Dawid - hmm... pomyślimy nad tematem xd

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kruszynka napisał(a):

    /me tuli pingwinka :)

    No to ja może zacznę od standardowych pytań :) groziła groziła i jest...


    Co cię skłoniło do zostania GO? W sumie to kiedyś już chciałem zostać GO, ale przed 18stką moja pierwsza przygoda z OGame się skończyła :)

    Dlaczego GO są pracowici a MOD to leniuchy? Powiem Ci na PW, bo tutaj to mogę dostać po uszach :D :E

    Dlaczego pomarańczowy to jedyny słuszny kolor w Teamie? :P Należy zaznaczyć że nie wszystkie odcienie pomarańczy :D Tylko ten który mają GO :E


    Czy tylko mlaskanie Cie denerwuje czy siorbanie też? Oj też.... :/

    Jak reagujesz gdy ktoś się tak zachowuje przy stole? Jako że jestem osobą bezpośrednią to zawsze proszę o zaprzestanie

    Czy beknięcie przy stole uważasz za normalne czy to przejaw złego zachowania? Nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem, ale uważam to za mało stosowne, ale podobno w niektórych krajach to norma :P


    Zdarzyło Ci się kiedyś w towarzystwie pierdnąć myśląc że będzie cichacz a okazało się, że bąk był głośny? :D w towarzystwie Oli robię to cały czas :D :D :D
    Wybrałeś średniowiecze...dlaczego akurat ten okres? Zawsze fascynowało mnie średniowiecze, rycerze, walki, zamki ^^

    Czy rzucając palenie wpadasz w inny nałóg np. obżerasz się słodyczami? Nie :D

    Rodzynki...blee...czy jak dostajesz ciasto z rodzynkami to je wydłubujesz czy szybko zjadasz te kawałki gdzie są aby później delektować się samym ciastem? dokładnie tak! :D zawsze łyżeczką biorę mniejsze kawałki tak żeby żadna rodzynka przez przypadek nie trafiła do moich ust :D

    Gdybyś miał zostać zamieniony w psa to jaką rasą chciałbyś być? Doberman!

    Dlaczego akurat pingwin? :) A powiem Ci... nie wiem :P szukałem w googlach nowego pomysłu na avka i ten był ładny i pomarańczowy :P

    "Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie...".
  • Cześć D(ł)awid! :papa:

    Kilka pytań przed snem :fgrin:

    Lubisz uczucie zadławienia się? :D
    Często ci się zdarza zadławić?
    Czym częściej? Jedzeniem czy piciem? :kawa:
    A może czymś konkretnym? :>
    Co wtedy robisz, żeby się odetkać?

    Chyba tyle :fgrin:


    /me wykonuje rękoczyn na @Dawid :3msie:
    Coś o mnie o tu ^^

    "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."




    Ex
  • A zastanawiałem się co za paskuda mi spamuje w temacie :D :D :D

    Zaqes napisał(a):

    Cześć D(ł)awid! :papa: hej Zaqu...ś :D


    Kilka pytań przed snem :fgrin: wiem że mamy inne strefy czasowe... ale żeby aż tak? :D :D


    Lubisz uczucie zadławienia się? :D Nie!
    Często ci się zdarza zadławić? Nie :>

    Czym częściej? Jedzeniem czy piciem? :kawa: hmm... niczym :D

    A może czymś konkretnym? :> Stary... coś Ty całą noc robił :D :D

    Co wtedy robisz, żeby się odetkać? Albo lepiej nie mów, bo wydaje mi się że to nie było nic, co można napisać na publicznym forum :E :D


    Chyba tyle :fgrin: uff... :D



    /me wykonuje rękoczyn na @Dawid :3msie:

    "Co ma być to będzie, niebo znajdę wszędzie...".