S&D Universum Taurus Edycja 1 [28.01.2019-28.02.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A więc tak... Tak jak mówiłem, postanowiłem przyjrzeć się sprawie starć 3 osób wymienionych powyżej. Ostatecznie przyznali się do zmodyfikowania starcia pod kątem godziny, w której się ono odbyło po to, by mieściło się w regulaminowych 96h na wrzucenie raportu. Zatem całej trójce starcie unieważniam.

    Ustosunkowując się do wypowiedzi Angela... Starcia są odpowiednio sprawdzane. Nie jestem zobowiązany(a przede wszystkim nie mogę) informować w jaki sposób.
    Nie twierdzę, że przyszliście oszukiwać. Po prostu było to nie fair w stosunku do innych graczy, że zmieniliście godzinę starcia tylko po to, żeby wam się zaliczyły procenty do Seeka ;) Ja, jako Opiekun, mam obowiązek dołożyć wszelkich starań, by wszystko odbywało się prawidłowo i muszę nad tym czuwać ;)
    Sam napisałeś, że jest to gra. Gra powinna być zabawą. Bawmy się! Byle fair play! :)

    Swoją drogą @Angelo Di Livio... Twoje 2 starcia są "przeterminowane", a pozostałe mają złe nagłówki(głównie brak twojego nicku). W dodatku zamiast tagu sojuszu w samym raporcie masz tag drużyny. Całość do poprawy i będzie cacy ;) Do obecnego Podsumowania tego jeszcze nie zaliczam. Jeśli poprawisz to będzie w kolejnym ;)

    No i właśnie! Najważniejsze!
    Podsumowanie jest już gotowe! Możecie sobie spojrzeć jak się sprawy mają ;) Jutro jeszcze sprawdzę drugi raz czy aby na pewno wszystko się zgadza.
    Jest też kilka niezaliczonych RW. Przepatrzcie je sobie proszę. Szczególnie ty @Franki! To że na tej się liście coś się raz pojawiło to nie znaczy, że nie może z niej zniknąć! ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Ja bym tutaj zastosował ostrzejsze kary wobec tych osób, bo to nie chodzi o to, że oni chcą coś naciągnąć na S&D, ale oszukują wszystkich pozostałych uczestników tej zabawy. To nie jest jakieś ST, że sobie wkleją i jest.ok, ale tutaj walczy się (uczciwie) o każdy %, a to co oni robią jest już chyba na fair.
  • Dlatego też całą trójkę spotkały inne konsekwencje aniżeli tylko niezaliczenie starcia do programu ;) Jednakże te zostały przekazane drogą PW do nich osobiście.


    I mam dla Was kolejną przykrą wiadomość do przekazania.
    Gracz @Pinkie Pie zostaje wydalony z obecnej rundy projektu S&D za atak na członka własnej drużyny(na @Usagi ). Stąd też lidera - @Matek85 - proszę o kontakt i informację na PW czy chce wprowadzić kogoś w jego miejsce czy też nie. Wszelkie pytania co do tego również proszę zadawać poprzez PW.
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Zaqes napisał(a):

    jednakże te zostały przekazane drogą PW do nich osobiście.
    Okrzyczałeś Panów w PW?
    Kilka starć było nieważnych ,bo było coś przy nich manipulowane .nie znam szczegółów ale to raczej dość konkretne przewinienie ,i próba oszukania wszystkich uczestników , a tu tylko nie zaliczenie st ?i to tych które i tak były podkręcone ?
    Ale to nie pierwsze takie przypadki z graczami z Nc , którzy atakują swoich i oszukują w raportach link

    Toadie napisał(a):

    W związku z atakiem na członka własnej drużyny Riphagen zostaje usunięty z drużyny. Raporty które wstawił będą zaliczone jego drużynie.
  • BlackLatteCoffee napisał(a):

    Zaqes napisał(a):

    jednakże te zostały przekazane drogą PW do nich osobiście.
    Okrzyczałeś Panów w PW?Kilka starć było nieważnych ,bo było coś przy nich manipulowane .nie znam szczegółów ale to raczej dość konkretne przewinienie ,i próba oszukania wszystkich uczestników , a tu tylko nie zaliczenie st ?i to tych które i tak były podkręcone ?
    Ale to nie pierwsze takie przypadki z graczami z Nc , którzy atakują swoich i oszukują w raportach link

    Toadie napisał(a):

    W związku z atakiem na członka własnej drużyny Riphagen zostaje usunięty z drużyny. Raporty które wstawił będą zaliczone jego drużynie.

    skoro wysiliłeś się do napisania tego posta to było wysilić się przeczytać 2 posty wyżej gdzie masz napisane że było:

    1 rw - 3 osób, a nie tak jak piszesz kilka starć
    zmiana dotyczyła tylko godziny starcia co miało wpływ na zaliczenie albo nie zaliczenie go przez skrypt liczący rw. Pominę już fakt że powinno być zaliczone, tylko nie każdy ma tyle czasu by logować się na kompie i pisać posty na forum w regulaminowym czasie, zresztą nie ma co tłumaczyć,,,,
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]
  • Informuje ,ze zmienilem nick z dziki nastolatek na Lowca Motyli.
    Co do tych domniemanych oszustw...starcie sie odbylo, tak odnosnie tych obroncow ciemiezonych...
    Zaznaczajac przy tym,ze regulamin s&d nie jest zmieniany od...2010r
    Rada calego tego s&d troszke sie zatrzymala w czasie...a Toadie to juz w ogole jakis dinozaur ktory juz dawno powinien ustapic ludziom ktorym sie chce...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Przypominam, iż czas 96 godzin jest najdłuższym na forum okresem w czasie którego należy zamieścić rw. W innych podforach jest mniej czasu - w Wojnach jest 48h, w ST 72h.
    Czy chcecie dalszego wydłużenia czasu na zamieszczenie rw? Do jakich wartości konkretnie?


    Zasada obowiązuje wszystkich, jeśli macie podejrzenia, iż czas 96 godzin został przekroczony proszę nam to zgłaszać.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • wakat napisał(a):




    Zasada obowiązuje wszystkich, jeśli macie podejrzenia, iż czas 96 godzin został przekroczony proszę nam to zgłaszać.
    Chyba śmieszny jesteś. A jak ja mam pilnować innych graczy, czy zrobili RW w tej godzinie a nie innej. Przecież to WY administratorzy macie takie możliwości, a nie my gracze. Mamy teraz wszystkich pilnować i odwalać robotę za WAS! No bez jaj
  • Usagi napisał(a):

    wakat napisał(a):

    Zasada obowiązuje wszystkich, jeśli macie podejrzenia, iż czas 96 godzin został przekroczony proszę nam to zgłaszać.
    Chyba śmieszny jesteś. A jak ja mam pilnować innych graczy, czy zrobili RW w tej godzinie a nie innej. Przecież to WY administratorzy macie takie możliwości, a nie my gracze. Mamy teraz wszystkich pilnować i odwalać robotę za WAS! No bez jaj

    Zgadzam się w 100%.

    A jak ktoś mówi, że nie ma czasu w ciągu 96h wrzucić starcie na S&D, to mnie krew zalewa. Serio, macie czas na szukanie ofiar, puszczanie flot, sprawdzanie, czy ktoś się nie lognął i nie ma podstawki, ale ciężko jest zrobić ctrl+c ctrl+v na forum? Bez żartów, nie plujmy sobie w twarz.
  • Witam was tej bezsennej nocy! :E

    Jako iż w końcu mam chwilę wolnego, bo się przebudziłem w środku nocy i nie chce mi się spać, to robię dla Was (W KOŃCU! :D ) nowe podsumowanie ;)

    Co do tego...
    Pojawiło się dużo nowych odrzuconych raportów. @Angelo Di Livio zachęcam do poprawy! Dzięki temu mógłbyś nawet powalczyć o nagrodę złomiarza! Wskazówki dostałeś na PW ;)
    ZMIANY: Angelo widnieje obecnie pod obydwoma swoimi nickami z gry, gdyż zgłaszał zmianę. Do tego pojawił się też nowy gracz - ParufffkowyJohn ;)

    I... Klasyfikacje!
    Walka o nagrodę aktywisty robi się coraz ciekawsza. @Fundatoros_Cytrynkos wskoczył na pierwsze miejsce z trzeciego! @...Lukos... znalazł sie na drugim miejscu, ale różnica wynosi tylko 3 raporty ;) A na trzecim miejscu, kosztem Pinkie Pie, pojawił się @KAyto z wynikiem 29 Raportów.
    W walce o tytuł Złomiarza tej rundy niewiele się zmieniło. @Fundatoros_Cytrynkos nadal na pierwszym miejscu powiększa swoją przewagę. Natomiast za nim są @...Lukos... i @KAyto, którzy zamienili się pozycją 2. i 3.
    W klasyfikacji Postrachu Księżyców zdecydowanie dominuje @...Lukos.... Na drugie miejsce awansował @milix. Natomiast na trzecim miejscu, już samemu, znajduje się indigo ;) Jednakże... Zgłoszeń jest wiele, więc nic nie jest przesądzone :>


    Wybaczcie, że tak długo, ale nie wypuszczają mnie ostatnio z roboty :E Wracam do domu i padam, wstaję i do roboty z powrotem. Natomiast pomiędzy 12.02, a 19.02 szykuje mi się wyjazd w rodzinne strony, więc gdybym był mniej dyspozycyjny to bądźcie proszę wyrozumiali - szczególnie w dni podróży - bo nie mam zbyt wiele okazji pobytu w Polsce :fsmile:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Nadal nie rozumie, dostalem wskazowki,ale w straciach st widnieje ten sam nick co w s&D
    hmmm moze czegos nie rozumie,albo to jakas ukryta prawda moderatora :E
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Zrobiłem wam nowe podsumowanie. Dostępne jest standardowo tutaj: S&D Universum Taurus Edycja 1 [28.01.2019-28.02.2019]

    Zmieniło się dużo w klasyfikacjach indywidualnych, więc proponuję rzucić okiem ;)

    I informuje również, że przez najbliższe dni mnie nie będzie, więc wszelkie zgłoszenia o niszczenia oraz zapytania proszę kierować do @Ruda. Dam Wam znać kiedy wrócę ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Jestem z powrotem ;) Tęskniliście? :D

    Nadrabiam zaległości i mam nadzieję, że nie daliście popalić Rudej ;P Patrzę też na wrzucone przez was raporty i stwierdzam, że straszne z was gapy :P Nie zwracacie czasem uwagi na nagłówki ;) Popoprawiałem wam te małe niedopatrzenia typu "vs" czy inne takie drobnostki, ale patrzajcie uważnie co wstawiacie, bo jeśli nagłówek(nick, nazwa drużyny) jest inny niż wzorcowy ryzykujecie nie zaliczeniem starcia przez program liczący, a Opiekun wcale nie musi być na tyle dobry, żeby wam poprawiać ;)

    Zaraz ogarnę wam Podsumowanko ostatnie już przed tym finalnym, więc śledźcie uważnie tego posta ;) Wyedytuję i dam znać.


    EDIT: Podsumowanie skończone ;) Możecie popatrzeć jak się sprawy mają na 4 DNI przed końcem Seeka! W klasyfikacjach indywidualnych niewiele się zmieniło, ale nie osiadajcie na laurach ;) Nie takie rzeczy się już działy! :fgrin:
    @Frazir przykro mi, twoje ostatnie raporty już się nie załapały do podsumowania. Wezmę je pod uwagę następnym razem.
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • @BlackLatteCoffee Przykro mi, ale nie mogę ci zaliczyć tego starcia. Poniosłeś większe straty niż obrońca, a samo starcie zakończyło się remisem, więc nie może ono ci zostać zaliczone ;)

    @Frazir Tak jak zostało powiedziane, jedno z twoich zniszczeń też nie zostaje zaliczone z racji zgłoszenia niszczenia już po fakcie.

    I tym samym przypominam, że zostało wam niecałe 30 godzin na dokonywanie starć ;) Wraz z nastaniem dnia 28.02 godziny 23:59:59 obecna runda S&D się zakończy i będzie mieli jeszcze równo 4 dni na wrzucanie starć, które miały miejsce PRZED TĄ DATĄ ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Zaqes napisał(a):

    @BlackLatteCoffee Przykro mi, ale nie mogę ci zaliczyć tego starcia. Poniosłeś większe straty niż obrońca, a samo starcie zakończyło się remisem, więc nie może ono ci zostać zaliczone
    Dzięki wielkie za spostrzegawczość , sam wgl nie zwróciłem uwagi na straty ,a samo starcie miało miejsce między właściwymi falami ataków,które na szczęście się zaliczyły :)
  • Ja od siebie tylko chciałbym podziękować wszystkim za udział i za ciepłe przyjęcie :) Dużo się działo i jestem z tego powodu szczęśliwy :> Przyznaję też, że jak na pierwsze Uni, którym się opiekowałem to również zafundowaliście mi kilka zaskoczeń :D
    Zwycięzcom oczywiście gratuluję! Sam byłem do samego końca ciekaw kto wygrał.

    Chciałbym tez przeprosić, że pod koniec tak bez słowa zniknąłem, ale wydarzyło się coś bardzo niespodziewanego i musiałem się skupić całkowicie na wypoczynku. Dlatego dziękuję @Ruda za zastąpienie mnie ;) Jestem wdzięczny bardzo :)

    Do usłyszenia mam nadzieję następnym razem! :fsmile:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex