Życzenia i Refleksje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Życzenia i Refleksje

    Witam w ten ciepły Grudniowy wieczór naszła mnie refleksja że czas na rozliczenia i zmiany. Od długiego czasu byłem jako jedno z kont którę "pushowało" naszą/naszego (tu nie ma pewności) top1 Ciap/Dagusię. Wielokrotnie sprzedawałem deuter/kryształ po minimalu lub nawet poniżej , kilkukrotnie pożyczałem surowcę ze zwrotem po + - tygodniu . Pisząc jednym z kont stwierdzam fakt iż takich kont na uni jest wiele w różnych sojuszach najwięcej w Avalonie. O surowce potrafiła pisać w środku nocy tak samo jak potrafiła rozgrzać mój telefon gdy Yes Man wygrywał wybory na najlepszego gracza uni 68 lub gdy ktoś pocisł jej/jemu na forum.

    Od dłuższego czasu traktuje tego gracza jako osobę niepoważną i nie wartą rozmowy ewentualnie do lania wody w rozmowie.. Ta gra nią/nim zwładneła.

    Dlatego dziś postanowiłem podnieśc przelicznik co spotkało się z ostrą reakcją:D

    Dodatkowo stwierdzam że macki Ciap są tak duże że w grze jest praktycznie nietykalna i może kręcić wałki na potęgę ma za sobącały Team czym się oczywiście chwaliła.

    Liczę że w dobie świąt każdy z nas zrobi sobie podobną refleksję jak ja. Od dziś się więcej nie sprzedam:D

    Wesołych Świąt!! i Szczęśliwego Nowego!
  • 19dawid45 napisał(a):

    ogólnie to wygląda tak że dana osoba skupuje za nic surowiec i przetapia go za anty...w tym wypadku też tak jest a wiadomo kto jest w Teamie i kto kupuje dużo anty jest nietykalny:)
    Chwileczke...

    Sam skupuje dex, po roznych przelicznikach chociaz 2,5/1,5/1 to najmniejszy przelicznik i wymieniam swoj, wydobyty deuter plus kupiony dex po max przelicznikach za anty u handlarza czyli jestem pusherem?
  • @Truck driver 2,5/1,5/1 jest minimalnym przelicznikiem stosowanym przez Ciebie, ale nie minimalnym dopuszczonym przez regulamin (no napisałeś w ten sposób, jakby Twój przelicznik był minimalnym w grze :) ). W skrócie autor tematu zapomniał dzisiaj użyć maści na ból dupy, bo ktoś wykorzystuje legalną mechanikę gry do kręcenia zysków. Do tego dorzuca fakt, że tym kimś jest GO i już ramka gotowa "jej wolno bo ma cały team za sobą". Może doczekam czasów, gdy "@'ciap' wysyła FSy bo ma team za sobą!".

    Troll 3/10. Życzę odwyku
  • rozumiem że wysłanie surowca do konta wyżej notowanego i odzysk ich po tygodniu też jest całkiem legalne??? hmmm

    Truck driver napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    ogólnie to wygląda tak że dana osoba skupuje za nic surowiec i przetapia go za anty...w tym wypadku też tak jest a wiadomo kto jest w Teamie i kto kupuje dużo anty jest nietykalny:)
    Chwileczke...
    Sam skupuje dex, po roznych przelicznikach chociaz 2,5/1,5/1 to najmniejszy przelicznik i wymieniam swoj, wydobyty deuter plus kupiony dex po max przelicznikach za anty u handlarza czyli jestem pusherem?

    Truck driver napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    ogólnie to wygląda tak że dana osoba skupuje za nic surowiec i przetapia go za anty...w tym wypadku też tak jest a wiadomo kto jest w Teamie i kto kupuje dużo anty jest nietykalny:)
    Chwileczke...
    Sam skupuje dex, po roznych przelicznikach chociaz 2,5/1,5/1 to najmniejszy przelicznik i wymieniam swoj, wydobyty deuter plus kupiony dex po max przelicznikach za anty u handlarza czyli jestem pusherem?
    nie nie jesteś mechanizm gry jest jaki jest ale zanaczyłemże zdarzało się poniżej minimum... sprobuj tak kupować i wytrzymaćbez banana:D
  • @Starrk nie masz do konca racji. Mi gracze sami proponuja przelicznik i jak sie ugadamy tak tez handlujemy. Nikogo nie wykorzystuje jakby to moglo sie wydawac :P kazdy dostaje ode mnie taki przelicznik jaki chce choc nie jest wiekszy niz 2,7/1,7/1 :) generalnie i tak wychodze na plus a doliczyc do tego zyski z idlakow to latwo policzyc skad sie biora moje przyrosty :P zadne multi mi nie potrzebne jak wielu pewnie mysli :D

    19dawid45 napisał(a):

    rozumiem że wysłanie surowca do konta wyżej notowanego i odzysk ich po tygodniu też jest całkiem legalne??? hmmm

    Truck driver napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    ogólnie to wygląda tak że dana osoba skupuje za nic surowiec i przetapia go za anty...w tym wypadku też tak jest a wiadomo kto jest w Teamie i kto kupuje dużo anty jest nietykalny:)
    Chwileczke...Sam skupuje dex, po roznych przelicznikach chociaz 2,5/1,5/1 to najmniejszy przelicznik i wymieniam swoj, wydobyty deuter plus kupiony dex po max przelicznikach za anty u handlarza czyli jestem pusherem?

    Truck driver napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    ogólnie to wygląda tak że dana osoba skupuje za nic surowiec i przetapia go za anty...w tym wypadku też tak jest a wiadomo kto jest w Teamie i kto kupuje dużo anty jest nietykalny:)
    Chwileczke...Sam skupuje dex, po roznych przelicznikach chociaz 2,5/1,5/1 to najmniejszy przelicznik i wymieniam swoj, wydobyty deuter plus kupiony dex po max przelicznikach za anty u handlarza czyli jestem pusherem?
    nie nie jesteś mechanizm gry jest jaki jest ale zanaczyłemże zdarzało się poniżej minimum... sprobuj tak kupować i wytrzymaćbez banana:D
    A wiesz, ze jest opcja, ze nie dostaniesz bana jesli Twoj "kontrahent" nie pusci ticketa o spoznionej dostawie? Sam bym zapomnial odeslac sury gdyby mi sie dostawca nie upomnial :D
  • widze, że założyciel tematu specjalnie czekał żeby się z nami tym wszystkim podzielić akurat teraz? :D no chyba, że się sprzedał komuś innemu i dostał rozkaz założenia wątku...:D
    Daj no graczu drogi jakieś konkretne dowody na dostawy, a jak nie masz- to przestań się bardziej ośmieszać :d
  • Kaspi napisał(a):

    widze, że założyciel tematu specjalnie czekał żeby się z nami tym wszystkim podzielić akurat teraz? :D no chyba, że się sprzedał komuś innemu i dostał rozkaz założenia wątku...:D
    Daj no graczu drogi jakieś konkretne dowody na dostawy, a jak nie masz- to przestań się bardziej ośmieszać :D
    Widzę że nie czytasz dokładnie. Teraz się dzielę bo teraz postanowiłem odciąć się od tego o czym pisane było w temacie o pushówkach:) Rozkazy to sobie można wydawać w Wojsku mi nikt rozkazywać nie będzie:) a co do sprzedania... owszem mam deks na sell po normalnych przelicznikach jak zainteresowany to PW :) Cieszy mnie że specjalnie założyłeś konto na forum by sojusznika/ sojuszniczkę bronić:)


    Co do raportów ja ich nie mam bo nie trzymam czegoś sprzed miesiąca itd jak Ty trzymasz to gratuluję . Ja tylko potwierdzam słowa innych graczy którzy udzielali się na temat top1 w temacie pushówek uni 68 gdzie bardzo szybko koleżanka-moderatorka wyczyściła temat w momencie gdy zeszła rozmowa na Top1. CZemu wtedy konta nie założyłeś?:D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 19dawid45 ().

  • cóż za comingOUT
    szanujemy, można teraz to paliwo kupić skoro do Daga nie leci ?
    dam minimala + coś tam, w końcu od tego jesteś na tym Uni, dawać
    zapraszam na priF

    a, wesołych w wasze święta

    Moderator kruszynka:
    Usunięto brzydki obrazek
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • 19dawid45 napisał(a):

    Cieszy mnie że specjalnie założyłeś konto na forum by sojusznika/ sojuszniczkę bronić:)
    board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/User/358965-Kaspi/
    Użytkownik od 5 Cze 2017
    Tak założył. :fsmile:

    Tak się zapędziłeś w kłamstwach że nie sprawdziłeś daty rejestracji. :ocb:

    Tak dużo sprzedałeś tego dexu w tych 3 wymianach na 10 lat znajomości...
    Płaciłam 2,6:1,7:1. Jak masz problemy z liczeniem to polecam stronę proxyforgame.com/pl/ogame/calc/trade.php i FAQ: Dział handel - FAQ użytkownika
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Starrk napisał(a):

    @19dawid45 nikt nie jest w stanie zweryfikować twoich słów rzucanych na wiatr. Do tego istnieje coś takiego jak możliwość wydłużenia czasu handlu poprzez ticketa. Zatem może zamiast tygodnia było to 5 dni, na które team się zgodził? Przestań się już ośmieszać.

    To jakieś takie urocze, jak pushera (ciap) broni inny pusher (Starrk i ostatnie wały na Librze). :)
  • ciap napisał(a):

    No dobrze przyznaję się!
    Przywiązałam dawida do krzesełka i przez 10 lat słał mi surowce! A jak nie słał to go pejczykiem!
    Przepraszam!


    Wesołych dla Wszystkich!
    Nie znamy się 10 lat gubisz sie w kontach wspomagających:) ale to normalnie w naszych rozmowach też sie gubiłaś w kontach)


    Fenrir napisał(a):

    Starrk napisał(a):

    @19dawid45 nikt nie jest w stanie zweryfikować twoich słów rzucanych na wiatr. Do tego istnieje coś takiego jak możliwość wydłużenia czasu handlu poprzez ticketa. Zatem może zamiast tygodnia było to 5 dni, na które team się zgodził? Przestań się już ośmieszać.
    To jakieś takie urocze, jak pushera (ciap) broni inny pusher (Starrk i ostatnie wały na Librze). :)
    W myśl zasady : Ręka Rękę Myję :)
  • @19dawid45 ida swieta a Ty nagle teraz wylewasz brudy na forum zamiast zajac sie rodzina i przygotowaniami do swiat. Nie bronie @ciap bo slabo ja znam, wymienilismy tylko kilka priv w grze i o dziwo potrafilismy sie dogadac ale na forum i tak sie zremy jak pies z kotem :E generalnie dzis sie wielu pushuje. Jedni bezczelnie i z premedytacja, inni troche bardziej "na legalu" ale jedno jest pewne. To, ze zalozyles sobie temat by kogos uswiadomic to swiadczy tylko o Tobie, ze jestes osoba:


    19dawid45 napisał(a):

    niepoważną i nie wartą rozmowy ewentualnie do lania wody w rozmowie.. Ta gra nią/nim zwładneła.
    To co napisalem zaraz pod Twoim postem to byl impuls okraszony pewna dawka alkoholu wiec nie bierz tego do siebie :)
  • Grałem w tą grę na początku lat 2000 , później wieloletnia przerwa i powrót za namową. Jedne co się nie zmieniło, to wiele osób widzę, że nadal ma nierówno pod sufitem :? x_x
    Oszuści byli, są i będą i tego nie da się zwalczyć. Jak ktoś lubi oszukiwać i myśleć, że jest tak zwanym "PRO graczem" to jego sprawa. Jak do każdej gry trzeba mieć swój dystans...

    Ogólnie Życzę Wszystkim Paniom i Panom Zdrowych wesołych i Pogodnych Świąt !! ^^ ;)

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%
  • Arnhem napisał(a):

    Oszuści byli, są i będą i tego nie da się zwalczyć. Jak ktoś lubi oszukiwać i myśleć, że jest tak zwanym "PRO graczem" to jego sprawa.
    Tak idiotyczne myślenie, że głowa mała. Jak ktoś lubi oszukiwać, to uderza w graczy grających uczciwie. I właśnie przez takie podejście mamy co mamy. Ciap, która do Teamu dostaje się na około, bo pierwotnie tutaj jej nikt nie chciał (a potem żenująco zaniżono standardy rekrutacji) i która wprost w rozmowach potrafi przyznać, że jest tu tylko dla kuponów za anty (zresztą wiele mówi fakt, że bodajże w 4 teamach GF jednocześnie działa). Na Wezn mamy SGO, która aktywnie korzysta z multi sojuszników i nie widzi nic złego w fakcie, że gra z pusherami i oszustami. Podobnych przypadków mogę ci wymienić jeszcze kilka - a każdorazowo chodzi o osoby, które rzekomo mają PILNOWAĆ przestrzegania regulaminu. Jeśli na poziomie Teamu odchodzą takie wały (ciap jest niemalże legendarnym już pusherem ze swoją siatką kont z deuterem po minimalu), to co jest tolerowane na poziomie graczy?
  • 19dawid45 napisał(a):

    Cieszy mnie że specjalnie założyłeś konto na forum by sojusznika/ sojuszniczkę bronić:)
    Tu nie ma za bardzo kogo bronić. Poziom tego posta nie trzyma żadnego poziomu także to co sam napisałeś jest wystarczającą obroną. Zdawkowe info bez szczegółów coś w stylu słuchajta zdemaskowałem oszusta kupiła ode mnie taniej a sprzedała za anty drożej o_O stwórzmy ruch anty ciap niech nie ma. To gdzie Ty ten dex sprzedasz?

    Przed świętami to bym się spodziewał refleksji na temat wpływu faz księżyca na mocz bydła rogatego.

    Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich z dystansem a wszystkim bez wyjątku życzę spokojnych i wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, aby był źródłem całej masy szczęścia oraz przyniósł mnóstwo satysfakcji z własnych dokonań(niekoniecznie tych w ogame ;))
  • "która wprost w rozmowach potrafi przyznać, że jest tu tylko dla kuponów za anty"

    Nigdy tak nie pisałam. W team nie da się być tylko po antymaterię. Jest jej tak mało na ilość pracy że się to po prostu nie opłaca. I widać to też po tym że sporo osób odchodzi dość szybko - trzeba się nastawić na wolontariat.
    Masz racje, zanim tu doszłam miałam 4 inne teamu i nie musiałam tu przychodzić po anty bo ją zwyczajnie miałam z innych team.

    To jest ciekawe.
    W latach 2007-2012 prowadziłam z 12 tematów z górnikami i rekordami. Napisałam program do górników choć bardzo słabo programowalam (nadal słabo to robię). W dziale zadawanie pytań napisałam z 4tys postów odpowiadając na pytania typu "jak zbudować kopalnie" i nigdy nikomu nie odpowiedziałam "poszukaj w faq". Zrobiłam stronę z historią (od zmiany serwera strona ma problemy z kodem, trzeba przepisać na nowy php) której nie musiałam udostępniać (baza danych podchodzi już pod 100GB).
    To wszystko robiłam jako user - nikt mi za to nie płacił, nie robiłam tego za anty. I co najważniejsze nie musiałam tego robić. Ale jak idę do teamu to po anty pomimo wielu wcześniejszych projektów dla samej idei. :roll:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Fenrir napisał(a):

    Arnhem napisał(a):

    Oszuści byli, są i będą i tego nie da się zwalczyć. Jak ktoś lubi oszukiwać i myśleć, że jest tak zwanym "PRO graczem" to jego sprawa.
    Tak idiotyczne myślenie, że głowa mała. Jak ktoś lubi oszukiwać, to uderza w graczy grających uczciwie. I właśnie przez takie podejście mamy co mamy. Ciap, która do Teamu dostaje się na około, bo pierwotnie tutaj jej nikt nie chciał (a potem żenująco zaniżono standardy rekrutacji) i która wprost w rozmowach potrafi przyznać, że jest tu tylko dla kuponów za anty (zresztą wiele mówi fakt, że bodajże w 4 teamach GF jednocześnie działa). Na Wezn mamy SGO, która aktywnie korzysta z multi sojuszników i nie widzi nic złego w fakcie, że gra z pusherami i oszustami. Podobnych przypadków mogę ci wymienić jeszcze kilka - a każdorazowo chodzi o osoby, które rzekomo mają PILNOWAĆ przestrzegania regulaminu. Jeśli na poziomie Teamu odchodzą takie wały (ciap jest niemalże legendarnym już pusherem ze swoją siatką kont z deuterem po minimalu), to co jest tolerowane na poziomie graczy?
    @Fenrir nie ma sensu Pan top1 już rozgrzał telefony po obrońców jak zawsze gdy coś na forum było nie tak. Duża liczba graczy wie jak działa po co ten cały Team itd . Był ten temat wałkowany w temacie o pushówkach ja tylko potwierdzam to co ludzie tam napisali. Wygrać i tak nie wygrasz :)

    @piciu to widać masz lepsze przeliczniki ja po stwierdzeniu że u mnie przelicznik wzrósł zostałem wyrzucony z siatki:D
  • Brzmi to trochę tak, jak spowiedź członka mafii, który chciał się trochę bardziej rozepchać, przez co został z niej wyrzucony albo zdegradowany, a teraz chce się zemścić :).

    Co do handlu, to dopóki ci sprzedawcy to realne, faktycznie grające osoby, które sprzedają swoje surowce po niskich kursach, to jest wyłącznie ich sprawa i nie ma z tym problemu. Przecież mogą zrobić z nimi co chcą, no i nikt ich chyba do niczego nie zmusza. Z resztą każdy inny może robić tak samo i skupować np. po lepszym przeliczniku.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • Jak czytam ten temat to się zastanawiam co OGame robi z ludźmi. Naprawdę.

    Szkoda że do walki z team wykorzystałeś osobę która Cie lubiła. Dowodów nie masz ponieważ nie było czegoś takiego o czym piszesz. Piszesz że PW przeleciały? Jeżeli byłaby to prawda to co za problem był wczoraj do mnie napisać "hej sprzedam Ci 100kk dexu za 50kk kryształu" i poczekać na transporty surowców. Potem screen i siup na forum. Nie masz tego ponieważ nigdy do takiego czegoś nie doszło i nie dojdzie. :fsmile:


    Musze zweryfikować listę osób na telefon do awaryjnego FS. :fziew:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • kurde dziwna sprawa, nazywanie ciap puszerem - za to ze kupuje deuter od ludzi :D
    no i ze wydaje kupe kasy na handlarza - skoro otrzymuje darmowe anty za "prace" na rzecz gameforge :D.

    ból dupy bo ktos potrafi stukac punkty i wykorzystywac slabosci gry to po prostu dobry gracz a nie oszust

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • Nie wiem czy byl push czy nie ale powiem jedno nie lubie ciap po tym jak chciala zrakietowac Armeda na moim uni Armeda ktory mial rekord swiatowy LL a taki szkodnik nam przylazl i chcial cos robic dobrze ze na uni nikt jej nie pomagal i nie zrobila nic jednym slowem jak dla mnie ciap to byl taki szkodnik co chodzil na inne uni i szukal atencji



    ps a nie sorry byly konsekwencje ciap miala powiadomienie jak ktos pisal jej nick na forum i potem ludzie z naszego uni w postach umieszczali jej nick


    i tu chcialbym przekazac pozdrowienia dla kogos kto zaczal to robic:
    pozdrawiam Mysterio i jego emotke :fgrin:
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Elmo[Wieiworak] napisał(a):

    Nie wiem czy byl push czy nie ale powiem jedno nie lubie ciap po tym jak chciala zrakietowac Armeda na moim uni Armeda ktory mial rekord swiatowy LL a taki szkodnik nam przylazl i chcial cos robic dobrze ze na uni nikt jej nie pomagal i nie zrobila nic jednym slowem jak dla mnie ciap to byl taki szkodnik co chodzil na inne uni i szukal atencji



    ps a nie sorry byly konsekwencje ciap miala powiadomienie jak ktos pisal jej nick na forum i potem ludzie z naszego uni w postach umieszczali jej nick


    i tu chcialbym przekazac pozdrowienia dla kogos kto zaczal to robic:
    pozdrawiam Mysterio i jego emotke :fgrin:
    też dobre

    Tu jak prowadziłem rekordy uni 68 gdy dodawałem rekord np Aro to od razu dostawałem info na pw od ciap zeby nie dodawać bo to pusher itd

    jak Yes Man wygrywał wybory najlepszego gracza uni to dziesięc smsów żebym głos zmienił i dał na nią i tak po ludziach pisała:)

    @ciap nie mam raportu z wczoraj bo wczoraj postanowiłem więcej nie dawać Ci zarabiać :)
    Do sytuacji dochodziło Ty twierdzisz że nie a więc słowo przeciw słowu. Tobie to zarzucano niedawno..dziś ja to potwierdzam że sam byłem jednym z tych kont:)
  • 19dawid45 napisał(a):

    @ciap nie mam raportu z wczoraj bo wczoraj postanowiłem więcej nie dawać Ci zarabiać
    To trzeba było zrobić handel na 20kk deuteru. Zarobek marny a screen byłby. :fsmile:

    Czymże jest 20kk zysku przy miliardach które mi wysłałeś? :E
    Dowód byłby. Teraz to słowo przeciw słowu - jak sam piszesz. Zmarnowałeś taką okazję.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • poprostu nie spodziewałem się że po zwiększeniu przelicznika zachowasz się jak się zachowasz:) Mniejsza z tym jestes pusher i tyle:) Z biegiem czasu więcej truów z szafy wyleci i nie tylko ode mnie.

    Wesołych i oby siadł Ci na święta pushek roku:) Ja sobie na u68 tylko klikam Ty Tym żyjesz:)

    Jak dla mnie można temat zamknąć . Potwierdziłem słowa ludzi z działu pushówek więcej mi nie trzeba:)