Pożegnanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pożegnanie

    Witam :D

    Znalazłem hasło na forum, także się mogę się pożegnać, po chyba kilku miesiącach od zakończenia gry :D
    Pewnie wiele osób nie kojarzy mnie z nicka na forum także od razu informuję, że mój nick w grze brzmiał: Jeni :D Należałem do BOSSów.
    Grałem bardzo długo w tę grę, z kilkoma przerwami. Jakoś od czerwca 2018 ze względu na brak czasu spowodowany zmianami w życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym nie grałem, tylko urlopowałem. Miałem chyba za bardzo gdzieś tą grę, skoro skasowało mi się niezłe górnicze konto przez 35 dniową nieobecność - skleroza :D Także dziękuje Wszystkim za wspólną grę, zarówno opozycji: głownie PN i COMA, jak i ludziom po naszej, słusznej stronie. To był zaszczyt grać w tak zdziadziałym sojuszu jak BOSS :D Dziękuje jeszcze paru osobom z innych sojuszy, z którymi miałem przyjemność czasami rozmawiać na gg o różnych planach i akcjach ( tak byłem górnikiem, ale czasami byłem tą szarą eminencją - taki cichy cwaniak :D ). Nikogo z nicka nie wymienię, ponieważ już kawałek czasu nie gram i pewnie bym nie pamiętał o wszystkich, ba pewnie bym nie pamiętał o połowie znajomych z gry :D .

    BOSS rządzi :thumbup: :D

    Hugh Hefner vel Jeni ;)

    ps. pisałem bez edita na spontanie, także nie wiem jak to gramatycznie, ortograficznie i logicznie wygląda, ale ostatnio przeczytałem ostatnio trochę książek także mój JENZYK chyba nie jest taki tragiczny :D