Protest wobec pusherowi na uCosmos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rising napisał(a):

    Śmiało,składaj podanie, popracuj jako GO, nie widzę przeszkód. Jak będziesz dobry to dostaniesz awans na SGO być może i udowodnisz Wszystkim jak bardzo są słabi w byciu GO. Zapraszam
    No jasne! Jak mogliśmy na to nie wpaść?! Przecież jak idę do fryzjera i on mi skopie fryzurę to kolejnym krokiem jest zrobienie kursu i strzyżenie się samemu. Kurcze kurcze... Nie udana operacja? Nic prostszego, wystarczy ruszyć na akademię medyczną zaliczyć parę lat i machnąć sobię operację. Jak już komuś się za coś płaci lub podejmuje się jakiegoś zadania to liczy się na jego profesjonalizm, a nie gadanie 'zrób to lepiej'
    Moje STejki to nie pączki z mefedronem
  • dryDson napisał(a):

    Rising napisał(a):

    Śmiało,składaj podanie, popracuj jako GO, nie widzę przeszkód. Jak będziesz dobry to dostaniesz awans na SGO być może i udowodnisz Wszystkim jak bardzo są słabi w byciu GO. Zapraszam
    No jasne! Jak mogliśmy na to nie wpaść?! Przecież jak idę do fryzjera i on mi skopie fryzurę to kolejnym krokiem jest zrobienie kursu i strzyżenie się samemu. Kurcze kurcze... Nie udana operacja? Nic prostszego, wystarczy ruszyć na akademię medyczną zaliczyć parę lat i machnąć sobię operację. Jak już komuś się za coś płaci lub podejmuje się jakiegoś zadania to liczy się na jego profesjonalizm, a nie gadanie 'zrób to lepiej'
    Od weryfikowania pracy Operatorów Gry są SGO, a dalej GA.

    Projekt zwany OGame jest projektem prywatnym, w którym nie masz przymusu brać udział. GF może go sobie prowadzić jak chce i tak też robi. Nikomu za nic nikt tu nie płaci, więc paplanie o "płacę to wymagam" nie ma tu sensu. Tłumaczę Wam tylko, że biadolenie na Forum Gry lub narzekanie na Team Gry nic tu nie da bo zmiany musiałyby iść od góry, z GF, ale widzę, że to jak krew w piach. A jeśli uważasz, że Team Gry mógłby pracować lepiej, to tak jak pisałem wcześniej - dołącz do niego i spróbuj czy to takie proste jak się wydaje.

    To tak samo jakbyś próbował wymusić niższą cenę za ścięcie włosów u fryzjerki, która jest tylko pracownikiem, nie właścicielem salonu i nie może nic z z ceną usługi zrobić choćby i niechcący Cię obcięła na łyso.


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Rising napisał(a):

    A jeśli Wam nie odpowiada taki stan rzeczy to macie 3 wyjścia:


    1. Usunąć konto, nie grać w gry GameForge.
    2. Spamować Niemcom z GF czy to na Origin Boardzie czy też mailowo czy telefonicznie jak lubicie, że Wam się to nie podoba i liczyć na poprawę.
    3. Zaakceptować sprawy takie jakie są i nie przejmować się rzeczami, na które nie macie wpływu.

    Gracze podchodzą emocjonalnie, trudno im się dziwić, ale jak ktoś ma trochę pojęcia jak to w praktyce może działać, to rozumie, że team nie jest tutaj winny. Problemem jest brak technicznych możliwości złapania sprawcy za rękę oraz fakt, że to co jest obserwowalne od strony informatycznej nie narusza zasad gry.
    Oprócz tego co napisałeś, jest jeszcze możliwość, by wspólnie przemyśleć aktualne zasady gry w taki sposób, by uniemożliwić graczom pushowanie się. Następnie napisać wielką, ale konstruktywną petycję w tej sprawie do GF, najlepiej w języku niemieckim i angielskim.
    Samo tupanie nic nie zmieni. Być może ktoś zaproponuje taką rekonstrukcję zasad gry, by poprawić sytuację.
    A zgadzam się, że jest ona niewesoła i to dotyczy wszystkich uniwersów.
    Si vis pacem, para bellum
  • @Rising jest jedna podstawowa sprawa jeżeli ktoś decyduje się na zostanie GO, SGO itd to niech wykonuje swoją robotę uczciwie i profesjonalnie

    Nie znam mechaniki Waszych możliwości pracy ale mam tylko jedno pytanie :

    Czy możecie wykryć coś co się dzieje złego tzn łamane są przepisy tylko podczas ich trwania???

    Czy po fakcie już nie????

    Czekam na odpowiedź
  • LionKong napisał(a):

    @Rising jest jedna podstawowa sprawa jeżeli ktoś decyduje się na zostanie GO, SGO itd to niech wykonuje swoją robotę uczciwie i profesjonalnie

    Nie znam mechaniki Waszych możliwości pracy ale mam tylko jedno pytanie :

    Czy możecie wykryć coś co się dzieje złego tzn łamane są przepisy tylko podczas ich trwania???

    Czy po fakcie już nie????

    Czekam na odpowiedź
    Oczywiście, że można wykryć sprawę po fakcie, od tego jest analiza logów.
    Jeśli jednak gracz loguje się na różne konta poprzez różne proxy, stosując tunelowanie ssh albo poprzez VPN to zazwyczaj zdobycie dowodów na multi jest niemożliwe. Po prostu w logach będą różne adresy IP. O ile gracz jest konsekwentny w sposobie logowania na dane konto, niestety niewiele można mu zarzucić.
    Si vis pacem, para bellum
  • Vertigo77 napisał(a):

    Rising napisał(a):

    A jeśli Wam nie odpowiada taki stan rzeczy to macie 3 wyjścia:


    1. Usunąć konto, nie grać w gry GameForge.
    2. Spamować Niemcom z GF czy to na Origin Boardzie czy też mailowo czy telefonicznie jak lubicie, że Wam się to nie podoba i liczyć na poprawę.
    3. Zaakceptować sprawy takie jakie są i nie przejmować się rzeczami, na które nie macie wpływu.
    Gracze podchodzą emocjonalnie, trudno im się dziwić, ale jak ktoś ma trochę pojęcia jak to w praktyce może działać, to rozumie, że team nie jest tutaj winny. Problemem jest brak technicznych możliwości złapania sprawcy za rękę oraz fakt, że to co jest obserwowalne od strony informatycznej nie narusza zasad gry.
    Oprócz tego co napisałeś, jest jeszcze możliwość, by wspólnie przemyśleć aktualne zasady gry w taki sposób, by uniemożliwić graczom pushowanie się. Następnie napisać wielką, ale konstruktywną petycję w tej sprawie do GF, najlepiej w języku niemieckim i angielskim.
    Samo tupanie nic nie zmieni. Być może ktoś zaproponuje taką rekonstrukcję zasad gry, by poprawić sytuację.
    A zgadzam się, że jest ona niewesoła i to dotyczy wszystkich uniwersów.
    Cieszę się, że chociaż do jednej osoby dociera to co piszę. Pomysłów jest tyle co krajów, w których projekty OGame działają. Problemem tak jak mówisz nie są nawet już same Zasady Gry, bo tak jak napisałeś je możemy zmienić - to tylko tekst na boardzie i w grze. A jeśli chodzi o technikalia, to podejrzewam, że zmienianie kodu tej gry nikomu się nie opłaca/nie chce się w to bawić, bo to jakby nie patrzeć projekt bez przyszłości. Skoro przez tyle lat się pewne rzeczy nie zmieniły, to wątpię (obym się mylił) aby się zmieniły teraz.


    LionKong napisał(a):

    @Rising jest jedna podstawowa sprawa jeżeli ktoś decyduje się na zostanie GO, SGO itd to niech wykonuje swoją robotę uczciwie i profesjonalnie

    Nie znam mechaniki Waszych możliwości pracy ale mam tylko jedno pytanie :

    Czy możecie wykryć coś co się dzieje złego tzn łamane są przepisy tylko podczas ich trwania???

    Czy po fakcie już nie????

    Czekam na odpowiedź
    No i właśnie w tym jest rzecz, że nie znacie mechaniki ani specyfiki pracy GO/SGO/GA, a macie najwięcej do powiedzenia.

    EDIT: @Vertigo77 odpowiedział za mnie powyżej :)


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Gdyby post był regulaminowy nikt by go nie usuwał, bo wbrew pozorom to nie jest super fajne zajęcie, kasowanie postów. Szczególnie, że wymaga czegoś więcej niż tylko opcji "usuń post", o czym wiedzą Moderatorzy Forum ;)

    Proste. A spamowanie tym samym nieregulaminowym postem nie zmieni faktu, że jest nieregulaminowy :E


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • post zawierał temat

    propozycja stworzenia uni bez antymaterii na okres 3 miesiecy - oraz dlaczego mody kasują posty

    a w nich pytanie i propozycja o stworzenie uni na którym przez 3 pierwsze miesiące nikt nie mógł by kupić antymaterii a potem wedle uznania moderatorów


    gdzie tu złamanie regulaminu ?




    reasumując - regulamin nie zabrania takich pytań - mody kasowały temat i posty pod zmienoną nazwą tematu - a na ten temat i pushe mają wywalone więc śmieją sie z was pewnei jeszce bardziej niż mnie was żal :P
  • Pinkie Pie napisał(a):

    post zawierał temat

    propozycja stworzenia uni bez antymaterii na okres 3 miesiecy - oraz dlaczego mody kasują posty

    a w nich pytanie i propozycja o stworzenie uni na którym przez 3 pierwsze miesiące nikt nie mógł by kupić antymaterii a potem wedle uznania moderatorów


    gdzie tu złamanie regulaminu ?




    reasumując - regulamin nie zabrania takich pytań - mody kasowały temat i posty pod zmienoną nazwą tematu - a na ten temat i pushe mają wywalone więc śmieją sie z was pewnei jeszce bardziej niż mnie was żal :P
    Nie mnie to oceniać, nie wiem w jakim dziale był ten temat ani co zawierał. Gwarantuję Ci, że bez powodu nikt by go nie usuwał. Natomiast dyskusje na blokadami w grze czy usuwaniem postów z forum są niezgodne z regulaminem i odkąd nie ma SiO to nie ma na nie miejsca na forum ;)


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Zamiast cieszyć się, że macie kogoś takiego jak @Rising, który nieco rozświetli te wasze zaciemnione umysły, to wy dalej wieszacie na nim psy.
    Tak lubicie te wasze porównania, bo fryzjer, bo policja, bo się płaci.
    A) O ile mi wiadomo, jedynym członkiem Teamu OGame PL, który dostaje pieniądze, jest @Art. Cała reszta teamu to wolontariat.
    B) Jeśli fryzjer strzyże cię za darmo (@'Rising' i jego robota jako GO), a ty narzekasz, jak to nieudolnie jest zrobione, to albo dostaniesz w łeb, albo zostaniesz pożegnany niemiłym słowem, albo... fryzjer się zniechęci i zrezygnuje ze swojej funkcji
    C) Policja? Patrz ile masz na świecie policji. Czy fakt, że przestępcy istnieją mimo obecności policji świadczy o nieudolności organu ścigania? Prosta lekcja historii dla ciemnego narodu - najpierw pojawili się bandyci, a dopiero potem stróże prawa. Oszuści będą szukali nowych i nowych sposobów na łamanie/omijanie prawa. Policja ich nigdy nie wyprzedzi, może co najwyżej próbować być trzy kroki za nimi.
    Tu tak samo. To co ten ktoś, o kim piszecie, robi, jest najzwyczajniej w świecie legalne - a przynajmniej w głównej mierze. Tor, proxy, VPN, kumpel z Włoch - i już masz armię kont, z którymi nie masz żadnych powiązań.
    D) Dowody w postaci waszych śmiesznych SMSów, screenów, GG, Discorda, Allegro? Super. Mam nadzieję, że staną się twardym dowodem na winę. W dniu, w którym tak się stanie, gwarantuję wam wszystkim, że na potrzeby tej gry STRATEGICZNEJ sam spreparuję takowe dowody, byle tylko pozbyć się konkurencji z mojego uniwersum. Chamskie, co nie? I kijek w majtkach mnie interesuje, ile byście o tym płakali. Jeszcze nie spotkałem się z posądzeniem kogoś o bycie chamem, bo dobrze blefował w pokerze i ograł przeciwników na dobry hajs :)
    E) Wasz protest jest uzasadniony, ale jego forma jest co najwyżej śmieszna:
    - Team OGame PL nie jest nijak rozliczany ze sprzedaży antymaterii
    - GameForge nie odczuje spadku przychodów niezależnie od tego, czy całe uni przestanie kupować AM, czy też cała społeczność OGame.pl. Ktoś wpakował dużo ojro? Super. Podpowiem wam tylko, że to nic w porównaniu z tym, ile pakuje się ojro na starcie gier MMORPG pod patronatem GameForge.
  • Tak żeby była jasność, osoby odpowiedzialne za założenie tego tematu zdają sobie sprawę z tego, jakie reguły obowiązują team. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Jeżeli nie osiągniemy sukcesu na tym szczeblu to będziemy działać dalej.
    Na tym utnijmy tą kwestię.

    I proszę nie dzielić się na 'my', 'wy' i 'oni', no chyba że ktoś czuje że ma inne interesy niż dobrze funkcjonująca gra.

    I bez offtopów proszę, jeżeli ktoś jest niezadowolony z tego jak to teraz funkcjonuje (reguły i ich egzekwowanie) to zapraszam do wpisywania się.


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

  • Starrk napisał(a):

    Zamiast cieszyć się, że macie kogoś takiego jak @Rising, który nieco rozświetli te wasze zaciemnione umysły, to wy dalej wieszacie na nim psy.
    Tak lubicie te wasze porównania, bo fryzjer, bo policja, bo się płaci.
    A) O ile mi wiadomo, jedynym członkiem Teamu OGame PL, który dostaje pieniądze, jest @Art. Cała reszta teamu to wolontariat.
    B) Jeśli fryzjer strzyże cię za darmo (@'Rising' i jego robota jako GO), a ty narzekasz, jak to nieudolnie jest zrobione, to albo dostaniesz w łeb, albo zostaniesz pożegnany niemiłym słowem, albo... fryzjer się zniechęci i zrezygnuje ze swojej funkcji
    C) Policja? Patrz ile masz na świecie policji. Czy fakt, że przestępcy istnieją mimo obecności policji świadczy o nieudolności organu ścigania? Prosta lekcja historii dla ciemnego narodu - najpierw pojawili się bandyci, a dopiero potem stróże prawa. Oszuści będą szukali nowych i nowych sposobów na łamanie/omijanie prawa. Policja ich nigdy nie wyprzedzi, może co najwyżej próbować być trzy kroki za nimi.
    Tu tak samo. To co ten ktoś, o kim piszecie, robi, jest najzwyczajniej w świecie legalne - a przynajmniej w głównej mierze. Tor, proxy, VPN, kumpel z Włoch - i już masz armię kont, z którymi nie masz żadnych powiązań.
    D) Dowody w postaci waszych śmiesznych SMSów, screenów, GG, Discorda, Allegro? Super. Mam nadzieję, że staną się twardym dowodem na winę. W dniu, w którym tak się stanie, gwarantuję wam wszystkim, że na potrzeby tej gry STRATEGICZNEJ sam spreparuję takowe dowody, byle tylko pozbyć się konkurencji z mojego uniwersum. Chamskie, co nie? I kijek w majtkach mnie interesuje, ile byście o tym płakali. Jeszcze nie spotkałem się z posądzeniem kogoś o bycie chamem, bo dobrze blefował w pokerze i ograł przeciwników na dobry hajs :)
    E) Wasz protest jest uzasadniony, ale jego forma jest co najwyżej śmieszna:
    - Team OGame PL nie jest nijak rozliczany ze sprzedaży antymaterii
    - GameForge nie odczuje spadku przychodów niezależnie od tego, czy całe uni przestanie kupować AM, czy też cała społeczność OGame.pl. Ktoś wpakował dużo ojro? Super. Podpowiem wam tylko, że to nic w porównaniu z tym, ile pakuje się ojro na starcie gier MMORPG pod patronatem GameForge.
    A dodam jeszcze, ze najwiecej placza Ci, ktorzy by chcieli miec w dziesiejszych czasach cos za darmo. Ogame to nie ta sama gierka, ktora wyszla w 2002 roku BEZ ANTYMATERII. Z tego co slyszalem, kiedys nie bylo aktywek na moonach i czegos tam jeszcze ulatwiajacego gre i jakos dzis nikt nie ma pretensji o te aktywki. Wezcie sie ludzie ogarnijcie. Nie chcecie placic za gre to nie - czy ktos zmusza? Kiedys szlo sie do sklepu i czekalo w kolejkach na premiere nowej gry na plycie do PC i placilo kilka stowek za gre, ktora po pol roku odkladalo sie na polke i kurz osiadal wiec przypomnijcie sobie dawne czasy kiedy podobnie jak dzis trzeba bylo zaplacic by pograc.
  • Dowody dowodami, można kombinować ale skoro kilka kont pakowanych jest w identyczny sposób?
    wyłącznie po dłuższej przerwie U, zwiezienie całej surki i floty z każdej lokalizacji na jednego moona ( w przypadku pinkiego moon w układzie nuriela) i złom.
    Po czym tyle co z doku odbiera część i za chwile spakowane po raz kolejny i kolejny to nie podlega pod push?
    Support informuje się 24h przed złomem co będzie robione przez tego gracza bo wiemy że konto sprzedane z dowodami co mamy bo jak można to inaczej potwierdzić. Robi to dokładnie jak opisaliśmy w/g naszego scenariusza....

    ps. wczoraj na allegro widziałem kolejna flota wystawiona na złomowanie... (Nuriel coś dla Ciebie bo i tak niewinny jesteś...399pln nie drogo...) jak chcesz mogę ci linka wysłać...
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • Podpinam się pod Risinga. Wiem jak praca GM jest wymagająca i trudna, jeśli nie wierzysz to sprawdź sam, chociaż ostrzegam, bo przyjęcie to też nie takie hop siup :D

    Co do wynagrodzenia dla Teamu Ogame to ciężko powiedzieć, czy mają jakieś pieniądze, może nie mają? Tylko co mnie do kogoś portfela zaglądać, dobrze, że są i robią robotę.


    Dowody możesz upublicznić, chyba, że to zrobiłeś ale śledzę temat i nie widziałem nic takiego co mogłoby wskazywać w 100%, że jest "oszustem"
    Zajmij się swoją flotą i swoim bunkrem, resztę zostaw dla GM i pozdrawiam.
  • Dowody są dostępne dla teamu - i to nie są linki do aukcji na allegro. O czym innym jest ten wątek.

    Widzę tu kilka memicznych frakcji, od : 'kurła, kiedyś to było' po 'co zrobisz jak nic nie zrobisz' i jeszcze 'nie wiem ale się wypowiem'.
    Wszystkie głosy bardzo interesujące, szczególnie te, które wprost namawiają do akceptowania pusherstwa, no bo przecież nic nie zrobimy. Na co dzień też tak gładko akceptujecie że ktoś was ładuje w bambuko na wasz koszt ?

    Panowie, pierwszy krok to zawsze wyrażenie niezadowolenia - co też właśnie dzieje się w tym temacie. Nie od razu Rzym zbudowano. Jeżeli komuś proceder pushowania się kupionymi kontami nie pasuje - proszę się wpisać. Chyba nie trzeba robić ankiety żeby stwierdzić że to pewnie będzie prawie 100% osób tu zaglądających.


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

  • Truck driver napisał(a):

    elf napisał(a):

    Na co dzień też tak gładko akceptujecie że ktoś was ładuje w bambuko na wasz koszt ?
    Ta gra to nie prawdziwe zycie. Dostosuj sie lub skoncz grac. Nikt Tobie ani nikomu innemu przeciez nie kaze za nic placic a piszesz o kosztach.
    Jak już mówimy co kto ma robić, bo to fajne jest, to idź być zajefajnym gdzie indziej.
    Nie będę akceptował oszustw w żadnej sferze życia, czy to w rozrywce czy gdzieś indziej. Miej jaja chłopie powiedzieć że coś jest nie w porządku bo inaczej to marny nasz los i to głównie poza grą.
    Twoim kosztem jest czas już tutaj spędzony. To znacznie więcej warte niż pieniądze.


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

  • elf napisał(a):

    Jak już mówimy co kto ma robić, bo to fajne jest, to idź być zajefajnym gdzie indziej.
    Nie będę akceptował oszustw w żadnej sferze życia, czy to w rozrywce czy gdzieś indziej. Miej jaja chłopie powiedzieć że coś jest nie w porządku bo inaczej to marny nasz los i to głównie poza grą.
    Twoim kosztem jest czas już tutaj spędzony. To znacznie więcej warte niż pieniądze.
    Nikt mnie nie zmusza by grac i by placic za antymaterie. I nie przeszkadza mi to, ze sie pushuja, graja na multi itp. Konsekwentnie od lat buduje jedno konto i daje sobie rade. Widze na przestrzeni tych kilku lat ilu pusherow i innego rodzaju oszustow skonczylo na permie lub w reckach i graja teraz na innych uni wiec nie oceniaj po pozorach bo nic o mnie nie wiesz a widzisz jedynie czubek wlasnego nosa. Nie umiesz rozwinac konta wsrod bandy kretaczy wiec smiem twierdzic, zebys odpuscil ta gre bo zwyczajnie nie umiesz w nia grac. Sprobuj szczescia w czyms innym i moze nie bedziesz musial narzekac na niesprawiedliwosc w jakiej przyszlo Ci zyc.
  • Ujawniła się i kolejna frakcja memiczna: 'kierowcy ciężarówek'.
    Nie podejmuję dyskusji z wiadomych powodów ^^

    Jeden edit to tego co poniżej: :D

    Ostatni edit, bo mam wyrzuty sumienia: do kierowców nic nie mam, gorzej z takim stylem myślenia, który jest właśnie memiczny. Brak mi argumentów na bezmyślność, ignorancję i bylejakość. Tyle ode mnie, zdrówka życzę @Truck driver


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez elf ().

  • elf napisał(a):

    Ujawniła się i kolejna frakcja memiczna: 'kierowcy ciężarówek'.
    Nie podejmuję dyskusji z wiadomych powodów
    No tak :D brakuje argumentow wiec trzeba sie przyczepic, ze krece kierownica by zarobic na zycie :) co za plytkosc :E

    elf napisał(a):

    Ostatni edit, bo mam wyrzuty sumienia: do kierowców nic nie mam, gorzej z takim stylem myślenia, który jest właśnie memiczny. Brak mi argumentów na bezmyślność, ignorancję i bylejakość.
    Nie wiem dokladnie co masz na mysli bo piszesz ogolnikami i trudno Cie zrozumiec poza tym, ze masz zal do tworcow gry i do ludzi, ktorzy maja wiecej do powiedzenia niz przecietni gracze ale niby nic nie robia. Warto tutaj wspomniec, ze gracze maja tez znajomosci z ludzmi, ktorzy sa w teamie i podobnie jak w realnym zyciu nic na to nie poradzisz, ze ktos ma znajomosci i moze wiecej ;) proponuje nabrac dystansu do gry i przede wszystkim do siebie i robic swoje a moze wtedy zaczniesz czerpac przyjemnosc z gry ;)
  • Wątek lekko przeczyszczony. Dość długo zastanawiałem się co począć z powyższym wątkiem. Rozumiem ideę jego powstania jak i również prawo każdej osoby do wygłaszania swoich poglądów.

    Natomiast prosiłbym o zwrócenie większej uwagi na to, by w polemice nie zacząć odchodzić zbytnio w tematy nie związane bezpośrednio z powyższym.

    Przypominam że wątek ten został założony nieco w innym celu niż ocena pracy i możliwości teamu OGame.pl.
    Posty Risinga i Starrk powinny tę materię już wyczerpać dostatecznie.
    Dział Starcia Tytanów: Wezn, Aquarius, Cosmos

    Dział Dyskusje i Dyplomacja: Libra, Wezn, Aquarius, Cosmos, Dorado

  • Sam push'ujący naśmiewa się i pluje nam w twarz. Beszczelnie kłamie i wrabia każdego (wiadomo, taki ma styl i taki to człowiek)a jak prześle mu się jakiś dowód to próbuje odkręcać swoje krętactwo i kolejna ściema. Grozi policją i niech sobie grozi my się go NIE BOIMY! Skoro grozi policją to ma coś na sumieniu...
    To nie oto nam chodzi w tym poście aby Jego naprawić tylko aby wyciągnąć konsekwencje z postępowania i łamania regulaminu.

    PS. Widziałem z rana, że ktoś napisał że gra On feerrrrr i nie łamie regulaminu ale potem ktoś usunął ten wpis któregoś z działaczy… i abym zajął się własną flotą. Nie zdążyłem screena zrobić.
    Już raz Banana dostał za swoje czyny na początku uni tylko nie wiem na którym koncie, nie chce mi się szukać.


    Nie zapominajmy jeszcze o pushu wuja adama i nuriela standardowo na sojusznikach kończących grę poza PinkiePie to był jeszcze Aligator co zmienił nic potem na Poszlodozyda (aby się nie domyślić o co chodzi) , standardowo zbieranie całości w jedną dogodną lokalizacje, zmiana nicka 5 listopada i złom po kilko dobach ok 11 listopada.

    A ostatnio ma liczne dofarmianie kont i flot z DOKu, zezłomowanych wcześniej kupionych kont przez wuja i nuriela, pewnie w celu odbudowy wuja po złomie... i dziwnym trafem pod nos zawsze im ląduje.

    Pewnie jak sobie przypomnę to jeszcze kilka kont dołączy do tej tajemniczej listy nieuczciwie spakowanych flot a jak ktoś coś pamięta niech przypomni mi i innym.

    Liczymy że sprawiedliwości stanie się w końcu kiedyś zadość.

    Znalazłem także screena co jeden z jego grona wyzał na forum, lecz drapieżni obrońcy pushera go zaatakowali i dziwnym trafem post został usunięty...

    Tak dla przypomnienia co napisał jak by ktoś nie zdążył kiedyś przeczytać.
    Dla nas to nie nowość co on napisał i coś w tym prawdy musi być.

    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez w0jci3ch ().

  • @Yoda to ja napisałem o tym kupieniu choć dane i dowody ma ktoś inny lecz mnie prosił o napisanie a dowody mocne do wglądu

    A tekst usunąłem na prośbę jednego z graczy o którym myślałem że zmieni się i odejdzie z grona "przyjaciół" pusher ka ale zobaczymy czas pokaże

    Lord aka Hejkum Kejkum aka Milord
  • Idlak dostaje bana (chyba na 3 dni bo już bez g jest). Pierwszy raz takie coś widziałem :)
    Widać, że to nie tylko nasz problem. Dla osób zainteresowanych polecam inne tematy w DiD-ach. Od niekonsekwencji, przez związane ręce aż po ignorancję :brawo: Tak przegląd aktualnej sytuacji wygląda.

    Faktyczna sytuacja na Ogame- co jest "uczciwe", na co OG przymykają oczy i co ludzie w topce robią, by w niej być
    50gr out of order ....what for?

    Pozdrowienia @Migotka. Fajnie że zaglądasz regularnie do tematów - niezła rozrywka, prawda ?


    since 2005

    PL (17, 36, 50, Orion, Ganimed, Cosmos), ORG (23), DE (Antares, Orion), US (Libra).



    ..always look on the bright side of life..

  • Pozdrawiam i solidaryzuję się, Ave. PS. Ludzie proszą, bym grał dalej- ale wtedy właśnie moja oznaka protestu byłaby zupełnie bezsensowna- zwłaszcza, że zmęczony już jestem nieustanną walką z niesprawiedliwością. Gra to nie życie- zgodzę się, ale ludzie są ci sami. Osoby, które nie posiadają zasad moralnych w grze, nie mają ich też w życiu

    EDIT: @Rising a co powiesz na temat absolutnej ignorancji członków teamu na temat, który założyłem ja na swoim uni?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ave ().

  • DUDEUSZ napisał(a):

    "Dowody" w postaci linka do aukcji na Allegro nie mają żadnej wartości.
    Pamiętam jak kiedyś na u8 ktoś wystawił jedno flotowe konto na allegro żeby zbanować innego gracza. :fgrin:


    dryDson napisał(a):

    No jasne! Jak mogliśmy na to nie wpaść?! Przecież jak idę do fryzjera i on mi skopie fryzurę to kolejnym krokiem jest zrobienie kursu i strzyżenie się samemu. Kurcze kurcze... Nie udana operacja? Nic prostszego, wystarczy ruszyć na akademię medyczną zaliczyć parę lat i machnąć sobię operację. Jak już komuś się za coś płaci lub podejmuje się jakiegoś zadania to liczy się na jego profesjonalizm, a nie gadanie 'zrób to lepiej'
    Jeżeli ktoś mnie pyta o rekrutację na GO to zawsze na początku wspominam że należy to traktować jako formę gry, gry w którą ktoś gra i chce poznać ją na innym lvl. Nie jest to forma pracy, nikt nam nie płaci za bycie w team. Porównujesz to do pacjent-lekarz, jednak to całkiem inna skala problemu (wiedzy początkowej, czasowej, kosztowej). Zawsze mówię że każdy kto gra dłużej niż pół roku ma już mocne podstawy żeby być dobrym GO. Tylko od danej osoby zależy czy będzie chciała poznać grę od innej strony.

    Nowy sposób komunikacji a supportem.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik