liczenie ataków na aktywnych graczy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • liczenie ataków na aktywnych graczy

    Witam,
    jestem początkującym użytkownikiem, dopiero ostatnio zacząłem atakować graczy aktywnych i mam pytanie jak gracze doświadczeni śledzą ile razy kogoś atakowali w ciągu 24 ostatnich godzin.
    Znalazłem dwa skrypty na stronie tolerowanych dodatków, jednak nie działają dobrze albo nie jestem w stanie ich poprawnie używać.
    Plug in GreaseMonkey for information on bashing - (wczytuje wszystkie wiadomości, ale mimo szpiegowania graczy nieaktywnych dalej mi wyświetla, że np zaatakowałem kogoś nieaktywnego 12 razy)
    CheckAttack (Anti Bash Script) ( nie wczytuje wiadomości - pokazuje tylko kilka ataków)

    Czy istnieje jakiś inny dodatek/skrypt czy pozostaje liczyć ręcznie?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • Graczy nieaktywnych nie dotyczy bash reguła, możesz ich atakować do woli ;) Nie słyszałem o dodatku ani skrypcie, który liczy za Ciebie ile razy kogos zaatakowales, pozostaje liczyc recznie. Nie jeden flociarz dostal banicje bo źle policzył :P taki urok gry. staraj się nie kasować raportów wojennych to będzie łatwiej Ci policzyć
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Guderian napisał(a):

    Graczy nieaktywnych nie dotyczy bash reguła, możesz ich atakować do woli
    wyraznie jest napisane:


    TrueBlood napisał(a):

    Witam,
    jestem początkującym użytkownikiem, dopiero ostatnio zacząłem atakować graczy aktywnych
    czytanie ze zrozumieniem ;)

    TrueBlood napisał(a):

    Znalazłem dwa skrypty na stronie tolerowanych dodatków, jednak nie działają dobrze albo nie jestem w stanie ich poprawnie używać.
    Nie instaluj zadnych skryptow. Kogo aktywnego chcesz atakowac ponad 6 razy? Aktywne cele z reguly sa zabunkrowane na planetach i moonach i raczej nie ma sesnu atakowac non stop co godzine jak planety idlerow.
  • Dziękuję za odpowiedzi. Atakować chcę regularnie gracza który rozpoczął drogę do bycia nieaktywnym, czyli nic nie robi na planetach, nie ma obrony ale jeszcze nie jest oznaczony na szaro- taka lepsza farma bo mniej ludzi o niej wie.
    Jeśli ma on kilka planet które chciałbym regularnie atakować to muszę zapisywać wszystkie ataki, przy dajmy na to 5 planetach wychodzi 30 ataków do zapisywania. A jak znajdę jeszcze dwóch innych takich graczy to prawie 100, pomylę się na jednej planecie i złamię regulamin.
    Automatyzacja takiego procesu wydaje się być ogromną przewagę dlatego chciałem się coś więcej na ten temat dowiedzieć.
  • [ciach]

    TrueBlood napisał(a):

    Atakować chcę regularnie gracza który rozpoczął drogę do bycia nieaktywnym, czyli nic nie robi na planetach, nie ma obrony ale jeszcze nie jest oznaczony na szaro- taka lepsza farma bo mniej ludzi o niej wie.
    Jeśli ma on kilka planet które chciałbym regularnie atakować to muszę zapisywać wszystkie ataki, przy dajmy na to 5 planetach wychodzi 30 ataków do zapisywania. A jak znajdę jeszcze dwóch innych takich graczy to prawie 100, pomylę się na jednej planecie i złamię regulamin.
    Atakuj 2 razy dziennie, rano i wieczorem po 2 sloty, Wyfarmisz max i nie zlamiesz zasad,

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wypowiedź odnoszącą się do skasowanego posta
  • [ciach]

    TrueBlood napisał(a):

    (...) - taka lepsza farma bo mniej ludzi o niej wie
    Inni prędko się o niej dowiedzą. Jest ku temu kilka powodów. Z czasem nauczyłem się znajdować szybko największe frykasy na uni i wiem, że nie jestem jedyny.

    O bashu też się nie ma co rozwodzić za bardzo, bo nie padło o niego pytanie. Ale z tego co zauważyłem, gdybym miał latać nawet te sześć razy dziennie na najlepsze farmy w uni, nie miałoby to sensu, dlatego że slot floty przy czwartym locie byłby zmarnowany. Jest tyle farm (nawet przeciętnych), które wtenczas oferują większy łup. Z aktywnymi graczami chodzi o to, żeby nie było bajzlu. Dla odważnych są otwarte wojny w silnych sojuszach. Inaczej uniwersa umierałyby znacznie szybciej, niż to się dzieje.


    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
    Oddam konto na forum

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Hermes: kosmetyczne + nadrobiwszy offtop ().