzi o ilość graczy nie, ale na pewno czeka nas fuzja, prędzej czy później. A żeby mieć szanse z graczami z wezn chociażby, to z eko x4 nie mamy żadnych.
    Na wezn aktualna konfiguracja to x7 eko, x3 flota. Więc flota jest nawet wolniejsza minimalnie niż tutaj, ale eko wyższe. Oni z dnia na dzień nam uciekają a to chyba uni o najbliższych parametrach do naszego.

    (Wezn na start miało eko x5 i flota x3, rok temu podniesiono właśnie eko do x7)
    Aktualnie:
    ON: Virgo, Bellatrix
    OFF: Wezn, Retro, U1

    TOP2 ACS PL