S&D Universum Libra Edycja 1 [28.01.2019-28.02.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zaktualizowałam nazwy drużyn, na te które zostały przez was wymyślone i zaakceptowane: Podział

    Najważniejsze informacje:
    • próg: 200%
    • czas na wstawianie rw i niszczeń: 4 doby
    • powrót do starego liczenia niszczeń: % za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17
      Uwaga: % za zniszczonego moona musi przekraczać próg! Czyli zaliczane będą moony od średnicy: 5831
    • Moony do niszczenia zgłaszamy mi przez prywatną wiadomość 12h wcześniej. W zgłoszeniu podajemy: nick gracza któremu planujemy ściągać księżyc, koordynaty, średnicę moona i numer uniwersum.
    • Atak na członka własnej drużyny skutkuje natychmiastowym wydaleniem z Programu do końca edycji. Obrona ataku członka drużyny również, nawet w przypadku obrony sojusznika!
    • Zasady publikacji RW - zwróćcie uwagę na tytuły rw i niszczeń!
      RW: 2008-11-07 10:24:34 - zlyarchiwista [mroczniarchiwiści] - 300 %
      Niszczenia moonów: [NM] 2015-10-09 15:38:24 - zlyOgr [zleZielonki] - 300%
    • Jeśli ktoś będzie chciał zmienić nick w trakcie rozgrywki - proszę o pw. Raporty ze zmienionym nickiem, w przypadku braku informacji, mogą być niezaliczone.
    • ACSy: Każdy gracz biorący udział w projekcie, rozliczany jest indywidualnie według zasad: (III. 1 Zasady projektu Seek & Destroy)
    To chyba na tyle ;) w razie pytań można pisać.
    Powodzenia!


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Tu bardziej chodzi o noc. W nocy nie sprawdzę, bo po prostu śpię :D Wtedy nie zweryfikuję czy ten moon jest na pewno czy go nie ma. W ciągu dnia, powiedzmy od 8 do 22 zaglądam na forum dosyć często, więc jestem w stanie wam sprawdzić i wtedy nie musimy zachować reguły 12h. Jak trwa seek, to zawsze częściej chociażby odświeżam forum.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • szturman napisał(a):

    A jeśli dorzucę screena z układu z moonem ? Serio często puszczam gsy pod napływem chwili i fajnie jakby udało się jakoś dogadać w tej kwestii :)
    Faktycznie, zdarzyło mi się o tym przekonać.

    ciap napisał(a):

    Morgred napisał(a):

    Ludzie ale wy macie problemy, jak dzieci. ważne to jakie są nazwy? ja nawet nie wiedziałem że drużyny mają nazwy :O
    Lepiej mi sie czyta i oglada SD gdy sa krótkie i polskie nazwy. Pewnie po pewnym czasie przyzwyczaiła bym sie do tych ale jak ktoś zaproponował które są łatwiejsze to po co się męczyć?
    Co kto woli, ja nie zwracam ugawi na takie szczegóły, więc obojętne mi jak się nazywają drużyny.
  • Niestety screena można podrobić i to tak, że nawet się nie domyślę. Nie możemy tego obejść. Pamiętajcie, że moonów przy jednym zgłoszeniu możecie podać 5. A zgłoszeń na dzień możecie dać ile chcecie :D Tylko najpierw muszę sprawdzić te poprzednie.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Starrk napisał(a):

    Żenada i metr mułu. Uniwersum flotowe ma mniejszy % niż uniwersum eko...
    Zgadzam się i podziękuje. Nie bawi mnie takie "szmaconko" po 200%, 700% to byłoby mało jak na floty, które tutaj latają.

    Neferet napisał(a):

    Zaktualizowałam nazwy drużyn, na te które zostały przez was wymyślone i zaakceptowane: Podział

    Najważniejsze informacje:
    • próg: 200%
    • czas na wstawianie rw i niszczeń: 4 doby
    • powrót do starego liczenia niszczeń: % za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17
      Uwaga: % za zniszczonego moona musi przekraczać próg! Czyli zaliczane będą moony od średnicy: 5831
    • Moony do niszczenia zgłaszamy mi przez prywatną wiadomość 12h wcześniej. W zgłoszeniu podajemy: nick gracza któremu planujemy ściągać księżyc, koordynaty, średnicę moona i numer uniwersum.
    • Atak na członka własnej drużyny skutkuje natychmiastowym wydaleniem z Programu do końca edycji. Obrona ataku członka drużyny również, nawet w przypadku obrony sojusznika!
    • Zasady publikacji RW - zwróćcie uwagę na tytuły rw i niszczeń!
      RW: 2008-11-07 10:24:34 - zlyarchiwista [mroczniarchiwiści] - 300 %
      Niszczenia moonów: [NM] 2015-10-09 15:38:24 - zlyOgr [zleZielonki] - 300%
    • Jeśli ktoś będzie chciał zmienić nick w trakcie rozgrywki - proszę o pw. Raporty ze zmienionym nickiem, w przypadku braku informacji, mogą być niezaliczone.
    • ACSy: Każdy gracz biorący udział w projekcie, rozliczany jest indywidualnie według zasad: (III. 1 Zasady projektu Seek & Destroy)
    To chyba na tyle ;) w razie pytań można pisać.
    Powodzenia!

    Dzięki, ale nie. Wybaczcie koval, Starrk i Szturmi. Starczy tej żenady.
  • szturman napisał(a):

    Neferet czyli moge 5 moonów wrzucić i do końca sd bedą ważne tak ? to musze co dzień wrzucać po 5 moonów na których może pojawić się flota
    Zgłoszonego moona możesz niszczyć aż zniszczysz. Nigdy nie niszczyłam tego samego dnia moonów.
    Chyba że ktoś zniszczy przed Tobą i pojawi się nowy. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Truck driver napisał(a):

    Jedna wielka kpina to cale S&D na Librze. Zasady ukladane pod najslabszych co beda sie czaic na 1k dt i satki aby tylko rozbic sie o bunkier i nabic procent glownie ze swojej floty wychodzac minimalnie na plus jak ktos sie zagapi/zapomni i wydobycia nie zgarnie.
    Racja lepiej dajmy 2k % albo mam lepszy pomysł ? gracze poniżej 1
    top 100 flot mają zakaz grania w SD :)

    widząc cały ten cyrk to się przekonałem by zaraz po zakończeniu SD wbić wieczny urlop, na europie troche pogram bo tam nie ma jeszcze wielkich flociarzy mających miliardy statków.
  • Morgred napisał(a):

    Racja lepiej dajmy 2k % albo mam lepszy pomysł ? gracze poniżej 1top 100 flot mają zakaz grania w SD :)

    widząc cały ten cyrk to się przekonałem by zaraz po zakończeniu SD wbić wieczny urlop, na europie troche pogram bo tam nie ma jeszcze wielkich flociarzy mających miliardy statków.
    W zamyśle SD miało zapewnić rywalizację. R Y W A L I Z A C J Ę w jaki sposób gracz, który nie ma statków ma wejść w realną rywalizację jeśli przez miesiąc może i 500 raportów naciachać po 20%, a jego wkład w wygraną drużyny będzie równy jednemu farmieniu na górniku. Obudź się. To nie jest speed x1.

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • gardze wami napisał(a):

    W zamyśle SD miało zapewnić rywalizację. R Y W A L I Z A C J Ę w jaki sposób gracz, który nie ma statków ma wejść w realną rywalizację jeśli przez miesiąc może i 500 raportów naciachać po 20%, a jego wkład w wygraną drużyny będzie równy jednemu farmieniu na górniku. Obudź się. To nie jest speed x1.
    Z tego co widzę % jest 200 a nie 20.

    z twojego rozumowania ktoś kto ma flote mniejszą niż te miliony pancków nie ma prawa rywalizować. Bo ma za mała flote. może jeszcze powinienem napisać do flociarzy gdzie mam flote niech mi ją zdejmą albo sam na nich polecieć bo nie mam floty top 100.

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • Starrk napisał(a):

    Entro, jeśli nie zaakceptują rezygnacji to udostępnię statków na 200% co byśmy zostali skreśleni.
    Ja nie widzę żadnego problemu w tym abyśmy wspólnie zbojkotowali ten %. Myślę, że inne teamy, które choć troche mają do siebie i do innych szacunku również powinny zrezygnować z tego eventu. Może choć taka forma "protestu" nakłoni do zmiany absurdalnie niskiego %.

    Morgred napisał(a):

    Z tego co widzę % jest 200 a nie 20.
    czeski błąd

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • gardze wami napisał(a):

    Starrk napisał(a):

    Entro, jeśli nie zaakceptują rezygnacji to udostępnię statków na 200% co byśmy zostali skreśleni.
    Ja nie widzę żadnego problemu w tym abyśmy wspólnie zbojkotowali ten %. Myślę, że inne teamy, które choć troche mają do siebie i do innych szacunku również powinny zrezygnować z tego eventu. Może choć taka forma "protestu" nakłoni do zmiany absurdalnie niskiego %.

    Morgred napisał(a):

    Z tego co widzę % jest 200 a nie 20.
    czeski błąd
    200% do 20kk surki, dla mnie na moim poziomie to jest Zysk, na codzień na takie bitwy latam

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • 89Blokers89 napisał(a):

    dopiszcie mnie lepiej do ostatniej drozyny bo dzis sie o sd dowiedzialem ;P a ile by statkow nie bylo to zgloszenie jest zgloszenie ma 5 gs kule moze targac ;p;p
    zapomnij bloki, Ryby też nie dopisała, a wysłał zgłoszenie w odstępie bodajże jednego dnia od nieaktywnego w grze Cayina

    zasady zasadami, lecz organizujesz event dla graczy
    jeśli inni się przychylą do zmiany % to poprowadzisz Neferet event bez graczy

    200% do 20kk surki, dla mnie na moim poziomie to jest Zysk, na codzień na takie bitwy latam

    ale dla większości graczy w Twojej drużynie to kompromitacja latać po coś takiego.
  • Truck driver napisał(a):

    hahahahahahaha ja po poltorej godziny z idlakow wiecej wyciagam a latam od rana do nocy :D :D :D :D
    No widzisz a ja nie mam czasu latać od rana do nocy. Gra ma być dla zabawy. a nie przejmować mojego życia, nie bd nastawiać budzika co 2 godz żeby floty wysłać, albo korzystać z botów do farmy jak 75% graczy

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • Morgred napisał(a):

    No widzisz a ja nie mam czasu latać od rana do nocy. Gra ma być dla zabawy. a nie przejmować mojego życia, nie bd nastawiać budzika co 2 godz żeby floty wysłać, albo korzystać z botów do farmy jak 75% graczy
    zadziwiająca statystyka mógłbyś podzielić się w jaki sposób obliczyłeś to 75%?
    przy okazji poświęć chwile i powiedz dlaczego większość flot z top 30 ma dostosowywać się do 5 graczy i akceptować tak niski procent w starciach, jeśli w ogóle można takie coś nazwać starciem

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • gardze wami napisał(a):

    zadziwiająca statystyka mógłbyś podzielić się w jaki sposób obliczyłeś to 75%?przy okazji poświęć chwile i powiedz dlaczego większość flot z top 30 ma dostosowywać się do 5 graczy i akceptować tak niski procent w starciach, jeśli w ogóle można takie coś nazwać starciem
    Nikt się nie musi dostosowywać, zbierzcie się tutaj, napiszcie że nie chcecie by gracze poza top 100 floty brali udział w SD a jeszcze dziś włącze wieczny urlop i nie będę przeszkadzać.
    Bo ustalanie wyższego progu i tak uniemożliwia słabszym graczom latanie.

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów
  • Jak zawsze ja mam najgorzej bo mi się ekipa wykruszy :/

    Panowie bądźmy poważni, nie gracie w ogejma od tygodnia i nie pierwszy raz uczestniczycie w SD. Chyba nie myśleliście, że dadza większy % ? Na pewno braliście to pod uwagę, że nie dadzą tyle %
    Jeśli STarrk i entro nie chcą się bawić na taki prób to proponuję zamienić ich na Rybkę i blokersa :) Neferet obadaj proszę czy taka zamiana wchodzi w grę, jeśli Ty o tym decydujesz to prosiłbym o zmianę skoro wyżej wymienieni panowie nie chcą brać w tym udziału
  • Morgred napisał(a):

    Nikt się nie musi dostosowywać, zbierzcie się tutaj, napiszcie że nie chcecie by gracze poza top 100 floty brali udział w SD a jeszcze dziś włącze wieczny urlop i nie będę przeszkadzać.
    Bo ustalanie wyższego progu i tak uniemożliwia słabszym graczom latanie.
    Ale dlaczego masz uciekac na urlop? Graj jak grasz, rob dobre fs-y a bedzie ciezko Cie ubic by nabic % do S&D.
  • Truck driver napisał(a):

    Ale dlaczego masz uciekac na urlop? Graj jak grasz, rob dobre fs-y a bedzie ciezko Cie ubic by nabic % do S&D.
    Aha czyli słabsi gracze mają grać po to by być celem dla lepszych? Skoro nie mogę polatać pobawić się to nie mam zamiaru robić za zająca na polowaniu. Od jakiegoś czasu myślałem skończyć gre na tym uni ale pojawiło się SD to myśle a co, pobawię się, zawsze byłem tego ciekaw. Skoro i w tym nie moge brać udziału to po co marnować czas na robienie FSów i czekanie aż ktoś mi zdejmie w końcu wszystkie moony < bo pare ich już padło> i ustrzeli flote

    Moderator Neferet:
    Cytujemy tylko fragment do którego się odnosimy. Nie tworzymy tzw. drzewek z cytatów