Licytator - dzienny limit wygrywanych licytacji dla gracza

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Licytator - dzienny limit wygrywanych licytacji dla gracza

    Witam wszystkich serdecznie!


    Propozycja :
    Każdy gracz posiada dobowy ogranicznik wygrywanych licytacji, do kilku dziennie. Na wzór basha.

    Argument:
    Eliminacja upierdliwych zachowań graczy nie dających powalczyć ze sobą słabszym rankingowo, często wydających na dopalacze większe ilości surowców, niż te są w stanie wydobyć w 7 dni. Takie zachowania zniechęcają graczy do pełnej emocji zabawy.


    Słabo u mnie z gramatyką angielskiego, więc jeśli byłaby jakakolwiek wyraźna aprobata z czyjejkolwiek strony, byłbym rad za przekazanie tej informacji dalej.

    Na marginesie:
    Nie chciałem się nadmiernie rozpisywać o ewentualnych parametrach, bo treść ma być impulsem bez wodolejstwa. Jeśli to przejdzie, niechaj sami Niemcy zdecydują co i jak. Dla mnie osobiście 6 wygranych wystarczy, zwłaszcza że rzadko robią event na import/export, kupno fantów za antymaterię (nie dotyczy dopalaczy, bo te akurat nie zdarzają się aż tak rzadko), a w ekspedycjach z jednego rzutu floty trafia się mały procent zdobyczy. Dorzuciłbym też wniosek o licytator przez całą dobę, ale propozycja byłaby zawiła jak umowa śmieciowa z fast fooda, nie to jest mi priorytetem, no i nie można mieć wszystkiego.

    To tyle. Zapraszam do pogaduchy...
    Oddam konto na forum

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

  • A kto wchodzi w to badziewie.Raz czy dwa komuś coś się uda taniej wylicytowac,a później jest w plecy na następnym przedmiocie.Zawsze się trafi jakiś świr co będzie walił ile fabryka dała.Sa też tacy co zwozki im się nie chce robić ,to bach wszystko do licytatora.Jedyny sens to mają boostery nie surowcowe,bo ich wartość jest nieokreślona wydobyciem.
  • Nie do konca zgadzam sie z tym ze slabsi nie maja szans w Licytatorze
    Ostatnio zauwazylem ze to wlasnie slabi gracze licytuja bardzo wysoko , topowi gracze bardzo malo biora udzial w licytacji
    Gram na Unii 68 , nie wiem jak jest na innych

    Dziennie jest 18 licytacji , nawet jezeli ograniczy sie ilosc wygranych licytacji do 4....6 to wcale nie rozwiaze problemu

    Ja proponuje wprowadzic do Licytatora cos takiego

    1. Nie wolno przebijac samego siebie
    2..Ustalic o ile mozna max przebic poprzednika ( do ustalenia )

    Takie rozwiazanie bedzie bardziej skuteczne i sprawiedliwe

    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • roermond napisał(a):

    Wprowadzić niejawność w licytatorze i problem sam się rozwiąże.Po zakończeniu aukcji wygrywa ten ,kto zaoferował najwięcej.
    Tak juz sie dzieje kiedy przegladarka zlaguje. Nie raz nie dwa mialem taka sytuacje, i nawet wczoraj, ze widzialem jak wygralem aukcje za mala kwote a po odswiezeniu przegladarki okazalo sie, ze licytacje wygral ktos inny i za znacznie wieksza kwote niz postawilem. Gra na aukcjach to loteria, tak samo jakbys poszedl do kasyna. Uzaleznia i mozna duzo ugrac kiedy ma sie szczescie i kase (surowce) ale mozna tez duzo stracic.
  • foxopi napisał(a):

    O, ktoś wpadł na genialny pomysł! Nie można przebijać samego siebie. Często często nie mogę podbić ceny, bo ktoś przebija sam siebie po 10-20 razy.
    Bo tak nooby robia nie potrafiace uczciwie wygrac lub majace bota, ktory za nich licytuje. Inna sprawa podbic swoja stawke w celu odswiezenia czy lagow nie ma a nie, ze co sekunde ten sam podbija samego siebie.

    A najlepiej to nie wdawac sie w licytowanie o wysokie stawki. Sensu to nie ma a zamiast tego taki jeden z drugim zobaczy, ze na aukcjach wygrywa ale w tabeli odstaje i tez bedzie mial bol dupy :E



  • a ja wkleje potwierdzajac ze da sie licytowac w granicach rozsadku caly dzien XD i nie ukrywam ze licytacja samego siebie powoduje ze mozna wygrac szybciej i szybciej zniechecic reszte ... a jak by tego nie bylo to w ostatniej minucie wszyscy co czekaja sie zalagują.... za słabe serwery mamy na to
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Na zadnych aukcjach nikt nie przebija samego siebie , dlatego w Licytatorze mozna tez to wprowadzic
    Inna sprawa jezeli net muli i nie odswieza kazdego przebicia
    Ale to juz jest sprawa dostawcy neta , sprzetu lub przegladarki
    Tak, powinno być tak jak mówisz. To by była dogodna zmiana.

    Truck driver napisał(a):

    foxopi napisał(a):

    O, ktoś wpadł na genialny pomysł! Nie można przebijać samego siebie. Często często nie mogę podbić ceny, bo ktoś przebija sam siebie po 10-20 razy.
    Bo tak nooby robia nie potrafiace uczciwie wygrac lub majace bota, ktory za nich licytuje. Inna sprawa podbic swoja stawke w celu odswiezenia czy lagow nie ma a nie, ze co sekunde ten sam podbija samego siebie.
    A najlepiej to nie wdawac sie w licytowanie o wysokie stawki. Sensu to nie ma a zamiast tego taki jeden z drugim zobaczy, ze na aukcjach wygrywa ale w tabeli odstaje i tez bedzie mial bol dupy :E
    Strasznie dokuczają mi ostatnio gracze , których nie da się przebić, jak mniemam nie tylko mnie Oni przeszkadzają, ponieważ nie zdążysz wyklikać stawki i jest już wyższa, lub sporo wyższa od poprzedniej.
  • foxopi napisał(a):

    Strasznie dokuczają mi ostatnio gracze , których nie da się przebić, jak mniemam nie tylko mnie Oni przeszkadzają, ponieważ nie zdążysz wyklikać stawki i jest już wyższa, lub sporo wyższa od poprzedniej.
    Moim zdaniem jak siedzisz caly dzien i masz czas licytowac to tym bardziej masz czas polatac chocby po idlakach. Przy obecnym speed eko 100kk dziennie mozna wyciagnac w mniej niz 3h grania. Aby tylko miec duzo wolnych slotow, przynajmniej z 20. Tak wiec zamiast narzekac i marudzic na to co sie dzieje na aukcjach lepiej lapac sure, ktora tylko lezy i czeka do zgarniecia a calej reszcie pokazywac srodkowy palec :P od wygranych na aukcjach konto nie rosnie ;)
  • Truck driver napisał(a):

    Moim zdaniem jak siedzisz caly dzien i masz czas licytowac to tym bardziej masz czas polatac chocby po idlakach. Przy obecnym speed eko 100kk dziennie mozna wyciagnac w mniej niz 3h grania. Aby tylko miec duzo wolnych slotow, przynajmniej z 20. Tak wiec zamiast narzekac i marudzic na to co sie dzieje na aukcjach lepiej lapac sure, ktora tylko lezy i czeka do zgarniecia a calej reszcie pokazywac srodkowy palec :P od wygranych na aukcjach konto nie rosnie ;)
    Myślę, że temat "Pomysły i propozycje" służy do takich ocen i rozmów, a nie tak jak Ty piszesz "narzekać i marudzić". Nikt tego nie robi, tylko napisałem swoje zdanie i podałem argument - dlaczego.
    Głupim założeniem jest nie robienie czegoś, "bo jest coś innego" jak Ty to napisałeś, ja chętnie zajmuję się tym wszystkim na raz ^^
  • foxopi napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    Moim zdaniem jak siedzisz caly dzien i masz czas licytowac to tym bardziej masz czas polatac chocby po idlakach. Przy obecnym speed eko 100kk dziennie mozna wyciagnac w mniej niz 3h grania. Aby tylko miec duzo wolnych slotow, przynajmniej z 20. Tak wiec zamiast narzekac i marudzic na to co sie dzieje na aukcjach lepiej lapac sure, ktora tylko lezy i czeka do zgarniecia a calej reszcie pokazywac srodkowy palec :P od wygranych na aukcjach konto nie rosnie ;)
    Myślę, że temat "Pomysły i propozycje" służy do takich ocen i rozmów, a nie tak jak Ty piszesz "narzekać i marudzić". Nikt tego nie robi, tylko napisałem swoje zdanie i podałem argument - dlaczego.Głupim założeniem jest nie robienie czegoś, "bo jest coś innego" jak Ty to napisałeś, ja chętnie zajmuję się tym wszystkim na raz ^^
    Chcesz cos osiagnac to raczej nie tutaj z pomyslami. Od proponowania zmian jest Origin, linka nie podrzuce bo nie znam. Tutaj jest miejsce na luzne dyskusje wiec moge napisac co uwazam za sluszne a najwyzej mod wyczysci temat z niepotrzebnego offtopu ;)
  • Nie potrzebuję tłumaczenia, tylko kogoś, kto napisze tam tą wiadomość. Nie zachowujmy się protekcjonalnie, zakładając z góry, że jeśli ktoś wie coś mniej, to nie wie kompletnie nic. Teraz sobie myślę - szkoda że nie dało się rozgraniczyć merytoryki wniosku od poniższych dywagacji.

    Również pozdrawiam.
    Oddam konto na forum
  • @ Truck driver jak zwykle bedzie robil wszystko by nic z propozycji nie wyniklo
    To jego metoda
    Negowac wszystko i nabijac sobie posty
    Moja propozycja
    Przetlumaczyc projekt na angielski i umiescic na Orgin , jezeli nie znasz na tyle angielskiego , popros kogos kto zna o pomoc

    Ps
    @ Truck driver bedzie robil wszystko by do tego nie dopuscic i zniechecic , tak jest z kazdym pomyslem i propozycja
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    @ Truck driver jak zwykle bedzie robil wszystko by nic z propozycji nie wyniklo
    To jego metoda
    Negowac wszystko i nabijac sobie posty
    Moja propozycja
    Przetlumaczyc projekt na angielski i umiescic na Orgin , jezeli nie znasz na tyle angielskiego , popros kogos kto zna o pomoc

    Ps
    @ Truck driver bedzie robil wszystko by do tego nie dopuscic i zniechecic , tak jest z kazdym pomyslem i propozycja
    Na pewno najwiecej Ty akurat skorzystasz jesli cokolwiek sie zmieni :) skorzystaja tez inni, cala reszta i beda nowe problemy. Takie bledne kolo :E
  • Truck driver, weź się człowieku idź zajmij czymś ciekawszym, niż dolewanie oliwy do ognia. Taki ping-pong niczemu nie służy. Proszę... Szanujmy się.

    Nota bene, proszę o zamknięcie tematu. Skorzystam z zebranych dotąd opinii i porad i rzeczywiście poproszę trzecią osobę o pomoc. Tutaj do mądrowania się każdy pierwszy, a do konkretów mało kto.
    Oddam konto na forum
  • Hermes napisał(a):

    Truck driver, weź się człowieku idź zajmij czymś ciekawszym, niż dolewanie oliwy do ognia. Taki ping-pong niczemu nie służy. Proszę... Szanujmy się.
    Ja Wam tylko zycze powodzenia w realizacji planow i pomyslow na gre. I jestem prawie pewny, ze dalej bedzie zle coniektorym jak te zmiany zostana zaakceptowane i wejda w zycie. Ale przynajmniej bedzie kolejny temat do dyskusji :P