Turecka Tabletka [Scream] & showtime [Scream] vs. ODDAM ~ 465.99%

  • Turecka Tabletka [Scream] & showtime [Scream] vs. ODDAM ~ 465.99%


    Witamy. Wielu chcialo, nieliczni mieli mozliwosci, przypilnowane, pozamiatane. Pozdro

    Scream!!



    Dnia 30-12-2018 xxx następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Turecka Tabletka [Scream]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.000
    Lekki myśliwiec 50
    Krążownik 182
    Okręt wojenny 549
    Pancernik 844
    _________________________________________

    Agresor showtime [Scream]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca ODDAM
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.048
    Duży transporter 134
    Lekki myśliwiec 2.649
    Krążownik 200
    Okręt wojenny 449
    Recykler 606
    Sonda szpiegowska 291
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Turecka Tabletka [Scream]
    ________________________________________________

    Mały transporter 675 ( -1.325 )
    Lekki myśliwiec 17 ( -33 )
    Krążownik 120 ( -62 )
    Okręt wojenny 539 ( -10 )
    Pancernik 842 ( -2 )
    _________________________________________

    Agresor showtime [Scream]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca ODDAM
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    2.442.379 Metalu, 1.093.071 Kryształu i 170.821 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 8.001.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 60.335.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 31.927.700 metalu i 14.671.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.706.271 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 29.871.079
    Kryształ: 12.416.371
    Deuter: 16.821
    agresor zyskał łącznie 42.304.271 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -43.554.379
    Kryształ: -18.704.071
    Deuter: -1.782.821
    obrońca stracił łącznie 64.041.271 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    showtime:)
    u42 Farms
    u53 United
  • zyskim ładne,x10 jak moje,ja farmie po 250-500k i od czasu do czasu trafiam na zabawki albo nie zabrane z piaskownicy,albo nie odebrane,ale mi gra sprawia radość,a jak to obserwuje to robimi sietroche dziwne,bonie problem zorganizowac recki i jego zdjąc...
    jest tu sporo flot ,ale widze ze dużo się pilnuje,a jaki idą pod ,,recki,, to zazwyczaj rezygnują,zadziwia mnie to...:(
    ciekawe ile moja flota jest warta,ale niestety niejest do kupna,a jeśli padne to agresorom szczerze pogratuluje...
    tu jakoś do mnie nie przemawiaja te dziwne steki raz po raz...
    graty jeśli trafiony uczciwie,keśli kupno lub szulerka,to z dala ode mnie...
    WESOŁEGOSYLWKA,MNIEJ PICIA I NIE SZO
  • haha wszyscy pretensję , że largo kupuje a zaraz post , że przyganiał kocioł garnkowi :E
    Po pierwsze po XX latach wiem , że wszystkie wieksze złomy są niby kupowane :E
    Po drugie wiem , że wszyscy grają bez anty , a tylko top 1 ładuje 5 kafli :E
    Po trzecie czemu "largo" tylko złomuje te floty ? Bo tylko on jest w stanie , a Wy co najwyżej możecie popatrzeć lub na pw mapisać mu o stojącej flocie jak Celtik :E
    Po czwarte nikt z "largo" w jednym łozku nie śpi , wiec nie piszcie , że to on :D
    Po piąte [ciach]
    ( w sumie do tej pory nie ogarniam jak można tyle kasy ładować , grać w 3 i być w tyle?haha).
    Po 6 jak ktoś sprzedaje to ma w dupie pushe , wazne by kasa się zgadzała. Nikt prócz zazdrosników nie patrzy na to i nie myśli o nim.
    Po 7 czasy bez anty się skończyły . Gramy i akcptujemy. Dla mnie bez różnicy czy kupuje surke od GF czy od gracza - dla niektórych [ciach] jest. Powiem , więcej. Wole jak od gracza , przynajmniej GF nas nie [ciach] :E i obie ludzkie strony sa zadowolone.
    Po 8 też mi się niektóre akcję nie podobają , ale nie oznacza , że mam płakać bo w dupie to wszyscy mają.
    Nawet jesli kupuje to bez rożnicy czy od GF czy od gracza. Nas stać tylko na to by sobie kupić officerów , on ma więcej pieniędzy i kupuje wszystko :E
    Po 9 nie pasuje Ci ? To [ciach] a nie skaczesz z uni na uni licząc , że nie trafi się nikt z kasą i będzie rywalizacja bo to już nie wróci.
    Po 10 czemu ludzie z nikami "oddam" mają taki problem oddac ? Bo sa [ciach] i chca sprzedać...za darmo w 1h znalezli by chętnego :E
    Dobranoc:E

    Moderator Miikuu:
    pseudocenzura, obraza, prowokacja
    Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić.
  • Koledzy i Koleżanki

    na tym etapie gry dzieją się wszystkie możliwe cuda, a potem ... stara zasada gry wszytko weryfikuje:

    "Nieważne ile kasy włożyłeś/nie włożyłeś w ten temat, a nie odbierzesz fsa to pojawia się pole wrakowe w prawym górnym narożniku ekranu i pozostaje ... dylemat:) "

    potem po 3 miechach jest troche "uczciwej" gry ... a potem po roku fuzja i zaczynają prawdziwe jaja:)

    miałbym takie marzenie żeby GF sprzeciwiło się raz mamonie i żeby jedno UNI wystartowało bez AM,

    pozdrawiam wszystkich kierujących się Zdrowym Rozsądkiem i przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku 2019!