ktoś coś? bo chyba ogame mi sie popsuło?!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ktoś coś? bo chyba ogame mi sie popsuło?!

    czy ktoś potrafi wytłumaczyć mi co się dzieje?
    dałem urlop a potem pokazało mi ze awansowałem oczko w górę
    klikam staty i co widze? nieskazitelny majs tak teraz wygląda : gyazo.com/562af1d64de3ab4f75b333f3ea86527a
    czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyc czy to tylko błąd gry? :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • @ciap jako operator gry mogłaś dać bardziej rozbudowaną odpowiedź

    błąd gry 2 vs reszta świata 1
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • @ciap on nie ma kolegów tylko przydupasow z Eri, nikt go nie lubi.

    Anyway on nie został zbanowany. On się wspiął ponad wyzyny "handlu" w tej grze, bo przecież takie przyrosty ma z legalnego handlu surka...A to że konto satana wylapalo też bana to pewnie dlatego, że on tą sure za mocno w Eko przetopil i oddał konto.

    @Kiler największy przydupasie i prawniku @Majsa wypowiedź się:) A co z resztą? @Frank_Black i @satanael . Przyszli na Quantum to tylko pkt z pushow xD
  • O jak miło ktoś wspomniał o mnie :thumbsup: :piwko:



    Bunny napisał(a):

    Przyszli na Quantum to tylko pkt z pushow xD


    Czy ja mam jakieś przyrosty na Q :dyskusja: ? hmm ... chyba nie :saint:


    NaZz napisał(a):

    czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyc czy to tylko błąd gry?
    Błąd w grze, zdecydowanie :super:
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST
  • Bunny napisał(a):

    @ciap on nie ma kolegów tylko przydupasow z Eri, nikt go nie lubi.

    Anyway on nie został zbanowany. On się wspiął ponad wyzyny "handlu" w tej grze, bo przecież takie przyrosty ma z legalnego handlu surka...A to że konto satana wylapalo też bana to pewnie dlatego, że on tą sure za mocno w Eko przetopil i oddał konto.

    @Kiler największy przydupasie i prawniku @Majsa wypowiedź się:) A co z resztą? @Frank_Black i @satanael . Przyszli na Quantum to tylko pkt z pushow XD
    ja go tam lubię ... i on mnie też:D a i przydupasem nie jestem

    Ta gra widziała już wszystko .. ban za legal handel? uwierze we wszystko po banie za Legal starcie z rekordem za który też ban poleciał i został cofnięty:D Tutaj jednak parę starć dokonanych na Q plus handel vs przyrosty to za mało
  • Dawid, lubienie lubieniem, ban banem.
    Do Majsa na eri nic nie mialem, czasem cos nawet pisaliśmy. Ot neutralny dobry gracz na uni, który nie odwalał dziwnych akcji, żeby pokazać kim to on nie jest. Bynajmniej nie wobec mnie. Moje słowa potwierdza to, że sam osobiście finalnie zagłosowałem na niego jako najlepszego gracza uni. Niby pushe, ktore były albo i nie mam w poważaniu, bo nie chcę się bawić w forumowego szczekacza i Holmes'a.
    Pushe były, są i będą. Niestety nic tego nie zmieni i GO sie powinni tym przejmować a nie my, gracze, bo szkoda nerwów.

    Niestety to co tu się podziało po fuzji to nawet mnie rozśmieszyło. Majs w 3 lata 8 miesięcy zebrał na eri 726kk pkt, raczej specjalnie nie oszczędzał w ostatnich miesiącach sury, bo w ostatnich trzech miesiącach eri miał przyrosty kolejno 37kk, 39kk i 51kk.
    A teraz co? 3 miesiące "gry" non stop na urlopie, bez znaczących wzrostów w statach zniszczonych punktów militarnych i wzrost o prawie 300kk pkt czyli prawie 42% tego co budował przez 3 lata 8 miesięcy na eri. w 3 miesiące. na urlopie.
    A na dodatek do tego wszystkiego kolejny przypadek, którym jest sprzedanie flo u handlarza przez konto satana przed samą fuzją. Usunięcie go z laorden, wielokrotne zmiany nickow no i kasacja i konta satana i majsa na eri zaraz po tym jak oba zostały przeniesione na q.
    Czyżby próba usunięcia historii? Nie wiem i mam na to wywalone.

    Niech sobie wraca z bana, niech się pushuje jesli ma taki kaprys, niech sobie wmawia, że jest najlepszy i niech tam sobie gra. Pewne jest to, że stracił szacunek mój i pewnie wielu graczy takich jak ja, którzy de facto nic do niego nie mieli. Ale kto by się przejmował zdaniem takich słabiaków i statystów na uni jak ja czy tam ze setka innych graczy ;) cyferki rekompensują.


    Pozdro!
  • Bunny jak zwykle musiał o mnie wspomnieć "gdzieś" ... Co do mojej osoby to nie gram na Q , jeszcze przed uf z tym uni pozbyłem się konta żeby była jasność . Jakieś 2 miesiące temu oddałem konto Pradawnemu na Europie i skończyłem definitywnie z tym nałogiem i powiem wam że nie żałuję :D Co niektórym radzę zrobić to samo :xsuper:
    Ave Racovia !!
  • Nazz,troche to im zajęło ale już naprawili,Mr.Smart majs wrócił do grona elity :E wszystkie topki zgadzają się po staremu.
    Swoją drogą chciał tu za wczasu zbudować koalicję przeciwko Silentowi a jak wywiad donosi koalicja skonsolidowała siły wobec majsa
    Majs raczej nie poukładasz tego uni jak to planowałeś przed fuzją.Troche inna liga niz na poprzednich podwórkach.