S&D Universum Taurus Edycja 1 [28.01.2019-28.02.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jestem, jestem i pracuję w pocie czoła odkąd tylko wróciłem z pracy od rana(czyli nie tak dawno :pwned: ) Chciałbym jeszcze tylko dodać, że moja strefa czasowa to strefa 0, więc zapewne do większości(jeśli nie wszystkich) jestem o godzinkę do tyłu ;)

    A więc tak... Szkic podziału już mam gotowy. Pozostało tylko go dopieścić i powinien się pojawić już wkrótce! Wraz z publikacją Podziału przypomnę też wam co ważniejsze zasady projektu. Tak na wszelki wypadek ;)

    Co do sprawy o którą pytaliście w związku ze zgłoszeniem indigo... Skonsultowałem to, jako iż sam nie byłem pewien co w takiej sytuacji, gdyż jest to raczej niespotykana sytuacja. Więc to co jestem w stanie przekazać to że udział takowego gracza w ACS, który zgłosił do programu jedynie GS-y, nie będzie uwzględniany, o ile nie zgłosi innej floty bojowej ;) Więc dołączenie jednego statku tutaj nie wchodzi w grę. A tym bardziej Sondy, która nie jest stakiem bojowym ;)

    Inna sprawa... Zanim zapytacie... Jak tylko się pojawi próg starć to ja lub ktokolwiek z Rady go od razu Wam przekaże ;) Więc spokojnie, wszystko przed początkiem zabawy się pojawi ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Pozwolę sobie dla widoczności napisać w nowym poście, jako niektórzy już przeczytali ten powyżej ;)

    A więc tak... Podział jest już gotowy! Zapraszam do zapoznania się ;) W tej edycji mamy 3 drużyny.


    Poniżej co ważniejsze moim zdaniem zasady związane z Seekiem ;)
    • czas na wstawianie rw i niszczeń: 4 doby
    • powrót do starego liczenia niszczeń: % za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17
      Uwaga: % za zniszczonego moona musi przekraczać próg! Czyli zaliczane będą moony od średnicy 3450 w górę!
    • Moony do niszczenia zgłaszamy mi przez prywatną wiadomość 12h wcześniej i nie więcej niż 5 w jednym zgłoszeniu! Wzór zgłoszenia
    • Atak na członka własnej drużyny skutkuje natychmiastowym wydaleniem z Programu do końca edycji. Obrona ataku członka drużyny również, nawet w przypadku obrony sojusznika!
    • Zasady publikacji RW - zwróćcie uwagę na tytuły rw i niszczeń!
      RW: 2008-11-07 10:24:34 - zlyarchiwista [mroczniarchiwiści] - 300 %
      Niszczenia moonów: [NM] 2015-10-09 15:38:24 - zlyOgr [zleZielonki] - 300%
    • Jeśli ktoś będzie chciał zmienić nick w trakcie rozgrywki - proszę o pw. Raporty ze zmienionym nickiem, w przypadku braku informacji, mogą być niezaliczone.
    • ACSy: Każdy gracz biorący udział w projekcie, rozliczany jest indywidualnie według zasad: (III. 1 Zasady projektu Seek & Destroy)
    To chyba na tyle ;) W razie pytań służę pomocą ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Mysle ze jakies 50% by bylo ok.
    zeby wylaczyc latanie po satkach
    z drugiej strony kazdy kto sie zglosil do s&d ma wystarczajaca flote zeby zrobic te 50% bez najmniejszego problemu.
    no moze oprocz dwoch panow tytanow :D
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • No to powodzenia i udanych lotów :)
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • Tak właśnie, próg to 70% ;) Dzięki za Neferet za podrzucenie wam jak najszybciej, bo nie miałem możliwości śledzenia na bieżąco. W moim poście z zasadami już za chwilę pojawi się dolna granica średnicy Księżyca, która łapie się do progu ;)

    Życzę wszystkim, i sam sobie :D , powodzenia!
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Wszystko się zgadza. Zarówno u ciebie jak i riphagen ;)

    A gdybyście chowali starcie w spoiler to byłoby wręcz idealnie, bo dla was, jak i dla mnie to jest mniej przewijania. Ale to nie jest wymóg :)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Panowie i Panie

    Jako że są wątpliwości co do sposobu wrzucania raportów z Niszczeniami Księżyców to poniżej podaje przykład prawidłowo wrzuconego raportu, który mogę zaliczyć do Seeka:
    [NM] 02-02-2019 11:05:43 - Zaqes [cośtam] - 435,26% //nagłówek wraz z nazwą drużyny oraz policzony procent

    Atak na księżyc 02.02.2019 11:05:43 //Data oraz godzina starcia
    Od: dowódca floty
    Flota z Kapturek [2:65:10] dotarła do księżyca planety Moon Helion 2 [2:97:12]. //Widoczne koordynaty zarówno atakującego jak i obrońcy
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę. //Treść wiadomości z gry

    Szansa na zniszczenie księżyca: 19.6 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %

    @indigo, @...Lukos... proszę o poprawę ;)

    EDIT: @Franki, @Usagi nagłówki do poprawy ;) @Jiyara poprawiłem ci nazwę drużyny. Nie bądź samotnym wilkiem :D

    I nie boimy się pokazać kiedy miało miejsce starcie ;)

    EDIT2: @milix spojrzyj tutaj proszę i edytuj swoje raporty niszczeń ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • na ten moment największa rywalizacja jest międzu Myśliwymi a traperzami :D ale póki co to jest dopiero 2 dzień :P
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • Dobra, wróciłem do żywych :D

    A więc tak... Wróciłem do domu i sprawdziłem - program do liczenia zczytuje wasze nagłówki. Część z was po prostu zjadała po drodze niektóre znaki lub znak "-" zastępuje "~" przed procentem i martwiłem się, że nie będzie was wyłapywać, ale jest ok. Swoją drogą... W Ogotchy można sobie stworzyć nagłówek do Seeka ;)



    @Jiyara Popraw proszę raporty i nagłówki z niszczeń moonów.
    Tutaj masz inne godziny starcia. Popraw proszę(poprawiłem też procent z ACS na prawidłowy) [KLIK
    Musisz się zdecydować na 1 nick, bo inaczej program ci nie zaliczy starcia ;) W dodatku brakuje daty oraz godziny starcia w treści wiadomości z gry. KLIK
    To samo co wyżej: nick, data i godzina starcia w treści wiadomości oraz znaczek % na końcu nagłówka - bez tego ostatniego również program nie zaliczy. KLIK


    I wy mnie nie przepraszajcie, bo zaczynam się bać :E Póki co cieszę się, że zabawa się rozkręca na dobre :D Oby tak dalej, to może być na prawdę ciekawa Runda tej edycji!
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • @Zaqes poprawiłem mógłbyś teraz zerknąć jak dla mnie jest teraz wszystko ok :P
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • Teraz się wszystko zgadza @Jiyara ;)

    @Usagi Procenty sa jak najbardziej dobre. Tylko nie możesz wrzucić starcia za kogoś. @Matek85 musi samemu wrzucić ten sam raport z odpowiednia ilością procentów, które mu się należą. Linijkę z jego nagłówkiem proszę wykasuj.
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • A więc nastał koniec dnia... Sprawdziłem wszystkie raporty nowe, jak i stare i tak...

    @milix Twoje niszczenia nadal nie zostaną zaliczone. Nadal brakuje daty i godziny w treści wiadomości z gry.
    @Pinkie Pie To niszczenie nie zostanie zaliczone ze względu na brak możliwości weryfikacji.
    @Franki Proszę poprawić nagłówek

    Reszta się zgadza :)

    Podsumowanie myślę uda mi się zrobić w piątek póóóóźnym wieczorem, ale nie traktujcie tego proszę zobowiązująco, gdyż będę zajęty opieką nad dziećmi do późna, a kolejnego dnia na cały dzień do pracy, więc jeśli nie w piątek to nie mam pojęcia kiedy będę mógł potem. Zrobię co się da ;)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Już jest okej ;)

    Co do Podsumowania... Wziąłem się za nie. Mam wszystko gotowe. Tylko jest jeden problem... Program nie wyłapuje w ogóle starć niektórych uczestników. Dziś jednak nie dam rady się tym zająć, bo wstaję za 6h do pracy ;) Tak więc czeka mnie dalsze poszukiwanie źródła błędu lub ręczne liczenie ilości waszych starć oraz ich sumowanie. Tak więc publikacja podsumowania ulega przesunięciu w czasie. Przykro mi.

    Wkrótce mogę mieć dla was jeszcze jedną ważną informację, ale to nie dziś.


    EDIT: Jeszcze szybki rzut oka na nowe raporty i... @Latający Holender, @LadyOfYourDreamsNEW, @Angelo Di Livio wasze starcie ACS zostanie poddane szczegółowej weryfikacji.
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • I info jednak jeszcze dziś ;) Ale jest dość ważne, więc pozwolę sobie post pod postem napisać.

    Z przykrością informuję o konieczności wykluczenia gracza @Jiyara z tej rundy projektu Seek & Destroy. Tak więc lidera drużyny Myśliwych, czyli @BlackLatteCoffee informuję o możliwości wymiany członka drużyny na innego. Procenty zdobyte przez Jiyare jednak pozostaną w drużynie. Ponadto, pomimo wygranej drużyny graczowi wykluczonemu nie będzie przysługiwać żadna nagroda.

    Wszelkie dalsze rozmowy na ten temat z liderem będę prowadził poprzez PW. Chciałbym otrzymać na PW deklarację co w tej sytuacji zamierza zrobić. Poinformuję was gdy decyzja będzie ostateczna.


    Dobrej nocy :)
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • Nie rozumie slowa szczegolowej weryfikacji... czyli reszta rw innych graczy pomijana i nie sprawdzana szczegolowo,rownie dobrze mozna powiedziec, czy tez napisac nawijana makaronem na uszy...



    aaa oki,zadnego oszustwa tam nie bylo,wiec nie wiem
    ja mam malo czasu,jak cos wstawie na forum to jest chwila

    to i tak Neferet rok temu pobila wszystkie mozliwosci przyzwotitosci mstwierdzajac po logach na forum,ze jak sie czlowiek loguje to powinien zamiescic rw...logowanie i patrzenie sie na chwilowe rw nie swiadczy o tym,ze ktos ma czas, badzmy elastyczni, to jest gra,
    rw zostalo prawidlowo zrobione, z Naszymi stratami,ale jest
    nikt z Naszej trojki nie przyszedl po to zeby oszukiwac... na taki staz gry to nawet Neferet i inni mogli by tylko popatrzec z podziwem...mimo wszystko uwazam,ze trzeba byc elastycznym i argumentujac wszystko rozwijac gre i same zasady,ale wiadomo to tylko moja sugstia czy tez zdanie.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().