Logo sojuszu

  • Logo:

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Logo sojuszu

   Witam!
   Jako iż grafika komputerowa w moim wydaniu skończyła się na Paincie, proszę was dobre Ludki o pomoc w stworzeniu logo sojuszu.
   Niezbędne informacje:


   Rodzaj pracy : Logo sojuszu
   Tematyka : Kosmos i browary :D
   Materiały : Beer on the moon
   Preferowane wymiary : W sam raz na Logo sojuszu... Ciężko mi powiedzieć jakie dokładnie wymiary ;) Najwyżej sobie odpowiednio dopasuje sam. Ogólnie chodzi o to, żeby przerobić odpowiednio grafikę, której link wkleiłem wyżej.
   Nazwa sojuszu to "30 Plus".

   O jakie przeróbki byśmy prosili:
   1. W lewym górnym rogu, w miejscu gdzie jest przestrzeń kosmiczna umieścić jakieś ładne statki :ow: Niszczarki, pancki, GSy... Tak żeby leciały w stronę planety.
   2. Na prawym ramieniu astronauty, umieścić plakietkę z Polską flagą i nazwą sojuszu. Czyli w miejscu gdzie plakietki się doczepia do munduru na przykład ;) Nazwa sojuszu może być "30+" zamiast "30 Plus".
   3. Jeżeli się da, to pod nogami astronauty, na skrzynce z piwem, umieścić napis "Browar Pod Stodołą Ad. 2018r." :D Prawa autorskie do nazwy browaru są na legalu jak coś, bo to mój browar domowy i ja zezwalam na użycie tej nazwy ;)
   4. Na powierzchni księżyca, zaraz pod horyzontem w miejscu gdzie kończy się planeta, umieścić MOTTO. Byłoby super gdyby wyglądało ono "naturalnie", tak jakby ktoś wyrzeźbił je w podłożu. Jeżeli jest to zbyt trudne to można umieścić je w inny sposób (wstawić baner z napisem? ?( )
   Prosiłbym o 3 różne wersje bo motta też są 3:

   a) "Dwa PIWA na raz, trzymają wasze floty z daleka od nas"
   b) "Nic tak nie łączy jak kredyt hipoteczny... I Ogame"
   c) "Silni! Zwarci! Niebezpieczni! I Pijani..."


   Nie chcemy żadnych "świecących" liter czy nazw. Chodzi o to, żeby było prosto i schludnie :)
   Dla osoby, która wykona logo, przewidziana jest nagroda w formie buteleczki domowego piwka, w stylu "Porter Bałtycki" ;) Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość bo aktualnie trwa tzw. Refermentacja więc piwko musi jeszcze poleżeć z 3 miesiące.
   I żeby było jasne... Nie ściemniam ;) Jak obiecuje to znaczy, że będzie :D

   W razie pytań pisać śmiało... Jakoś się dogadamy ;)