Arkturus [AVL] vs. Vegetto [Tigers] ~ 801.26% No i chyba będzie na tyle na tym uni.

  • Arkturus [AVL] vs. Vegetto [Tigers] ~ 801.26% No i chyba będzie na tyle na tym uni.

    WItam

    Flota leciała prze gale ale udalo sie. Jak sie ma turbo recki mozna tak latac. A co do skladu dlaczego taki. by byl tytan i bym mogł napisac troche o tym co tu sie dzieje. Szczerze to kasacja byla wlaczona by w nowy rok zniknąć ale troche sie plany zmieniły. A to inny temat. Co do uni to chyba sie nie da na nim juz normalnie grac. Dwuch pawianów puszuje sie na potege. 1 zezlomowany 2 razy w ciagu 2 dni ma wiecej floty niz co niektórzy lataja 3 miesiace dwoja sie i troja i takiej nie maja. A bałwany z adninistracji oczy maja w dupie. kiedys jak zaczynałem gre w 2005r to za cyt" kapuś" zostałem zbanowany. Kiedys były białe bany. A teraz jadą niekiedy łąciną pełną gębą a kolesia nadal graja. Jakas masakre sie z ta grą porobiła. nie potrzebnie wracałem po 4 latach. trza było tego nie robic.
    Szkoda czasu na to gówno.
    Mam nadzieje ze uda sie zamnkąc 1 temat i znikam mam nadzieje ze na zawsze.

    A co do ST:


    Dnia 29-12-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Arkturus [AVL]
    ________________________________________________

    Pancernik 2.100
    _________________________________________

    Obrońca Vegetto [Tigers]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.000
    Lekki myśliwiec 2.855
    Krążownik 2.700
    Recykler 500
    Sonda szpiegowska 126
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Arkturus [AVL]
    ________________________________________________

    Pancernik 2.014 ( -86 )
    _________________________________________

    Obrońca Vegetto [Tigers]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    503.500 Metalu, 503.500 Kryształu i 503.500 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 7.310.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 114.846.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 54.701.500 metalu i 25.424.700 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.510.500 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 52.625.000
    Kryształ: 22.488.200
    Deuter: -786.500
    agresor zyskał łącznie 74.326.700 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -76.068.500
    Kryształ: -33.384.500
    Deuter: -6.903.500
    obrońca stracił łącznie 116.356.500 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8

    Pozdro ale tylko tych co graja uczciwie.

    Arkturus

    P.S. Tylko umarli widzieli koniec wojny
  • Graty ST,
    Co do gry to widzę te same wnioski. Niektórzy przeginali z zaangażowaniem i się wypalili, reszta nie może patrzeć na to co się odwala. W każdym razie dobry wybór.

    PS. Eneczce trzeba będzie bigos gotować :E


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

  • Aleś mnie zaskoczył :( ale popieram decyzje, to co sie dzieje jest niemoralne dla całej gry... w sumie ciekawy moment na skonczenie bo ktoś kto wydał lekko 3 paki na przeniesienie bedzie sie musiał lekko zdenerwować xD Artek... Co więcej mogę powiedzieć, nie będę cię zatrzymywał bo to nie ma sensu sam bym chciał odejśc :) szkoda ze nie bedzie miał mnie kto skasować :D
  • Syf w grze był zawsze - nawet na u1. Multi, push, bugusing. Jedyną różnicą było to, że nie było anty/ewentualnie komandora można było kupić. Za tamtych czasów prosilo się znajomych co mieli neostrade o zrobienie fsa jak matka kare dawała na kompa albo coś wypadało i trzeba było wyjść z domu bo niemożliwością było zrobienie fsa na telefonie. Kiedy to bana na 3 dni bez urlopu dostawalo się za napisanie spierdalaj. Teraz to jedynie na forum pseudo pilnujacy porządku modzi dają warny. Szkoda, że jak zaczynałem swoją przygodę na Cosmo to koleś który groził mi w wiadomościach nie dostał nawet bana (kiedyś kończyło się to banem na 10 lat) . Takie rzeczy nie dzieją się tylko na Cosmo, tylko w tej całej pieprzonej grze. Jeden niezałapany gracz na pushu czy multi tworzy kolejnych idiotow, którzy niszczą tą grę. Na Quantum gdzie staram się regularnie grać, aktualnie top2 i pusher z Eridanusa co zdjęcie urlopu ma przyrosty po 5-10kkk pkt przy czym nie rośnie w zniszczonych statkach. Kolejny bezpośrednio pisze do mnie ze swojego drugiego konta przy czym się do tego przyznaje. Kolejny trafia dziwnym trafem księżyc gdzie stały dt i od cholery surek w tym 2kkk dexu dosłownie 30 min po tym jak ja lecialem i koleś zalogowal i puścił fs(Co dziwne zalogowal dziwnym trafem jak koleś, który to później zdjął wyczail że lecę). Co ciekawe konto było kiedyś w jego sojuszu. Kolejny trafia konto na duży procent, które przed fuzja było w jego sojuszu. Przypadek? Nie sądzę. Można by było tak wymieniać bez końca bo operatorzy gry i tak za przeproszeniem gowno zrobią. Człowiek stara się, gra po naście godzin dziennie żeby coś ugrać przeciwko tym co kupują konta i się pushuj, ale ręce opadają. Jeżeli niektórym więcej przyjemności sprawia wzajemne walenie konia do kupionych cyferek to współczuję:)

    Powodem dlaczego tyle osób przestaje grać to nie znudzenie materiału a ślepota operatorów gry.

    Arkturus normalny i spoko z Ciebie gracz. Gratulacje podjęcia dobrej decyzji, ale powinieneś jeszcze trochę ich pocisnac, bo brakuje takich graczy jak Ty w tej grze.

    Obrońcy SZO. Na pewno będzie bo już kilka razy padł :)
  • Trudno się z Tobą nie zgodzić.W ogame gram 13 lat i niestety jest to równia pochyła.
    Miałem 3 lata przerwy wróciłem i tak naprawdę nie wiem po co .
    Bedzie mi brakowało Twoich regularnych nocnych skanów :)
    Spoko z Ciebie gość trzymaj się
    Obrońcy lizaka
    Prawdziwy Dewiant nie je miodu...Prawdziwy Dewiant żuje pszczoły
  • Dzieki chlopaki. Co do gry to masakrycznie mie sie podoba. w ogóle to jestem fanem kosmologi i to co sie dzieje w kosmosie. Jak te gre odkryłem to byłem zafascynowany. Grałem z niemilosirną pasja. Co do konczenia to mialo byc w nowy rok ale musialem to odłożyć na chwile bo musze jeszcze 1 sprawe zalatwic.

    Pozdro

    Arkturus. Kiedys DOMINIKUS na u 27 moze ktos jeszcze z u 27 gra. Pozniej na u 67 ale to chłopaki po fuzji juz teraz z Nekkara wyczaili ze wróciłem. HBI mam nadzieje ze masz jeszcze "moje" pancki ;) Tez bardzo fajnie sie grało. Pozdrowionka oczywiscie dla wszystkich.
    Ciezka sprawa z tym konczeniem w szczególności jak kazda jednostke surowców zdobyło sie w 100% legalnie.. Ale jeszcze chwile pobęde. Jeszcze chwile. ;)

    P.S. Pierwszy raz nie wiem co napisac... .