S&D Universum Libra Edycja 1 [28.01.2019-28.02.2019]

• Dyskusje
    • @ackra rezygnujesz jak zaczęło robić się zabawnie?! Coraz mniej moonów, coraz większa konkurencja. Zgłoszone moony znikają, w galaktykach coraz większy ruch, a Ty rezygnujesz. Chcę wygrać, ale nie w takim stylu

PS. A to polubienie to taka mała złośliwość coś jak Twoje niepolubienie któregoś mojego zgłoszenia ;)
    • Neferet wrote:

Pamiętajcie, że moonów przy jednym zgłoszeniu możecie podać 5. A zgłoszeń na dzień możecie dać ile chcecie :D Tylko najpierw muszę sprawdzić te poprzednie.
      Pozwolę sobie zacytować swój post z 27 Sty 2019. "Tylko najpierw muszę sprawdzić te poprzednie" - czyli, wysyłasz 5 o godzinie 12:00, odpisuję o 12:05 bo akurat odświeżyłam i sprawdziłam, od razu po mojej wiadomości możesz wysłać kolejne 5.

Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus
      Seek and Destroy

• Wprowadzono zasadę kompletności zgłoszenia zniszczenia moona (publikacji informacji w temacie) obowiązującą od dnia 05.02.2019. Proszę o zapoznanie się z nią :)

wakat wrote:

W punkcie pkt. III.2 Zasad S&D wprowadza się zmianę jako poniżej:

Post w temacie z RW powinien zawierać tylko wiadomość z gry po zniszczeniu księżyca
      na
      Post w temacie z RW powinien zawierać pełną wiadomość z gry po zniszczeniu księżyca - włącznie z koordynatami
      Zmiana obowiązuje od dnia 05.02.2019.

Seek and Destroy

• Truck driver wrote:

Takie male pytanko? @ackra i @Morgred dlaczego zglosiliscie sie do S&D a teraz siedzicie na urlopie?
      Wchodzę w Zasady projektu Seek & Destroy ctrl+f urlop > nic nie wyszukuje.
      Bo mogą?

Żebyś potem mówił że nic nie wklejam:
      Display Spoiler

Atak na księżyc 06.02.2019 14:25:02
      Od: dowódca floty
      Flota z xxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [4:474:9].
      Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
      Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

Szansa na zniszczenie księżyca: 31.11 % Szansa na zniszczenie GŚ: 39 %
      Atak na księżyc 05.02.2019 13:44:16
      Twoja flota z: xxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [4:485:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Szansa na zniszczenie księżyca: 32.53 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
      Atak na księżyc 05.02.2019 13:43:04
      Twoja flota z: xxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Other moon 1 [5:479:11]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Szansa na zniszczenie księżyca: 23 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
      Atak na księżyc 05.02.2019 13:42:28
      Twoja flota z: xxxxxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [5:126:10]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Atak na księżyc 04.02.2019 11:59:50
      Twoja flota z: xxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [4:145:4]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Atak na księżyc 03.02.2019 12:00:14
      Flota z xxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [6:133:10].
      Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.

Szansa na zniszczenie księżyca: 33.94 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
      Atak na księżyc 03.02.2019 11:36:30
      Flota z xxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [6:53:5].

Atak na księżyc 03.02.2019 11:09:40
      Twoja flota z: xxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [6:134:8]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Atak na księżyc 03.02.2019 10:08:37
      Twoja flota z: xxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [3:196:10]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Atak na księżyc 03.02.2019 08:54:13
      Twoja flota z: xxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [3:49:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

Atak na księżyc 03.02.2019 08:23:27
      Flota z xxxxxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [3:461:4].

Szansa na zniszczenie księżyca: 29.7 % Szansa na zniszczenie GŚ: 39 %

@LoleXXX mi zakazał zgłaszać. :fgrin:
    • Truck driver wrote:

Takie male pytanko? @ackra i @Morgred dlaczego zglosiliscie sie do S&D a teraz siedzicie na urlopie?
      Jakbyś poczytał poprzednią stronę tego tematu to byś wiedział (oczywiście wypowiadam się tylko za siebie, nie za Morgreda) poza tym w pierwszym poście w temacie z raportami jest podsumowanie, jakbyś zauważył troch ę wkładu mam do drużyny. Urlop zawsze można wrzucić nawet bez nieoczekiwanych okoliczności.
    • Trochę niepotrzebnej dyskusji trafiło do kosza. Ackra wytłumaczył dlaczego włączył urlop, nie trzeba wnikać aż tak bardzo w szczegóły :) Każdy ma prawo do załączenia urlopu w trakcie projektu.

Podsumowanie gotowe jak zawsze w pierwszym poście.

Seek and Destroy

• Juventus wrote:

Taka prawda że lepiej mieć flote i załączać urlopy kiedy się chce, niż mieć ochlapy i chować się za bunkrami. Po to jest U żeby z niego korzystać ^^
      Jest tez druga strona medalu drogi kolego :D mam bunkry jakie mam a beda jeszcze wieksze a wszystko po to by konto nie urlopowalo i samo na siebie zarabialo :) moze i mam ochlapy ale przynajmniej konto rosnie i nie musze urlopowac jak wiekszosc flociarzy a tacy przyjemni ludzie jak Ty tylko moga patrzec :)
    • Truck driver wrote:

Juventus wrote:

Taka prawda że lepiej mieć flote i załączać urlopy kiedy się chce, niż mieć ochlapy i chować się za bunkrami. Po to jest U żeby z niego korzystać ^^
      Jest tez druga strona medalu drogi kolego :D mam bunkry jakie mam a beda jeszcze wieksze a wszystko po to by konto nie urlopowalo i samo na siebie zarabialo :) moze i mam ochlapy ale przynajmniej konto rosnie i nie musze urlopowac jak wiekszosc flociarzy a tacy przyjemni ludzie jak Ty tylko moga patrzec :)
      z ciebie to jednak niesamowity trol zaraz ci zrakietujemy te bunkry i ciekawe co zrobisz wtedy :E
    • Arkadius wrote:

Truck driver wrote:

Juventus wrote:

z ciebie to jednak niesamowity trol zaraz ci zrakietujemy te bunkry i ciekawe co zrobisz wtedy :E
      Postawie drugie :P
    • ciamajdek wrote:

sobota, późny wieczór ...
      a opiekunki jak nie było, tak nie ma.

co z nami będzie ??
      Podsumowanie było robione dwa dni temu, chcecie kolejne? O_O Kolejne zrobimy w środę (13.02), później w poniedziałek (18.02) i ostatnie już po zakończeniu projektu :) Większa niepewność :saint:

Seek and Destroy

• Bry wieczór

Dnia 17.02.2019, czyli w niedzielę, miała miejsce, całkiem epicka, bitwa, która jednakoż zakończyła się bugiem gry - Link do Starcia

Uczestniczyli w tejże bitwie gracze biorący udział w S&D, rw zostało zamieszczone w następujących postach:
      - Arkadius Link do posta
      - koval91 Link do posta
      - gardze wami Link do posta

Zasady Projektu S&D nie stanowią o tym, jak postępować w przypadku wystąpienia bugu w grze, decyzja zostanie zatem podjęta po zapoznaniu się z dostępnymi danymi, w szczególności będzie mnie interesowało czy którakolwiek flota została wycofana przed momentem w którym nastąpiła, czy może raczej miała nastąpić, bitwa, czy, kto i jakie konkretnie poniósł straty oraz jakie będą decyzje co do ewentualnej rekompensaty dla graczy, którzy stracili jakieś zasoby w wyniku bitwy.
      W tym celu wyślę zapytanie do ekipy gry.
      Jednakoż jeśli macie jakieś informacje na temat rzeczonego starcia, a którymi zechcecie się podzielić to możecie to zrobić w tym temacie lub via pw na forum.

Jednocześnie informuje, iż drugi członek Rady S&D miał być/był jednym z uczestników bitwy, w związku z czym nie będzie brał udziału w podejmowaniu decyzji.

Dyskusja jest mile widziana, jeśli jednak zaczniecie rzucać w siebie wulgami i innym takim paskudztwem to nie będzie taryfy ulgowej.
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny

W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw, można mnie również spotkać na IRC, kanał #ogame.pl