stresS - powrót na stare śmieci

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • stresS - powrót na stare śmieci

      Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Wojtek i jeśli ktoś mnie kojarzy, to bardziej z nicku - Wojo, grałem na wielu uni: 2,8,18,19,36,40,41,44,56 i cholera wie gdzie jeszcze. Swój debiut w ogame datuje na grudzień 2005. Zacząłem grać na krótko przed założeniem stałego łącza u mnie w domu, początki informatyka w szkole. Pamiętam jak dziś, że nowością było u19, ale nie zabawiłem tam długo, bo większość znajomych grała na 18 i po chwili tam się przeniosłem. Gra pochłaniała mi naprawdę dużo czasu, chociaż nigdy jakimś tytanem nie byłem, aczkolwiek zawsze trzymałem się w czołówce serwera. Mam sporo starych screenów, moze kiedyś podrzucę, obecnie gniją na starym, zdemontowanym dysku. Zauważyłem, że Ogame chyba zostało sprzedane jakieś większej firmie, forum i sama gra się troszkę zmieniła, nie grałem od jakiegoś 2009 roku. Generalnie nie mogę się dostać na moje stare konto na forum, ale domyślam się, że już nie istnieje stara baza danych.

      Cosik o mnie, mam 27 lat, na co dzień pracuję jako cardetailer, zajmuję się pielęgnacją samochodów, ale nie tylko, bo już pracowałem z łódkami, jachtami, samolotami za co kocham swoją pracę, bo nie ma monotonii i jest ciekawie. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową z naciskiem na elementy reklamowe. Przymierzam się do otworzenia własnej działalności, a póki co współpracuję z osobami prywatnymi i mniejszymi firmami na zasadzie pracy dodatkowej. Wolny czas spędzam z moją dziewczyną, znajomymi lub po prostu na graniu. Jestem fanem Arsenal Londyn, aczkolwiek od kilku lat dużo mniej obserwuje football. Jeśli macie jakieś pytania, to piszczcie śmiało!