Protest wobec pusherowi na uCosmos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nic nie powiem - nie znam tego tematu, nie jestem członkiem Teamu, nie wiem kiedy temat miał miejsce, nie wiem o czym mówisz więc ciężko się do tego ustosunkować :)


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • elf napisał(a):

    Idlak dostaje bana (chyba na 3 dni bo już bez g jest). Pierwszy raz takie coś widziałem :)
    Widać, że to nie tylko nasz problem. Dla osób zainteresowanych polecam inne tematy w DiD-ach. Od niekonsekwencji, przez związane ręce aż po ignorancję :brawo: Tak przegląd aktualnej sytuacji wygląda.

    Faktyczna sytuacja na Ogame- co jest "uczciwe", na co OG przymykają oczy i co ludzie w topce robią, by w niej być
    50gr out of order ....what for?

    Pozdrowienia @Migotka. Fajnie że zaglądasz regularnie do tematów - niezła rozrywka, prawda ?
    @Rising Pierwszy link od Elfa ;) @
  • Pamiętam jak na uni Eridanus (to samo eko, flota jednak x5) była gównoburza wokół pushera. Brazylijski serial... Po dłuższym czasie topka przewertowała się pierdyliard razy i nikt nie kojarzył typa. Szeprze mi coś w głowie, że to Rosjanin jakiś był niby i bujdy, że tysiące wpakowane. Faktycznie w błyskawicznym momencie odstawił drugiego z astronomiczną przewagą, ale potem i tak idlak. raven, albo revan - taki nick miał. Z szerszej perspektywy czasu, patrząc na takie zawieruchy kojarzą mi się dwie frazy: "wyścig szczurów" i "ikarowe skrzydła". Jedyne top1 jakie zaliczają z tą właśnie perspektywą czasu, to bycie zapomnianą legendą. Jak Titanic... Mówię to lekkim tchem, bo nie znam za bardzo środowiska forumowiczów. Przeczytałem wszystkie posty (plus w efekcie dzisiejszy temat elfa) i odnoszę wrażenie, że jakaś część tej rywalizacji kosmicznej rozgrywa się tutaj. Przykra sprawa.

    Zastanawia mnie czy są jeszcze gracze, którym wystarcza się zalogować raz dziennie, bez parcia na top 1. A przynajmniej z jakimś normalnym, zdrowym podejściem do zdrowej rywalizacji.

    Czas pokaże progres. To kiedyś będzie tylko epizod...
    Oddam konto na forum