TOP 1 SOLO PL X1 - TERROR vs. QrQ [teSmurfy] & xXx [teSmurfy] & bmw s1000rr hp4 & DwK [S_L] & GutekMk [LEGION] ~ 744781.1%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO PL X1 - TERROR vs. QrQ [teSmurfy] & xXx [teSmurfy] & bmw s1000rr hp4 & DwK [S_L] & GutekMk [LEGION] ~ 744781.1%

    Witam wszystkich :thumbup:

    Opis starcia: nad ranem padły moony, fs stacjonuj między moonami, parę godzin później QrQ wycofał się i miał wystarczająco dużo czasu
    żeby załatwić pomoc (10h), po starciu pojawiło się 200 k recyklerów :E a co najlepsze napęd nadprzestrzenny z 11 wskoczył na 15 :E
    Później, już po aktywnościach wiedziałem co się szykuje, z tego co wyskanowałem nie zanosi się. żeby osoby, które poświeciły swoje floty
    odzyskały cokolwiek od QrQ. Zebrałem większą część złomu :)

    Pozdrawiam znajomych, dzięki Famek za towarzystwo, a obrońcy życzę bezsennych nocy, bo to nie koniec.

    kupię deuter :)



    Dnia 30-12-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Terror [BOGO]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 269.351
    Okręt wojenny 99.558
    Pancernik 523.778
    Krążownik 382.229
    Mały transporter 220.382
    Lekki myśliwiec 2.495.615
    Duży transporter 209.181
    _________________________________________

    Obrońca QrQ [teSmurfy]
    ________________________________________________

    Mały transporter 100.001
    Duży transporter 130.002
    Lekki myśliwiec 928.514
    Ciężki myśliwiec 121.001
    Krążownik 67.001
    Okręt wojenny 91.121
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 140.310
    Sonda szpiegowska 358.114
    Bombowiec 10
    Niszczyciel 160.281
    Gwiazda Śmierci 60
    Pancernik 4.001
    _________________________________________

    Obrońca xXx [teSmurfy]
    ________________________________________________

    Mały transporter 71.969
    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 109.167
    Krążownik 42
    Pancernik 7
    Okręt wojenny 47.971
    _________________________________________

    Obrońca bmw s1000rr hp4
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 653.140
    Krążownik 103.551
    Okręt wojenny 87.817
    Recykler 1
    Pancernik 222.630
    _________________________________________

    Obrońca DwK [S_L]
    ________________________________________________

    Mały transporter 113.744
    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 566.357
    Ciężki myśliwiec 21.175
    Krążownik 59.087
    Okręt wojenny 50.701
    Bombowiec 3.751
    Niszczyciel 21.038
    Pancernik 66.535
    _________________________________________

    Obrońca GutekMk [LEGION]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 938.962
    Ciężki myśliwiec 47
    Krążownik 14.611
    Okręt wojenny 21.552
    Niszczyciel 16.707
    Pancernik 14.282
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Terror [BOGO]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 250.496 ( -18.855 )
    Okręt wojenny 61.241 ( -38.317 )
    Pancernik 403.466 ( -120.312 )
    Krążownik 94.255 ( -287.974 )
    Mały transporter 9.339 ( -211.043 )
    Lekki myśliwiec 105.475 ( -2.390.140 )
    Duży transporter 20.346 ( -188.835 )
    _________________________________________

    Obrońca QrQ [teSmurfy]
    ________________________________________________

    Mały transporter 594 ( -99.407 )
    Duży transporter 2.101 ( -127.901 )
    Lekki myśliwiec 5.612 ( -922.902 )
    Ciężki myśliwiec 1.617 ( -119.384 )
    Krążownik 4.350 ( -62.651 )
    Okręt wojenny 23.402 ( -67.719 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -3 )
    Recykler 3.181 ( -137.129 )
    Sonda szpiegowska 543 ( -357.571 )
    Bombowiec 3 ( -7 )
    Niszczyciel 104.883 ( -55.398 )
    Gwiazda Śmierci 60 ( -0 )
    Pancernik 1.586 ( -2.415 )
    _________________________________________

    Obrońca xXx [teSmurfy]
    ________________________________________________

    Mały transporter 412 ( -71.557 )
    Duży transporter 0 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 631 ( -108.536 )
    Krążownik 1 ( -41 )
    Pancernik 1 ( -6 )
    Okręt wojenny 10.537 ( -37.434 )
    _________________________________________

    Obrońca bmw s1000rr hp4
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.956 ( -649.184 )
    Krążownik 6.521 ( -97.030 )
    Okręt wojenny 21.824 ( -65.993 )
    Recykler 0 ( -1 )
    Pancernik 86.033 ( -136.597 )
    _________________________________________

    Obrońca DwK [S_L]
    ________________________________________________

    Mały transporter 706 ( -113.038 )
    Duży transporter 0 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 3.466 ( -562.891 )
    Ciężki myśliwiec 284 ( -20.891 )
    Krążownik 3.833 ( -55.254 )
    Okręt wojenny 13.074 ( -37.627 )
    Bombowiec 1.817 ( -1.934 )
    Niszczyciel 13.951 ( -7.087 )
    Pancernik 26.595 ( -39.940 )
    _________________________________________

    Obrońca GutekMk [LEGION]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.741 ( -933.221 )
    Ciężki myśliwiec 1 ( -46 )
    Krążownik 834 ( -13.777 )
    Okręt wojenny 5.319 ( -16.233 )
    Niszczyciel 10.574 ( -6.133 )
    Pancernik 5.330 ( -8.952 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor stracił łącznie 35.904.413.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 64.465.508.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 46.864.448.800 metalu i 27.613.660.800 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    9.655.780.000 Metalu i 9.655.780.000 Kryształu
    9.655.780.000 Metalu i 9.655.780.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    19.311.560.000 Metalu i 19.311.560.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.638.361.000
    Kryształ: 7.485.667.521
    Deuter: -2.627.607.521
    agresor zyskał łącznie 3.219.699.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -37.630.640.000
    Kryształ: -22.691.183.521
    Deuter: -4.644.676.479
    obrońca stracił łącznie 64.966.500.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • BRAWOOOO ! BRAWOOOO ! BRAWOOOO !



    TOP 1 na dłuuugo dłuuuugooo ;)



    nie mam nic więcej do dodania sam swoje rekordy pobijasz !
    szkoda ze nie udało się wyciągnąć jeszcze małe co nieco ;)
    dziękuje za pozdrowienia i wzajemnie ! i ciśniesz ich dalej.



    Pozdrawiam Famek.




    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arash ().

  • JOZEF ze STALI napisał(a):

    Agresor Terror [BOGO]
    Nie wiem co mam napisać o Tobie ? Że jesteś jedyny w swoim rodzaju w tą grę to chyba każdy wie i nie wiem czy takie stwierdzenie to nie jest za mało ?
    Cieszę się, że miałem i mam okazję z Tobą grać ! Z tak dobrym graczem jak TY :xsuper:
    Miałem przyjemność uczestniczyć w małej części tego starcia czekając na wielki finisz :xsuper:

    Przetapiaj na co chcesz i czekam na kolejne Twoje ST ! :xgraty:

    Obrońcą :xgszo:
    #1 Eridanus 242 ST Majs Ty wariacie [OFF]
    #2 Galatea - [OFF]
    #3 Janice - [OFF]
    #4 Quasar [ON] - 24 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Frank_Black ().

  • no brawo prezes... Ty jak cos zmalujesz to pierwsza klasa. znowu zrobiles cos zeby odjechac reszcie mimo slabego zysku... az sie dziwie ze chlopy sie poswiecili zamiast krasc zlom po starciu, ale to juz ich sprawa. :piwko:
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Takiej cierpliwości, szachowego rozmachu, umiejętności postawienia na spore ryzyko i precyzji w kalkulacjach można nie tylko pozazdrościć, oczywiście w dobrym tego słowa rozumieniu, nie tylko gratulować, nie tylko podziwiać, ale przede wszystkim się jej uczyć. To starcie pokazuje, że ta gra naprawdę jest niczym szachy, gdzie znajomość zasad, a umiejętność faktycznej gry, to dwie zupełnie różne sprawy. Z takich starć i takich opisów można bardzo dużo wyciągnąć, i jest na czym ćwiczyć podobne zagrywki. Ogromne gratulacje dla Agresora przede wszystkim za determinację i precyzję, bo jest czego gratulować. Również obrońcom gratulacje za poświęcenie i doprowadzenie do remisu, bo to również wymaga uszanowania, skoro można poświęcić bardzo duże floty, żeby starcie zakończyło się formalnym remisem. Takie starcia aż miło się ogląda, miło się to czyta i miło się tego uczy. Gratuluję zatem raz jeszcze w pierwszej kolejności Agresorowi, bo jest czego, ale również obrońcom, bo każdej ze stron należy się ukłon i szacunek.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • Wielkie graty, podoba mi sie to starcie i robi ogromne wrazenie. Macie Panowie zaparcie tak trwac na tym uni i czekac az tak dlugo na postawienie ponownie tak wielkich flot, zeby choc na troszke sie zblizyc do Terrora i probowac walczyc z nim jak rowny prawie z rownymi. Jest przewaga niesamowita, Terror musi dlugo czekac bez ruchu na to, aby miec z kim ponownie walczyc, powodzenia dalej w tym ;) , a moze trzeba pomyslec w koncu o jakims nowym uni :P .

    Gratulacje obu stronom (poza QRQ - jak mozna sie az tak po swinsku zachowac z tym zlomem, przy takim starciu to tak strasznie nie wypada i psuje renome ;( ).

    Bawcie sie dalej, pozdrawiam z Fenrir...
    Jakis zlomik? -Widmo chetnie posprzata :P
  • Na wstepie pozdrwiam obroncow i agresora :)
    Na bank agresor nie myslal ze stawimy sie tak licznie, troszke zabraklo wiary i zaufania a moze te starcie inaczej by wygladalo :E
    Wyklikac zawrocone stacjonuj ......to niewielu potrafi :) Szacun za to
    Na wiesc o zdieciu moonkow przez Terrora i mozliwosci wyliczenia zawroconej floty postanowilem stawic sie w ukladzie QrQ,Terrora i jego dawnego kolegi Edola
    Czulem ,bylem przekonany ze bedzie ciezko ,nawet liczylem na kompletnego zloma ,ale mowie co mi tam raz mnie Terror zapakowal w recki to i drugi raz tez moze :D przezyje i bede klepal eco
    Niestety kolonizator wlekl sie strasznie i niezdazylem nic zrobic aby poprzeszkadzac jak Terror zlomowal konto Edola, ale na pomoc QrQ w sam raz zdazylem
    W miedzy czasie dolaczyli do obrony gracze ktorzy sa powyzej na RW
    W naszym zalozeniu chodzilo o to aby bitwa byla na remis i tak sie stalo
    Jestesmy z tego dumni ze Top1 nie dal nam wszystkim rady
    Druga sprawa wioslowanie z pz to juz Terry wygral z nami szybkoscia i iloscia recyklerow
    Troche nerwowo bylo wysylanie ich ,niektore polecialy na inne koordynaty ,a niektore byly uziemione z powodu braku paliwa
    tak czy siak prawie polowa PZ udalo nam sie zebrac
    I to uwazam za sukces :bdb:
    Do nastepnego RW


    :top1: ale urwalismy % hihihi warto chocby dlatego ze sie jest na wieki :xgraty:
    S&D Universum Zibal Edycja 1
    Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]
  • Całe szczęście, że wcześniej nie odnosiłem się do starcia :E
    Wychodzi na to, że QrQ znalazł punkty w Laysach, bo z takim poziomem wiedzy nie powinien mieć tak wysokiego top. Lameriada z jego strony na całego! W sumie pozostali powinni olać go i nie tracić swoich flot!
    No i ile Wy macie recków?! Panowie! Żenada!
  • pozdrawiam agresora i obroncow

    ja rownie jestes zadowolony z przebiegu akcji
    utarcie troche floty terroa
    pewnie mial tenga mine jak zobaczyl ze duzo stracil ale mniejsza o to

    ja do tych co tak cwaniakuja
    co to nie oni
    kazdy z was podlizyuje sie terrorowi wchodzicie mu tak gleboko ze brak miejsca
    zaden z was by nie polecial na pewna strate chomikujecie to jak myszy w dzupli
    ale i tak na koniec terror was rozdepta jak kararuchy
    najlepsze jest to ze tak sie madruja ale dali ciala itp
    a sami dostaja zloma i odrazu ( U )
    zagram na nastepnym uni jak lamki

    a ten co tak zenada daje tylko sie madruje ile macie reckow
    ile mamy to mamy to nasza sprawa
    zle poslane i tyle :)

    a to czy QRQ odda nam straty to nie wasza sprawa
    tylko nasza
    kazdy z nas wiedzial na co sie pisze i kazdy podja taka
    decyzje dobrze wiedzac ze to przegrana sprawa
    byl remis i to dla nas honor z tej walki pokazac ze mozna jak sie chce
    aby agresor nie popad w zachwyt

    wiec do zobaczenie lamki :)
  • Akcja super - panowie, dawno się tak nie ubawiłem przy tym locie :D i przy tej grze.
    Lot z ludźmi którzy na mnie polowali od długiego czasu (i jednemu prawie udało się sprzątnąć mnie haahhaha - brawo Ty - nowy sąsiedzie z układu).
    Wiecie - Trzeba mieć spore jajca by polecieć, wiedząc że wszystko się może zdarzyć. I to szacunek dla was. Nie wiele zabrakło aby kuku TOPKA miała ... bardzo nie wiele.
    I to jest wielkość graczy :), to się mi podoba, i wielu osobom które to będą czytają. Wielkością nie jest ... ilość cyferek na koncie (które są dodawane w pokrętny sposób) To nie to!.

    Dla Agresora - gratulację techniki wyliczenia QrQ, za chęci, za technikę. .. i tyle. A nie tyle, bym zapomniał... (ale to poniżej)

    W ST nie ma tutaj osób, które były troszkę w cieniu - dzięki TadziorO, za pomoc w moonie, surkach dla obrońców (dobra robota).
    Naprawdę kordynacja na ostatnia chwilę była bomba :) . SSy od lotów byly czerwone jak cegła :).


    C.D życzeń dla agresora.

    Uczciwości w grze. To że po raz kolejny dostałeś bana, to że naginasz regulamin i zasady gry na każdym kroku .. nie powinno tego być.

    Za takie hece, admini powinni być bezlitośni dla ciebie a nie pobłażliwi w takich sprawach (nie tylko dla ciebie dla każdego gracza)!.

    Osoby tak grające powinny być surowo karane - bany miesięczne i utrata surowców -zwroty do GO (jest to jedyny sposób na temperowanie nazwijmy to spryciarzy)
    To jakich adminów tutaj mamy widać. Widać dwa posty wyżej gdzie Józef ze stali pokazuje że jednak z logiką ich jest coś nie tak .


    Na koniec OPERATORZY:
    To przez takie uchybienia Wy tracicie pieniądze, nie zarabiacie. To w jak nie równy sposób są traktowani gracze (jak kary nie są współmierne do tego co robią),
    Osobiście nie wyciągnę karty kredytowej nigdy - by doładować ANTY, jak i wielu innych.A na tym powinno wam zależeć.

    Ale to jest już wasz problem!

    Na rozbawienie dostałem wiadomość:



    Operator_gry napisał(a):

    Zaoszczędź podczas wysprzedaży przedmiotów 31.12.2018 00:02:05
    Od: OGame


    Witaj xXx,




    czy chcesz jeszcze bardziej rozbudować swój księżyc? Powiększyć swój
    świat lub przyśpieszyć produkcję surowców? Tak? To nie zwlekaj dłużej!
    Podczas trwania akcji otrzymasz od nas galaktyczny rabat w wysokości 15%
    na pola księżycowe, pola planet, materializację księżyca i dopalacze
    surowców!




    Rozbuduj swoje imperium i zostań władcą wszechświata!


    Twój zespół OGame
    Lepiej stracić flotę za sojusznika, niż patrzeć jak rośnie i rdzewieje w orbitach :)

    :xclosed:

    TOP 1 ACS speed uni x1 Zibal - 1 361 424.11%

    Informacja .: xXx :.
    Gram tylko na Zibal.


  • Panowie jak już wszyscy zainteresowani i uczestnicy tego starcia co chcieli się wypowiedzieć, swoje zrobili pozwólcie, że i ja jako ekowiec, gość stojący z boku i siedzący prawie cały dzień na tel... wygłoszę parę słów . Po pierwsze też chciałem uczestniczy, ale z kilka powodów mój udział był znikomy, i mogłem pomóc tak jak mogłem. Trochę w tym mojej winy (KAC GIGANT), ale też trochę braku komunikacji i wykorzystania mnie do końca . Jak poszedłem spać to puściłem fsa.

    Ale do sedna.

    Po pierwsze agresorowi należą się gratulacje za wyliczenie zawrócenia na stacjonuj, wnet perfekcyjnie. Tak jak wspomnieli uczestniczyć starcia Wielki Szacun. Można śmiało powiedzieć, że ta gra wiele dla ciebie znaczy, a czas jak jej poświęcasz przechodzi wszelkie oczekiwania nawet tych co założyli tą grę. Plotki krążą różne, pomijam te o twojej czarnej stronie (nie moja sprawa), po te, że nie jesteś człowiekiem, a tylko maszyną tzw. cyt " próbka maszyny Putina, którą chce obalić Świat" . Bez urazy musiałem to napisać, bo mnie to kiedyś mocno rozbawiło . W jedno nie uwierzę, że ta akcja to twój spontan. Jestem pewien, że sam przygotowywałeś się w planach do niej trochę czasu. Więc też należą się graty.

    Następnie obrońcy. Dla was WIELKI SZACUNEK. I każdy pies co szczeka inaczej, niech najpierw pomyśli, a potem zacznie redagować. Kiedyś pisałem, że na tak potężną flotę potrzeba 10 by spakować ją w recki. Flotę która ostatnio dzięki kilku topowym graczom cały czas rosła w siłę i była cały czas dokarmiana. WAS było 5, gdzie remis jest ogromnym sukcesem. 5 ludzi którzy przez cały czas gry szpiegowała się, farmiła połączył jeden wspólny cel. Fajne to uczucie. I tak nie wiele brakowało, by wynik zbiórki surki był inny.
    Ktoś pisał o małej ilość recków. Recki były, leciały, ale mały błąd i poleciały gdzie indziej.
    Ktoś pisał mieli 10h. 10h w teorii, akcja nabrała tempa na 5-6h przed wlotem. A i tak wyszło smacznie. A była niedziela i normalni ludzie byli z rodzinami

    Terror na końcu kilka słów o krytykach. Masz rację nikt nie odbierze ci radości z tego starcia. Zgadzam się z tobą w 100%. Lecz na moje każdy obrońca ma z tej akcji wielką radość, a do pełni szczęścia zabrakło tak nie wiele. Basha nie komentuje, tak samo jak wypowiedzianej przez ciebie wojny. Mogłeś zrobić od 1%, kulniesz dwie floty i będzie po zabawie. Albo sprawisz by najbardziej aktywni gracze pojechali z rodziną na ferie bez OG.

    Naszym końcu popieram xxx (nawiasem nie znam nikogo co tak mobilizuje do gry co ty - szacun) ci co oszukują powinni mieć kasowane konta. A widać że bany są szybko tutaj dawane, tylko wymiar kary jest zbyt mały.

    GutekMk napisał(a):

    a to czy QRQ odda nam straty to nie wasza sprawa

    tylko nasza
    kazdy z nas wiedzial na co sie pisze i kazdy podja taka
    decyzje dobrze wiedzac ze to przegrana sprawa
    byl remis i to dla nas honor z tej walki pokazac ze mozna jak sie chce
    aby agresor nie popad w zachwyt

    wiec do zobaczenie lamki :)
    Na końcu jeden skromny cytat. Takie podejście do gry to skarb. Dla tych wszystkich co chcę się dobrze bawić, a nie tylko czytają i klaskają cenna porada.
    I z góry sorry, że nie wstawiłem innych.
    Do zobaczenia.
    Ignorantia iuris nocet
  • Ja powiem tylko tyle, ze milo widzieć puszera QrQ, który przetopił sobie 30 baniek floty edola za 1 k zl. Teraz dostukał recków za 1 k żeby wyzbierać ten złom. Jeśli on nadal bedzie chciał grać to jest albo łosiem Gameforge albo lubi wyrzucać siano w kałuże. No bo inni "obrońcy" po prostu mieli parcie na szkło.

    Gratki Terror za wyliczenie zawróconego stacjonuj ale z całym szacunkiem wyczyn jest to zrobić na nowym uni gdzie liczy się każde 5 k dexu a nie na Zibal gdzie z dziennego wydobycia masz... 50 kk? 100 kk? Nawet nie liczyłem. Poza tym wklepujesz godzinę, techy, wszystko samo wypada z maszyny.
    No ale brawo za jaja żeby tam polecieć.