Przyrosty i statystyki roczne 2018

• Rekordy:
    • Truck driver wrote:

Nie przywiazuje wagi do tych statystyk widzac jak moje konto rosnie wzgledem innych. Niby farmia idlaki, nie urlopuja a nie mam wiekszych problemow by isc w gore. Wiec czemu co niektore konta niemal stoja w miejscu? Wiesz, ze gram na Librze, nie problem sprawdzic moje przyrosty wzgledem innych, wiekszych kont gorniczych niz moje. Nie chwale sie, zeby nie bylo tylko skoro kazdy niby "gra dla siebie" to czemu taka roznica w przyrostach? Gdzie te surowce ida??
      Ja o jednym, Ty o drugim.

Nie wiem gdzie te surowce idą. Wchodzimy tu znowu na temat teamowania - nie po to powstał ten temat. Jeżeli uważasz że się ktoś pushuje to go zgłoś do GO. Jeden GO na serwerze nie wygeneruje tyle roboczogodzin co np. 20 osób grających po 2h dziennie. Nie jest to nawet fizycznie możliwe.

W excelu jest tyle tabelek że każdy znajdzie coś co go może zainteresować. Jeżeli uważa że ktoś się pushuje może go wykluczyć. Nie robię tego na stronie jaki kiedyś (na www zostały jeszcze przyrosty za 2015 > przyrostyogame.cba.pl/t/pl/1.html). W excelu masz pełne fitrowanie, możesz sobie wygenerować statystyki tylko dla Twojego sojusz. Jeżeli uważasz że reszta się pushuje.

Jeżeli nie interesuje kogoś co zrobił i jaki ma wynik w poprzednim roku - nie wchodzi, nie ściąga. To nie przymus.

Albo po prostu będzie ciekawy kto z jakiego uni pochodzi...

Danek wrote:

ciap wrote:

W sumie można by dodać tam % przyrost. :saint:
      Jest to nawet ciekawsze niż część rubryk i w sumie samo może się liczyć.

drive.google.com/file/d/1mWHfU…67Od9Sya/view?usp=sharing
      Tam więcej tabelek jest co się sama liczy.
      [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
      [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
      :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• Truck driver wrote:

ciap wrote:

Nie wiem gdzie te surowce idą. Wchodzimy tu znowu na temat teamowania - nie po to powstał ten temat. Jeżeli uważasz że się ktoś pushuje to go zgłoś do GO.
      Niech sobie graja. Mi nie zalezy by ktos skonczyl na banie. Jak pisalem, gram z nudow i dla ludzi a nie dla miejsca w tabeli.
      Jeżeli nie interesuje kogoś co zrobił i jaki ma wynik w poprzednim roku - nie wchodzi, nie ściąga. To nie przymus.

Powiadomienie już dawno przeczytane, więcej nie zawołam jak w 1 poście.

edit;

Nie uważam żeby granie dla ludzi wykluczało chęć sprawdzenia swojego wyniku. Przecież te dwie rzeczy nie muszą się wykluczać i mogą iść ze sobą w parze.
      Każdy kto zobaczył tabelkę jest zapatrzonym w punkty maniakiem ogame? Bo z takich postów wynika że tak jest. :roll:
      [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
      [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
      :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• ciap wrote:

Truck driver wrote:

ciap wrote:

Nie wiem gdzie te surowce idą. Wchodzimy tu znowu na temat teamowania - nie po to powstał ten temat. Jeżeli uważasz że się ktoś pushuje to go zgłoś do GO.
      Niech sobie graja. Mi nie zalezy by ktos skonczyl na banie. Jak pisalem, gram z nudow i dla ludzi a nie dla miejsca w tabeli.
      Powiadomienie już dawno przeczytane, więcej nie zawołam jak w 1 poście.
      Z ciekawosci pobralem ale do otwarcia potrzebny jest pakiet office...

ciap wrote:

Nie uważam żeby granie dla ludzi wykluczało chęć sprawdzenia swojego wyniku. Przecież te dwie rzeczy nie muszą się wykluczać i mogą iść ze sobą w parze.
      Każdy kto zobaczył tabelkę jest zapatrzonym w punkty maniakiem ogame? Bo z takich postów wynika że tak jest.
      Kiedy grasz na uni gdzie sa multikanciarze i pusherzy to czym jest wzgledem nich tempo rozwoju Twojego konta? Porownywac sie mozna z rownymi sobie a nie z kombinatorami. I niech nikt nie gada, ze kupowanie anty i skupowanie dexu daje przewage nad cala reszta.

The post was edited 1 time, last by Truck driver ().

• @ciap mówię co ta ciapa chcę, a ona znowu jakieś statystyki.

No, a tak serio spoko + ;)

Kiedyś sam miałem jakiś pomysł na coś, ale ostatecznie przez kompletny brak czasu wszystko zdechło.
      Kie
      "Wiecie tyle ile ja chce żebyście wiedzieli." - Nyah [*]
      Kariera oGame: 06.10.2005r. - Ta historia dalej trwa...
      Top SOLO - 30952,17%
      Top ACS - 127265,44%
      Elektra - 150ST [OFF]
      Top2 - Antares - 69ST [OFF]
      Top4 - Spica - 28ST [OFF]

• Spoko zestawienie nawet siebie tam znalazłem i nawet nie jest źle, zważywszy na to iż na uni 68 zacząłem od zera w zeszłym roku:)

PS. Tyski kiedy będą dedy w ładnym ST dla mnie, bo ja teraz eko tylko :whistling: :D

UNI 11,24,27,48 - OFF
      Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
      po kilku latach przerwy

Uni Nekkar - Urlop
      Uni 68 - ON

Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
      Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%