50gr out of order ....what for?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ave napisał(a):

    @ciap ciekawe jest jedno- NIKT z OG/SOG/modów pomimo osobistych zaproszeń, jedynie na pw odpowiedzi od 2 z przynajmniej 7 osób zaproszonych z teamu nie odpowiedział na temat założony przeze mnie
    Jeżeli chcesz porozmawiać z team masz od tego support i tickety. :fsmile:
    Forum nie jest miejscem do publicznego linczu. Trzeba również pamiętać że team nie będzie rozmawiać z graczami o tym co i jak robi inny gracz. Macie prawo do takiej wiedzy? Team również nie rozmawia o Was z innym graczami, na pewno znalazłby się ktoś na uni kto Was nie lubi. Tajemnica działa w dwie strony.

    Dużo dziwnych rzeczy czytałam już o pracy GO. Jeżeli ktoś ma chęć poznać OGame z innej strony > applications.comastuff.com/ogame_pl/game.html


    Vertigo77 napisał(a):

    Pierwsze dwie sytuacje są WZGLĘDNIE bezpieczne
    Dlaczego tylko względnie?
    GO przechodzi pełne szkolenie z zakresu IP, bez obawy że ktoś bez znajomości tematu weźmie się do analizowania logów.


    Vertigo77 napisał(a):

    Czego mi nie powiesz
    Nie powiem. ;}
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Trzeba również pamiętać że team nie będzie rozmawiać z graczami o tym co i jak robi inny gracz
    Team to nie podaje jakichkolwiek informacji, nie mówię o innych graczach. Czasami żeby się dowiedzieć za co jest blokada konta trzeba pisać tickety i czekać i to nie zawsze kończy się sukcesem = uzyskaniem odpowiedzi.
    Tak jak u Aceta było wiele logowań, ale kiedy miały miejsce GO już nie może powiedzieć. Nikt nie żąda aby GO opisywał w jaki sposób to zweryfikował, ale żeby podał konkretną datą np. 13:01:2019.
    Odnośnie braku podawania informacji o innym graczu to wiadoma sprawa - RODO :D
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Wystarczy, by po 24h choćby, o których tak piszesz, czy po 30h była reakcja po dowodach, które tam podałem @ciap. Bo są to wybitne dowody na push ekstremalny i podałem dla ułatwienia nawet sposób, w który można to sprawdzić... Tymczasem, zero brania na siebie odpowiedzialności i odpowiadanie wyuczonymi regułkami, zamiast jakichkolwiek widocznych efektów, poza czasem danym na reakcję gracza, który został wykazany na żywca. Troszkę dziwne, że taki dowód to mało dla OG...

    Nie oczekuję nawet informacji na temat tego gracza. Żądam za to widocznej kary za dopuszczenie się do pushu extremalnego, co każdy, który czytał mój temat i otworzył odnośnik widział na wlasne oczy. Oraz, wyciągnięcia konsekwencji wobec OG, który kolokwialnie mówiąc, olał sprawę.
  • ProSkaner. napisał(a):

    Czasami żeby się dowiedzieć za co jest blokada konta trzeba pisać tickety i czekać i to nie zawsze kończy się sukcesem = uzyskaniem odpowiedzi.
    Osobiście wolę tickety ponieważ są dla mnie wygodniejsze (jako user i gracz) i bezpieczniejsze (jako user i team).

    Wygodniejsze - jeżeli nie mam czasu to nawet jeżeli gracz przyjdzie mi na IRCa to nie pomogę. Jak gracz napisze ticketa w swojej wolnej chwili, ja go zrobię w swojej wolnej chwili. Nie muszą się dwie osoby spotykać na IRCu. To samo jest z takimi zgłoszeniami innych graczy np. push. Czasem analiza konkretnej sprawy to godziny pracy i nie muszę mieć ochoty robić donosu prawie w danym momencie gdy gracz mi przyjdzie na IRCa. Zaraz będzie hejcik jak to nie mam ochoty, po co poszłam do teamu. No niestety ale nie zawsze mam siły żeby na już coś zrobić. Wygodniejszy dla mnie jest ticket który mogę zrobić w chwili dogodnej dla mnie.

    Bezpieczniejsze - ostatnio przyszedł na IRC gracz. Upierał się że jest właścicielem konta ale zapomniał emaila i domagał się zmiany. Jak poprosiłam o ticket zaczął mnie wyzywać że on jest a ja jestem leniem. Dla teamu jest bezpieczniejsze gdy jest ticket bo wie że osoba ma dostęp do logowania na support osoby do której należy email z konta.

    Jako gracz również wolę wysyłać zgłoszenia - wygodniejsze bo nikogo nie muszę szukać na IRCu, bezpieczniejsze - jeżeli coś by się stało mam dowód w postaci ticketa. Dlatego nie rozumiem dlaczego tak wiele osób ma alergię na tickety, byłam w 6 team i w każdej grze panowało dziwne uczulenie na zwrot "wyślij ticketa". Ja je kocham: Ilość dotychczas utworzonych zgłoszeń przy pomocy potwierdzonych adresów e-mail: 446. <3

    W lobby nie ma informacji za co jest ban więc sporo graczy przychodzi. Nie przypominam sobie sytuacji żeby ktoś miał problem z uzyskaniem informacji za co ma blokadę. Inna sprawa że nie zawsze na IRCu jest osoba która ma dostęp do serwera żeby sprawdzić. Każdy serwer ma swojego GO: ogamepl.comastuff.com/ i inna osoba nie jest w stanie tego sprawdzić. Jak jeszcze byłam na serwerach z innymi GO zawsze udzielałam informacji za co ktoś ma blokadę, nawet jeżeli nadał ja inny GO.
    Nie należy tu mylić udzielania info za co ban od odwołania, czy dokładnym napisaniem co gracz zrobił źle że dostał bana.

    ProSkaner. napisał(a):

    Tak jak u Aceta było wiele logowań, ale kiedy miały miejsce GO już nie może powiedzieć. Nikt nie żąda aby GO opisywał w jaki sposób to zweryfikował, ale żeby podał konkretną datą np. 13:01:2019.
    Nie widziałam komunikacji Acetonitryl z team. Nie wypowiem się. :fsmile:
    Może niech w ticket poprosi o godziny logowań.

    Ave napisał(a):

    Bo są to wybitne dowody na push ekstremalny
    Szczerze to nie czytałam Twojego tematu na forum - nie znam sprawy nawet od strony osoby która czyta forum.

    Przez swoje doświadczenia w team staram się bardzo ostrożnie podchodzić do "wybitnych dowodów". ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Nie widziałam komunikacji Acetonitryl z team. Nie wypowiem się.


    Acetonitryl napisał(a):

    Ja:[18:29] ile wyszlo w tych logach tego vpna?
    Ja:[18:30] 1 log ?
    GO:[18:30] powinien Pan wiedzieć - podpowiem, że sytuacja miała miejsce wiele razy
    Ja:[18:30] że co proszę?
    GO:[18:30] i mam na myśli okres po ostrzeżeniu, czyli od 18.12
    Ja:[18:31] absolutnie się z tym nie zgadzam....w jakim niby czasie?
    Ja:[18:34] ?
    GO:[18:37] Jako GO nie mam prawa do informowania graczy o dokładnych godzinach logowań - w połowie grudnia otrzymał Pan ostrzeżenie, następnie przebadany został okres od momentu wysłania ostrzeżenia do dnia dzisiejszego - i również wykryto niedozwolone logowania. Jeśli taka odpowiedź Pana nie zadawala, proszę o napisanie ticketa, być może SGO/GA będą bardziej przekonujący."

    Jak widać powyżej, GO nie ma prawa do informowania o dokładnych godzinach logowań - tu nawet nie chodziło o godziny a ilość logować przez VPN na co odpowiedź nie została udzielona. Gracz został poinformowany o możliwości odwołania do SGO w celu otrzymania odpowiedzi, ale na odwołanie i tak odpowiedział GO - błędne koło.
    Tak wiem zaakceptowaliśmy regulamin, ale z czystej przyzwoitości każdy z nas wkłada w konto duuużo czasu, niektórzy kupują anty, jedni mniej, drudzy więcej, a jak przyjdzie co do czego to od GO nie można się czegokolwiek dowiedzieć.
    Tak jak napisałem powyżej nie chodzi o szczegółowe informacje tylko np. od 18.12 do chwili obecnej było 14 logowań gdzie ukryte było IP w dniach 19,20,21- czy to tak dużo?
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • Ave napisał(a):

    @ciap miło więc by było, jakbyś choć poczytała temat i zerknęła na screeny i opis tematu, dziękuję również za ocenę mnie bez choćby sprawdzenia, co w zasadzie mam do powiedzenia- link w temacie, parę postów wyżej, podałem
    Nie wiem za bardzo w czym mogłabym tam pomóc. :fsad:

    @ProSkaner.
    Na IRCu również nie udzieliłabym takiej odpowiedzi, zaprosiłabym na tickety.
    Nawet często bywa tak że rozmowa na IRCu wygląda z graczem "odpisałem", "ja też", "już". Co ticket to ticket. 8-)

    Ponieważ ten post przeczytałam, doprecyzuję odpowiedź:
    Nie widziałam komunikacji Acetonitryl z team w ticketach. Nie wypowiem się.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik