Życzenia i Refleksje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ludzie miejcie większy dystans do tych cyferek. Nie ważne jak mocno będzie się ktoś irytował na oszustów to i tak za wiele nie zmienisz. Prędzej czy później sprawiedliwość nadejdzie.
    Zaczynam na tym uni od 0 i nie muszę być top 1.
    Niektórzy piszą takie bzdury, że na myśl przychodzi mi jedna z zasad show-biznesu: "Nie ważne co mówią, ważne że mówią". Jeśli ktoś chce być tak zapamiętany to jego indywidualna sprawa, jednakże uważam,że taka droga prowadzi donikąd .

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%
  • 19dawid45 napisał(a):

    poprostu nie spodziewałem się że po zwiększeniu przelicznika zachowasz się jak się zachowasz:)
    Jeżeli moja buddy proponuje przelicznik 4:3:1 to czego się spodziewałeś. Taki przelicznik proponują wrogowie. To nie było zwykłe podniesienie przelicznika tylko wiadomość która ma pokazać jaki to autor jest zabawny.

    Pisanie że nie chciałeś dać ponownie zarobić jest śmieszne. To co piszesz jest pushem i powinno się skończyć banem dla mnie, ban za push = odsyłka surowców. Nie miałabym z tego zysków, Ty miałbyś przepiękne screeny na forum i do GF (co skończyłoby się dla mnie wydaleniem z all teamów). :fsmile:

    Osoba która robi taki temat rezygnuje z takiej prowokacji.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Nie jestem pracownikiem w GF ale to całkiem normalna firma. Ma zasady które muszą przestrzegać pracownicy jak i osoby na wolontariacie. Jeżeli osoba działa na niekorzyść firmy to wyciąga się od takiej osoby konsekwencje (to chyba nic nadzwyczajnego? każda firma działa po to żeby zarabiać). Samych adminów jest ponad 400 i odpowiednio więcej SGO/SMod (x2?) i GO/Mod (x10?). Jestem nic nie znaczącą osobą dla GF żeby mnie zatrzymywać. ;)

    EOT.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • @19dawid45 tak jak juz wczesniej bylo pisane. Masz tylko slowo do polemiki i zadnych dowodow na potwierdzenie swoich slow wiec z czym do ludzi? Zeby kogos smarowac na forum to trzeba miec jeszcze niezbite dowody by nikt nie mogl podwazyc Twoich slow a tak to probujesz w tym temacie zwrocic tylko na siebie uwage chyba bo nie umiesz wykorzystac mozliwosci jakie daje gra do szybszego rozwoju wlasnego konta i zly jestes kiedy np. @ciap poznala gre na wylot i cos tam osiagnela. Mnie tez podejrzewali o multi i inne tym podobne a Ci co mnie dobrze znaja wiedza jaka jest prawda i ze nauczylem sie grac z biegiem czasu (mimo, ze nie gram flota ale kiedy trzeba to potrafie jakiegos leszcza ubic :P ) i zadne multi mi nie potrzebne.
  • 19dawid45 napisał(a):


    Z resztą nie tylko na tym uni jest patologia że członkowie TEamu kręcą wałki na potęgę
    zawsze możesz zakończyć grę na tym uni, nikt nie trzyma na siłę....

    Generalnie sam jesteś sobie winien, że świadomie godziłeś się na zaproponowane przeliczniki, mogłeś przecież odmówić.
    Miałeś swoje 5 minut na forum, delikatnie mówiąc nie pykło rozpętanie g*wno burzy.
  • Temat zupełnie bez sensu. Zapewne wszystko odbywa się zgodnie z zasadami albo przynajmniej nie łamie ich wprost ;)
    Przecież taki np. taki Starrk może sprzedawać paliwo po minimalu paliwo takie ciap na u 68, a taka ciap może takiemu Starrkowi sprzedawać paliwo po minimalu na librze. I nikt nie złamie zasad. No przynajmniej wprost albo zgodnie z aktualną ich interpretacją :D
  • LoleXXX napisał(a):

    Temat zupełnie bez sensu. Zapewne wszystko odbywa się zgodnie z zasadami albo przynajmniej nie łamie ich wprost ;)
    Przecież taki np. taki Starrk może sprzedawać paliwo po minimalu paliwo takie ciap na u 68, a taka ciap może takiemu Starrkowi sprzedawać paliwo po minimalu na librze. I nikt nie złamie zasad. No przynajmniej wprost albo zgodnie z aktualną ich interpretacją :D
    Kazdy dobrze wie jakie sa widelki w handlu i rzeczywiscie smieszne jest to jak ktos zarzuca komus nieczysta gre na podstawie handlu po minimalu :D powinien byc w grze jeden przelicznik i byloby z bani a jak jest rozrzut od 3/2/1 do 2/1/1 to ludzie/gracze na tym korzystaja i nigdzie nie ma mowy o lamaniu zasad jesli ktos sprzeda swoje przykladowo 100kk dexu za 100kk krisu lub 200kk metalu a kupujacy wymieni te 100kk dexu u handlarza i bedzie mial 200kk krisu badz 300kk metalu :E
  • Nie handluje juz z Dagą ale za dawnych czasów handlowaliśmy po przeliczniku 2.6 1.6 1
    Nie wiem co miał autor mial na mysli zakładajac ten temat ale niech sie nie ośmiesza. Przeciez nikt go nie zmuszał do sprzedaży po minimalu to byl jego wybór.



    Moderator kruszynka:
    Kolejne polowanie na czarownice? Temat szybko się wyczerpał i go zamykam i życzę więcej życzliwości w nowym roku.
    Bla, bla, bla, bla