Riphagen [N C] vs. BlackLatteCoffee [Amigos] & EL_Diablo [Amigos] & KAyto [C E] & ichor [NPS] & gremlinek [SPZ] ~ 142163.04% TOP 1 ACS OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Riphagen [N C] vs. BlackLatteCoffee [Amigos] & EL_Diablo [Amigos] & KAyto [C E] & ichor [NPS] & gremlinek [SPZ] ~ 142163.04% TOP 1 ACS OBRONA


    Dnia 12-01-2019 05:55:31 następujące floty spotkały się w walce:

    Witam wszystkich ciekawskich ;)
    Przedstawiam Państwu kolejną obronę w moim wykonaniu , a że cel dość znaczący dlatego też z dość znaczną pomocą znajomych :piwko:
    Plan powstał w mojej głowie jakieś 2 tygodnie temu,brakowało tylko odpowiedniej floty , ostrożnie dobierałem osoby które chciałem zaangażować ,wiadomo jak jest, krety ,nornice i te sprawy:)
    Kiedy już udało się zebrać zaufaną ekipę , gdzie każdy z nas miał ochotę się odegrać na NC ,przyszedł czas wcielić plan w życie .Ile było prób to wiemy tylko my :dyskusja: .Tak to już jest w obronie że agresor nie zawsze chce współpracować :P

    Wstępne obliczenia pokazywały wygraną ,lecz R.I.P. zaskoczył mnie ilością lm-ów ale jak już wystartował i miał tylko 37 min lotu w układzie ,to zapadła decyzja żeby lecieć dalej mimo spodziewanego remisu.
    Do całego przedstawienia doszło jeszcze wiele czynników uwiarygadniających , ale tak jak dokładnych szczegółów tutaj nie chciałbym ich zdradzać (dzięki KAyto )
    Gąski w składzie floty El_Diablo mówią same za siebie , akcja była zaplanowana i idealnie zgrana w czasie .
    Wykorzystanie nawyków agresora i wiedza o tym jak bardzo mnie nie cierpi :D były bardzo pomocne
    Dziękuję osobą które wiedziały i nie powiedziały. 5 osób 4 sojusze i mamy top 1 acs w obronie .Dziękuje również osobą które po całej akcji zasiliły moje konto w surowce ot tak z dobrego serca w podzięce za zorganizowaną akcję ,dzięki wam ten minus w dexie już nie taki duży :) :super:

    To co sie działo po mojej stronie monitora było nie pojęte:D kilkadziesiąt misji ,połowa nie moich,chyba tylko "zniszcz" brakowało
    a no i część osób ma tak twarde spanie że śmierć by się nie dodzwoniła :spi: :spi:
    Oczywiście pozdrawiam całą ekipę i jej drugą część której nie ma w starciu oraz Agresora
    z wiadomości na pw wynika że będzie emeryturka ale zobaczymy , liczę że jeszcze się z nami pobawisz ,to w końcu tylko cyferki
    .....duużoo cyferek :DD

    Mamy na forum modę na wierszyki wiec i ja nie będę odstawał od normy ;)


    Floty nasze dobrze zgrane
    Myślę, czas zabawić się wspaniale
    Mucha teraz już bez ucha
    Gdzie poleci Twa kapucha?
    Teraz jak tu surkę kupić?
    Czym riphagen będzie łupić?

    Przez te bany mi sie nudzić
    Czas zapędy Twe ostudzić
    co się stało nie do wiary
    Ripek został spakowany
    Siedzi, płacze, nie dowierza
    Przyjdzie kolej i na zwierza

    Czas na nowe rządy
    NC chyba się już kończy
    Złomik jest od 5 graczy
    Czy tą wtopę test wybaczy?
    Swojej starej, wiernej klaczy

    Rest in peace R.I.P
    nie pomoże nawet PIP
    Złom jest czysty więc kolego
    Co wymyślisz znów nowego?
    I nie złapie teraz lenia
    Do rychłego zobaczenia
    Czas na moje pozdrowienia
    by.Magik

    Pozdrawiam tych którym się jeszcze chcę klikać :)




    Agresor Riphagen [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 989.833
    Krążownik 201.140
    Okręt wojenny 93.320
    Niszczyciel 96.596
    Pancernik 112.205

    _________________________________________

    Obrońca BlackLatteCoffee [Amigos]
    ________________________________________________

    Mały transporter 122.915
    Duży transporter 18.402
    Lekki myśliwiec 384.756
    Ciężki myśliwiec 4.723
    Krążownik 172.027
    Okręt wojenny 95.143
    Statek kolonizacyjny 94
    Recykler 170.431
    Sonda szpiegowska 1.366
    Bombowiec 1.032
    Niszczyciel 29.808
    Gwiazda Śmierci 73
    Pancernik 85.485
    Wyrzutnia rakiet 9.999
    Lekkie działo laserowe 7.864
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca EL_Diablo [Amigos]
    ________________________________________________

    Mały transporter 50.058
    Duży transporter 20.003
    Lekki myśliwiec 170.000
    Krążownik 58.874
    Okręt wojenny 4.530
    Bombowiec 3.623
    Niszczyciel 12.028
    Gwiazda Śmierci 66
    Pancernik 43.000

    _________________________________________

    Obrońca KAyto [C E]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 30.300
    Niszczyciel 10.489

    _________________________________________

    Obrońca ichor [NPS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 21.000
    Recykler 1
    Niszczyciel 2.000

    _________________________________________

    Obrońca gremlinek [SPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 220.000
    Krążownik 81.649
    Pancernik 43.000

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Riphagen [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 0 ( -989.833 )
    Krążownik 18 ( -201.122 )
    Okręt wojenny 266 ( -93.054 )
    Niszczyciel 6.464 ( -90.132 )
    Pancernik 1.488 ( -110.717 )

    _________________________________________

    Obrońca BlackLatteCoffee [Amigos]
    ________________________________________________

    Mały transporter 16.015 ( -106.900 )
    Duży transporter 4.111 ( -14.291 )
    Lekki myśliwiec 50.252 ( -334.504 )
    Ciężki myśliwiec 1.008 ( -3.715 )
    Krążownik 75.101 ( -96.926 )
    Okręt wojenny 69.551 ( -25.592 )
    Statek kolonizacyjny 54 ( -40 )
    Recykler 47.979 ( -122.452 )
    Sonda szpiegowska 104 ( -1.262 )
    Bombowiec 917 ( -115 )
    Niszczyciel 28.673 ( -1.135 )
    Gwiazda Śmierci 73 ( -0 )
    Pancernik 73.713 ( -11.772 )
    Wyrzutnia rakiet 1.219 ( -8.780 )
    Lekkie działo laserowe 919 ( -6.945 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca EL_Diablo [Amigos]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.594 ( -43.464 )
    Duży transporter 4.423 ( -15.580 )
    Lekki myśliwiec 21.994 ( -148.006 )
    Krążownik 25.565 ( -33.309 )
    Okręt wojenny 3.234 ( -1.296 )
    Bombowiec 3.231 ( -392 )
    Niszczyciel 11.519 ( -509 )
    Gwiazda Śmierci 66 ( -0 )
    Pancernik 36.783 ( -6.217 )

    _________________________________________

    Obrońca KAyto [C E]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 22.160 ( -8.140 )
    Niszczyciel 10.072 ( -417 )

    _________________________________________

    Obrońca ichor [NPS]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 15.353 ( -5.647 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Niszczyciel 1.927 ( -73 )

    _________________________________________

    Obrońca gremlinek [SPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 29.028 ( -190.972 )
    Krążownik 36.425 ( -45.224 )
    Pancernik 37.464 ( -5.536 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 36.052.555.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 15.770.268.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 8.956.534.200 metalu i 5.259.769.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.000.000.000 Metalu i 1.000.000.000 Kryształu
    421.960.000 Metalu i 421.960.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.421.960.000 Metalu i 1.421.960.000 Kryształu
    ________________________________________________


    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    7.534.574.200 Metalu i 3.837.818.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -18.486.839.000
    Kryształ: -11.306.817.000
    Deuter: -3.414.979.000
    agresor stracił łącznie 33.208.635.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.439.718.300 - dok 2.250.902.000 = -188.816.300
    Kryształ: -969.442.700 - dok 1.104.493.000 = + 135.070.300
    Deuter: -988.714.000 - dok 235.366.000 = -753.348.000
    obrońca stracił łącznie 4.397.875.000 jednostek.
    -807.114.00

    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
  • Aż zatrzęsło całym uni :)

    Gratulacje udanej akcji. Takie ST z historią zawsze fajniej wyglądają niż zwykłe złomowanie nieodebranej floty.
    kmlody84
    ---------
    Betelgeuse [SPZ] - TOP 5 -> Taurus [SPZ]
    Ganimed [DarkBlue] - OFF
    Rhea [SPZ] - TOP 40 -> Xanthus [SPZ]
  • Ja [ciach] :D Ładnie poszło :graty: :graty: :bdb: Obrońcy :gszo: :gszo: :gszo: bo trzeba przyznać że na RIPA 5 musiało sie dogadać żeby go zezłomować a on sam. No i NC nie powinno sie nie doceniać.
    Ale co by nie było wynik zacny, organizacja ludzi i to zaufanych w odpowiednim czasie tym bardziej szacun.

    Administrator Forum Toadie:
    Pseudocenzura wulgaryzmu
  • No obok takiego starcia nie sposób przejść obojętnie :)
    Gratulacje obrońcom bo jak widać plan wdrożyli w 100%
    Ripa zgubiła pewność siebie,nawet nie opóżniał ,cóż frycowe trza zapłacić ;)
    Bycie OGNiowcem to wyzwanie,któremu większość nie jest w stanie stawić czoła.To jest naprawde bardzo trudna ścieżka, ale prowadząca na sam szczyt.
  • I to jest wyśrubowany procent a tym bardziej cieszy że w obronie.
    Jak to się mówi
    Nosił wilki razy kilka, ponieśli i wilka.
    Dla całej ekipy należy się medal ️za zgrana akcje i browary.
    Dziękuję za zaproszenie do wspólnej akcji, chociaż moja flota to robiła za tło;-)
    R. I. P. hagen życzę szybkiej odbudowy, zapewne sojusz wspomoże w tych trudnych chwilach.
    Jeszcze raz gratuluję pomysłu I zagrania. Chcemy więcej.
    Pozdrawiam.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ichor ().

  • Ponieważ wspomniałeś o mnie w tych wybroczynach ,które miały nazywać się wierszykiem to bardzo serdecznie Cię zapraszam ja jestem bardzo gościnny zwierzak i na pewno już Cię nie wypuszczę z naszego spotkania ale jakoś ciężko Ci było to zrobić na Kallisto i pewnie tutaj jakoś nie będzie lekko myślę sobie że każdy kiedyś popełnia błedy ja pewnie też ale Ty latte jakoś moich nie potrafisz wykorzystać może faktycznie to się zmieni w przyszłości Teraz masz już dużo mnie kont na których klepiesz ST których oczywiście nie wstawiasz bo wstyd bo jak można wstawiać np. ST na Paqs skoro gość ma olbrzymi bunkier na kolonii a zostawia surowce na księżycu bez obrony Ty wlatujesz dziwnym trafem po zejściu ze swojego konta z urlopu w... jego księżyc na którym stoi np. 2mld surowców to samo z rozlane mleko , kayn,zdzichowo i wiele wiele innych no cóż Zawsze możesz mnie dorwać jak będziesz tego bardzo chciał bo ja mam ciężkie dni jeżeli chodzi o grę i w sumie nawet nie bardzo mi się już chce grać ale jak wywołałeś mnie do tablicy cóż odpowiadam i będę czekał na Ciebie ,cierpliwie i bez żadnej złości bo to tylko gra To że zebrałeś grupę graczy ,którzy mają prawo nas nie lubić bo taka to gra to już wiem ale czy oni wiedzą jaki naprawdę jesteś ? Powiem szczerze nigdy z Tobą nigdzie nie poleciałem i... nie polecę bo znam wiele różnych sytuacji w tej grze nawet widziałem draństwo kogoś kto miał kolegę w buddy i z nim leciał na cel a na kilkanaście sek przed dolotem wycofał swoją flotę i... zebrał po kumplu złom ciesząc się z tego Ja wolę nie być TOP ale grać tylko i wyłącznie dla przyjemności gry i z ludźmi których cenię i lubię bo jestem za stary aby się kogoś lub czegoś bać w tej grze Jak mnie zezłomujesz będę pierwszym który ci pogratuluje wiec Jeżeli to była taka piękna układanka jak opisałeś to teraz też WAM gratuluję chociaż zasiałeś we mnie ziarenko nieufności ale to już moja wewnętrzna sprawa Pozdrawiam A co do Ripa jeżeli tylko będzie chciał to pomożemy mu się odbudować .Swoją drogą skoro była to taka koronkowa akcja to powiedz mi jedno dlaczego nie ściągnęliście jego wracających recyklerów - przecież były bezbronne.... wystarczyło tylko zerknąć na znikający PZ i policzyć a zanim policzył byś puścić juz wlot na powrót reckow i po policzeniu ustawić dolot co do sekundy Przecież jesteś mistrzem i przy tak szybkim ataku jak leciał normalne było ze poleciał na 100 lub 90 % Gratki a dla RiPa SzO
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • Ooo to już wiem czemu takie wielkie zamieszanie było mhm w statach :D gratki pięknej obrony bo było przed czym się bronić :D a padła nie byle jaka osoba :P
    mam nadzieje że złom został pozbierany przez obrońców :D
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • zwierzak170 napisał(a):

    Ponieważ wspomniałeś o mnie w tych wybroczynach ,które miały nazywać się wierszykiem to bardzo serdecznie Cię zapraszam
    hahaahahaha po pierwsze wspomniałem bo do "nie dowierza:" raczej lukos się nie rymuje :P -ot cały powód ;)
    o reckach na powrocie myślałem jeszcze zanim rip wyleciał ,fakt przegapiłem , bo byłem zajęty wiosłowaniem złomu do tego pewne osoby które miały nie spać spały :P , euforia mnie ogarnęła i już miałem wywalone w te resztki z Pańskiego stołu

    Nie wiem jakie robisz błędy bo nigdy sie nie przyglądałem Twojej grze . masz jakieś moje skany ? Jesteś daleko na mojej liście a ja nie mam czasu dla każdego ;)
    a Co do steków to jak byś nie zauważył nie wklejam wgl ,żadnych a było kilka również na graczach NC

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

  • Latte jakbys sie nie pushowal to nikt by nawet nie spojrzal na Twoja gre, byles zawsze malym zuczkiem z aspiracjami na wielkiego, zreszta ja uwazam,ze pushowac tez trzeba umiec, Ty robisz jakies male kroczki,ale mozgiem to Ty nigdy nie byles.
    Moze przypomniesz swoje slowa z uni Kallisto?
    % niezly,ale nie na miare obroncy Nie umniejszajac innym oprocz tego,ze nie wiedzieli z u kogo bronia.... to takie lapanie sie brzytwy....oczywiscie od teraz sa najlepszymi kumplami...ale prawda jest taka Latte nie zasluguje na zaden szacunek.

    Ripowi oczywiscie pomozemy,jego blad
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Skanów latte od Ciebie mam często bardzo dużo szczególnie w nocy lub nad ranem chociaż ostatnio rzeczywiście jakby mniej ich było Napisałem tylko dlatego że napisałeś o mnie inaczej raczej się wcale nie wpisuję i ST też nie wstawiam bo i po co żal mi Ripa bo tuż przed wlotem napisał czy ktoś cie skanował dokladnie na 17 min przed atakiem i szkoda ze nie opoznil wlotu az zal ale coz czasem chce sie wleciec jak najszybciej ale ta aktywnosc na bank bylo po posadzeniu czyjejs floty wystarczylo przesunac wlot o ok 1 mintke trudno stało sie i RiP musisz grac dalej kto nie lata ten nei ma problemów z obrona sam nie dawno stracilem przez podobna glup[ote chyba 2 tys krk bo... nie chcialo mi sie opozniac i mimo widocznej aktywki dolecialem heheheh wiec rutyna gubi :)
    Jestem kroplą deszczu co spływa po Twoich włosach, obmywam zmęczone oczy pełne łez,
    tulę się do Twojej twarzy aby spocząć na Twoich ustach umierając na nich składam ostatni pocałunek pocałunek śmierci...
  • No i padła flota TOP 2 uni Taurus. Piękna akcja, piękne zsynchronizowanie kilku graczy z różnych sojuszy.
    Do graczy z N C - przestańcie jednak w tym wypadku wypominać jakie pusze, bo w tym ST nie odegrały one żadnej roli. To była uczciwa walka, ciała dał co najwyżej RIP, bo nie dopilnował floty. Wystarczyło opóźnianie i skany przed atakiem, być może do tego ST by nie doszło. Pewność zgubiła, ale to może i dobrze, bo mamy przepiękny pokaz fajerwerków.

    Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich atakujących, choć o mały włos a z tego grona wykluczyłbym ichora, ale za mocno się guzdrałem i zabrakło 15 minut do ST na nim.

    Good job
    Teraz czas na TOP 1.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Usagi ().

  • Święte słowa, Usagi. Można rozumieć zarzuty NC, ale nie miało to znaczenia w walce. Szczere gratulacje, personalnie szczególnie dla naszego misia z CE.

    33 miliardy straty po stronie atakującego... jedno niedopilnowanie o wartości właściwie całej mojej dotychczasowej gry, bo mam ledwie 31 mln punktów. Robi wrażenie, zatrzęsło uniwersum. :D Raz jeszcze chapeau bas kooperacji oraz szybkiej odbudowy atakującemu. :)
  • zwierzak170 napisał(a):

    To że zebrałeś grupę graczy ,którzy mają prawo nas nie lubić bo taka to gra to już wiem ale czy oni wiedzą jaki naprawdę jesteś ?
    Ja Was bardzo lubię;) tylko zasada bij mistrza. Jak zlomowac to tylko tych wyżej w top.
    Doskonale wiem kim jest BlackLatteCoffee i jaki styl gry preferuje i co ma za uszami.
    Jak będzie jeszcze jakaś akcja to ja polecę bardzo chętnie z BlackLatteCoffee i resztą graczy biorących udział.
    Chociaż z wszystkich osób biorących udział to tylko gremlinek nie chciał mnie zezlomowac. Ale zjednoczył Nas bardzo zacny cel - Riphagen
    Ale nie to oceniamy.
    Ocenie podlega dane ST, a te jest bez zarzutu. Riphagen leciał na żywioł, nie wytrzymał ciśnienia chciał jak najszybciej zezlomowac BlackLatteCoffee i pochwalić się na forum. A tu niespodzianka.
    Ten złom którego miał dokonać przeslonił mu oczy i analityczne myślenie. I skutki przedstawia wyżej zamieszczone ST.

    Macie teraz skaze na honorze, bo dostał złoma gracz z czołówki i to z sojuszu.
    Każdemu może się zdarzyć, tym razem padło na Riphagena.
    Osobiście życzę Szo.
  • Jeszcze raz graty, Szo Rip bo troche złomu zwinąłeś więc na waciki jak znalazł. Co do Latte to się nie znamy, ale jest w sojuszu z ludźmi, z którymi miło wspominam czas gry na Betelu więc dlaczego nie. Tak więc dzięki i do następnego. Pozdro dla graczy z byłego Betele przy okazji

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek. ().

  • Trochę trzeba było poczekać na ten raport, ale jak widać, było na co czekać! Procent powalający, zysku nie ma, ale to nic, jedna duża flota mniej na uni, można powiedzieć, że cały serwer na tym zyskał. Duże gratulacje za organizację tej obrony!

    Dla atakującego mogę tylko życzyć SzO, przy Twoim zacięciu do gry szybko odrobisz straty, tylko się nie łam, to tylko jedno przegrane starcie, jeszcze wiele wygranych przed Tobą :)
  • Moze wkoncu ja sie wypowiem :) Gratuluje akcji bo jest czego zebrac tyle osob z roznych sojuszy ktore mnie nie lubia raczej nie problem gorzej z zaufaniem ale to nowe uni wiec kazdy ci ufa:) akcja moim zdaniem rewelacyjna i wkrecilem sie jak dziecko ale jak to mowia kazdy uczy sie na bledach i kazdy je popelnia. Jestes najwiekszym pusherem na uni ale tez jednym z najlepszych flociarzy pod wzgledem wytrwalosci jak i dazenia do celu zeby zezlomowac mnie badz moich sojusznikow. Pozatym naprawde niezle kombinujesz co widac w tych uczciwych starciach ze wiedze i umiejetnosci masz duze. Pytanie tylko na kogo bedziesz latac skoro masz tylu znajomych teraz ( a zapomnialem to nic nie zmienia sam kiedys mi powiedziales ze jednego dnia z kims latasz a drugiego zlomujesz) druga rzecz jest taka ze bez stekow przy blokadzie twoich push kont przyrost bedzie marny chyba ze znowu ci ktos sukre z top ekowcow poprzesyla. Ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem:) lecimy dalej. Pozdrawiam sojusz i ludzi na ktorych latam badz latalem a chcieli pomoc co jest wielkim zaskoczeniem( nie przyjalem pomocy ale dziekuje- ja dalem ciala ja sie pozbierac musze) Noi panie Latte ty latasz czy tylko konto na forum udostepniasz bo sie zachowujesz jakbys ty mnie zezlomowal:)
  • Brawo my :D
    starcie wyszlo pierwsza klasa , dość długo czekalem z moim wpisem a zrobiłem to celowo , nie warto tutaj odnosić się do opinii dotyczących Pushów , nie czystych zagrań ict. To nie jest temat przewodni tego forum mało mnie interesuje co myślicie o naszym nowym Amigosie my nie oceniamy ludzi na podstawie opinii dla nas liczą się fakty i to jak grasz i jakim jesteś człowiekiem. Wszyscy znajomi z sojuszu i w buddy wiedzą że zawsze mogą liczyć na moją pomoc a ja na nich :) Faktem jest że % wyszedl ogromny a to mnie najbardziej cieszy dopracownie i perfekcja była na wysokim poziomie , masa czasu na przygotowania i kupa dexu poswięcona na to starcie mówi sama za siebie ekipa bardzo egzotyczna ,jeśli będzie jeszcze okazja z miłą chęcią polecę bo na tym polega ta gra wczoraj trafiło na Ciebie a jutro może paść na mnie lub kogoś innego Ciebie Ripku trochę zgubiła pewnośc siebie i niestety wyłączyłeś logiczne myślenie a gdybyś dobrze przeanalizował tą sytuacje pewnie nie doszło by do tego starcia a może nawet pokierował byś tą akcje na swoją stronę i nie było by tak wesoło po naszej stronie ,szacun za to ze masz zdrowe podejscie i nie przyjąłeś tego personalnie ,myśląc że zrobiliśmy Ci kuku po złości dla większości z nas to tylko gra i cieszymy się z osiągnięcia sukcesu , z mojej strony nie chodzi o to czy Cię lubię czy tez nie faktem jest że nie jesteś amatorem i rażacych błędów nie popełniłeś , tak po prostu musiało być :) Życzę Ci szybkiej odbudowy a reszcie Twojej ekipy z NC trochę więcej pokory.
  • Piękne starcie.

    Po tej akcji widać, że nikt na tym uni nie może spać spokojnie. Nawet topowi gracze mogą umoczyć. Widać po komentarzach pewną walkę psychologiczną. Fakt jest taki, że za jakiś czas nikt nie będzie pamiętać tego co być może robi BLC czy Riphagena pewność siebie. Każdy będzie pamiętać ogromną pracę pięciu obcych sobie ludzi włożoną w zezłomowanie top2 uni Taurus.

    Gratulacje dla was panowie i dla Ciebie Riphagen ponieważ wszyscy jesteście uczestnikami tego pięknego spektaklu.

    Pozdrawiam.
    "Amor Patriae Nostra Lex"