Obrona- Tomix [SHIN] vs. DwK [S_L] ~ 45055.42%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Obrona- Tomix [SHIN] vs. DwK [S_L] ~ 45055.42%

    Na wstepie pozdrawiam agresora bo nie wiem jakim cudem ale trafil mi na powracajaca flote z FSa
    po raportach widzialem ze szpiegowal przed osiagnieciem celu ....a tu taki pech :(
    Ja myslalem ze dostalem zloma patrze a tu flota stoi wiec poslalem to co ocalalo i zlom wyzbieralem :D
    dzieki Tomix za dostawe pod drzwi :D

    Pozdrawiam sojusznicze Lamy i oczywiscie znajomkow z buddy
    A teraz RW .......



    Dnia 29-12-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Tomix [SHIN]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 21.000
    Pancernik 54.500
    _________________________________________

    Obrońca DwK [S_L]
    ________________________________________________

    Mały transporter 124.539
    Duży transporter 38.372
    Lekki myśliwiec 599.251
    Ciężki myśliwiec 22.167
    Krążownik 55.023
    Okręt wojenny 50.124
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 259.059
    Sonda szpiegowska 2.049
    Bombowiec 3.753
    Niszczyciel 20.038
    Gwiazda Śmierci 454
    Pancernik 65.523
    Wyrzutnia rakiet 10.158
    Lekkie działo laserowe 1.278
    Ciężkie działo laserowe 444
    Działo Gaussa 246
    Działo jonowe 333
    Wyrzutnia plazmy 187
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Tomix [SHIN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca DwK [S_L]
    ________________________________________________

    Mały transporter 112.078 ( -12.461 )
    Duży transporter 35.879 ( -2.493 )
    Lekki myśliwiec 539.207 ( -60.044 )
    Ciężki myśliwiec 20.442 ( -1.725 )
    Krążownik 54.452 ( -571 )
    Okręt wojenny 50.121 ( -3 )
    Statek kolonizacyjny 3 ( -0 )
    Recykler 246.322 ( -12.737 )
    Sonda szpiegowska 1.867 ( -182 )
    Bombowiec 3.753 ( -0 )
    Niszczyciel 20.038 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 454 ( -0 )
    Pancernik 65.523 ( -0 )
    Wyrzutnia rakiet 9.080 ( -1.078 )
    Lekkie działo laserowe 1.152 ( -126 )
    Ciężkie działo laserowe 405 ( -39 )
    Działo Gaussa 246 ( -0 )
    Działo jonowe 325 ( -8 )
    Wyrzutnia plazmy 187 ( -0 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 5.892.500.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 586.157.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.359.558.450 metalu i 2.145.983.950 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -2.580.000.000
    Kryształ: -2.495.000.000
    Deuter: -817.500.000
    agresor stracił łącznie 5.892.500.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 1.987.676.450
    Kryształ: 1.958.324.950
    Deuter: -26.616.000
    obrońca zyskał łącznie 3.919.385.400 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8
    S&D Universum Zibal Edycja 1
    Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]
  • Łezka się kręci przy tej historyjce o fsie :D.
    Pachnie mnie tu pushhhem :) - na 45k %, a może mój nos się myli - to gratulację dla obrońcy i atakującego za ryzyko :).
    Lepiej stracić flotę za sojusznika, niż patrzeć jak rośnie i rdzewieje w orbitach :)

    :xclosed:

    TOP 1 ACS speed uni x1 Zibal - 1 361 424.11%

    Informacja .: xXx :.
    Gram tylko na Zibal.


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .xXx. ().

  • Nie wiem czego tu gratulować bo z opisu wnioskuję że albo masz wszystkich za idiotów albo obaj coś nie tak macie z beretami ,wszystko wskazuje na to drugie Tobie zarombistego fsa z planety skoro taka flotę fseujesz z planety mając moona bo z tego co gram flota samoczynnie po powrocie z fsa nie znajduje się na planecie chyba że ktoś moona skoki a jakimś cudem trafił wniosek jeden leciał na bank bez fali chyba że nie odkrył kalkulatorow walki gdzie majac Twoja flotę na fali plus skany to raczej swoich zabawek na tyle Twoich by nie wysłał zresztą gołym okiem widać bez kalkulatora ze się roztrzaska ,radzę następnym razem kilka razy pomyśleć zanim taki zarombisty opis rodem z Marwella się nasmaruje ,myślę że większość podzieli moją opinię.
  • o ile sie orientuje ,ale pewny w 100% nie to FS z planety na moona nie widac na fali ? tak
    wiec po co te teorie spiskowe ?
    zwroc uwage czy oby kolega zwalnial przed dolotem ? czy moze rzuca ci sie na oczeta jakas ss ?
    i w tym jest pies pogrzebany
    nie zpowolnianie floty przed osiagnieciem celu skutkuje
    mniejsza o to ze to fs byl
    ale ty i tak w to nie wierzysz
    S&D Universum Zibal Edycja 1
    Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]
  • Hmm bez opóźnienia ,wiedząc że ma ktoś taką flotę .Ja już się nauczyłem takich 2 się dowiedziało
    ODBUDOWY I ZROZUMIENIA RESZTĘ SAMI SOBIE HISTORYJKĘ OMÓWCIE [ciach]

    Administrator Forum Toadie:
    Flood ciachnięty. Proszę tez nie pisać całych partii tekstu wielkimi literami.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PSYCHO DAD: https://www.youtube.com/watch?v=f24DSzWJ3hI ().

  • i znowu się pograzasz od kiedy RW po starciu na moonie pokazuje szanse na powstanie księżyca bo przecież fsa na księżyc zrobiłeś sam tak napisałeś!!!i każdą flotę widać na fali którą fapie się planetę z której flota rusza bez znaczenia gdzie nią lecisz z moona nie widać po to się JE stawia jak i zdejmuje żeby flotę zobaczyć
  • weszło poszło chociaż roszada we fol i na uni troszunio spokojnie :popcorn:
    już nie pisze sorka kurna o literki czy z dużej czy z małej jakieś mi to troszkę na pasywność wchodzi ,zasady są a czy zauważyliście jak ktoś zdejmuje okulary i po ciemku gra prośże i zapraszam nie liczycie się z ludźmi czy tylko z hajsem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PSYCHO DAD ().

  • Glentoran napisał(a):

    i znowu się pograzasz od kiedy RW po starciu na moonie pokazuje szanse na powstanie księżyca bo przecież fsa na księżyc zrobiłeś sam tak napisałeś!!!i każdą flotę widać na fali którą fapie się planetę z której flota rusza bez znaczenia gdzie nią lecisz z moona nie widać po to się JE stawia jak i zdejmuje żeby flotę zobaczyć
    czekaj, czekaj! Czy ja dobrze rozumiem? Wg Ciebie takiego fsa z palenty na moona na stacjonuj widać na fali? I może zawrotkę też?!
  • Graty dla DwK warto było wydać te 50zł na przeniesienie się obok mnie.
    Po masowych skanach od Ciebie myślałem że to ty mnie upolujesz a nie że ja się rozbije u Ciebie.
    Sprawdzałem na fali nic nie leciało, to był atak na moona, fs'a musiałeś robić na PZ albo stacjonuj.

    Zobaczyłem u Dwk 350mln stojącej floty, i brak aktywności od 40 minut. Po skanie puściłem atak, i sprawdzałem czas aktywki czy się wydłuży czy nie. Wszystko było ok. Przynajmniej tak mi się wydawało. Nie opóźniałem ataku co było moim błędem, ale kolega lubi sprawdzać ogame z tel i dość często się logował o różnych godzinach co też chciałem jak najszybciej dolecieć i skubnąć.
    Uni upada gracze tracą czujność, liczyłem na prosty atak, cały czas sprawdzałem wszystkie aktywki planet i moonów, nigdzie ich nie było. Kilka sekund przed atakiem zeskanowałem go jeszcze raz. Później znowu sprawdziłem planety, pusto myślę sobie 25 minut lotu i szybki zysk a tu boom. Sam się zdziwiłem. Po ataku też nie było nigdzie aktywki po za moonem gdzie leciałem, więc miał głupiego farta chyba .
    Gdyby serwer żył to bym dokładniej zrobił ten atak, z opóźnianiem itp. ale nie oszukujmy się 40 online zniechęca do dalszej gry tu, dlatego nie szkoda mi tego ataku. Do puki Admini nie ogarną pusherów, którzy mają przyrosty x10 większe od innych graczy, lub dużo $ i rób co chcesz, to ludzie cały czas będą odchodzić. Za miesiąc będzie grało może z 30 osób, same eko i pushery :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Tomix ().